072220

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Rudolf Broulík

    Arrow_down

Pes

  1. Essi Daven Dancing in the Wind, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  2. QA1 Agility: Diskvalifikován

  3. QA2 Agility: 47/95, 43.33 s, 14.33 tr. b., 4.43 m/s

  4. QA3 Agility: 11/92, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  5. QJ1 Jumping: 28/99, 36.68 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  6. QJ2 Jumping: 15/97, 35.94 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  7. QJ3 Jumping: 28/97, 37.2 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  8. Čerčany - Stars Shining At Tachyon, 15. 03. 2024 - 17. 03. 2024

  9. Agility II. M: 2/24, 42.73 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  10. Agility I. M: 8/24, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  11. Final M: 3/13, 38.45 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  12. Jumping II. M: 6/24, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  13. Jumping I. M: 9/24, 39.44 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  14. Čerčany - Mistr krátkých tratí" - 4.ročník, 09. 03. 2024

  15. Agility 1 - Medium: 4/23, 24.63 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  16. Agility 2 - Medium: 1/21, 24.65 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  17. Jumping 1 - Medium: 2/23, 21.22 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  18. Jumping 2 - Medium: 4/23, 20.86 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  19. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  20. Czech Imp Jump Medium: 17/26, 21.65 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  21. Jumping 1 - Medium: 4/26, 33.84 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  22. Jumping 2 - Medium: 4/26, 34.98 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  23. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  24. Agility III 300: 4/38, 41.74 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  25. Agility II 300: 16/38, 41.54 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  26. Agility I 300: 16/39, 40.85 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  27. Jumping III 300: Diskvalifikován

  28. Jumping II 300: 4/38, 35.73 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  29. Jumping I 300: 9/39, 36.31 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  30. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  31. Czech Imp Jump Medium: 6/30, 25.05 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  32. Jumping 1 - Medium: 9/31, 38.21 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  33. Jumping 2 - Medium: 4/31, 40.1 s, 0.0 tr. b., 5.46 m/s

  34. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  35. Czech Imp Jump Medium: 3/27, 20.39 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  36. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  37. Jumping 2 - Medium: 18/26, 39.0 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  38. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  39. Agility 1 M: 3/16, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  40. Agility 2 M: Diskvalifikován

  41. Finals M: Diskvalifikován

  42. Jumping 1 M: 4/16, 35.63 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  43. Jumping 2 M: 3/15, 36.37 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  44. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  45. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  46. Czech Imp Jump Medium: 4/27, 21.31 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  47. Jumping 1 - Medium: 5/27, 36.86 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  48. Jumping 2 - Medium: 12/27, 37.96 s, 5.0 tr. b., 4.98 m/s

  49. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  50. Agility 1 M: 7/30, 44.0 s, 15.0 tr. b., 5.0 m/s

  51. Agility 2 M: Diskvalifikován

  52. Finals M: 4/17, 42.49 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  53. Jumping 1 M: 5/29, 35.56 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  54. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  55. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  56. Agility "AKINU" M: 9/29, 45.14 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  57. Jumping "Fish4Dog" M: Diskvalifikován

  58. Zkouška "D-BARF" M A3: 7/16, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  59. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 16. 09. 2023

  60. Agility M: 15/63, 43.61 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  61. Jumping M: Diskvalifikován

  62. Tuneliáda M: 15/59, 37.7 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  63. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  64. Agility družstev M: 11/66, 43.33 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  65. Agility jednotlivci M: 24/65, 42.31 s, 20.0 tr. b., 5.2 m/s

  66. Jumping družstev M: 18/67, 41.44 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  67. Jumping jednotlivci M: 11/61, 38.62 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  68. Čerčany - ROZJEZD MČRM 2023, 01. 09. 2023

  69. Agility 1 M: 9/18, 37.03 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  70. Agility 2 M: 5/18, 36.38 s, 5.0 tr. b., 5.36 m/s

  71. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  72. Agility – soutěž klubů: 1/15, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  73. Jumping soutež družstev: 4/15, 31.83 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  74. Jumping soutež dvojic: 1/15, 33.0 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  75. Jumping soutež Feny x Psi: 10/15, 35.39 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  76. Opava - PROSECCUP 2023, 12. 08. 2023 - 13. 08. 2023

  77. AGILITY dry M: 4/27, 46.66 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  78. AGILITY extra dry M: 17/27, 43.69 s, 10.0 tr. b., 5.04 m/s

