Cz En

060816

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Andrea Valentová, ZKO Soběslav

Pes

  1. Fairy-Tale Freya Black Bubble, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  2. 1.zkouška SA3 NE: 1/7, 39.82 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. 2.zkouška SA3 ne: Diskvalifikován

  4. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  5. Czech Imp Jump Small: Diskvalifikován

  6. Jumping 1 - Small: 1/18, 32.06 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  7. Jumping 2 - Small: 1/18, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  8. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  9. Agility Individual: 30/67, 39.7 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  10. Agility Squads as Individual: 1/69, 37.3 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  11. Jumping Individual: 2/68, 29.37 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  12. Jumping Squads as Individual: 2/68, 30.93 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  13. České Budějovice - K Budějicům cesta V., 02. 08. 2020

  14. Agility: 1/11, 35.66 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  15. Jumping: 1/10, 24.53 s, 0.0 tr. b., 6.11 m/s

  16. Zkouška: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  18. I. agility S: Diskvalifikován

  19. II. agility S: 25/65, 44.07 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  20. II. jumping S: Diskvalifikován

  21. I. jumping S: 1/64, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  22. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  23. SA3 - 1 běh: 3/5, 43.47 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  24. SA3 - 2 běh: Diskvalifikován

  25. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  26. Agility Finále S_neděle: Diskvalifikován

  27. Agility Open S_sobota: Diskvalifikován

  28. Jumping S_neděle: 11/14, 31.36 s, 10.0 tr. b., 5.87 m/s

  29. Jumping S_sobota: Diskvalifikován

  30. SA3_sobota: 1/9, 32.79 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  31. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena 2019, 05. 10. 2019

  32. Agility Open S: 1/7, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.41 m/s

  33. Jumping Open S: Diskvalifikován

  34. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  35. Chýnov - 4. Chýnovský hopík, 07. 09. 2019

  36. SA3 1zk: 5/8, 34.26 s, 10.0 tr. b., 5.43 m/s

  37. SA3 2zk: Diskvalifikován

  38. SA3 3zk: Diskvalifikován

  39. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  40. QA1 agility: 18/48, 34.93 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  41. QA2 agility: Diskvalifikován

  42. QA3 agility: Diskvalifikován

  43. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  44. QJ2 jumping: 17/48, 36.45 s, 5.0 tr. b., 5.62 m/s

  45. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  46. Jumping 1: Diskvalifikován

  47. JUMPING 2: Diskvalifikován

  48. JUMPING 3 : 1/21, 31.36 s, 0.0 tr. b., 5.96 m/s

  49. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  50. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  51. Finále SA neděle: Diskvalifikován

  52. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  53. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  54. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  55. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  56. Brno - Podzimní Brno, 13. 10. 2018

  57. Agility SA: Diskvalifikován

  58. Jumping SA: Diskvalifikován

  59. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  60. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky + A0, 09. 09. 2018

  61. 1.Zka - SA3: Diskvalifikován

  62. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  63. Chýnov - 3. Chýnovský hopík, 01. 09. 2018

  64. 1.Zka - SA3: 7/10, 38.6 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  65. 2.Zka - SA3: Diskvalifikován

  66. 3.Zka - SA3: 1/10, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.8 m/s

  67. Kladno - Zkoušky NKÚ I., 20. 07. 2018

  68. SA3 - 1. SA3: Diskvalifikován

  69. SA3 - 2. SA3: 1/5, 33.53 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  70. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  71. Agility II. S: 1/54, 38.44 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  72. Agility I. S: Diskvalifikován

  73. Jumping II. S: Diskvalifikován

  74. Jumping I. S: Diskvalifikován

  75. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  76. QA4 Agility: Diskvalifikován

  77. QA5 Agility: 1/45, 38.23 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  78. QA6 Agility: Diskvalifikován

  79. QJ4 Jumping: 2/45, 35.34 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  80. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  81. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  82. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  83. QA1 agility: 31/53, 42.7 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. QA2 agility: 39/53, 43.41 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  85. QA3 agility: Diskvalifikován

  86. QJ1 jumping: 26/53, 32.17 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  87. QJ2 jumping: 35/53, 38.6 s, 15.0 tr. b., 5.05 m/s

  88. QJ3 jumping: 2/53, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  89. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  90. Agility Trial: Diskvalifikován

  91. Jumping Trial: 2/7, 32.36 s, 5.0 tr. b., 5.81 m/s

  92. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  93. Agility_: Diskvalifikován

