014118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Drbohlavová

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie, Border terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Osenice (Dětenice) - Osenické dvojzkoušky, 25. 02. 2024

  2. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  3. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  4. Praha Uhříněves - Aktij speciál XS a S, 17. 02. 2024

  5. III. Zk SA3: 1/9, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  6. II. Zk SA3: Diskvalifikován

  7. I. Zk SA3: Diskvalifikován

  8. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  9. Jumping 2+3 S: 1/11, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  10. SA3 I: Diskvalifikován

  11. SA3 II: Diskvalifikován

  12. Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024, 19. 01. 2024 - 21. 01. 2024

  13. Agility III 300: 16/38, 41.66 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  14. Agility II 300: 18/38, 42.22 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  15. Agility I 300: 12/39, 39.9 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  16. Jumping III 300: 6/38, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  17. Jumping II 300: Diskvalifikován

  18. Jumping I 300: Diskvalifikován

  19. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  20. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  21. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  22. Ludvíkovice u Děčína - VÁNOČNÍ DVOJZKOUŠKY AGILITY + Jumpingy A0 a Hendikep, 17. 12. 2023

  23. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  24. Zkouška SA3 II.: 2/3, 36.08 s, 5.0 tr. b., 5.21 m/s

  25. Terezín - Agility pro Ukrajinu IV., 09. 12. 2023 - 10. 12. 2023

  26. SA3 III: Diskvalifikován

  27. SA3 IV: Diskvalifikován

  28. S Jumping II A2+A3: Diskvalifikován

  29. Kladno - Jahodová BOWLE 2023, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  30. FINÁLE JAHODOVÉ BOWLE S: Diskvalifikován

  31. OPEN AGILITY sobota S: Diskvalifikován

  32. OPEN JUMPING neděle S: 4/17, 42.68 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  33. OPEN JUMPING sobota S: 3/18, 38.51 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  34. Zkouška SA3 sobota: Diskvalifikován

  35. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  36. Agility Open: 2/17, 36.46 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  37. Jumping Open: 2/17, 33.2 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  38. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů, 14. 10. 2023

  39. Agility open S: 1/8, 38.31 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  40. 1. jumping open S: 1/9, 33.74 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  41. 2. jumping open S: 1/9, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  42. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  43. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  44. Neděle - jumping: Diskvalifikován

  45. Neděle - zkouška: 2/9, 42.81 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  46. Sobota - agility: 7/15, 39.07 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  47. Sobota - jumping: 7/15, 35.71 s, 11.71 tr. b., 4.28 m/s

  48. Sobota - zkouška: 3/8, 37.78 s, 5.0 tr. b., 5.66 m/s

  49. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  50. Agility družstev S: 36/53, 44.66 s, 15.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Agility jednotlivci S: Diskvalifikován

  52. Jumping družstev S: Diskvalifikován

  53. Jumping jednotlivci S: 27/52, 41.97 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  54. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  55. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  56. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. Liberec - 2x zkoušky + J0, 03. 09. 2023

  58. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  59. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  60. Liberec - Psola srpnové dvojzkoušky, 26. 08. 2023

  61. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  63. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  64. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  65. FRIDAY - AGILITY TEAMS SMALL: 31/64, 50.0 s, 10.0 tr. b., 4.16 m/s

  66. FRIDAY - JUMPING TEAMS SMALL: Diskvalifikován

  67. SATURDAY - AGILITY TEAMS SMALL: 9/67, 54.35 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  68. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  69. SATURDAY - JUMPING TEAMS SMALL: 25/63, 37.79 s, 5.0 tr. b., 5.37 m/s

  70. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  71. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS SMALL: Diskvalifikován

  72. Liberec - 2x zkoušky, 08. 07. 2023

  73. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška A3 S: 1/3, 42.82 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  75. Dolní Lánov - Krkonošské jumpingy s YOGGIES + A0, 02. 07. 2023

  76. A2,A3 Jumping II. S: Diskvalifikován

  77. A2,A3 Jumping I. S: 1/5, 28.66 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  78. Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 17. 06. 2023 - 18. 06. 2023

  79. Agility 1 S: Diskvalifikován

  80. Agility 2 S: 9/59, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  81. Jumping 1 S: 20/63, 37.27 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  82. Jumping 2 S: 12/63, 30.47 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  83. Mladá Boleslav - Páteční zkoušky před KZ, 16. 06. 2023

  84. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  85. 2. Zkouška SA3: 1/3, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  86. Liberec - Psola červnové dvojzkoušky, 10. 06. 2023

  87. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  88. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  89. Pňov - Předhradí - 9. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 27. 05. 2023

