Cz En

022220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lenka Prokešová, LbP Agility Team

    Člen KA

Pes

  1. E´Chia Carassou, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  2. Agility 1 M: Diskvalifikován

  3. Agility 2 M: Diskvalifikován

  4. Jumping 1 M: 1/72, 36.8 s, 0.0 tr. b., 5.6 m/s

  5. Jumping 2 M: 4/69, 37.05 s, 0.0 tr. b., 5.86 m/s

  6. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  7. Zkouška II MA2: 2/7, 40.02 s, 20.0 tr. b., 4.65 m/s

  8. Zkouška I MA2: Diskvalifikován

  9. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  10. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  13. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  14. Jumping III. M: Diskvalifikován

  15. Jumping II. M: Diskvalifikován

  16. Jumping I. M: Diskvalifikován

  17. Kladno - JumpBeast 4, 27. 03. 2022

  18. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 - M: Diskvalifikován

  20. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  21. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  22. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  24. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  25. Kladno - Jump KING III., 20. 02. 2022

  26. 1. Jumping M: 3/14, 28.86 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  27. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  28. 3. Jumping M: Diskvalifikován

  29. 4. Jumping M: 3/13, 28.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  30. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 9.ročník, 05. 02. 2022

  31. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  32. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  33. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  34. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  35. Czech Imp Jump Medium: 18/28, 27.72 s, 7.72 tr. b., 4.47 m/s

  36. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  38. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky 2, 09. 10. 2021

  39. MA2 I: Diskvalifikován

  40. MA2 II: 1/3, 36.25 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  41. Studenec u Trutnova - OPSION 075 / Východočeské finále, 02. 10. 2021

  42. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  43. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  44. 3.kvalifikace: 6/19, 34.16 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  45. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  46. Agility M: Diskvalifikován

  47. Jumping M: 10/18, 31.64 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  48. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  49. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  50. Agility Individual: 27/71, 50.52 s, 20.0 tr. b., 4.35 m/s

  51. Agility Squads as Individual: 39/73, 54.93 s, 17.93 tr. b., 3.9 m/s

  52. Jumping Individual: 11/72, 38.74 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  53. Jumping Squads as Individual: 50/73, 44.93 s, 10.0 tr. b., 4.67 m/s

  54. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  55. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška MA1: 3/7, 30.67 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  57. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  58. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška MA1: 3/9, 35.48 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  60. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  61. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  62. I. Zk MA1: 1/4, 33.67 s, 10.0 tr. b., 4.81 m/s

  63. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  64. Agility 1 M: Diskvalifikován

  65. Agility 2 M: Diskvalifikován

  66. Jumping 1 M: 25/62, 38.58 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  67. Jumping 2 M: 7/51, 33.47 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  68. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  69. 1. Zkouška MA1: 1/6, 30.21 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. 2. Zkouška MA1: 1/6, 32.94 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  71. 3. Zkouška MA1: 2/5, 32.58 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  72. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  73. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  74. 2.kvalifikace: 3/15, 30.72 s, 0.0 tr. b., 6.09 m/s

  75. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  76. Finále: Diskvalifikován

  77. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  78. Jumping : Diskvalifikován

  79. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  80. Jumping light: 15/18, 29.92 s, 15.0 tr. b., 4.28 m/s

  81. Jumping open: Diskvalifikován

  82. PYRENÍ JUMPING: Diskvalifikován