  79. JUMPING brut M: 3/27, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  80. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  81. FINAL INDIVIDUALS MEDIUM: 12/20, 47.44 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  82. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM: Diskvalifikován

  83. FRIDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM: 42/71, 49.31 s, 15.0 tr. b., 4.32 m/s

  84. FRIDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM: 13/74, 30.44 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  85. SATURDAY - AGILITY TEAMS MEDIUM: 23/70, 47.53 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  86. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM: Diskvalifikován

  87. SATURDAY - JUMPING TEAMS MEDIUM: 19/74, 37.41 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  88. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS MEDIUM: 6/64, 49.8 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  89. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS MEDIUM: 25/69, 41.95 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  90. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  91. Agility 1 M: 31/63, 39.95 s, 10.0 tr. b., 5.28 m/s

  92. Agility 2 M: Diskvalifikován

  93. Agility 3 M: Diskvalifikován

  94. Agility 4 M: Diskvalifikován

  95. Exam MA3: 4/45, 40.57 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  96. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 M: 25/51, 38.87 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  98. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  99. Agility 1 M: 3/74, 40.9 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  100. Agility 2 M: 38/69, 51.62 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  101. Jumping 1 M: 30/74, 37.21 s, 10.0 tr. b., 5.03 m/s

  102. Jumping 2 M: 4/75, 28.09 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  103. Rožnov pod Radhoštěm - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 03. 06. 2023 - 04. 06. 2023

  104. Agility 4 M: 15/44, 43.49 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  105. Agility 5 M: 20/45, 39.23 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  106. Agility 6 M: Diskvalifikován

  107. Jumping 4 M: 6/45, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  108. Jumping 5 M: 9/44, 40.04 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  109. Jumping 6 M: Diskvalifikován

  110. Děčín - Májový pohár, 27. 05. 2023

  111. Agility "Fish4Pet" M: 2/18, 36.06 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  112. Jumping A2, A3 "Inaba" M: 2/17, 30.6 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  113. Zkouška "Bezva obojky" MA3: 2/9, 39.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  114. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  115. Agility 1 M: 19/72, 43.26 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  116. Agility 2 M: 22/71, 41.26 s, 5.0 tr. b., 5.33 m/s

  117. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  118. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  119. Čerčany - Fofr zkoušky 15, 06. 05. 2023

  120. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  123. Agility II M: 15/47, 39.49 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  124. Agility I. M: 6/52, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. Jumping III M: Diskvalifikován

  126. Jumping II. M: Diskvalifikován

  127. Jumping I. M: 22/47, 37.6 s, 10.0 tr. b., 4.97 m/s

  128. Jumping IV M - šeltií: 1/13, 29.42 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  129. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  130. QA1 Agility: Diskvalifikován

  131. QA2 Agility: 25/64, 38.94 s, 5.0 tr. b., 5.65 m/s

  132. QA3 Agility: 5/59, 38.99 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  133. QJ1 Jumping: 32/64, 39.14 s, 10.0 tr. b., 5.57 m/s

  134. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  135. QJ3 Jumping: 11/64, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  136. Čerčany - Fofr zkoušky 14, 15. 04. 2023

  137. 1.zkouška MA3: 2/13, 38.98 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  138. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Kladno - Velikonoční zkoušky + A0, 10. 04. 2023

  140. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  141. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  142. Kladno - Velikonoční speciál, 09. 04. 2023

  143. Agility M: 8/27, 40.95 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  144. Jumping M: 4/27, 30.34 s, 0.0 tr. b., 5.5 m/s

  145. Krátký jumping M: 4/27, 21.43 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  146. Rokycany - Rokycanská skočná, 07. 04. 2023

  147. Agility M: Diskvalifikován

  148. Jumping M: 2/17, 28.18 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  149. Zkouška MA3: 1/8, 38.1 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  150. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  151. Agility 1 - Medium: 1/21, 24.29 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  152. Agility 2 - Medium: 1/20, 22.06 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  153. Jumping 1 - Medium: 1/21, 22.01 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  154. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  155. Čerčany - Tea Time At Tachyon For A2/A3 Only, 10. 03. 2023

  156. zkouška II / M / A3: Diskvalifikován

  157. zkouška I / M / A3: 6/11, 43.83 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  158. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2023, 20. 01. 2023 - 22. 01. 2023

  159. Agility III 300: 4/33, 46.58 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  160. Agility II 300: Diskvalifikován

  161. Agility I 300: 21/40, 43.16 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  162. Jumping III 300: 7/35, 39.55 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  163. Jumping II 300: Diskvalifikován

  164. Jumping I 300: 21/41, 39.78 s, 5.0 tr. b., 5.53 m/s

  165. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 10.ročník, 10. 12. 2022

  166. Czech Imp Jump Medium: 8/27, 21.7 s, 0.0 tr. b., 5.58 m/s

  167. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  168. Jumping 2 - Medium: 6/27, 33.21 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  169. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  170. Agility II / M: Diskvalifikován

  171. Agility I / M: 11/29, 47.24 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  172. Finále / M: Diskvalifikován

  173. Jumping III / M: 7/29, 37.16 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  174. Jumping II / M: 6/31, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.37 m/s

  175. Jumping I / M: Diskvalifikován

  176. KLADNO - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2022 - 27. 11. 2022

  177. Agility OPEN sobota M: Diskvalifikován

  178. Jumping M neděle: Diskvalifikován

  179. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  180. Zkouška MA3 neděle: 1/9, 43.73 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  181. Zkouška MA3 sobota: 6/14, 41.65 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  182. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  183. Jumping M: 2/15, 37.12 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  184. Zkouška II. MA3: 3/9, 43.98 s, 11.98 tr. b., 4.32 m/s

  185. Zkouška I. MA3: 4/9, 55.75 s, 20.75 tr. b., 3.95 m/s

  186. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  187. 1. Jumping M: 4/11, 28.55 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  188. 2. Jumping M: 1/11, 26.04 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  189. 3. Jumping M: 1/11, 24.5 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  190. 4. Jumping M: 1/11, 27.62 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  191. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  192. Czech Imp Jump Medium: 7/27, 21.3 s, 0.0 tr. b., 5.59 m/s

  193. Jumping 1 - Medium: 13/27, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  194. Jumping 2 - Medium: 12/27, 34.84 s, 5.0 tr. b., 5.74 m/s

  195. Čerčany - Fofr zkoušky 13, 15. 10. 2022

  196. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  197. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  198. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  199. 1. Zkouška MA3: 1/5, 42.88 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  200. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  201. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  202. Agility / M: Diskvalifikován

  203. Jumping / M: 13/29, 36.2 s, 5.0 tr. b., 5.52 m/s

  204. Jumping / M / 2: 6/9, 31.95 s, 10.0 tr. b., 5.48 m/s

  205. TACHYON AGILITY / M: 14/29, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.38 m/s

  206. TACHYON JUMPING / M: 7/29, 34.66 s, 0.0 tr. b., 5.63 m/s

  207. Zkouška A2 / M: 1/9, 42.47 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  208. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  209. Agility M Inca Collagen: Diskvalifikován

  210. Jumping M Grešík: 7/25, 39.25 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  211. Zkouška MA2 DogLover: 3/4, 49.5 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  212. Čerčany - AWC Warm Up At Tachyon, 18. 09. 2022

  213. Agility III / M: Diskvalifikován

  214. Agility II / M: 4/18, 45.68 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  215. Agility I / M: 10/18, 44.76 s, 10.0 tr. b., 4.92 m/s

  216. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  217. 1.zkouška MA2: 1/10, 35.0 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  218. 2.zkouška MA2: 2/10, 34.91 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  219. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 10. 09. 2022

  220. Agility M: 18/56, 41.31 s, 15.0 tr. b., 5.08 m/s

  221. Jumping M: 6/57, 40.24 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  222. Tuneliáda M: 6/53, 34.83 s, 0.0 tr. b., 6.0 m/s

  223. Mladeč- Nové Zámky - Odpolední zkoušky + A0, 09. 09. 2022

  224. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  225. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  226. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  227. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 4/14, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  228. SOUTĚŽ DVOJIC: 1/14, 36.25 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  229. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: Diskvalifikován

  230. SOUTĚŽ KLUBŮ: 4/14, 38.36 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  231. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 3/13, 40.12 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  232. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  233. 1. Zkouška MA2: 1/6, 34.82 s, 5.0 tr. b., 5.46 m/s

  234. 2. Zkouška MA2: 2/6, 34.72 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  235. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  236. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  237. Agility 1 M: Diskvalifikován

