Cz En

017718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Melounková, Agility pod Zvičinou

Pes

  1. Furioso Victoria Festiva, Pudl

Výsledky

  1. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 19.ročník a Speciál BŠO v agility 15.ročník Sezemice, 28. 09. 2022

  2. Agility M: 1/13, 40.33 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  3. Jumping M: Diskvalifikován

  4. Zdobín - Velká zvičinská, 24. 09. 2022 - 25. 09. 2022

  5. Agility 1: 5/22, 45.35 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  6. Finálový běh: 5/14, 46.6 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  7. Jumping 1: 4/23, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  8. Jumping 2: 6/22, 37.43 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  9. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  10. Agility M: 4/18, 37.77 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  11. Jumping M: 3/18, 29.11 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  12. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  13. Zdobín - Malá zvičinská, 18. 09. 2021

  14. Agility 1: Diskvalifikován

  15. Finále: 5/13, 36.36 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  16. Jumping 1: Diskvalifikován

  17. Jumping 2: Diskvalifikován

  18. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  19. Agility Individual: Diskvalifikován

  20. Agility Squads as Individual: 27/73, 49.82 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  21. Jumping Individual: 38/72, 44.72 s, 8.22 tr. b., 4.47 m/s

  22. Jumping Squads as Individual: 26/73, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  23. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  24. Agility 1 M: 22/61, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  25. Agility 2 M: 7/62, 51.2 s, 0.2 tr. b., 4.26 m/s

  26. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  27. Jumping 2 M: 14/51, 37.04 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  28. Lysá nad Labem - TROJzkoušky NKÚ XIX., 12. 07. 2020

  29. MA2 - I.: 1/4, 32.84 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  30. MA2 - II.: 1/4, 35.99 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  31. MA2 - III.: 2/4, 36.59 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  32. Praha - Uhříněves - 11. AKINU Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 07. 2020

  33. 1. běh MA2: Diskvalifikován

  34. 2.běh MA2: 1/5, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  35. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  36. 1.zkouška: 1/8, 33.24 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  37. 2.zkouška: 2/8, 32.71 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  38. Jumping Standard: 2/16, 31.38 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  39. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  40. Ne. - Agility II. M: 28/52, 43.24 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  41. Ne. - Jumping II. M: Diskvalifikován

  42. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  43. So. - Jumping I. M: 5/52, 40.07 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  44. Pardubice - Májové dvojzkoušky, 11. 05. 2019

  45. Zkouška 1 MA1: 3/9, 38.51 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  46. Zkouška 2 MA1: 1/9, 31.65 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  47. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  48. Jumping MA1 - I: 1/8, 33.87 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  49. Jumping MA1 - II: Diskvalifikován

  50. Jumping speciál MA1: 3/8, 45.1 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  51. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  52. Agility II M: Diskvalifikován

  53. Agility I M: Diskvalifikován

  54. Jumping II M: Diskvalifikován

  55. Jumping I M: 8/36, 38.09 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  56. Jumping IV pudlové M: 7/15, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  57. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  58. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  59. Jumping 1: Diskvalifikován

  60. Jumping 2: Diskvalifikován

  61. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 15.ročník a Speciál BŠO v agility 11.ročník Sezemice, 29. 09. 2018

  62. AGILITY M: Diskvalifikován

  63. JUMPING M: 6/15, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  64. Zkoušky MA1: 3/6, 32.23 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  65. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  66. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  67. 2. zkouška MA1: 5/8, 43.22 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  68. 3. zkouška MA1: Diskvalifikován

  69. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  70. Agility II. M: Diskvalifikován

  71. Agility I. M: Diskvalifikován

  72. Jumping II. M: Diskvalifikován

  73. Jumping I. M: Diskvalifikován

  74. Přerov - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 09. 06. 2018 - 10. 06. 2018

  75. QA4 Agility: 26/44, 52.35 s, 19.35 tr. b., 3.29 m/s

  76. QA5 Agility: Diskvalifikován

  77. QA6 Agility: Diskvalifikován

  78. QJ4 Jumping: 18/44, 47.75 s, 9.75 tr. b., 3.77 m/s

  79. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  80. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  81. Ne-: Diskvalifikován

  82. Ne-Agility: Diskvalifikován

  83. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  84. So-: Diskvalifikován

  85. So-Agility: Diskvalifikován

  86. So-Jumping: Diskvalifikován