Cz En

060816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Valentová, ZKO Soběslav

    Člen KA

Pes

  1. Fairy-Tale Freya Black Bubble, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  2. Agility I 300: Diskvalifikován

  3. Agility II 300: 1/30, 38.29 s, 0.0 tr. b., 5.69 m/s

  4. Agility III 300: Diskvalifikován

  5. Jumping I 300: 11/30, 37.48 s, 5.0 tr. b., 5.95 m/s

  6. Jumping II 300: Diskvalifikován

  7. Jumping III 300: Diskvalifikován

  8. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 9.ročník, 02. 01. 2022

  9. Czech Imp Jump Small: 4/30, 22.59 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  10. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  11. Jumping 2 - Small: 1/30, 34.79 s, 0.0 tr. b., 5.84 m/s

  12. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  13. Czech Imp Jump Small: 1/24, 21.88 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  14. Jumping 1 - Small: 1/24, 36.71 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  15. Jumping 2 - Small: 7/24, 34.5 s, 5.0 tr. b., 5.57 m/s

  16. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  17. Czech Imp Jump Small: 1/20, 21.88 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  18. Jumping 1 - Small: Diskvalifikován

  19. Jumping 2 - Small: Diskvalifikován

  20. Čerčany - As Fast As Tachyon, 25. 09. 2021 - 26. 09. 2021

  21. Agility Small: Diskvalifikován

  22. Jumping Small: 1/8, 33.3 s, 0.0 tr. b., 6.61 m/s

  23. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  24. Agility Individual: 18/65, 43.48 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  25. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  26. Jumping Individual: 28/67, 35.28 s, 5.0 tr. b., 5.67 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: 1/67, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.83 m/s

  28. Kladno - Jump KING, 22. 08. 2021

  29. 1. Jumping S: 1/18, 25.34 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  30. 2. Jumping S: 7/18, 25.96 s, 5.0 tr. b., 5.82 m/s

  31. 3. Jumping S: 1/18, 25.45 s, 0.0 tr. b., 5.93 m/s

  32. 4. Jumping S: 1/18, 24.23 s, 0.0 tr. b., 5.9 m/s

  33. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  34. Agility 1 S: Diskvalifikován

  35. Agility 2 S: 2/47, 42.44 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  36. Jumping 1 S: 1/48, 31.03 s, 0.0 tr. b., 5.64 m/s

  37. Jumping 2 S: 1/44, 28.92 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  38. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  39. 1.zkouška SA3: 5/8, 41.53 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  40. 2.zkouška SA3: Diskvalifikován

  41. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  42. 1.zkouška SA3 NE: 1/7, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  43. 2.zkouška SA3 ne: Diskvalifikován

  44. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  45. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  46. Jumping 1 - Small: 1/18, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  47. Jumping 2 - Small: 1/18, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  48. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  49. Agility Individual: 30/67, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  50. Agility Squads as Individual: 1/69, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  51. Jumping Individual: 2/68, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  52. Jumping Squads as Individual: 2/68, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  53. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  54. Agility: 1/11, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  55. Jumping: 1/10, 24.53 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  56. Zkouška: Diskvalifikován

  57. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  58. I. agility S: Diskvalifikován

  59. II. agility S: 25/65, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. II. jumping S: Diskvalifikován

  61. I. jumping S: 1/64, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  62. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  63. SA3 - 1 běh: 3/5, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  64. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  65. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  66. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  67. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  68. Jumping S_neděle: 11/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  69. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  70. SA3_sobota: 1/9, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  71. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  72. Agility Open S: 1/7, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  73. Jumping Open S: Diskvalifikován

  74. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  75. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  76. SA3 1zk: 5/8, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  77. SA3 2zk: Diskvalifikován

  78. SA3 3zk: Diskvalifikován

  79. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  80. QA1 agility: 18/48, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  81. QA2 agility: Diskvalifikován

  82. QA3 agility: Diskvalifikován

  83. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  84. QJ2 jumping: 17/48, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  85. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  86. Jumping 1: Diskvalifikován

  87. JUMPING 2: Diskvalifikován

  88. JUMPING 3 : 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  89. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  90. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  91. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  92. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  93. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  94. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  95. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  96. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  97. Agility SA: Diskvalifikován

  98. Jumping SA: Diskvalifikován

  99. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  100. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  101. 1.Zka - SA3: Diskvalifikován

  102. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  103. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  104. 1.Zka - SA3: 7/10, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  105. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  106. 3.Zka - SA3: 1/10, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  107. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  108. SA3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  109. SA3 - 2. SA3: 1/5, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  110. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  111. Agility II. S: 1/54, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  112. Agility I. S: Diskvalifikován

  113. Jumping II. S: Diskvalifikován

  114. Jumping I. S: Diskvalifikován

  115. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  116. QA4 Agility: Diskvalifikován

  117. QA5 Agility: 1/45, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  118. QA6 Agility: Diskvalifikován

  119. QJ4 Jumping: 2/45, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  120. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  121. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  122. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  123. QA1 agility: 31/53, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  124. QA2 agility: 39/53, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  125. QA3 agility: Diskvalifikován

  126. QJ1 jumping: 26/53, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  127. QJ2 jumping: 35/53, 38.6 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  128. QJ3 jumping: 2/53, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  129. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  130. Agility Trial: Diskvalifikován

  131. Jumping Trial: 2/7, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  132. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  133. Agility_: Diskvalifikován

  134. Jumping_: Diskvalifikován

  135. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  136. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  137. Agility_: Diskvalifikován

  138. Jumping_: 1/18, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  139. Zkouška - SA3: 4/11, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  140. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  141. I Agility Open: Diskvalifikován

  142. I Jumping Open: Diskvalifikován

  143. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  144. SA3-1 SA3: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  145. SA3-2 SA3: Diskvalifikován

  146. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  147. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  148. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  149. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  150. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  151. Jumping SA neděle: 12/20, 37.07 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  152. Jumping SA sobota: 1/21, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  153. Velké finále SA neděle: 1/13, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  154. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  155. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  156. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  157. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 11/26, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  158. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 14/26, 40.98 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  159. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  160. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  161. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  162. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  163. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  164. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  165. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  166. Zkoušky SA2 sobota: 1/11, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  167. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  168. II. zkouška SA2: 1/11, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  169. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  170. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  171. Zkouška 1 - SA2: 5/8, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  172. Zkouška 2 - SA2: Diskvalifikován

  173. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  174. Okrouhlice, Zkoušky: Diskvalifikován

  175. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  176. Zkouška 1 - SA2: 3/4, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  177. Zkouška 2 - SA2: 1/4, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  178. Zkouška 3 - SA2: 1/4, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  179. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  180. AGILITY: Diskvalifikován

  181. JUMPING: 1/18, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  182. SA2: Diskvalifikován

  183. TUNELIÁDA SMALL: 1/15, 22.85 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  184. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  185. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  186. ZkA. ll. SA2: Diskvalifikován

  187. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  188. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  189. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  190. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  191. Jumping Individuals Small: Diskvalifikován

  192. Jumping Nations Small: 2/47, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  193. Jumping Pairs Small: Diskvalifikován

  194. Jumping Teams Small: 23/45, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  195. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  196. Agility_: Diskvalifikován

  197. Jumping_: Diskvalifikován

  198. Zkouška - SA2: 1/6, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  199. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  200. Běh dvojic Small: 14/20, 71.12 s, 50.0 tr. b., 3.14 m/s

  201. JUMPING: Diskvalifikován

  202. SA2: Diskvalifikován

  203. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  204. Agility Open: 1/35, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  205. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  206. Agility Trial I: 1/8, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  207. Agility Trial II: 1/8, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  208. Jumping Open: Diskvalifikován

  209. Tuneliáda: 26/33, 25.18 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  210. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  211. Zkouška 1 SA1: 1/12, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  212. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  213. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  214. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  215. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  216. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  217. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  218. Agility SA: Diskvalifikován

  219. Jumping SA: Diskvalifikován

  220. Zkouška SA1: Diskvalifikován