Cz En

014118

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Drbohlavová

    Člen KA

Pes

  1. Be Happy Od Svaté lucie, Border terier

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  2. Zkouška SA3 I.: Diskvalifikován

  3. Zkouška SA3 II.: Diskvalifikován

  4. Ratenice - Letní párty, 24. 07. 2021 - 25. 07. 2021

  5. Agility OPEN S: 4/15, 50.47 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  6. Jumping OPEN III. S: Diskvalifikován

  7. Jumping OPEN II. S: 2/15, 36.84 s, 0.0 tr. b., 5.62 m/s

  8. Jumping OPEN I. S: 4/15, 42.34 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  9. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3 Neděle: Diskvalifikován

  11. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  12. 1.zkouška: 1/2, 39.23 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  13. 2.zkouška: Diskvalifikován

  14. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  15. Agility 1 S: Diskvalifikován

  16. Agility 2 S: 17/47, 47.05 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  17. Jumping 1 S: 28/48, 37.93 s, 10.0 tr. b., 4.61 m/s

  18. Jumping 2 S: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  20. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  22. 3. Zkouška SA3: 1/10, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  23. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  24. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška SA3: 1/4, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  26. 3. Zkouška SA3: 2/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  27. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  28. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  29. 2. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  30. 3. Zkouška SA3: 1/7, 37.31 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  31. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  32. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  33. ZkA. SA3 II.: 3/10, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  34. Praha - Uhříněves - 11.YOGGIES Ahoj Duo zkoušky PESOPARK, 03. 10. 2020

  35. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  36. 2. běh SA3: 6/11, 48.17 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  38. Agility S: 3/18, 36.17 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  39. Jumping S: 3/18, 30.47 s, 0.0 tr. b., 5.35 m/s

  40. Zkouška A3 S: 4/10, 35.71 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  41. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  42. 1. zkouška: Diskvalifikován

  43. 2. zkouška: Diskvalifikován

  44. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  45. Agility 1: 2/19, 34.67 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  46. Jumping 1: 6/19, 32.68 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  47. Zkouška 1: Diskvalifikován

  48. Lysá nad Labem - 5. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  49. Jumping: 3/22, 32.58 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  50. Zkouška 1: Diskvalifikován

  51. Zkouška 2: Diskvalifikován

  52. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  53. II. zkouška A3 S: 2/6, 37.81 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  54. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  55. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  56. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  57. 2. Zkouška SA3: 1/12, 41.84 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  58. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  59. 1. běh SA3: Diskvalifikován

  60. 2. běh SA3: Diskvalifikován

  61. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  62. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  63. ZkA. SA3 II.: 7/8, 39.29 s, 15.0 tr. b., 5.09 m/s

  64. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  65. II. zkouška A3 S: 2/4, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  66. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  67. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  68. 1.zkouška: Diskvalifikován

  69. 2.zkouška: 4/8, 61.95 s, 21.95 tr. b., 3.55 m/s

  70. Jumping: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  72. SA3 - I.: 2/7, 38.91 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  73. SA3 - II.: 1/7, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  74. SA3 - III.: 2/7, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  75. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  76. II. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  77. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  78. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  79. 1. zkouška: Diskvalifikován

  80. 2. zkouška: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  82. ZkA. SA3 I.: Diskvalifikován

  83. ZkA. SA3 II.: Diskvalifikován

  84. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  85. A3 II S: Diskvalifikován

  86. A3 I S: Diskvalifikován

  87. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  88. ZkA. SA3 I.: 1/10, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  89. ZkA. SA3 II.: 1/10, 43.68 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  90. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  91. Czech Imp Jump: 18/24, 29.76 s, 5.76 tr. b., 4.03 m/s

  92. Jumping 1: 13/24, 42.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  93. Jumping 2: Diskvalifikován

  94. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  95. A3 II S: Diskvalifikován

  96. A3 I S: 3/4, 48.0 s, 10.0 tr. b., 4.21 m/s

  97. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  98. 1.studenecká: Diskvalifikován

  99. 2.studenecká: Diskvalifikován

  100. 3.studenecká: Diskvalifikován

  101. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  102. ZkA. SA3 I.: 1/7, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  103. ZkA. SA3 II.: 3/7, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  104. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  105. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  106. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  107. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  108. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  109. Batmanův jumping S: Diskvalifikován

  110. Jumping superhrdinů S: 3/12, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  111. Kapitánský jumping S: 7/12, 36.76 s, 10.0 tr. b., 4.49 m/s

  112. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  113. Batmanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  114. Supermanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  115. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  116. 1.Zkouška SA3: 2/10, 38.61 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  117. 2.Zkouška SA3: Diskvalifikován

  118. 3.Zkouška SA3: 5/9, 42.53 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  119. Jumping S: Diskvalifikován

  120. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  121. Agility 1: Diskvalifikován

  122. Jumping 1: Diskvalifikován

  123. Zkouška 1: Diskvalifikován

  124. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  125. 1. běh SA3 : 4/9, 49.32 s, 7.32 tr. b., 3.99 m/s

  126. 2. běh SA3 : 3/9, 47.66 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  127. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  128. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  129. I.zkouška SA3: Diskvalifikován

  130. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  131. Agility Open: Diskvalifikován

  132. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  133. Jumping Open: Diskvalifikován

  134. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  135. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  136. Jelenův Jumping S: 2/12, 30.81 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  137. PhysioDOG Agility S: 1/11, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  138. Zkouška SA3: 4/5, 50.13 s, 30.13 tr. b., 3.33 m/s

  139. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  140. Agility Open S: 9/24, 41.97 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  141. Jumping Open S: Diskvalifikován

  142. ZkA. SA3: Diskvalifikován

  143. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  144. 1. zkouška SA3: Diskvalifikován

  145. 2. zkouška SA3: Diskvalifikován

  146. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  147. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  148. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  149. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  150. 1.Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  151. 2.Zkouška - SA3: 3/8, 49.0 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  152. Agility S: Diskvalifikován

  153. Jumping S: 5/12, 43.58 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  154. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  155. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  156. Jumping 1 - S: Diskvalifikován

  157. Jumping 2 - S: Diskvalifikován

  158. Jumping 3 - S: Diskvalifikován

  159. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  160. Ne. - Agility II. S: 7/54, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  161. Ne. - Jumping II. S: 8/56, 40.85 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  162. So. - Agility I. S: Diskvalifikován

  163. So. - Jumping I. S: Diskvalifikován

  164. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  165. 1.Zkouška SA2: 1/12, 33.64 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  166. 2.Zkouška SA2: 4/12, 35.63 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  167. Jumping SA2+SA3: Diskvalifikován

  168. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  169. II. zkouška SA2: 3/5, 37.7 s, 5.0 tr. b., 4.54 m/s

  170. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  171. Dolní Počernice - XVIII.Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  172. Sobota Agility small: 1/17, 40.87 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  173. Sobota Jumping small: 1/17, 32.62 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  174. Sobota zkouška SA2: Diskvalifikován

  175. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  176. zkouška 1 SA2: 1/12, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  177. zkouška 2 SA2: 1/12, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  178. zkouška 3 SA2: Diskvalifikován

  179. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  180. Agility SA: 3/25, 36.53 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  181. Jumping SA: 12/25, 35.15 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  182. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  183. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  184. AGILITY S: Diskvalifikován

  185. JUMPING S: 3/33, 36.02 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  186. ZKOUŠKA SA2: Diskvalifikován

  187. Terezín - Velikonoční hrátky, 22. 04. 2019

  188. Tuneliáda S: Diskvalifikován

  189. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  190. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  191. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  192. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  193. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 30. 03. 2019

  194. Batmanova zkouška SA2: 4/4, 52.09 s, 24.09 tr. b., 3.11 m/s

  195. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  196. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  197. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  198. 2. Zkouška SA2: 1/9, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  199. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  200. Jumping: Diskvalifikován

  201. Zkouška 1: Diskvalifikován

  202. Zkouška 2: Diskvalifikován

  203. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  204. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  205. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  206. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  207. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  208. 2. Zkouška SA2: 1/9, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  209. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  210. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  211. Jumping 1: Diskvalifikován

  212. Jumping 2: 7/27, 35.51 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  213. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  214. Czech Imp Jump: 9/30, 21.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  215. Jumping 1: 8/31, 30.15 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  216. Jumping 2: 8/31, 30.51 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  217. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  218. Agility S: Diskvalifikován

  219. Jumping S: Diskvalifikován

  220. Zkouška - SA1: 1/7, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  221. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  222. II. zkouška SA1: 2/10, 30.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  223. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  224. jumping SA1: 2/10, 27.21 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  225. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  226. Zkouška 2 SA1: 4/8, 43.32 s, 5.0 tr. b., 3.23 m/s

  227. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  228. Cvikov - 30. Cvikovské zkoušky agility, 17. 08. 2018

  229. Zkouška SA1: 1/4, 45.66 s, 10.66 tr. b., 3.11 m/s

  230. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  231. II. zkouška SA1: 1/4, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  232. I. zkouška SA1: 1/4, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  233. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  234. Jumping Light: Diskvalifikován

  235. Jumping Standard: 8/11, 43.95 s, 11.95 tr. b., 3.78 m/s