Cz En

054517

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jindra Trnovcová, PPP Jičín

    Člen KA

Pes

  1. Charming Real Gold Nima, Americký bezsrstý teriér

Výsledky

  1. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  2. ZkA. MA2 I.: 4/10, 50.56 s, 5.0 tr. b., 3.56 m/s

  3. ZkA. MA2 II.: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  5. Agility: 4/17, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  6. Jumping: 10/18, 45.43 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  7. Jumping light: 14/18, 35.41 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  8. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  9. 1. Zkouška MA2: 2/6, 42.24 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  10. 2. Zkouška MA2: 2/6, 52.97 s, 18.97 tr. b., 3.08 m/s

  11. 3. Jumping MA2: 3/6, 38.09 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  12. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 02. 11. 2019

  13. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 - Medium: 4/23, 39.5 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  15. Jumping 2 - Medium: 12/22, 37.04 s, 11.04 tr. b., 3.64 m/s

  16. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  17. ZkA. MA2 I.: Diskvalifikován

  18. ZkA. MA2 II.: 2/6, 52.72 s, 10.0 tr. b., 3.6 m/s

  19. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  20. II. zkouška: Diskvalifikován

  21. I. zkouška: 1/1, 43.96 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  22. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 12. 10. 2019

  23. Agility M: Diskvalifikován

  24. Jumping M: Diskvalifikován

  25. Zkouška MA2: 1/4, 42.86 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  26. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 16. ročník a Speciál BŠO v agility 12. ročník, 28. 09. 2019

  27. Agility M: 4/15, 42.0 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  28. Jumping M: Diskvalifikován

  29. Zkoušky MA2: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  31. 1.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  32. 2.Zkouška MA2: 3/7, 36.61 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. 3.Zkouška MA2: Diskvalifikován

  34. Jumping M: 5/11, 44.73 s, 2.73 tr. b., 3.76 m/s

  35. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  36. Agility 1: 7/18, 52.6 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  37. Jumping 1: Diskvalifikován

  38. Jumping 2: Diskvalifikován

  39. Zkouška 1: Diskvalifikován

  40. Zkouška 2: 3/6, 48.84 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  41. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 08. 09. 2019

  42. Agility: Diskvalifikován

  43. Jumping: 5/10, 47.72 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  44. Zkouška: 1/4, 43.65 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  45. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  46. ZK1: Diskvalifikován

  47. Zk2: 2/3, 49.25 s, 3.75 tr. b., 3.51 m/s

  48. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  49. II. zkouška: 2/4, 48.0 s, 9.0 tr. b., 3.44 m/s

  50. I. zkouška: Diskvalifikován

  51. Žamberk - O pohár Fitmin 2019 + Mistrovství republiky KCHK - XXIII. MČR malých kníračů, XXI. MČR středních kníračů, VII. MČR velkých kníračů a IV. MČR kníračů veteránů, 04. 08. 2019

  52. AGILITY: 1/11, 50.75 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  53. JUMPING: Diskvalifikován

  54. MA2: 1/3, 47.76 s, 0.76 tr. b., 3.6 m/s

  55. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  56. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  57. 2. běh MA2: 1/3, 37.84 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  58. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  59. 1.zkouška: 2/7, 46.64 s, 0.64 tr. b., 3.67 m/s

  60. 2.zkouška: 2/7, 41.28 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  61. Jumping Light: 5/9, 34.84 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  62. Jumping Standard: Diskvalifikován

  63. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  64. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  65. I. zkouška MA2: 4/5, 40.31 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  66. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  67. 1.Zkouška MA2: 1/4, 38.4 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  68. 2.Zkouška MA2: 1/4, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  69. Jumping MA2+MA3: 4/8, 38.95 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  70. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  71. II. zkouška MA2: 2/3, 48.54 s, 8.54 tr. b., 3.52 m/s

  72. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  74. Ne-: Diskvalifikován

  75. Ne-Agility: Diskvalifikován

  76. Ne-Jumping: 4/17, 37.27 s, 2.27 tr. b., 3.78 m/s

  77. So-: Diskvalifikován

  78. So-Agility: Diskvalifikován

  79. So-Jumping: Diskvalifikován

  80. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  81. zkouška 1 MA2: Diskvalifikován

  82. zkouška 2 MA2: 1/4, 42.7 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  83. zkouška 3 MA2: Diskvalifikován

  84. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  85. Zkouška 1 MA1: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  86. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  87. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  88. Zkouška II. MA1: 3/7, 44.18 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  89. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  90. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  91. AGILITY M: 3/22, 51.65 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  92. JUMPING M: 8/22, 42.12 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  93. ZKOUŠKA MA1: 2/11, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  94. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  95. 1. Zkouška MA1: 1/4, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  96. 2. Zkouška MA1: 1/4, 44.4 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  97. Jumping open M: Diskvalifikován

  98. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  99. 1. zkouška A1 MA1: 3/8, 45.63 s, 6.63 tr. b., 3.31 m/s

  100. 2. zkouška A1 MA1: 1/8, 48.6 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  101. Hra - tuneliáda A1 M: 5/8, 22.19 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  102. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  103. 2. zkouška MA1: 4/6, 42.27 s, 5.0 tr. b., 3.69 m/s

  104. I. zkouška MA1: 2/6, 36.45 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  105. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  106. Agility open M: Diskvalifikován

  107. Jumping open M: Diskvalifikován

  108. Zkouška MA1: 2/10, 37.56 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  109. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  110. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  111. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  112. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  113. 1. Zkouška MA1: 1/4, 46.03 s, 1.03 tr. b., 3.39 m/s

  114. 2. Zkouška MA1: 1/4, 47.31 s, 6.31 tr. b., 3.4 m/s

  115. Studenec u Trutnova - Krakonošovy trojzkoušky, 16. 03. 2019

  116. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška MA1: 1/3, 40.41 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  118. 3. Zkouška MA1: 1/3, 48.07 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  119. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  120. Jumping III M: Diskvalifikován

  121. Jumping II M: Diskvalifikován

  122. Jumping I M: Diskvalifikován

  123. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  124. Jumping M 1: 7/15, 48.37 s, 10.37 tr. b., 3.29 m/s

  125. Jumping M 2: 3/15, 42.29 s, 4.29 tr. b., 3.38 m/s

  126. Jumping M 3: Diskvalifikován

  127. Březovice u Hořic - Ušaté mistrovství - MR bíglů, ang. kokrů a kkchs, otevřeno pro ostatní plemena, 10. 11. 2018

  128. Agility M: 8/37, 41.1 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  129. Jumping M: 5/37, 37.52 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  130. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  131. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  132. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  133. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  134. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  135. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  136. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  137. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  138. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  139. AGILITY M: Diskvalifikován

  140. JUMPING M: 12/15, 49.68 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  141. Zkoušky MA1: 5/6, 42.25 s, 5.0 tr. b., 3.48 m/s

  142. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2018

  143. Agility M: 6/24, 50.47 s, 10.0 tr. b., 3.51 m/s

  144. Jumping M: Diskvalifikován

  145. Zkouška - MA1: 7/12, 51.45 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  146. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  147. Agility open M: 5/16, 42.03 s, 8.03 tr. b., 3.66 m/s

  148. Jumping open M: 6/16, 38.19 s, 5.19 tr. b., 3.67 m/s

  149. Zkouška MA1: 3/5, 36.81 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  150. Opatovice nad Labem - Podzimní závody - SIRIUS, 15. 09. 2018

  151. A1 MA1: Diskvalifikován

  152. Agility M: 1/14, 53.88 s, 1.88 tr. b., 3.73 m/s

  153. Jumping M: Diskvalifikován

  154. Praha - 5. VETYS Duo Agi zkoušky PESOPARK, 08. 09. 2018

  155. 1. běh MA1: Diskvalifikován

  156. 2. běh MA1: 2/5, 34.91 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  157. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 01. 09. 2018