  90. 1.Zkouška: Diskvalifikován

  91. 2.Zkouška: 1/1, 42.62 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  92. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  93. Agility 1 S: Diskvalifikován

  94. Agility 2 S: 20/58, 42.44 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  95. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  96. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  97. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  98. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška A3 S: 2/7, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  100. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  101. Agility: Diskvalifikován

  102. Jumping: 2/16, 29.89 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  103. Zkoušky: 3/7, 38.79 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  104. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  105. Agility Open S: Diskvalifikován

  106. Jumping Open S: 3/15, 25.6 s, 0.0 tr. b., 6.02 m/s

  107. Zkouška A3 S: 4/10, 43.3 s, 5.0 tr. b., 5.08 m/s

  108. Roudnice nad Labem - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, IMCA, 22. 04. 2023 - 23. 04. 2023

  109. QA1 Agility: 41/67, 46.91 s, 15.0 tr. b., 4.58 m/s

  110. QA2 Agility: 43/65, 40.19 s, 10.0 tr. b., 5.47 m/s

  111. QA3 Agility: Diskvalifikován

  112. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  113. QJ2 Jumping: Diskvalifikován

  114. QJ3 Jumping: 39/64, 45.54 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  115. Liberec - Psola dubnové dvojzkoušky, 15. 04. 2023

  116. 1. Zkouška SA3: 1/2, 40.14 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  117. 2. Zkouška SA3: 1/2, 38.33 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  118. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  119. III. Jumping: 8/15, 32.35 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  120. II. Jumping: 3/16, 28.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  121. I. Jumping: 2/16, 28.85 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  122. Mladé Buky - Krkonošské trojzkoušky pro A1, A2 a A3, 18. 03. 2023

  123. 1. zkouška: 1/7, 33.43 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  124. 2. zkouška: 1/7, 32.39 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  125. 3. zkouška: 1/7, 41.02 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  126. Terezín - DogFriends Cup 2023 (3/3), 11. 03. 2023 - 12. 03. 2023

  127. SA3 I: Diskvalifikován

  128. SA3 II: 2/4, 48.0 s, 5.0 tr. b., 4.58 m/s

  129. SA3 III: 1/3, 43.81 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  130. SA3 IV: 2/3, 44.3 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  131. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 06. 11. 2022

  132. Agility Open: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: 1/15, 33.35 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  134. Lysá nad Labem - Podzimní klasika, 15. 10. 2022

  135. Agility Open S: Diskvalifikován

  136. Jumping Open S: Diskvalifikován

  137. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  138. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  139. Agility OPEN S: Diskvalifikován

  140. Jumping OPEN S: Diskvalifikován

  141. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  142. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2022

  143. Agility S Veterinární kosmetika: 2/19, 39.08 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  144. Jumping S ColafitVet: Diskvalifikován

  145. Zkouška SA3 Drexiss: 1/10, 44.49 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  146. Praha - Uhříněves - 15. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 20. 08. 2022

  147. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  149. Agility 1 S: 11/36, 48.25 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  150. Agility 2 S: 16/32, 49.49 s, 10.0 tr. b., 4.24 m/s

  151. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  152. Jumping 2 S: 5/32, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  153. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  154. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  156. Kosmonosy - Odpolední dvojzkoušky, 08. 06. 2022

  157. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  158. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  159. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  160. Agility "KRMIVA PUČÁLKA" S: Diskvalifikován

  161. Jumping A2,A3 "Grešík" S: 2/15, 30.83 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  162. Zkouška "CareMedica" SA3: Diskvalifikován

  163. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  164. Agility 1 S: 23/40, 46.64 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  165. Agility 2 S: Diskvalifikován

  166. Jumping 1 S: 5/40, 38.8 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  167. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  168. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  169. 1. Zkouška SA3: 3/7, 40.8 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  170. 2. Zkouška SA3: 2/6, 40.51 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  171. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  172. Agility: 1/9, 41.92 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  173. Jumping: 3/9, 32.55 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  174. Zkouška sobota: Diskvalifikován

  175. Kosmonosy - Odpolední zkoušky, 29. 04. 2022

  176. 1. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  177. 2. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  178. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  179. Tuneliáda A2+A3: 3/13, 24.22 s, 0.0 tr. b., 5.74 m/s

  180. 1. Zkouška: 1/11, 39.78 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  181. 2. Zkouška: Diskvalifikován

  182. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  183. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  184. ZkA. I. SA3: Diskvalifikován