  238. Agility 2 M: Diskvalifikován

  239. Jumping 1 M: 14/64, 38.08 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  240. Jumping 2 M: 22/62, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  241. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  242. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  244. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  245. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  246. 1. Zkouška MA2: 1/8, 37.19 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  247. 2. Zkouška MA2: 4/8, 37.58 s, 10.0 tr. b., 5.14 m/s

  248. 3. Zkouška MA2: 1/8, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  249. Beroun - Zkoušky - prosinec 2021, 03. 12. 2021

  250. 1. zkouška MA2: 1/3, 37.12 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  251. 2. zkouška MA2: Diskvalifikován

  252. Královice - Svatomartinský závod družstev, 13. 11. 2021

  253. Jumping M: Diskvalifikován

  254. Zkouška II. MA2: 3/3, 34.42 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  255. Zkouška I. MA2: Diskvalifikován

  256. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  257. II. zkouška A2 M: 3/4, 37.98 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  258. I. ZKOUŠKA A2 M: 2/4, 38.95 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  259. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  260. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  261. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  262. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  263. Strážiště - 3x jumpingy, 24. 10. 2021

  264. III. jumping M: Diskvalifikován

  265. II. jumping M: 5/12, 31.82 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  266. I. jumping M: 3/12, 24.68 s, 0.0 tr. b., 6.04 m/s

  267. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  268. 1. Zkouška MA2: 6/7, 31.58 s, 5.0 tr. b., 5.35 m/s

  269. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  270. 3. Zkouška MA2: 1/7, 41.74 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  271. Strážiště - 2x zkoušky, 22. 10. 2021

  272. II. zkouška A2 M: 3/4, 35.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  273. I. zkouška A2 M: 3/4, 31.7 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  274. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 02. 10. 2021 - 03. 10. 2021

  275. Agility II M: 20/32, 39.78 s, 10.0 tr. b., 5.08 m/s

  276. Agility I M: Diskvalifikován

  277. Jumping III M: Diskvalifikován

  278. Jumping II M: Diskvalifikován

  279. Jumping I M: Diskvalifikován

  280. Jumping IV M - šeltií: Diskvalifikován

  281. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 09. 2021

  282. 1. zkouška A2 M: 3/4, 36.39 s, 10.0 tr. b., 5.33 m/s

  283. 2. zkouška A2 M: 3/4, 47.72 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  284. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  285. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” M: 8/24, 43.55 s, 5.0 tr. b., 5.05 m/s

  286. Jumping FirstAnimal M: 6/25, 36.44 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  287. Zkouška A1 Click and Feed M: 1/5, 29.99 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  288. Rokycany - Rokycanská skočná, 25. 09. 2021

  289. Agility M: Diskvalifikován

  290. Jumping M: Diskvalifikován

  291. Zkouška MA1: 2/2, 33.31 s, 5.0 tr. b., 5.22 m/s

  292. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 17. 09. 2021

  293. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  294. První zkouška: Diskvalifikován

  295. Dolní Přím-Probluz - Odpolední dvojzkousky, 05. 09. 2021

  296. Zkouška 1: Diskvalifikován

  297. Zkouška 2: 2/6, 30.68 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  298. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 27. 08. 2021 - 29. 08. 2021

  299. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 1/14, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  300. SOUTĚŽ DVOJIC: Diskvalifikován

  301. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 13/14, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  302. SOUTĚŽ KLUBŮ: Diskvalifikován

  303. SOUTĚŽ PODLE PLEMEN: Diskvalifikován

  304. SOUTĚŽ PODLE ROKU NAROZENÍ: Diskvalifikován

  305. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  306. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  307. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  308. 3. Zkouška MA1: 1/7, 31.23 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  309. Beroun - Letní dvojzkoušky, 15. 08. 2021

  310. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  311. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  312. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 4, 14. 08. 2021

  313. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  314. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  315. 2. Jumping M: 4/11, 37.27 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  316. 2. Zkouška MA1: 1/5, 33.42 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  317. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  318. Zkouška M A1 - I.: Diskvalifikován

  319. Zkouška M A1 - II. : Diskvalifikován

  320. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  321. Zkouška MA1 I.: Diskvalifikován

  322. Zkouška MA1 II.: 1/4, 30.9 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  323. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  324. 1. zkouška A1 M: 1/3, 29.19 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  325. 2. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  326. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  327. 1. Zkouška MA1: 4/6, 28.93 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  328. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován