Jumping 1 - Medium

  1. Datum: 19. 02. 2022
  2. Závod: Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 28.0 s
  6. Maximální čas: 52.0 s
  7. Délka: 130.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.64 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004521 Aneta Obrusníková Black Swan Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 22.24 5.85 V
2 081717 Barbora Kozlová A3Ch Run For Fun Koryfej 0 0 0.0 0.0 22.47 5.79 V
3 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant 0 0 0.0 0.0 22.87 5.68 V
4 050019 Jana Zemková Dream Come True Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 22.95 5.66 V
5 068419 Martina Konečná Kao 0 0 0.0 0.0 23.19 5.61 V
6 075817 Adéla Řeholová A3Ch Calibré Fort Fox 0 0 0.0 0.0 23.41 5.55 V
7 034616 Tomáš Ješke A3Ch Norma Jean Koryfej 0 0 0.0 0.0 23.98 5.42 V
8 045220 Květa Sálusová Bara Tajfú Sobasan 0 0 0.0 0.0 24.47 5.31 V
9 030920 Zuzana Sobková Biscotto Borneo la Vera Felicitá 0 0 0.0 0.0 24.91 5.22 V
10 039919 Dobroslava Zouharová Denny 0 0 0.0 0.0 26.92 4.83 V
11 056821 Dominika Korintová Amazing Amber Bohemia Grant 0 0 4.71 4.71 32.71 3.97 V
12 003021 Lenka Velíšková Amálie Gold z Vysoké země 0 1 1.22 6.22 29.22 4.45 VD
13 056618 Věra Křenková Ebony Bella Campria 0 0 6.55 6.55 34.55 3.76 VD
14 054517 Jindra Trnovcová Charming Real Gold Nima 1 0 2.74 7.74 30.74 4.23 VD
15 035421 Lucie Houžvičková Checkers Schönez 0 0 8.74 8.74 36.74 3.54 VD
16 049320 Lenka Fuksová Explosion of Skills Te Salutant 1 1 1.84 11.84 29.84 4.36 VD
17 067120 Kristýna Zástěrová Sable Spirit ze Shetlandů Ze Shetlandů 0 1 7.37 12.37 35.37 3.68 VD
18 062521 Magdalena Rosolová Folly Bella Cambria 0 1 9.42 14.42 37.42 3.47 VD
19 001122 Jindra Trnovcová Chuligán de Beatrix Bohemica 0 1 9.52 14.52 37.52 3.46 VD
20 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 1 1 5.84 15.84 33.84 3.84 VD
21 041221 Lucie Pospíšilová Imperium Z Karlova Hrádku 1 2 4.74 19.74 32.74 3.97 D
DIS 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055120 Nikol Hortová Fast Frey z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055221 Julie Dušková Fifty Shades Bazooka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046421 Veronika Tobolková Go on Gaya z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002220 Stanislav Řehola Catlin Roxy Diamond DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029120 Dana Kuchyňová Lucius z Pozdeňské Vísky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO