Cz En

067912

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie - Anna Kociánová, ZKO Kutná Hora

    Člen KA

Pes

  1. Aida Bonsai She-Kra, Sheltie

Výsledky

  1. Třebíč - Calibra speciál - SPECIÁL 2021, 22. 08. 2021

  2. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  3. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Jumping MA3: 1/4, 31.83 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  5. Kutná Hora - Last minute odpolední dvojzkoušky, 28. 07. 2021

  6. 1. zkouška A3 M: 5/5, 36.06 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  7. 2. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - JumpBeast 3, 26. 06. 2021

  9. 1. Jumping M: 8/14, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  10. 2. Jumping M: 4/15, 38.31 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  11. 3. Jumping M: 10/15, 32.69 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  12. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  13. Agility 1 M: 7/61, 44.81 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  14. Agility 2 M: 21/62, 55.16 s, 14.16 tr. b., 3.95 m/s

  15. Jumping 1 M: 20/62, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  16. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 28. 05. 2021

  17. 1. zkouška: 5/9, 37.87 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  18. 2. zkouška: Diskvalifikován

  19. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  20. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. 2. Zkouška MA3: 5/7, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  22. Beroun - Zimní pohár "Czech Imp" - 8.ročník, 05. 12. 2020

  23. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  24. Jumping 1 - Medium: 5/21, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  25. Jumping 2 - Medium: 12/19, 40.94 s, 10.94 tr. b., 4.2 m/s

  26. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 10. 10. 2020

  27. Zkouška 1: Diskvalifikován

  28. Zkouška 2: 1/10, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  29. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  30. Agility Individual: Diskvalifikován

  31. Agility Squads as Individual: 38/72, 49.87 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  32. Jumping Individual: 39/70, 34.66 s, 1.66 tr. b., 4.39 m/s

  33. Jumping Squads as Individual: 44/72, 36.23 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  34. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  35. Jumping 1 Medium: Diskvalifikován

  36. Jumping 2 Medium: 2/9, 33.81 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  37. ZK1 Medium 3: 2/8, 47.04 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  38. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  39. Agility M: Diskvalifikován

  40. Jumping M: 21/40, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  41. Tuneliáda M: 24/37, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  42. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  43. 1. zkouška: Diskvalifikován

  44. 2. zkouška: Diskvalifikován

  45. Kutná Hora - Odpolední last minute dvojzkoušky, 12. 08. 2020

  46. Zkouška 1: 1/7, 46.53 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  47. Zkouška 2: Diskvalifikován

  48. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 06. 08. 2020

  49. II. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  50. I. zkouška A3 M: 1/6, 40.73 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  51. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  52. I. agility M: Diskvalifikován

  53. II. agility M: Diskvalifikován

  54. I. jumping M: Diskvalifikován

  55. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  56. I. agility M: 25/67, 52.23 s, 15.23 tr. b., 3.94 m/s

  57. II. agility M: 7/67, 44.89 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  58. II. jumping M: 37/64, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  59. I. jumping M: 28/67, 42.47 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  60. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  61. 1. zkouška A3: 2/9, 51.6 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  62. 2. zkouška A3: Diskvalifikován

  63. Třebíč - Calibra speciál + Moravský pohár kníračů + MČR grionků a brabantíků, 16. 05. 2020

  64. 1. Zkouška MA3: 4/9, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  65. 2. Zkouška MA3: 3/9, 37.06 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  66. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  67. A3 II M: Diskvalifikován

  68. A3 I M: 3/8, 43.97 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  69. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  70. Czech Imp Jump: 18/28, 35.52 s, 16.52 tr. b., 3.38 m/s

  71. Jumping 1: 14/29, 40.62 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  72. Jumping 2: 9/29, 36.91 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  73. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 04. 01. 2020

  74. Czech Imp Jump: 14/20, 27.6 s, 13.6 tr. b., 3.66 m/s

  75. Jumping 1: 4/21, 33.36 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  76. Jumping 2: 9/21, 41.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  77. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  78. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  80. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  81. ZkA. MA3 I.: 4/13, 42.78 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  82. ZkA. MA3 II.: 4/13, 41.85 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  83. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 07. 12. 2019

  84. Czech Imp Jump: 5/17, 21.17 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  85. Jumping 1: Diskvalifikován

  86. Jumping 2 : Diskvalifikován

  87. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 10. 11. 2019

  88. Agility: Diskvalifikován

  89. Jumping: Diskvalifikován

  90. Jumping light: 3/18, 29.63 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  91. Ratenice - Lahůdkové dvojzkoušky, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  92. 1.Zkouška MA3: 5/6, 47.98 s, 10.98 tr. b., 4.15 m/s