  185. Osenice - Osenické zkoušky a jumpingy + A0, 12. 03. 2022 - 13. 03. 2022

  186. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  187. 2. Zkouška SA3: 1/3, 42.16 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  188. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  189. FINÁLE S: 4/11, 52.57 s, 16.57 tr. b., 4.05 m/s

  190. neděle Jumping2+3 S: Diskvalifikován

  191. neděle SA3: 1/8, 48.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  192. Sobota Jumping2+3 S: 1/11, 37.79 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  193. sobota SA3 I: 5/10, 54.23 s, 20.0 tr. b., 4.06 m/s

  194. sobota SA3 II: Diskvalifikován

  195. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  196. Pátek SA3 I.: Diskvalifikován

  197. Pátek SA3 II.: Diskvalifikován

  198. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  199. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  200. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  201. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  202. Jumping 2+3 S: Diskvalifikován

  203. SA3 So I: Diskvalifikován

  204. SA3 So II: Diskvalifikován

  205. Ratenice - Silvestrovské mini zkoušky, 31. 12. 2021

  206. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  207. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Prosincové CANVIŤácké dvojzkoušky, 18. 12. 2021

  209. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  210. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  211. Strážiště - Odpolední 2x zkoušky, 05. 11. 2021

  212. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  213. I. zkoušk A3 S: Diskvalifikován

  214. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  215. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: Diskvalifikován

  216. Jumping FirstAnimal S: 1/22, 35.04 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  217. Zkouška A3 Josera S: 3/13, 39.15 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  218. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 19. 09. 2021

  219. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  220. 2. zkouška SA3: 3/6, 48.93 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  221. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  222. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 4/17, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  223. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  224. Jelení Jumping Short S: 5/17, 20.21 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  225. PetExpert Jumping S: 4/17, 34.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  226. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  227. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  228. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  229. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  230. 1.zkouška: 2/6, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  231. 2.zkouška: 3/6, 42.49 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  232. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  233. 1. běh SA3: 2/5, 43.78 s, 5.0 tr. b., 5.03 m/s

  234. 2. běh SA3: 1/5, 43.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  235. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  236. Zkouška S A3 - I. : Diskvalifikován

  237. Zkouška S A3 - II. : 3/12, 46.33 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  238. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  239. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  240. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  241. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  242. Agility OPEN S: 4/15, 50.47 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  243. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  244. Jumping OPEN II. S: 2/15, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  245. Jumping OPEN I. S: 4/15, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  246. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  247. Zkouška SA3 Neděle: Diskvalifikován

  248. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  249. 1.zkouška: 1/2, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  250. 2.zkouška: Diskvalifikován

  251. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  252. Agility 1 S: Diskvalifikován

  253. Agility 2 S: 17/47, 47.05 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  254. Jumping 1 S: 28/48, 37.93 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  255. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  256. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  257. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  258. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  259. 3. Zkouška SA3: 1/10, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  260. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  261. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  262. 2. Zkouška SA3: 1/4, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  263. 3. Zkouška SA3: 2/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  264. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  265. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  266. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  267. 3. Zkouška SA3: 1/7, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  268. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  269. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  270. ZkA. SA3 II.: 3/10, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  271. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  272. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  273. 2. běh SA3: 6/11, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  274. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  275. Agility S: 3/18, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  276. Jumping S: 3/18, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  277. Zkouška A3 S: 4/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  278. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  279. 1. zkouška: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška: Diskvalifikován

  281. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  282. Agility 1: 2/19, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  283. Jumping 1: 6/19, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  284. Zkouška 1: Diskvalifikován

  285. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  286. Jumping: 3/22, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  287. Zkouška 1: Diskvalifikován

  288. Zkouška 2: Diskvalifikován

  289. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  290. II. zkouška A3 S: 2/6, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  291. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  292. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  293. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  294. 2. Zkouška SA3: 1/12, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  295. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  296. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  297. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  298. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  299. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  300. ZkA. SA3 II.: 7/8, 39.29 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  301. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  302. II. zkouška A3 S: 2/4, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  303. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  304. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  305. Jumping: Diskvalifikován

  306. 1.zkouška: Diskvalifikován

  307. 2.zkouška: 4/8, 61.95 s, 21.95 tr. b., 3.55 m/s

  308. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  309. SA3 - I.: 2/7, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  310. SA3 - II.: 1/7, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  311. SA3 - III.: 2/7, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  312. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  313. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  314. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  315. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  316. 1. zkouška: Diskvalifikován

  317. 2. zkouška: Diskvalifikován

  318. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  319. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  320. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  321. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  322. A3 II S: Diskvalifikován