  94. Jumping_: Diskvalifikován

  95. Zkouška - SA3: Diskvalifikován

  96. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  97. Agility_: Diskvalifikován

  98. Jumping_: 1/18, 27.73 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  99. Zkouška - SA3: 4/11, 42.15 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  100. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  101. I Agility Open: Diskvalifikován

  102. I Jumping Open: Diskvalifikován

  103. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  104. SA3-1 SA3: 1/5, 33.75 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  105. SA3-2 SA3: Diskvalifikován

  106. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  107. II. Packa SA3: Diskvalifikován

  108. I. Packa SA3: Diskvalifikován

  109. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  110. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  111. Jumping SA neděle: 12/20, 37.07 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  112. Jumping SA sobota: 1/21, 34.71 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  113. Velké finále SA neděle: 1/13, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  114. Zkoušky SA3 neděle: Diskvalifikován

  115. Zkoušky SA3 sobota: Diskvalifikován

  116. Neveklov - 10. Vánoční dárek, 09. 12. 2017

  117. Vánoční dárek, Heroutice, Agility: 11/26, 42.0 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  118. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping: 14/26, 40.98 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  119. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky: Diskvalifikován

  120. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  121. Agility SA sobota: Diskvalifikován

  122. Jumping SA neděle: Diskvalifikován

  123. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  124. Velké finále SA neděle: Diskvalifikován

  125. Zkoušky SA2 neděle: Diskvalifikován

  126. Zkoušky SA2 sobota: 1/11, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  127. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  128. II. zkouška SA2: 1/11, 26.58 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  129. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. České Budějovice - Podzimní dvojzkoušky, 22. 10. 2017

  131. Zkouška 1 - SA2: 5/8, 34.78 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  132. Zkouška 2 - SA2: Diskvalifikován

  133. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  134. Okrouhlice, Zkoušky: Diskvalifikován

  135. Chýnov - 2. Chýnovský hopík, 16. 09. 2017

  136. Zkouška 1 - SA2: 3/4, 36.67 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  137. Zkouška 2 - SA2: 1/4, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  138. Zkouška 3 - SA2: 1/4, 33.23 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  139. Třešť - Poslední prázdninový skok, 26. 08. 2017

  140. AGILITY: Diskvalifikován

  141. JUMPING: 1/18, 28.63 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  142. SA2: Diskvalifikován

  143. TUNELIÁDA SMALL: 1/15, 22.85 s, 0.0 tr. b., 6.13 m/s

  144. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  145. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  146. ZkA. ll. SA2: Diskvalifikován

  147. Třeboň - IABC 2017, 16. 06. 2017 - 18. 06. 2017

  148. Agility Individuals Small: Diskvalifikován

  149. Agility Pairs Small: Diskvalifikován

  150. Agility Teams Small: Diskvalifikován

  151. Jumping Individuals Small: Diskvalifikován

  152. Jumping Nations Small: 2/47, 32.63 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  153. Jumping Pairs Small: Diskvalifikován

  154. Jumping Teams Small: 23/45, 36.7 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  155. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  156. Agility_: Diskvalifikován

  157. Jumping_: Diskvalifikován

  158. Zkouška - SA2: 1/6, 33.8 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  159. Kácov - Kácovský tuplák, 13. 05. 2017

  160. Běh dvojic Small: 14/20, 71.12 s, 50.0 tr. b., 3.14 m/s

  161. JUMPING: Diskvalifikován

  162. SA2: Diskvalifikován

  163. Milovice - Mistrovství České republiky PRT, JRT a BRT, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  164. Agility Open: 1/35, 35.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  165. Agility Open SQUADS: Diskvalifikován

  166. Agility Trial I: 1/8, 31.42 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  167. Agility Trial II: 1/8, 34.27 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  168. Jumping Open: Diskvalifikován

  169. Tuneliáda: 26/33, 25.18 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  170. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  171. Zkouška 1 SA1: 1/12, 28.21 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  172. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  173. Heroutice u Neveklova - 48. Dvojzkoušky + 1 farma Heroutice, 18. 02. 2017

  174. Heroutice, 1. běh: Diskvalifikován

  175. Heroutice, 2. běh: Diskvalifikován

  176. Heroutice, 3. běh: Diskvalifikován

  177. Brno - Zimní Brno I., 14. 01. 2017

  178. Agility SA: Diskvalifikován

  179. Jumping SA: Diskvalifikován

  180. Zkouška SA1: Diskvalifikován