001122

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jindra Trnovcová, PPP Jičín

    Arrow_down

Pes

  1. Chuligán de Beatrix Bohemica, Americký bezsrstý teriér

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - OPSION 090, 03. 02. 2024

  2. 1.zkouška: 1/5, 41.83 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  3. 2.zkouška: Diskvalifikován

  4. 3.zkouška: Diskvalifikován

  5. Kladno - Jahodová PARTY 2024, 27. 01. 2024 - 28. 01. 2024

  6. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  7. Jumping OPEN M neděle: Diskvalifikován

  8. Jumping OPEN M sobota: Diskvalifikován

  9. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  10. Zkouška MA3 sobota: 3/11, 52.0 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  11. Studenec u Trutnova - OPSION 089, 06. 01. 2024

  12. 1.zkouška: Diskvalifikován

  13. 2.zkouška: Diskvalifikován

  14. 3.zkouška: Diskvalifikován

  15. Ratenice - Silvestrovské dvojzkoušky, 31. 12. 2023

  16. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  17. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  18. Studenec u Trutnova - Vánoční openy + A0 + MČR bíglů, 17. 12. 2023

  19. Agility Open M: Diskvalifikován

  20. Jumping Light M: 5/20, 22.25 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  21. Jumping Open M: Diskvalifikován

  22. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  23. Agility 1 M: 9/16, 53.94 s, 6.44 tr. b., 3.89 m/s

  24. Agility 2 M: 7/15, 61.37 s, 13.37 tr. b., 3.58 m/s

  25. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  26. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  27. Jumping 3 M: Diskvalifikován

  28. Osenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP + jumping A0, 26. 11. 2023

  29. Agility Open: Diskvalifikován

  30. Jumping Open: 11/27, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  31. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  32. Czech Imp Jump Medium: 16/27, 24.95 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  33. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  34. Jumping 2 - Medium: 10/27, 42.76 s, 0.76 tr. b., 4.42 m/s

  35. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  36. Agility družstev M: 18/25, 49.94 s, 10.94 tr. b., 3.36 m/s

  37. Agility jednotlivců M: 10/30, 43.94 s, 0.94 tr. b., 3.94 m/s

  38. Hra neděle M: Diskvalifikován

  39. Hra sobota M: Diskvalifikován

  40. Jumping družstev M: 16/25, 40.41 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  41. Jumping jednotlivců M: 9/30, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  42. Hrádek u Pardubic - Pohodové JUMPY, 15. 10. 2023

  43. II. Jump 2/3 M: Diskvalifikován

  44. I. Jump 2/3 M: Diskvalifikován

  45. Kutná Hora - O kutnohorský groš - podzimní edice + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů, 14. 10. 2023

  46. Agility open M: 5/13, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  47. 1. jumping open M: Diskvalifikován

  48. 2. jumping open M: 3/13, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.16 m/s

  49. Čerčany - As Fast As Tachyon, 30. 09. 2023 - 01. 10. 2023

  50. Agility 1 M: Diskvalifikován

  51. Agility 2 M: Diskvalifikován

  52. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  53. Jumping 2 M: Diskvalifikován

  54. Lucky Loser M: 2/12, 44.56 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  55. Ratenice - Sváteční dvojzkoušky, 28. 09. 2023

  56. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  57. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  58. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  59. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  60. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2023 - 24. 09. 2023

  61. Neděle - FINÁLE: Diskvalifikován

  62. Neděle - jumping: 6/12, 38.46 s, 1.46 tr. b., 4.29 m/s

  63. Neděle - zkouška: Diskvalifikován

  64. Sobota - agility: 8/15, 47.84 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  65. Sobota - jumping: Diskvalifikován

  66. Sobota - zkouška: Diskvalifikován

  67. Tis u Havlíčkova Brodu - AgiRevoluce v Tisu, 16. 09. 2023

  68. Agility Open M: Diskvalifikován

  69. Jumping Open M: 3/20, 29.35 s, 0.0 tr. b., 5.38 m/s

  70. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Páteční rozjezd (A2 a A3), 08. 09. 2023

  72. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  74. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 26. 08. 2023

  75. agility: 4/11, 50.53 s, 7.53 tr. b., 3.86 m/s

  76. jumping: 7/11, 47.16 s, 15.0 tr. b., 4.07 m/s

  77. zkoušky: Diskvalifikován

  78. Žamberk - O pohár Fitmin 2023, 13. 08. 2023

  79. Agility M: Diskvalifikován

  80. Junping M 3: Diskvalifikován

  81. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  82. Srch - Hradek - Brit Jump Cup, 22. 07. 2023

  83. Jump III. MA2 + A3: 2/8, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  84. Jump II. MA2 + A3: 4/8, 38.73 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  85. Jump I. MA2 + A3: Diskvalifikován

  86. Studenec u Trutnova - Halové odpolední dvojzkoušky (+PARA), 21. 07. 2023

  87. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  88. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  89. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 30. 06. 2023

  90. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  91. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  92. Nymburk - Dvojzkoušky letního slunovratu + A0, 25. 06. 2023

  93. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  95. Lysá nad Labem - Beasťácké trojzkoušky, 24. 06. 2023

  96. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  98. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky VI. + A0, 10. 06. 2023

  100. 1. zkouška: Diskvalifikován

  101. 2. zkouška: Diskvalifikován

  102. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2023

  103. Zkouška I A3 M: Diskvalifikován

  104. Zkouška II A3 M: Diskvalifikován

  105. Hrádek u Pardubic - 4. Zkoušky, 13. 05. 2023

  106. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  107. I. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  108. Jičín - Dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  109. Zkouška agility 1: Diskvalifikován

  110. Zkouška agility 2: Diskvalifikován

  111. Jičín - Májové závody, 07. 05. 2023

  112. Agility: Diskvalifikován

  113. Jumping: Diskvalifikován

  114. Zkoušky: Diskvalifikován

  115. Lysá nad Labem - Jarní klasika, 01. 05. 2023

  116. Agility Open M: Diskvalifikován

  117. Jumping Open M: 11/21, 31.58 s, 5.0 tr. b., 4.88 m/s

  118. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  119. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + 3x jumping A0, 10. 04. 2023

  120. III. Jumping: 1/14, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  121. II. Jumping: Diskvalifikován

  122. I. Jumping: 4/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  123. Ratenice - Aprílové dvojzkoušky I., 01. 04. 2023

  124. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  125. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  126. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - "Speciál" - 3.ročník, 11. 03. 2023

  127. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  128. Agility 2 - Medium: 14/20, 29.88 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  129. Jumping 1 - Medium: Diskvalifikován

  130. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  131. Studenec u Trutnova - OPSION 086, 04. 03. 2023

  132. 1.zkouška: Diskvalifikován

  133. 2.zkouška: Diskvalifikován

  134. 3.zkouška: Diskvalifikován

  135. Studenec u Trutnova - 3x zkoušky, 17. 02. 2023 - 18. 02. 2023

  136. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  137. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  138. 3. zkouška A2 M: 1/1, 38.69 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  139. Studenec u Trutnova - OPSION 085, 04. 02. 2023

  140. 1.zkouška: 1/4, 40.2 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  141. 2.zkouška: Diskvalifikován

  142. 3.zkouška: 2/4, 48.34 s, 16.34 tr. b., 3.23 m/s

  143. Studenec u Trutnova - OPSION 084, 07. 01. 2023

  144. 1.zkouška: 1/4, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  145. 2.zkouška: Diskvalifikován

  146. 3.zkouška: Diskvalifikován

  147. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  148. III. JUMPING M: Diskvalifikován

  149. II. JUMPING M: Diskvalifikován

  150. II. zkouška A2 (SO) M: Diskvalifikován

  151. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  152. I. zkoušku A2 (SO) M: Diskvalifikován

  153. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy + A0, 18. 12. 2022

  154. Jumping LIGHT: 7/14, 22.6 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  155. Jumping OPEN I: Diskvalifikován

  156. Jumping OPEN II: 3/10, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  157. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  158. Agility II / M: 9/30, 56.75 s, 8.75 tr. b., 3.86 m/s

  159. Agility I / M: 9/29, 58.22 s, 7.22 tr. b., 3.76 m/s

  160. Jumping III / M: Diskvalifikován

  161. Jumping II / M: 10/31, 42.27 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  162. Jumping I / M: Diskvalifikován

  163. Studenec u Trutnova - 2x zkoušky A2, A3, 25. 11. 2022 - 26. 11. 2022

  164. 1. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  165. 2. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  166. Studenec u Trutnova - 4x zkoušky a 3x jumpingy, 04. 11. 2022 - 06. 11. 2022

  167. 1.jumping M: Diskvalifikován

  168. 2. jumping M: Diskvalifikován

  169. 3. jumping M: Diskvalifikován

  170. 3. zkouška A2 M: 2/4, 39.58 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  171. 4. zkouška MA2: 1/4, 38.94 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  172. Studenec u Trutnova - Speciál pro A2 (trojzkoušky), 19. 10. 2022

  173. III. zkouška: Diskvalifikován

  174. II. zkouška: 6/7, 39.84 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  175. I. zkouška: Diskvalifikován

  176. Studenec u Trutnova - Podzimní trojzkoušky, 02. 10. 2022

  177. III. zkouška: Diskvalifikován

  178. II. zkouška: Diskvalifikován

  179. I. zkouška: 3/9, 45.24 s, 5.24 tr. b., 3.76 m/s

  180. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  181. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  182. Jumping OPEN M: 4/15, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  183. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  184. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  185. Agility M: Diskvalifikován

  186. Jumping M: 2/13, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  187. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  188. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  189. Agility 1: 11/22, 55.16 s, 5.0 tr. b., 3.92 m/s

  190. Jumping 1: Diskvalifikován

  191. Jumping 2: 9/22, 44.67 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  192. Zkouška 1: Diskvalifikován

  193. Zkouška 2: Diskvalifikován

  194. Vysoké Mýto - SÁROVECKÝ FIN CUP, 18. 09. 2022

  195. Agility: Diskvalifikován

  196. Jumping: 8/12, 56.43 s, 26.43 tr. b., 3.3 m/s

  197. Zkoušky: 1/2, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  198. Žamberk - O pohár Fitmin 2022, 07. 08. 2022

  199. Agility: Diskvalifikován

  200. Jumping M1: Diskvalifikován

  201. Zkouška M1: Diskvalifikován

  202. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  203. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  204. Jumping OPEN M: Diskvalifikován

  205. ZkA. III. MA1: 2/4, 36.94 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  206. ZkA. II. MA1: 2/4, 39.01 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  207. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  208. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 10. 06. 2022

  209. 1. zkouška: Diskvalifikován

  210. 2. zkouška: Diskvalifikován

  211. Hrádek u Pardubic - DvojZkoušky, 29. 05. 2022

  212. II. Zkouška MA1: 4/9, 37.91 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  213. I. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  214. Trutnov - Páteční rozjezd, 20. 05. 2022

  215. 1. Zkouška MA1: 1/1, 42.5 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  216. 2. Zkouška MA1: 1/1, 33.76 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  217. Sezemice - Jarní sezemické dvojzkoušky, 14. 05. 2022

  218. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  219. Zkouška I MA1: 3/7, 41.95 s, 15.0 tr. b., 3.58 m/s

  220. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 11. 05. 2022

  221. 1. zkouška A1 M: 2/3, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  222. 2 zkouška A1 M: Diskvalifikován

  223. Jičín - Májové závody + dvojzkoušky, 07. 05. 2022 - 08. 05. 2022

  224. Agility: 10/19, 57.67 s, 15.67 tr. b., 3.62 m/s

  225. Jumping: Diskvalifikován

  226. Zkouška neděle 1 : 2/10, 34.12 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  227. Zkouška neděle 2: 2/10, 31.96 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  228. Zkouška sobota: 2/8, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  229. Studenec u Trutnova - Velikonoční jumpingy + A0, 18. 04. 2022

  230. Jumping I: Diskvalifikován

  231. Jumping II: Diskvalifikován

  232. Jumping Light: 6/10, 23.12 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  233. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 16. 04. 2022

  234. Tuneliáda A1: 7/9, 25.14 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  235. 1. Zkouška: Diskvalifikován

  236. 2. Zkouška: 4/9, 37.53 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  237. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + MČR bearded collií a MČR chodských psů, 09. 04. 2022

  238. Agility Open M: 9/18, 64.15 s, 18.15 tr. b., 3.27 m/s

  239. Jumping Open M: Diskvalifikován

  240. Zkouška MA1: 2/5, 35.3 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  241. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  242. ZkA. II. MA1: Diskvalifikován

  243. ZkA. I. MA1: Diskvalifikován

  244. Studenec - Březnové zkoušky a jumpingy, 18. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  245. 1. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  246. 2. zkouška A1 M: Diskvalifikován

  247. Studenec u Trutnova - OPSION 078, 12. 03. 2022

  248. 1.zkouška: 3/4, 48.23 s, 15.23 tr. b., 3.11 m/s

  249. 2.zkouška: Diskvalifikován

  250. 3.zkouška: Diskvalifikován

  251. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  252. Agility I: Diskvalifikován

  253. Agility II: 5/11, 58.87 s, 9.12 tr. b., 3.72 m/s

  254. Jumping I: 5/11, 48.71 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  255. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  256. Agility 1 - Medium: Diskvalifikován

  257. Agility 2 - Medium: 18/36, 54.36 s, 31.36 tr. b., 2.47 m/s

  258. Jumping 1 - Medium: 19/32, 37.52 s, 14.52 tr. b., 3.46 m/s

  259. Jumping 2 - Medium: Diskvalifikován

  260. Studenec u Trutnova - Únorové jumpingy + A0, 13. 02. 2022

  261. II. jumping A0: 2/7, 21.77 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  262. I. jumping A0: 5/7, 30.83 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s