Agility II 300

  1. Datum: 20. 01. 2024
  2. Závod: Čerčany - Kvalifikační závod na World Agility Open (WAO) 2024
  3. Rozhodčí: Derrett, Gregory (GB)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 46.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 199.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 21
  10. Postupová rychlost: 4.33 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 058319 Jiřina Benešová Midnight Kiss 0 0 0.0 0.0 36.72 5.42 V
2 010022 Hana Frimmelová Perfect Bio Stars Power Dogs 0 0 0.0 0.0 37.95 5.24 V
3 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond 0 0 0.0 0.0 38.74 5.14 V
4 057720 Klára Válková Griotka Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.89 5.12 V
5 017121 Petra Hamšíková Double face Eriien 0 0 0.0 0.0 38.99 5.1 V
6 013321 Karolína Pozníčková Ursis Gold Modrý dukát 0 0 0.0 0.0 41.29 4.82 V
7 064420 Tereza Rossmannová Bazzy Zpod Chlumských hájů 0 0 0.0 0.0 41.39 4.81 V
8 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 42.03 4.73 V
9 021119 Tereza Vaverková A3Ch Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 42.24 4.71 V
10 095019 Rudolf Broulík A3Ch Halle Berry Sněžný tygr 0 0 0.0 0.0 42.95 4.63 V
11 091518 Jana Kubecová A3Ch Arabella z Údolí výrovky 0 0 0.0 0.0 43.19 4.61 V
12 053018 Denisa Sommerová A3Ch Nougat Nutty Romy´s Choco 0 0 0.0 0.0 43.41 4.58 V
13 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 1 0 0.0 5.0 38.46 5.17 V
14 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 44.11 4.51 V
15 062719 Petr Spitz Sára 0 0 0.0 0.0 45.83 4.34 V
16 072220 Rudolf Broulík Essi Daven Dancing in the Wind 1 0 0.0 5.0 41.54 4.79 V
17 053621 Eliška Hoferková Pandora Moravské srdce 0 0 0.95 0.95 46.95 4.24 V
18 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 1 0 0.0 5.0 42.22 4.71 V
19 053722 Monika Dušková Zoran Zlatá Fantázia 1 0 0.0 5.0 43.29 4.6 V
20 044121 Viktorie Sůrová Arryn Romanka 2 0 0.0 10.0 40.06 4.97 VD
21 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 1 1 0.0 10.0 42.28 4.71 VD
22 060816 Andrea Valentová Fairy-Tale Freya Black Bubble 1 1 0.0 10.0 43.64 4.56 VD
23 110822 Iva Drožová Cool Speed of Youwentis 0 2 0.0 10.0 44.9 4.43 VD
24 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 1 1 0.0 10.0 45.52 4.37 VD
25 011221 Dana Konôpková Frutti Harisson 1 2 0.0 15.0 45.52 4.37 VD
26 015921 Veronika Kučeriková Aero Oreo z Ranche na Hranici 1 2 1.03 16.03 47.03 4.23 D
DIS 010020 Julie Krátká Ebony Rose od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 107322 Martina Kučerová Hanami Bohemia Classic DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 078222 Hana Černošková Albion Cathy’s Black DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052722 Eva Panáčová Arwen Undomiel Wockermania DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066319 Jana Jourová A3Ch Bebop Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038221 Adéla Čejková Discovery Černý Křišťál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022220 Lenka Prokešová E´Chia Carassou DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044322 Jana Kubecová Alessia z Oharců DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 043819 Marie - Anna Kociánová A3Ch Coca Cola Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO