Cz En

044714

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Věra Trnková

    Člen KA

Pes

  1. Archico Alien Life Form, Pudl střední

Výsledky

  1. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  2. Agility Individual: 29/67, 45.6 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping Individual: 33/70, 33.24 s, 0.24 tr. b., 4.57 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 37/72, 35.57 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  6. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  7. 1. zkouška: Diskvalifikován

  8. 2. zkouška: 2/10, 47.32 s, 0.0 tr. b., 3.74 m/s

  9. Marianské Lázně - Rozloučení s létem, 12. 09. 2020 - 13. 09. 2020

  10. NE Agility M: Diskvalifikován

  11. NE Jumping M: Diskvalifikován

  12. NE Zkouška MA3: 2/4, 53.16 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  13. SO Agility M: Diskvalifikován

  14. So Jumping M: 7/12, 40.39 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  15. SO Zkouška MA3: Diskvalifikován

  16. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  17. 1. zkouška: Diskvalifikován

  18. 2. zkouška: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 2, 27. 06. 2020

  20. Jumping 1 - M: 6/19, 36.71 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  21. Jumping 2 - M: 4/18, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  22. Jumping 3 - M: 8/18, 58.19 s, 12.19 tr. b., 3.68 m/s

  23. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  24. I. agility M: 12/67, 52.86 s, 0.86 tr. b., 3.9 m/s

  25. II. agility M: Diskvalifikován

  26. II. jumping M: 18/64, 35.93 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  27. I. jumping M: 33/67, 44.95 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  28. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  29. II. Zk MA3: 1/6, 54.06 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  30. I. Zk MA3: Diskvalifikován

  31. Ludslavice - O Zlínský ranec XV., 06. 06. 2020

  32. Agility M: 11/24, 46.63 s, 10.0 tr. b., 4.12 m/s

  33. Jumping M: 6/24, 38.07 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  34. ZkouškaMA3: 3/13, 60.55 s, 20.55 tr. b., 3.63 m/s

  35. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  36. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  37. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  38. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  39. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  40. První zkouška: Diskvalifikován

  41. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  42. 1.běh bez zón: 13/26, 22.5 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  43. 1.běh se zónami: 18/27, 22.8 s, 10.0 tr. b., 5.0 m/s

  44. 2.běh bez zón: 9/24, 18.44 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  45. 2.běh se zónami: 16/27, 28.5 s, 5.5 tr. b., 3.75 m/s

  46. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  47. ZkA. MA3 I.: 9/15, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  48. ZkA. MA3 II.: 1/15, 44.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  49. Kladno - Zkoušky NKÚ XVII., 14. 02. 2020

  50. MA3 - I.: 3/4, 42.74 s, 10.0 tr. b., 4.54 m/s

  51. MA3 - II.: Diskvalifikován

  52. MA3 - III.: Diskvalifikován

  53. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  54. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  55. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  56. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  57. MA3 - I.: Diskvalifikován

  58. MA3 - II.: Diskvalifikován

  59. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 07. 09. 2019 - 08. 09. 2019

  60. Neděle Agility MA: 3/20, 38.09 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  61. Neděle Jumping MA: Diskvalifikován

  62. Neděle Zkouška MA3: Diskvalifikován

  63. Sobota Agility MA: 11/21, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  64. Sobota Jumping MA: 11/20, 34.26 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  65. Sobota zkouška MA3: 3/11, 46.63 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  66. Kladno - Zkoušky NKÚ X., 28. 06. 2019

  67. Zkouška MA3 I: 2/7, 41.23 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  68. Zkouška MA3 II: 4/7, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  69. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  70. Neděle Jumping M: Diskvalifikován

  71. Neděle Zkouška II MA3: Diskvalifikován

  72. Neděle Zkouška I MA3: 1/6, 45.78 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  73. Sobota Jumping MA: Diskvalifikován

  74. Sobota Zkouška II MA3: 3/5, 43.52 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  75. Sobota Zkouška I MA3: Diskvalifikován

  76. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  77. Zkouška 1 MA3: 2/8, 36.12 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  78. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  79. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  80. Zkouška II. MA3: Diskvalifikován

  81. Zkouška I. MA3: 2/7, 48.22 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  82. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  83. MA3 I.: Diskvalifikován

  84. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  85. Zkouška MA3 I: 3/6, 52.36 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  86. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  87. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  88. Druhá zkouška MA3: 2/5, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  89. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Kladno - Zkoušky NKÚ VI., 25. 01. 2019

  91. Zkouška MA3 I: Diskvalifikován

  92. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  93. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  94. Agility 1 M: 10/17, 47.01 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  95. Jumping 1 M: 6/17, 35.02 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  96. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  97. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 09. 11. 2018

  98. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  99. První zkouška MA3: 1/4, 50.69 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  101. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  102. Jumping 1: Diskvalifikován

  103. Jumping 2: 10/24, 28.67 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  104. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  105. Agility open M: 6/16, 32.8 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  106. Jumping open M: Diskvalifikován

  107. Zkouška MA3: 3/6, 44.62 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  108. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  109. Agility M: Diskvalifikován

  110. Agility neděle M: 1/13, 36.14 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  111. Jumping M: 1/11, 37.05 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  112. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  113. Zkouška MA3: 1/5, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  114. Zkouška neděle MA3: Diskvalifikován

  115. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  116. Agility II Medium: 9/32, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  117. Agility I Medium: 15/33, 41.81 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  118. Jumping III Medium: Diskvalifikován

  119. Jumping II Medium: Diskvalifikován

  120. Jumping I Medium: 13/31, 39.05 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  121. MR pudl Medium - II. kolo: 4/11, 32.28 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  122. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  123. Sobota MA3 1: 1/3, 42.22 s, 10.0 tr. b., 4.45 m/s

  124. Sobota MA3 2: Diskvalifikován

  125. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  126. I Agility Open: Diskvalifikován

  127. I Jumping Open: 16/69, 38.34 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  128. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  129. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  130. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  131. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  132. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  133. Czech Imp Jump Medium: 8/21, 23.19 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  134. Jumping 1 Medium: 15/21, 29.92 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  135. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  136. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  137. III. zkouška MA3: 8/12, 36.62 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  138. II. Zkouška MA3: 5/12, 49.1 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  139. I. Zkouška MA3: 1/11, 43.54 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  140. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  141. 1. zkouška MA3: 1/5, 48.45 s, 5.45 tr. b., 3.84 m/s

  142. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  143. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  144. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  145. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  146. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  147. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  148. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  149. I. zkouška MA3: 4/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  150. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  151. Czech Imp Jump Medium: 18/30, 25.69 s, 8.69 tr. b., 3.74 m/s

  152. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  153. Jumping 2 Medium: 9/30, 29.12 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  154. Okrouhlice (u Benešova) - 52. Dvojzkoušky + 1, 14. 10. 2017

  155. Okrouhlice, 1. běh: 5/6, 42.59 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  156. Okrouhlice, 2. běh: Diskvalifikován

  157. Okrouhlice, 3. běh: 2/6, 44.31 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  158. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  159. 1.běh MA3: 2/3, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  160. 2.běh MA3: 2/3, 45.5 s, 15.0 tr. b., 4.09 m/s

  161. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  162. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  163. Agility So - MA: 9/23, 31.78 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  164. Jumping Ne - MA: 3/23, 33.17 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  165. Jumping So - MA: Diskvalifikován

  166. Zka Ne - MA3: 8/11, 43.9 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  167. Zka So - MA3: 2/11, 38.51 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  168. Ratenice - MushGo Šampionát Ratenic, 29. 07. 2017 - 30. 07. 2017

  169. Jump III. M: 8/16, 35.49 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  170. Jump II. M: 12/18, 35.63 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  171. ZkA. Ne MA3: 5/9, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  172. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  173. Agility - So: Diskvalifikován

  174. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  175. Jumping - So: 15/53, 32.97 s, 1.97 tr. b., 3.91 m/s

  176. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 03. 06. 2017

  177. Druhá zkouška MA3: Diskvalifikován

  178. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  179. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  180. Agility: 5/13, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  181. Jumping: 1/14, 30.69 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  182. Zka - MA3: 3/5, 37.25 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  183. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  184. Jumping M: Diskvalifikován

  185. Jumping M: Diskvalifikován

  186. Zkouška 1 MA3: 3/6, 51.11 s, 12.11 tr. b., 3.76 m/s

  187. Zkouška 1 MA3: 4/7, 40.26 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  188. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  189. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  190. Pňov - Předhradí - 5. Pňovské dvojzkoušky, 13. 05. 2017

  191. 1.zkouška MA3: Diskvalifikován

  192. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  193. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  194. Agility II Medium: Diskvalifikován

  195. Agility I Medium: 22/44, 42.93 s, 10.0 tr. b., 4.29 m/s

  196. Jumping III Medium: 15/36, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  197. Jumping II Medium: 22/41, 38.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  198. Jumping I Medium: Diskvalifikován

  199. Jumping IV - pudl (M): 4/16, 30.05 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  200. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  201. Agility 1: Diskvalifikován

  202. Agility 2: Diskvalifikován

  203. Jumping 1: 29/50, 41.42 s, 5.42 tr. b., 4.18 m/s

  204. Jumping 2: Diskvalifikován

  205. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  206. Zkouška 1 MA3: 3/9, 39.4 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  207. Zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  208. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  209. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  210. ZkA. I. MA3: 5/8, 35.31 s, 10.0 tr. b., 4.7 m/s

  211. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  212. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  213. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  214. Jumping 2 Medium: 17/22, 39.72 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  215. Ratenice - Ratenické jumpy, 11. 12. 2016

  216. Jumping III. M: 3/15, 26.29 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  217. Jumping II. M: Diskvalifikován

  218. Jumping I. M: 1/14, 36.27 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  219. Rokycany - Rokycanská skočná, 08. 10. 2016

  220. agility zkouška 1 MA3: 4/5, 47.96 s, 7.96 tr. b., 3.75 m/s

  221. agility zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  222. jumping M: Diskvalifikován

  223. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  224. 1. Zka - MA3: Diskvalifikován

  225. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  226. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  227. Agility M: Diskvalifikován

  228. Jumping M: Diskvalifikován

  229. Zkoušky A1 MA3: Diskvalifikován

  230. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  231. Agility - So: Diskvalifikován

  232. Jumping - So: 10/34, 40.71 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  233. ZkA - So: Diskvalifikován

  234. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  235. Agility M: 5/14, 36.77 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  236. Jumping M: Diskvalifikován

  237. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  238. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  239. ZkA. II. MA3: 2/8, 45.3 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  240. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  241. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  242. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  243. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  244. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 4/7, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  245. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  246. A3 MA3: 2/3, 45.24 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  247. Agility M M: 6/13, 45.64 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  248. Jumping M M: Diskvalifikován

  249. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 14. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  250. Jumping Neděle M: 3/17, 36.65 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  251. Jumping Sobota M: Diskvalifikován

  252. Zkoušk 1 Neděle MA2: Diskvalifikován

  253. Zkouška 1 Sobota MA2: Diskvalifikován

  254. Zkouška 2 Neděle MA2: Diskvalifikován

  255. Zkouška 2 Sobota MA2: 5/7, 55.31 s, 13.31 tr. b., 3.18 m/s

  256. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl, pyrenejský ovčák a mudi, 30. 04. 2016 - 01. 05. 2016

  257. Agility II Medium: Diskvalifikován

  258. Agility I Medium: 3/29, 41.72 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  259. Jumping III Medium: 12/28, 37.7 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  260. Jumping II Medium: 15/27, 38.71 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  261. Jumping I Medium: 15/28, 34.43 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  262. MR pudlů (medium) - 2.kolo: Diskvalifikován

  263. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  264. QA1 Agility: Diskvalifikován

  265. QA2 Agility: Diskvalifikován

  266. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  267. Děčín - Start Up 2016, 22. 04. 2016

  268. Agility I: Diskvalifikován

  269. Agility II: Diskvalifikován

  270. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  271. Agility: 12/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  272. Jumping: 19/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  273. Zkouška: 9/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  274. Všetice - Halové agility závody "Power & Speed" + A0, 05. 03. 2016

  275. Agility Open M: 1/16, 43.21 s, 0.0 tr. b., 3.43 m/s

  276. Finále M: 4/8, 28.33 s, 2.33 tr. b., 3.6 m/s

  277. Zkouška MA2: 3/10, 39.9 s, 5.0 tr. b., 3.41 m/s

  278. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  279. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  280. 2. zkouška MA2: 1/8, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  281. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  282. Agility: 7/23, 41.36 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  283. Jumping: Diskvalifikován