  158. Agility M: 4/15, 51.79 s, 0.0 tr. b., 3.67 m/s

  159. Jumping M: Diskvalifikován

  160. ZKOUŠKY MA1: 1/3, 53.58 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  161. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  162. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  163. 2. zkouška MA1: 6/8, 50.59 s, 11.59 tr. b., 2.85 m/s

  164. 3. zkouška MA1: 2/8, 38.65 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  165. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  166. JUMPING 1 M: 9/12, 50.44 s, 12.44 tr. b., 3.59 m/s

  167. JUMPING 2 M: 5/12, 42.69 s, 3.69 tr. b., 3.75 m/s

  168. Zkouška 2 MA1: 1/5, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  169. Zkouška MA1: 1/5, 42.41 s, 0.0 tr. b., 3.47 m/s

  170. Žamberk - O pohár Fitmin 2018, 12. 08. 2018

  171. AGILITY: Diskvalifikován

  172. JUMPING MA1: 2/5, 49.26 s, 16.26 tr. b., 2.82 m/s

  173. MA1: 2/5, 36.68 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  174. Ratenice - Šampionát Ratenic II., 28. 07. 2018 - 29. 07. 2018

  175. Jumping II M: Diskvalifikován

  176. Jumping I M: 6/14, 60.12 s, 32.12 tr. b., 2.96 m/s

  177. Tuneliáda M: 6/12, 32.63 s, 0.63 tr. b., 4.69 m/s

  178. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  179. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 22. 07. 2018

  180. A1 - 1. MA1: 4/9, 48.22 s, 5.22 tr. b., 3.07 m/s

  181. A1 - 2. MA1: 4/9, 48.65 s, 5.0 tr. b., 3.39 m/s

  182. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  183. 1.zkouška: Diskvalifikován

  184. 2.zkouška: 1/8, 35.48 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  185. Jumping Light: Diskvalifikován

  186. Jumping Standard: Diskvalifikován

  187. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  188. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  189. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  190. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  191. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  192. 2.zkouška MA1: 3/4, 47.01 s, 5.0 tr. b., 3.28 m/s

  193. Dolní Přím - Probluz - VI.Pučálka cup - Probluzske dvojzkousky, 09. 06. 2018

  194. zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  195. zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  196. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  197. Ne-: 3/11, 49.28 s, 0.0 tr. b., 3.17 m/s

  198. Ne-Agility: 10/22, 57.22 s, 21.22 tr. b., 3.04 m/s

  199. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  200. So-: Diskvalifikován

  201. So-Agility: Diskvalifikován

  202. So-Jumping: 6/22, 40.67 s, 2.67 tr. b., 3.64 m/s

  203. Pardubice - Svítkov - Májové dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  204. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  206. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  207. 1.zkouška MA1: 1/6, 40.64 s, 0.0 tr. b., 3.49 m/s

  208. 2.zkouška MA1: 1/6, 39.33 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  209. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2018

  210. Agility M: Diskvalifikován

  211. JUMPING M: Diskvalifikován

  212. Zkouška agility MA1: Diskvalifikován

  213. Nymburk - Čarodějnické hopsání - dvojzkoušky, 29. 04. 2018

  214. 1. zkouška MA1: 3/6, 36.11 s, 1.11 tr. b., 3.6 m/s

  215. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  216. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 22. 04. 2018

  217. 1. Zkouška A1 MA1: 1/3, 33.0 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  218. 2. Zkouška A1 MA1: Diskvalifikován

  219. Hra - tuneliáda pro A1 M: Diskvalifikován

  220. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  221. III. jumping M: Diskvalifikován

  222. II. jumping M: Diskvalifikován

  223. I. jumping M: Diskvalifikován

  224. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  225. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  226. I. zkouška MA1: 4/5, 50.8 s, 23.8 tr. b., 2.68 m/s