Cz En

054517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jindra Trnovcová, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Charming Real Gold Nima, Americký bezsrstý teriér

Výsledky

  1. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  2. 1. Jumping M: 5/14, 46.77 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  3. 2. Jumping M: Diskvalifikován

  4. 3. Jumping M: 11/15, 35.13 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  5. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  6. 1 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 2 Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Trojzkoušky v Lysé nad Labem, 05. 06. 2021

  9. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  10. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  12. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 12. 12. 2020

  13. Jumping I: Diskvalifikován

  14. Jumping II: 10/14, 41.87 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  15. Jumping light: 11/14, 41.12 s, 13.12 tr. b., 3.38 m/s

  16. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  17. Agility open: 2/13, 46.71 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  18. Jumping light: 7/14, 37.07 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  19. Jumping open: Diskvalifikován

  20. Studenec u Trutnova - Podzimní dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  21. II. zkouška: 2/5, 54.29 s, 4.29 tr. b., 3.81 m/s

  22. I. zkouška: Diskvalifikován

  23. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  24. Agility Open M: Diskvalifikován

  25. Jumping Open M: Diskvalifikován

  26. ZkA. MA3: 3/4, 62.07 s, 17.07 tr. b., 3.54 m/s

  27. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  28. Agility M: Diskvalifikován

  29. Jumping M: 6/31, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  30. Zkouška A3 M: 7/12, 51.78 s, 20.78 tr. b., 3.36 m/s

  31. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  32. 1. zkouška: 6/10, 46.23 s, 10.23 tr. b., 3.72 m/s

  33. 2. zkouška: 5/10, 55.46 s, 12.46 tr. b., 3.19 m/s

  34. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  35. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  37. ZK1 Medium 3: 4/8, 57.12 s, 9.12 tr. b., 3.48 m/s

  38. ZK2 Medium 3: Diskvalifikován

  39. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 12. 09. 2020

  40. Agility: 2/7, 50.23 s, 7.23 tr. b., 3.74 m/s

  41. Jumping : 5/8, 44.1 s, 6.1 tr. b., 3.54 m/s

  42. Zkoušky: Diskvalifikován

  43. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  44. Agility M: 3/12, 55.93 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  45. Jumping M: Diskvalifikován

  46. Zkouška MA3 : 3/5, 58.34 s, 5.34 tr. b., 3.77 m/s

  47. Ratenice - Letní pohodové dvojzkoušky, 22. 08. 2020

  48. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  49. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Letní párty 2020, 02. 08. 2020

  51. Jumping Open M: Diskvalifikován

  52. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  53. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  54. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  55. 1. Jumping A2/A3: Diskvalifikován

  56. 2. Jumping A2/A3: 4/13, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  57. 2. zkouška: 5/5, 41.96 s, 0.96 tr. b., 3.98 m/s

  58. 3. jumping A2/A3: 5/12, 26.72 s, 5.0 tr. b., 5.99 m/s

  59. I. zkouška: 4/5, 50.06 s, 1.06 tr. b., 3.94 m/s

  60. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky JK Animals, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 04. 07. 2020

  61. Zkouška1 A3: Diskvalifikován

  62. Zkouška2 A3: Diskvalifikován

  63. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  64. 1.zkouška: Diskvalifikován

  65. 2.zkouška: Diskvalifikován

  66. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu, 21. 06. 2020

  67. 1. zkouška: Diskvalifikován

  68. 2. zkouška: Diskvalifikován

  69. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  70. II. zkouška A3 M: 3/7, 55.74 s, 9.74 tr. b., 3.68 m/s

  71. I. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  72. Lysá nad Labem - 4. Lahůdkové dvojzkoušky+Jumping, 13. 06. 2020 - 14. 06. 2020

  73. Jumping: Diskvalifikován

  74. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  75. II. zkouška: Diskvalifikován

  76. I. zkouška: Diskvalifikován

  77. Studenec u Trutnova - OPSION 066, 15. 02. 2020

  78. 4.studenecká: Diskvalifikován

  79. 5.studenecká: 2/4, 47.67 s, 7.67 tr. b., 3.55 m/s

  80. 6.studenecká: 3/4, 49.99 s, 18.99 tr. b., 3.4 m/s

  81. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  82. Jumping I: Diskvalifikován

  83. Jumping II: Diskvalifikován

  84. Jumping III: 10/16, 36.53 s, 5.53 tr. b., 3.75 m/s

  85. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  86. 1.studenecká: Diskvalifikován