  93. 2.Zkouška MA3: 1/5, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  94. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  95. Jumping M: 3/11, 33.5 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  96. Kutná Hora - Profizoo trojzkoušky, 08. 09. 2019

  97. Zkouška 1: Diskvalifikován

  98. Zkouška 2: 1/4, 40.65 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  99. Zkouška 3: 1/4, 44.03 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  100. Rožnov pod Radhoštěm - 10th MORAVIA OPEN 2019, 05. 07. 2019 - 07. 07. 2019

  101. Agility 1: 37/79, 54.23 s, 15.23 tr. b., 3.96 m/s

  102. Agility 2: Diskvalifikován

  103. Agility 3: Diskvalifikován

  104. Agility 4: Diskvalifikován

  105. Agility Trial: Diskvalifikován

  106. Jumping 1: 35/79, 39.53 s, 5.0 tr. b., 4.6 m/s

  107. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  108. Ne. - Agility II. M: 29/52, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  109. Ne. - Jumping II. M: 16/52, 43.5 s, 6.5 tr. b., 4.23 m/s

  110. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  111. So. - Jumping I. M: 4/52, 38.76 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  112. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  113. QA4 Agility: 15/56, 45.69 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  114. QA5 Agility: 13/56, 40.45 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  115. QA6 Agility: Diskvalifikován

  116. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  117. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  118. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  119. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  120. QA1 agility: Diskvalifikován

  121. QA2 agility: 29/60, 52.5 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  122. QA3 agility: 42/60, 46.05 s, 15.0 tr. b., 4.5 m/s

  123. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  124. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  125. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  126. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 04. 05. 2019

  127. Agility: Diskvalifikován

  128. Jumping: Diskvalifikován

  129. Tuneliáda: 23/41, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  130. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  131. Agility I: Diskvalifikován

  132. Agility II: Diskvalifikován

  133. Jumping I: 53/87, 38.29 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  134. Jumping II: Diskvalifikován

  135. Kutná Hora - O kutnohorský groš + MČR českých strakatých psů v agility, 07. 04. 2019

  136. Agility open M: 4/28, 39.2 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  137. Jumping open M: Diskvalifikován

  138. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  139. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  140. Jumping III M: Diskvalifikován

  141. Jumping II M: 4/11, 43.01 s, 9.01 tr. b., 3.81 m/s

  142. Jumping I M: 6/11, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  143. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  144. 1. Zka - MA3: 3/6, 36.6 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  145. 2. Zka - MA3: Diskvalifikován

  146. Ratenice - Zimní jumpingy, 13. 01. 2019

  147. Jumping M 1: 3/15, 33.12 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  148. Jumping M 2: Diskvalifikován

  149. Jumping M 3: Diskvalifikován

  150. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  151. III. jumping M: 8/24, 38.28 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  152. II.jumping M: 8/24, 39.5 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  153. I. jumping M: 2/24, 34.69 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  155. 1. zkouška MA3: 2/11, 43.14 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  156. 2. Zkouška MA3: 5/11, 46.08 s, 7.08 tr. b., 3.78 m/s

  157. Junioři jump M: 2/5, 33.16 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  158. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  159. J Agility: 3/20, 41.16 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  160. J Jumping: 4/20, 30.07 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  161. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  162. agility open M: 11/40, 46.47 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  163. Jumping open M: 9/40, 38.96 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  164. Tuneliáda M: 13/38, 39.64 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  165. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  166. Ju Agility IV: 6/20, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  167. Ju Agility V: 4/20, 34.22 s, 0.92 tr. b., 4.82 m/s

  168. Ju Agility VI: Diskvalifikován

  169. Ju Jumping IV: 4/20, 31.11 s, 0.54 tr. b., 5.24 m/s

  170. Ju Jumping V: 5/19, 35.42 s, 1.59 tr. b., 4.74 m/s

  171. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  172. I Agility Open: 28/69, 34.45 s, 10.0 tr. b., 4.99 m/s

  173. II Agility Open: Diskvalifikován

  174. II Jumping Open: 9/66, 33.83 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  175. I Jumping Open: Diskvalifikován

  176. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  177. Agility Open M: 6/28, 37.63 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  178. Jumping Open M: 5/28, 24.47 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  179. Zkoušky MA3: 4/9, 37.65 s, 10.0 tr. b., 4.33 m/s

  180. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  181. Agility I: 2/21, 46.83 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  182. Agility II: 1/21, 46.31 s, 1.22 tr. b., 4.21 m/s

  183. Agility III: 3/21, 51.04 s, 3.12 tr. b., 3.9 m/s

  184. Jumping I: 5/21, 41.4 s, 1.82 tr. b., 4.54 m/s

  185. Jumping II: Diskvalifikován

  186. Jumping III: 8/20, 38.77 s, 8.36 tr. b., 4.31 m/s

  187. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  188. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  189. I. zkouška MA3: 6/9, 48.29 s, 18.29 tr. b., 3.46 m/s

  190. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  191. Zk.A II. MA3: 3/10, 38.12 s, 0.12 tr. b., 4.04 m/s

  192. ZkA. I. MA3: 1/10, 36.69 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  193. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  194. ZkA II. MA3: 5/10, 42.44 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  195. ZkA I. MA3: 6/10, 37.32 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  196. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  197. 1. zkouška MA3: 2/5, 45.47 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  198. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  199. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 18. 11. 2017

  200. Agility I: 23/37, 41.9 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  201. Jumping I: 10/37, 32.67 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  202. Jumping II: Diskvalifikován

  203. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  204. 1.zkouška MA3: 4/4, 39.13 s, 10.0 tr. b., 5.01 m/s

  205. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  206. Praha Uhříněves - Pesopark Agi-Duo, 28. 09. 2017

  207. 1.běh MA3: Diskvalifikován

  208. 2.běh MA3: 1/3, 40.22 s, 10.0 tr. b., 4.62 m/s

  209. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  210. Agility Ju: 3/31, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  211. Agility Squads: 19/44, 41.96 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  212. Hra Ju: Diskvalifikován

  213. Jumping Ju: 2/31, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  214. Jumping Squads: 3/44, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  215. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  216. QA1 agility: Diskvalifikován

  217. QA3 agility: Diskvalifikován

  218. QJ1 jumping: 18/70, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  219. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  220. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  221. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých (otevřený závod), 14. 05. 2017

  222. Agility open M: 2/28, 39.34 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  223. Jumping open M: 11/29, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  224. Zkouška MA3: 5/13, 43.11 s, 10.0 tr. b., 4.52 m/s

  225. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  226. Agility open M: Diskvalifikován

  227. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  228. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  229. Jumping open M: 1/7, 29.5 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  230. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  231. Agility 1 Ju: 7/17, 44.21 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  232. Agility 2 Ju: 4/17, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  233. Agility 3 Ju: 6/17, 42.42 s, 0.4 tr. b., 4.62 m/s

  234. Agility 4 Ju: 1/17, 38.27 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  235. Jumping 1 Ju: Diskvalifikován

  236. Jumping 2 Ju: 10/17, 39.03 s, 17.94 tr. b., 3.72 m/s

  237. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  238. Agility 1: 9/50, 48.49 s, 6.49 tr. b., 4.12 m/s

  239. Agility 2: Diskvalifikován

  240. Jumping 1: Diskvalifikován

  241. Jumping 2: 22/50, 52.13 s, 12.13 tr. b., 3.64 m/s

  242. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 09. 04. 2017

  243. Agility open M: 4/20, 33.05 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  244. Jumping open M: 2/21, 30.9 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  245. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  246. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  247. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  248. 2. zkouška MA3: 1/8, 45.33 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  249. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  250. ZkA. II. MA3: 4/8, 39.86 s, 6.86 tr. b., 3.81 m/s

  251. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  252. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 26. 11. 2016

  253. ZkA II. MA3: 3/5, 38.5 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  254. ZkA I. MA3: 3/5, 43.75 s, 15.0 tr. b., 3.95 m/s

  255. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, Cocker Cup, 20. 11. 2016

  256. Agility Final SH: Diskvalifikován

  257. Agility I SH: 8/33, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  258. Jumping II SH: Diskvalifikován

  259. Jumping I SH: 4/33, 38.6 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  260. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  261. Agility družstva: Diskvalifikován

  262. Agility - junioři: 5/25, 43.04 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  263. Jumping družstva: 6/41, 30.68 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  264. Jumping - junioři: Diskvalifikován

  265. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  266. Agility M: 3/9, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  267. Jumping M: Diskvalifikován

  268. Zk.A MA3: 3/6, 40.04 s, 5.04 tr. b., 4.0 m/s

  269. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  270. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: 5/14, 44.3 s, 5.3 tr. b., 3.7 m/s

  271. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: 1/14, 35.23 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  272. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: 6/7, 43.67 s, 11.67 tr. b., 3.76 m/s

  273. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  274. J Agility 1: 6/20, 42.85 s, 7.16 tr. b., 4.25 m/s

  275. J Agility 2: 3/19, 34.9 s, 1.43 tr. b., 4.33 m/s

  276. J Agility 3: Diskvalifikován

  277. J Agility 4: 5/17, 43.38 s, 7.28 tr. b., 4.33 m/s

  278. J Jumping 1: 5/19, 40.03 s, 4.18 tr. b., 4.3 m/s

  279. J Jumping 2: 7/18, 31.82 s, 7.94 tr. b., 4.56 m/s

  280. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár (speciál pro plemeno bearded collie), 10. 04. 2016

  281. Agility Open M: 1/15, 39.94 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  282. Jumping Open M: 8/15, 36.56 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  283. Zkoušky MA3: 2/6, 50.4 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  284. Heroutice u Neveklova - 43. Dvojzkoušky + 1, 12. 03. 2016

  285. Heroutice, 1. běh: 2/11, 44.76 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  286. Heroutice, 2. běh: 2/11, 46.56 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  287. Heroutice, 3. běh: 3/11, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  288. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  289. Zkouska III MA2: Diskvalifikován

  290. Zkouska II MA2: Diskvalifikován

  291. Zkouska I MA2: 1/3, 45.31 s, 1.31 tr. b., 3.82 m/s

  292. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u dědy Mráze, 27. 02. 2016

  293. 1. zkouška MA2: 1/8, 38.38 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  294. 2. zkouška MA2: 4/8, 38.76 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  295. Proruby u Hořiček - OPSION 045 / dvojzkoušky, 13. 02. 2016

  296. 7.prorubská: 1/3, 41.88 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  297. 8.prorubská: 2/3, 39.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  298. Ratenice - O Ratenickou Beranici IV., 27. 12. 2015

  299. Jumping III. M: 7/17, 31.69 s, 10.0 tr. b., 4.2 m/s

  300. Jumping II. M: Diskvalifikován

  301. Jumping I. M: 8/17, 39.69 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  302. Pňov - Předhradí - 2. PŇOVSKÉ DVOJZKOUŠKY, 17. 10. 2015

  303. 1.zkouška MA2: 1/8, 42.37 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  304. 2.zkouška MA2: 2/8, 47.68 s, 7.68 tr. b., 3.29 m/s

  305. Pasohlávky - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  306. Agility: 5/34, 39.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  307. Agility - J: 16/21, 53.94 s, 10.0 tr. b., 3.56 m/s

  308. Jumping: 13/34, 36.12 s, 5.12 tr. b., 3.88 m/s

  309. Jumping - J: 6/21, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  310. Lukášov - ČMKU Junior Open 2015, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  311. Agility I: Diskvalifikován

  312. Agility II: 2/4, 39.99 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  313. Agility Open: 4/10, 40.38 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  314. Jumping Open: Diskvalifikován

  315. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 10. 05. 2015

  316. Agility M: 1/25, 42.75 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  317. Jumping M: 8/26, 36.85 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  318. Tuneliáda M: 11/24, 19.08 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  319. Zkouška MA2: 1/11, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  320. Praha Kyje - Kvalifikační závod juniorů, 18. 04. 2015 - 19. 04. 2015

  321. Agility III - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  322. Agility II - Medium - Junioři: 4/21, 41.43 s, 4.43 tr. b., 3.96 m/s

  323. Agility I - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  324. Agility IV - Medium - Junioři: 16/20, 52.54 s, 33.54 tr. b., 3.29 m/s

  325. Jumping II - Medium - Junioři: Diskvalifikován

  326. Jumping I - Medium - Junioři: 12/21, 34.31 s, 9.31 tr. b., 4.23 m/s

  327. SEKVENCE - medium: Diskvalifikován

  328. Všetice u Neveklova - „Zimní pohár“ 6 - 2.ročník, 04. 04. 2015

  329. MEDIUM - Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  330. MEDIUM - JUMPING 1: 4/23, 41.51 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  331. MEDIUM - JUMPING 2: 5/23, 39.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  332. Ratenice - Morrisovy trojzkoušky II., 28. 02. 2015

