Cz En

034616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Ješke, Psí škola Superpes

    Člen KA

Pes

  1. Norma Jean Koryfej, Sheltie

Výsledky

  1. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  2. Zkouška 1: Diskvalifikován

  3. Zkouška 2: 1/10, 41.09 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  4. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  5. Jumping 1 - M: 2/19, 34.11 s, 0.0 tr. b., 5.36 m/s

  6. Jumping 2 - M: 5/18, 41.33 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  7. Jumping 3 - M: Diskvalifikován

  8. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  9. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  10. První zkouška: Diskvalifikován

  11. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  12. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  13. I. zkouška A3 M: 5/12, 49.21 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  14. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  15. Agility M: 5/22, 41.16 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  16. Jumping M: 5/22, 43.31 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  17. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  18. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  19. Zkouška1 MA3: 6/9, 43.8 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  20. Zkouška2 MA3: 3/9, 38.85 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  21. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  22. 1.Zkouška MA3: 4/6, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  23. 2.Zkouška MA3: 2/5, 46.05 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  24. 3.Zkouška MA3: 1/4, 42.94 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  25. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  26. Zkouška II MA3: 4/5, 39.08 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  27. Zkouška I MA3: 2/5, 39.38 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  28. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  29. Druhá zkouška MA3: 3/8, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  30. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  31. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  32. ZK1: 1/3, 41.83 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s

  33. Zkouška2: 2/3, 42.26 s, 5.26 tr. b., 3.95 m/s

  34. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  35. Ne. - Agility II. M: 30/52, 46.99 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  36. Ne. - Jumping II. M: 11/52, 42.64 s, 0.64 tr. b., 4.32 m/s

  37. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  38. So. - Jumping I. M: 6/52, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  39. Děčín - Májový pohár a II. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2019

  40. Agility MA: Diskvalifikován

  41. Jumping MA: 11/23, 38.62 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  42. Zkouška MA2: 2/7, 45.28 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  43. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  44. AGILITY M: Diskvalifikován

  45. JUMPING M: 5/22, 36.69 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  46. ZKOUŠKA MA2: Diskvalifikován

  47. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  48. Agility II M: 6/33, 46.57 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  49. Agility I M: Diskvalifikován

  50. Jumping III M: 5/30, 40.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  51. Jumping II M: 16/35, 40.87 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  52. Jumping I M: 6/36, 36.39 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  53. Jumping IV Sheltie M: 2/7, 37.61 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  54. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  55. Agility I: 42/88, 45.84 s, 10.0 tr. b., 4.65 m/s

  56. Agility II: 24/84, 45.18 s, 6.18 tr. b., 4.25 m/s

  57. Jumping I: 37/87, 36.65 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  58. Jumping II: 40/87, 42.12 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  59. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  60. MA2 I.: 5/8, 38.73 s, 10.0 tr. b., 4.57 m/s

  61. MA2 II.: 1/8, 36.43 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  62. MA2 III.: 4/8, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  63. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  64. II. zkouška MA2: 4/7, 39.1 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  65. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  66. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  67. 1. Běh MA2: 3/8, 43.42 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  68. 2. běh MA2: 2/8, 47.65 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  69. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  70. II. zkouška MA2: 5/10, 37.18 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  71. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  72. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  73. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  74. I. zkouška MA2: 1/5, 45.72 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  75. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  76. AGILITY M: Diskvalifikován

  77. JUMPING M: 9/15, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  78. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  79. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  80. Agility M: Diskvalifikován

  81. Jumping M: 4/24, 28.39 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  82. Zkouška - MA2: 4/6, 43.6 s, 10.0 tr. b., 4.06 m/s

  83. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  84. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  85. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  86. Zkouška 2 MA2: 2/4, 39.39 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  87. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  88. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  89. Jumping III M: Diskvalifikován

  90. Jumping II M: Diskvalifikován

  91. Jumping I M: 2/14, 36.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  92. Tuneliáda M: 2/12, 27.78 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  93. ZkA III. MA2: Diskvalifikován

  94. ZkA. II. MA2: 2/4, 33.9 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  95. ZkA. I. MA2: 1/3, 44.18 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  96. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  97. Agility II. M: 23/48, 52.1 s, 14.1 tr. b., 3.61 m/s

  98. Agility I. M: Diskvalifikován

  99. Jumping II. M: 5/49, 35.03 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  100. Jumping I. M: Diskvalifikován

  101. Královice - CZECH OPEN 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  102. Agility 1: 4/23, 46.17 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  103. Agility 2: 8/22, 50.06 s, 15.06 tr. b., 3.64 m/s

  104. Agility 3: 9/22, 51.1 s, 28.1 tr. b., 3.27 m/s

  105. Jumping 1: Diskvalifikován

  106. Jumping 2: Diskvalifikován

  107. Jumping 3: Diskvalifikován

  108. Děčín - Májový pohár a I. mistrovství republiky retrívrů, 08. 05. 2018

  109. Agility_: Diskvalifikován

  110. Jumping_: 10/19, 33.61 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  111. Zkouška - MA1: 1/8, 29.67 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  112. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  113. III. zkouška MA1: 1/6, 26.87 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  114. III. zkouška MA1: 1/6, 31.67 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  115. II. zkouška MA1: 1/6, 32.85 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  116. II. zkouška MA1: 3/6, 29.82 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  117. I. zkouška MA1: 1/6, 36.37 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  118. I. zkouška MA1: 1/6, 30.25 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  120. I Agility Open: 25/69, 40.94 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  121. II Agility Open: Diskvalifikován

  122. II Jumping Open: 20/66, 37.36 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  123. I Jumping Open: 43/69, 54.19 s, 22.19 tr. b., 3.25 m/s

  124. Beroun - Monster Speed Cup I., 31. 03. 2018 - 01. 04. 2018

  125. AGILITY: Diskvalifikován

  126. JUMPING: Diskvalifikován

  127. MA1: 2/6, 36.26 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  128. Ratenice - Letní dvojzkoušky, 09. 07. 2017

  129. ZkA. I. MA1: 4/7, 29.08 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  130. ZkA. ll. MA1: 1/7, 28.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  131. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  132. Agility II Medium: 11/36, 46.14 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  133. Agility I Medium: 13/44, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  134. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  135. Jumping II Medium: 8/41, 32.7 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  136. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  137. Jumping IV - sheltie (M): 3/8, 28.96 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  138. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  139. Agility M: 7/17, 60.5 s, 18.5 tr. b., 3.07 m/s

  140. Fun Jumping M: 4/16, 27.69 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  141. Jumping M: 10/17, 39.62 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  142. Zkouška MA1: 1/3, 32.41 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s