  87. 2.studenecká: 3/4, 47.69 s, 6.69 tr. b., 3.86 m/s

  88. 3.studenecká: Diskvalifikován

  89. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  90. ZkA. MA2 I.: 4/10, 50.56 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  91. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  92. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  93. Agility: 4/17, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  94. Jumping: 10/18, 45.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  95. Jumping light: 14/18, 35.41 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  96. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  97. 1. Zkouška MA2: 2/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  98. 2. Zkouška MA2: 2/6, 52.97 s, 18.97 tr. b., 3.08 m/s

  99. 3. Jumping MA2: 3/6, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  101. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  102. Jumping 1 - Medium: 4/23, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  103. Jumping 2 - Medium: 12/22, 37.04 s, 11.04 tr. b., 3.64 m/s

  104. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  105. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  106. ZkA. MA2 II.: 2/6, 52.72 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  107. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  108. II. zkouška: Diskvalifikován

  109. I. zkouška: 1/1, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  110. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  111. Agility M: Diskvalifikován

  112. Jumping M: Diskvalifikován

  113. Zkouška MA2: 1/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  114. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  115. Agility M: 4/15, 42.0 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  116. Jumping M: Diskvalifikován

  117. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  118. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  119. 1.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  120. 2.Zkouška MA2: 3/7, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  121. 3.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  122. Jumping M: 5/11, 44.73 s, 2.73 tr. b., 3.76 m/s

  123. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  124. Agility 1: 7/18, 52.6 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  125. Jumping 1: Diskvalifikován

  126. Jumping 2: Diskvalifikován

  127. Zkouška 1: Diskvalifikován

  128. Zkouška 2: 3/6, 48.84 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  129. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  130. Agility: Diskvalifikován

  131. Jumping: 5/10, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  132. Zkouška: 1/4, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  133. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  134. ZK1: Diskvalifikován

  135. Zk2: 2/3, 49.25 s, 3.75 tr. b., 3.51 m/s

  136. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  137. II. zkouška: 2/4, 48.0 s, 9.0 tr. b., 3.44 m/s

  138. I. zkouška: Diskvalifikován

  139. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  140. AGILITY: 1/11, 50.75 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  141. JUMPING: Diskvalifikován

  142. MA2: 1/3, 47.76 s, 0.76 tr. b., 3.6 m/s

  143. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  144. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  145. 2. běh MA2: 1/3, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  146. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  147. 1.zkouška: 2/7, 46.64 s, 0.64 tr. b., 3.67 m/s

  148. 2.zkouška: 2/7, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  149. Jumping Light: 5/9, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  150. Jumping Standard: Diskvalifikován

  151. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  152. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  153. I. zkouška MA2: 4/5, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  154. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  155. 1.Zkouška MA2: 1/4, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  156. 2.Zkouška MA2: 1/4, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  157. Jumping MA2+MA3: 4/8, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  158. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  159. II. zkouška MA2: 2/3, 48.54 s, 8.54 tr. b., 3.52 m/s

  160. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  161. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  162. Ne-: Diskvalifikován

  163. Ne-Agility: Diskvalifikován

  164. Ne-Jumping: 4/17, 37.27 s, 2.27 tr. b., 3.78 m/s

  165. So-: Diskvalifikován

  166. So-Agility: Diskvalifikován

  167. So-Jumping: Diskvalifikován

  168. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  169. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  170. zkouška 2 MA2: 1/4, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  171. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  172. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  173. Zkouška 1 MA1: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  174. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  175. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  176. Zkouška II. MA1: 3/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  177. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  178. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  179. AGILITY M: 3/22, 51.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  180. JUMPING M: 8/22, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  181. ZKOUŠKA MA1: 2/11, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  182. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  183. 1. Zkouška MA1: 1/4, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  184. 2. Zkouška MA1: 1/4, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  185. Jumping open M: Diskvalifikován

  186. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  187. 1. zkouška A1 MA1: 3/8, 45.63 s, 6.63 tr. b., 3.31 m/s

  188. 2. zkouška A1 MA1: 1/8, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  189. Hra - tuneliáda A1 M: 5/8, 22.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  190. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  191. 2. zkouška MA1: 4/6, 42.27 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  192. I. zkouška MA1: 2/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  193. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  194. Agility open M: Diskvalifikován

  195. Jumping open M: Diskvalifikován

  196. Zkouška MA1: 2/10, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  197. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  198. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  199. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  200. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  201. 1. Zkouška MA1: 1/4, 46.03 s, 1.03 tr. b., 3.39 m/s