  323. A3 I S: Diskvalifikován

  324. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  325. ZkA. SA3 I.: 1/10, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  326. ZkA. SA3 II.: 1/10, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  327. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  328. Czech Imp Jump: 18/24, 29.76 s, 5.76 tr. b., 4.03 m/s

  329. Jumping 1: 13/24, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  330. Jumping 2: Diskvalifikován

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  332. A3 II S: Diskvalifikován

  333. A3 I S: 3/4, 48.0 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  334. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  335. 1.studenecká: Diskvalifikován

  336. 2.studenecká: Diskvalifikován

  337. 3.studenecká: Diskvalifikován

  338. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  339. ZkA. SA3 I.: 1/7, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  340. ZkA. SA3 II.: 3/7, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  341. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  342. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  343. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  344. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  345. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  346. Batmanův jumping S: Diskvalifikován

  347. Jumping superhrdinů S: 3/12, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  348. Kapitánský jumping S: 7/12, 36.76 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  349. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  350. Batmanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  351. Supermanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  352. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  353. Jumping S: Diskvalifikován

  354. 1.Zkouška SA3: 2/10, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  355. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  356. 3.Zkouška SA3: 5/9, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  357. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  358. Agility 1: Diskvalifikován

  359. Jumping 1: Diskvalifikován

  360. Zkouška 1: Diskvalifikován

  361. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  362. 1. běh SA3 : 4/9, 49.32 s, 7.32 tr. b., 3.99 m/s

  363. 2. běh SA3 : 3/9, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  364. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  365. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  366. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  367. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  368. Agility Open: Diskvalifikován

  369. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  370. Jumping Open: Diskvalifikován

  371. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  372. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  373. Jelenův Jumping S: 2/12, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  374. PhysioDOG Agility S: 1/11, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  375. Zkouška SA3: 4/5, 50.13 s, 30.13 tr. b., 3.33 m/s

  376. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  377. Agility Open S: 9/24, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  378. Jumping Open S: Diskvalifikován

  379. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  380. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  381. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  382. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  383. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  384. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  385. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  386. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  387. Agility S: Diskvalifikován

  388. Jumping S: 5/12, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  389. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  390. 1.Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  391. 2.Zkouška - SA3: 3/8, 49.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  392. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  393. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  394. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  395. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  396. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  397. Ne. - Agility II. S: 7/54, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  398. Ne. - Jumping II. S: 8/56, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  399. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  400. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  401. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  402. Jumping SA2+SA3: Diskvalifikován

  403. 1.Zkouška SA2: 1/12, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  404. 2.Zkouška SA2: 4/12, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  405. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  406. II. zkouška SA2: 3/5, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  407. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  408. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  409. Sobota Agility small: 1/17, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  410. Sobota Jumping small: 1/17, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  411. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  412. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  413. zkouška 1 SA2: 1/12, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  414. zkouška 2 SA2: 1/12, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  415. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  416. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  417. Agility SA: 3/25, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  418. Jumping SA: 12/25, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  419. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  420. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  421. AGILITY S: Diskvalifikován

  422. JUMPING S: 3/33, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  423. ZKOUŠKA SA2: Diskvalifikován

  424. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  425. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  426. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  427. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  428. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  429. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  430. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  431. Batmanova zkouška SA2: 4/4, 52.09 s, 24.09 tr. b., 3.11 m/s

  432. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  433. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  434. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  435. 2. Zkouška SA2: 1/9, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  436. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  437. Jumping: Diskvalifikován

  438. Zkouška 1: Diskvalifikován

  439. Zkouška 2: Diskvalifikován

  440. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  441. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  442. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  443. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  444. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  445. 2. Zkouška SA2: 1/9, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  446. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  447. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  448. Jumping 1: Diskvalifikován

  449. Jumping 2: 7/27, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  450. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  451. Czech Imp Jump: 9/30, 21.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  452. Jumping 1: 8/31, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  453. Jumping 2: 8/31, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  454. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  455. Agility S: Diskvalifikován

  456. Jumping S: Diskvalifikován

  457. Zkouška - SA1: 1/7, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  458. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  459. II. zkouška SA1: 2/10, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  460. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  461. jumping SA1: 2/10, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  462. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  463. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  464. Zkouška 2 SA1: 4/8, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  465. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  466. Zkouška SA1: 1/4, 45.66 s, 10.66 tr. b., 3.11 m/s

  467. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  468. II. zkouška SA1: 1/4, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  469. I. zkouška SA1: 1/4, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  470. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  471. Jumping Light: Diskvalifikován

  472. Jumping Standard: 8/11, 43.95 s, 11.95 tr. b., 3.78 m/s