022220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Prokešová, LbP Agility Team

    Arrow_down

Pes

  1. E´Chia Carassou, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

    Arrow_down

Výsledky

  1. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 15. 06. 2024

  2. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 19. 05. 2024

  5. 1. Zkouška MA3: 3/6, 32.88 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  6. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  8. Agility M sobota: 4/18, 36.69 s, 5.0 tr. b., 5.4 m/s

  9. Jumping M sobota: 2/18, 34.13 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  10. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  11. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  12. MA3: Diskvalifikován

  13. MA3 II: Diskvalifikován

  14. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  15. QA4 Agility: Diskvalifikován

  16. QA5 Agility: Diskvalifikován

  17. QA6 Agility: 39/85, 40.3 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  18. QJ4 Jumping: 21/90, 41.34 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  19. QJ5 Jumping: 45/91, 35.67 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  20. Kladno - Sobotní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 27. 04. 2024

  21. 1. Zkouška MA3: 2/10, 38.02 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  22. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  23. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  24. QA1 Agility: Diskvalifikován

  25. QA2 Agility: 26/95, 38.75 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  26. QA3 Agility: 39/92, 39.05 s, 10.0 tr. b., 5.38 m/s

  27. QJ1 Jumping: 10/99, 33.41 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  28. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  29. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  30. Kladno - Velikonoční dvojzkoušky (sobota), 30. 03. 2024

  31. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  32. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  33. Kladno - Zkoušky trochu jinak + A0, 17. 03. 2024

  34. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  36. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  37. Agility III 300: Diskvalifikován

  38. Agility II 300: Diskvalifikován

  39. Agility I 300: Diskvalifikován

  40. Jumping III 300: Diskvalifikován

  41. Jumping II 300: Diskvalifikován

  42. Jumping I 300: 15/39, 33.63 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  43. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 14. 01. 2024

  44. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  45. 2. Zkouška MA3: 4/8, 40.04 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  46. Ratenice - 3x zkoušky, 03. 12. 2023

  47. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  49. 3. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  50. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  51. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška MA3: 2/7, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  53. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  54. Agility Open M: Diskvalifikován

  55. Jumping Open M: 1/20, 27.85 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  56. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  57. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  58. Jump III. MA2 + A3: 1/8, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  59. Jump II. MA2 + A3: 2/8, 33.44 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  60. Jump I. MA2 + A3: Diskvalifikován

  61. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  62. Agility 1 M: Diskvalifikován

  63. Agility 2 M: Diskvalifikován

  64. Agility 3 M: 17/62, 46.1 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  65. Agility 4 M: 13/60, 47.99 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  66. Exam MA3: Diskvalifikován

  67. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  68. Jumping 2 M: 26/51, 39.19 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  69. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  70. Agility 1 M: Diskvalifikován

  71. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  72. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  73. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  74. Agility 1 M: Diskvalifikován

  75. Agility 2 M: 38/71, 44.6 s, 10.0 tr. b., 4.93 m/s

  76. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  77. Jumping 2 M: 25/68, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  78. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  79. Zkouška I A3 M: Diskvalifikován

  80. Zkouška II A3 M: 1/9, 39.05 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  81. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  82. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  83. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  84. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  85. QA1 Agility: Diskvalifikován

  86. QA2 Agility: Diskvalifikován

  87. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  88. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  89. QJ3 Jumping: Diskvalifikován

  90. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  91. 1.zkouška MA3: 4/13, 40.35 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  92. 2.zkouška MA3: 1/14, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  93. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  94. Agility 1 M: Diskvalifikován

  95. Agility 2 M: Diskvalifikován

  96. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  98. Brno - Zimní Brno 3, 18. 03. 2023

  99. Agility MA: Diskvalifikován

  100. Jumping MA: Diskvalifikován

  101. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  102. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  103. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  104. Agility 2 - Medium: Diskvalifikován

  105. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  106. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  107. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  108. 1.zkouška MA3: 3/11, 43.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  109. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  110. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  111. Jumping II NE M: 3/11, 34.22 s, 10.0 tr. b., 4.91 m/s

  112. Jumping II SO M: 1/11, 32.65 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  113. Jumping I NE M: Diskvalifikován

  114. Jumping I SO M: 1/11, 31.91 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  115. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  116. Zkouška NE MA3: Diskvalifikován

  117. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  118. Agility: Diskvalifikován

  119. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  120. Jumping: 2/73, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  121. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  122. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  123. 1. Zkouška MA2: 2/6, 35.61 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  124. 2. Zkouška MA2: 1/6, 33.77 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  125. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  126. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 08. 08. 2022

  127. II. zkouška A2 M: 1/3, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.26 m/s

  128. I. zkouška A2 M: 1/3, 33.59 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  129. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  130. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  131. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  132. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  133. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  134. JUMPING LEHKÝ M: Diskvalifikován

  135. JUMPING STANDARD II M: 3/18, 37.4 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  136. JUMPING STANDARD I M: Diskvalifikován

  137. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE M: 1/9, 36.3 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  138. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 15. 07. 2022

  139. 1. Zkouška MA2: 1/3, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  140. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  141. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  142. Agility 1 M: Diskvalifikován

  143. Agility 2 M: Diskvalifikován

  144. Jumping 1 M: 1/72, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  145. Jumping 2 M: 4/69, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  146. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  147. Zkouška II MA2: 2/7, 40.02 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  148. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  149. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  150. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  151. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  152. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  153. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  154. Jumping III. M: Diskvalifikován

  155. Jumping II. M: Diskvalifikován

  156. Jumping I. M: Diskvalifikován

  157. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  158. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  159. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  160. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  161. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  162. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  163. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  164. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  165. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  166. 1. Jumping M: 3/14, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  167. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  168. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  169. 4. Jumping M: 3/13, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  170. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  171. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  172. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  173. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  174. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  175. Czech Imp Jump Medium: 18/28, 27.72 s, 7.72 tr. b., 4.47 m/s

  176. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  177. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  178. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  179. MA2 I: Diskvalifikován

  180. MA2 II: 1/3, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  181. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  182. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  183. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  184. 3.kvalifikace: 6/19, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  185. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  186. Agility M: Diskvalifikován

  187. Jumping M: 10/18, 31.64 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  188. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  189. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  190. Agility Individual: 27/71, 50.52 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  191. Agility Squads as Individual: 39/73, 54.93 s, 17.93 tr. b., 3.9 m/s

  192. Jumping Individual: 11/72, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  193. Jumping Squads as Individual: 50/73, 44.93 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  194. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  195. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  196. 2. Zkouška MA1: 3/7, 30.67 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  197. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  198. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  199. 2. Zkouška MA1: 3/9, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  200. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  201. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  202. I. Zk MA1: 1/4, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  203. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  204. Agility 1 M: Diskvalifikován

  205. Agility 2 M: Diskvalifikován

  206. Jumping 1 M: 25/62, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  207. Jumping 2 M: 7/51, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  208. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  209. 1. Zkouška MA1: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  210. 2. Zkouška MA1: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  211. 3. Zkouška MA1: 2/5, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  212. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  213. Finále: Diskvalifikován

  214. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  215. 2.kvalifikace: 3/15, 30.72 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  216. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  217. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  218. Jumping : Diskvalifikován

  219. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  220. Jumping light: 15/18, 29.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  221. Jumping open: Diskvalifikován

  222. PYRENÍ JUMPING: Diskvalifikován