  202. 2. Zkouška MA1: 1/4, 47.31 s, 6.31 tr. b., 3.4 m/s

  203. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  204. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  205. 2. Zkouška MA1: 1/3, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  206. 3. Zkouška MA1: 1/3, 48.07 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  207. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  208. Jumping III M: Diskvalifikován

  209. Jumping II M: Diskvalifikován

  210. Jumping I M: Diskvalifikován

  211. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  212. Jumping M 1: 7/15, 48.37 s, 10.37 tr. b., 3.29 m/s

  213. Jumping M 2: 3/15, 42.29 s, 4.29 tr. b., 3.38 m/s

  214. Jumping M 3: Diskvalifikován

  215. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  216. Agility M: 8/37, 41.1 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  217. Jumping M: 5/37, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  218. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  219. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  220. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  221. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  222. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  223. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  224. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  225. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  226. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  227. AGILITY M: Diskvalifikován

  228. JUMPING M: 12/15, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  229. Zkoušky MA1: 5/6, 42.25 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  230. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  231. Agility M: 6/24, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  232. Jumping M: Diskvalifikován

  233. Zkouška - MA1: 7/12, 51.45 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  234. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  235. Agility open M: 5/16, 42.03 s, 8.03 tr. b., 3.66 m/s

  236. Jumping open M: 6/16, 38.19 s, 5.19 tr. b., 3.67 m/s

  237. Zkouška MA1: 3/5, 36.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  238. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  239. A1 MA1: Diskvalifikován

  240. Agility M: 1/14, 53.88 s, 1.88 tr. b., 3.73 m/s

  241. Jumping M: Diskvalifikován

  242. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  243. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  244. 2. běh MA1: 2/5, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  245. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  246. Agility M: 4/15, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  247. Jumping M: Diskvalifikován

  248. ZKOUŠKY MA1: 1/3, 53.58 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  249. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  250. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška MA1: 6/8, 50.59 s, 11.59 tr. b., 2.85 m/s

  252. 3. zkouška MA1: 2/8, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  253. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  254. JUMPING 1 M: 9/12, 50.44 s, 12.44 tr. b., 3.59 m/s

  255. JUMPING 2 M: 5/12, 42.69 s, 3.69 tr. b., 3.75 m/s

  256. Zkouška 2 MA1: 1/5, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  257. Zkouška MA1: 1/5, 42.41 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  258. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  259. AGILITY: Diskvalifikován

  260. JUMPING MA1: 2/5, 49.26 s, 16.26 tr. b., 2.82 m/s

  261. MA1: 2/5, 36.68 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  262. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  263. Jumping II M: Diskvalifikován

  264. Jumping I M: 6/14, 60.12 s, 32.12 tr. b., 2.96 m/s

  265. Tuneliáda M: 6/12, 32.63 s, 0.63 tr. b., 4.69 m/s

  266. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  267. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  268. A1 - 1. MA1: 4/9, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.07 m/s

  269. A1 - 2. MA1: 4/9, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  270. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  271. 1.zkouška: Diskvalifikován

  272. 2.zkouška: 1/8, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  273. Jumping Light: Diskvalifikován

  274. Jumping Standard: Diskvalifikován

  275. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  276. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  277. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  278. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  279. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  280. 2.zkouška MA1: 3/4, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  281. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  282. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  283. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  284. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  285. Ne-: 3/11, 49.28 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  286. Ne-Agility: 10/22, 57.22 s, 21.22 tr. b., 3.04 m/s

  287. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  288. So-: Diskvalifikován

  289. So-Agility: Diskvalifikován

  290. So-Jumping: 6/22, 40.67 s, 2.67 tr. b., 3.64 m/s

  291. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  292. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  293. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  294. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  295. 1.zkouška MA1: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  296. 2.zkouška MA1: 1/6, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  297. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  298. Agility M: Diskvalifikován

  299. JUMPING M: Diskvalifikován

  300. Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  301. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  302. 1. zkouška MA1: 3/6, 36.11 s, 1.11 tr. b., 3.6 m/s

  303. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  304. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  305. 1. Zkouška A1 MA1: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  306. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  307. Hra - tuneliáda pro A1 M: Diskvalifikován

  308. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  309. III. jumping M: Diskvalifikován

  310. II. jumping M: Diskvalifikován

  311. I. jumping M: Diskvalifikován

  312. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  313. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  314. I. zkouška MA1: 4/5, 50.8 s, 23.8 tr. b., 2.68 m/s