  284. Zkouška: Diskvalifikován

  285. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  286. agility: Diskvalifikován

  287. jumping: 4/19, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  288. zkouška: 1/11, 39.2 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  289. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  290. Jumping III. M: Diskvalifikován

  291. Jumping II. M: 4/17, 31.11 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  292. Jumping I. M: Diskvalifikován

  293. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  294. Jump III M: 2/14, 34.32 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  295. Jump II M: Diskvalifikován

  296. Jump I M: 5/14, 34.39 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  297. Zkouška A2 II MA2: Diskvalifikován

  298. Zkouška A2 I MA2: 1/7, 42.51 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  299. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  300. Agility Ne: 6/20, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  301. Jumping Ne: Diskvalifikován

  302. ZkA 1 So: Diskvalifikován

  303. ZkA 2 So: 2/14, 37.4 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  304. ZkA Ne: Diskvalifikován

  305. Praha - Horní Počernice - 40. DVOJZKOUŠKY + 1, 10. 10. 2015

  306. Horní Počernice, 1. běh: 1/8, 39.04 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  307. Horní Počernice, 2. běh: 3/8, 43.49 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  308. Horní Počernice, 3. běh: 4/8, 45.1 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  309. Turnov - KOZA CUP aneb závod u Zrcadlové kozy, 26. 09. 2015 - 27. 09. 2015

  310. 26.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  311. 26.9.2015 jumping M: 3/13, 38.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  312. 26.9.2015 zkouška MA2: Diskvalifikován

  313. 27.9.2015 agility M: Diskvalifikován

  314. 27.9.2015 jumping M: 1/10, 34.43 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  315. 27.9.2015 Memoriál Ivy Patákové M: Diskvalifikován

  316. Ratenice - O Ratenickou Blechu II., 20. 09. 2015

  317. Agility M: Diskvalifikován

  318. Jumping M: 2/15, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  319. ZkA MA2: Diskvalifikován

  320. Mladá Boleslav - Apple Cup + MR teriérů, 13. 09. 2015

  321. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  322. Jumping Open M: Diskvalifikován

  323. Zkouska MA1: 2/8, 29.64 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  324. Cvikov - 22. Cvikovské zkoušky agility, 13. 08. 2015

  325. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  326. Cvikov - 21. Cvikovské zkoušky agility, 10. 08. 2015

  327. Zkouška MA1: 1/2, 29.87 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  328. Mladá Boleslav - Trojlístek pro Sally, 01. 08. 2015

  329. ZkA 1: Diskvalifikován

  330. ZkA 2: 2/11, 30.82 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  331. ZkA 3: 5/11, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  332. Ústí nad Labem - Mojžíř - Juniorská agi-jízda, 27. 06. 2015

  333. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  334. 2.ZK MA1: 1/4, 32.16 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  335. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  336. Agility MA sobota: 7/17, 45.69 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  337. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  338. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  339. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován

  340. Zkoušky MA1 neděle: 4/10, 55.44 s, 3.44 tr. b., 3.16 m/s

  341. Zkoušky MA1 sobota: 4/11, 41.63 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  342. Lysá nad Labem - Superpes 2015, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  343. AGILITY: 8/15, 56.79 s, 17.79 tr. b., 3.28 m/s

  344. AGILITY: Diskvalifikován

  345. JUMPING: Diskvalifikován

  346. JUMPING: Diskvalifikován

  347. MA1: 1/3, 37.21 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  348. MA1: Diskvalifikován

  349. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  350. MA1 II MA1: 3/11, 39.01 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  351. MA1 I MA1: 3/11, 35.71 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  352. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 5 - 2.ročník, 07. 03. 2015

  353. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  354. MEDIUM - JUMPING 1: Diskvalifikován

  355. MEDIUM - JUMPING 2: Diskvalifikován

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár 4 - 1. ročník, 01. 02. 2015

  357. 1.ZK MA1: Diskvalifikován

  358. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  359. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 30. 11. 2014

  360. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  361. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  362. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  363. MA1 I : Diskvalifikován

  364. MA1 II : Diskvalifikován