  333. ZkA III. MA2: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 3.64 m/s

  334. ZkA II. MA2: Diskvalifikován

  335. ZkA I MA2: 3/5, 49.65 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  336. Ratenice - O Ratenickou Beranici III., 27. 12. 2014 - 28. 12. 2014

  337. ZkA II MA2 MA2: 2/5, 47.6 s, 14.6 tr. b., 3.26 m/s

  338. ZkA I MA2 MA2: Diskvalifikován

  339. ZkA NE II MA2 MA2: Diskvalifikován

  340. ZkA NE I MA2 MA2: 1/5, 48.35 s, 3.35 tr. b., 3.6 m/s

  341. ZkJ MA2 MA2: Diskvalifikován

  342. Píšťany, okr. Litoměřice - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility, 06. 09. 2014 - 07. 09. 2014

  343. Agility jednotlivci: 3/6, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  344. Družstva - Agility: 13/34, 41.13 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  345. Družstva - Jumping: 24/33, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.67 m/s

  346. Jumping jednotlivci: 1/7, 44.57 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  347. Kácov - 2x Zkouška Agility + závod dvojic, 09. 08. 2014

  348. MA2 - 1.: 1/3, 38.81 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  349. MA2 - 2.: Diskvalifikován

  350. MA2 - 3: 1/3, 54.2 s, 11.2 tr. b., 3.21 m/s

  351. Lukášov - ČMKU Junior Open 2014, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  352. Agility děti: 1/4, 40.73 s, 10.0 tr. b., 3.63 m/s

  353. Jumping děti: 1/4, 37.37 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  354. Zkouška: Diskvalifikován

  355. Zkouška 2: Diskvalifikován

  356. Heroltice u Tišnova - Kvalifikační závod juniorů pro EOJ 2014, 17. 05. 2014 - 18. 05. 2014

  357. Děti Agility 1: 2/2, 44.44 s, 20.0 tr. b., 3.31 m/s

  358. Děti Agility 2: Diskvalifikován

  359. Děti Agility 3: 1/2, 38.66 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  360. Děti Agility 4: 1/2, 39.77 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  361. Děti Jumping 1: 1/2, 38.68 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  362. Děti Jumping 2: 2/2, 39.41 s, 10.0 tr. b., 3.37 m/s

  363. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií, kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 11. 05. 2014

  364. Agility M: 5/21, 49.73 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  365. Jumping M: 5/21, 48.71 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  366. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  367. Praha - Horní Počernice - 32. Dvojzkoušky, 19. 04. 2014

  368. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  369. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  370. Ratenice - O Ratenickou Blechu + A0 + MR Českých strakatých psů, 13. 04. 2014

  371. Agility OPEN M: 1/8, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  372. Jumping OPEN M: 5/9, 46.45 s, 15.0 tr. b., 3.7 m/s

  373. Zkouška MA1: 1/4, 32.61 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  374. Hradištko u Sadské - Hopsání u dědy Mráze, 02. 03. 2014

  375. Agility M: 12/21, 52.04 s, 21.04 tr. b., 3.82 m/s

  376. Jumping M: Diskvalifikován

  377. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  378. Ratenice - O Ratenickou Beranici II. - dvojzkoušky + jumping, 28. 12. 2013

  379. Jumping So MA1: 2/4, 29.75 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  380. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  381. Zkouška I MA1: 2/4, 34.18 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  382. Ratenice - Strakaté dvojzkoušky, 09. 11. 2013

  383. 1.zkouška MA1: 4/14, 36.0 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  384. 2.zkouška MA1: 10/14, 40.4 s, 15.0 tr. b., 3.49 m/s

  385. Ratenice - Závody Agility "ICE AGE AGI", 27. 10. 2013

  386. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  387. Jumping M: 1/8, 46.47 s, 7.47 tr. b., 3.85 m/s

  388. Zkouska MA1: Diskvalifikován

  389. Kroměříž - Royal Canin - Mistrovství České republiky mládeže v agility 2013, 07. 09. 2013 - 08. 09. 2013

  390. DĚTI - Agility: 5/6, 43.82 s, 20.0 tr. b., 3.72 m/s

  391. DĚTI - Jumping: 5/6, 39.55 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  392. DĚTI - Left or Right: 1/6, 34.85 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  393. Jablonec n. N. - Lukášov - ČMKU Junior Open 2013, 15. 06. 2013 - 16. 06. 2013

  394. Agility Děti M: Diskvalifikován

  395. Jumping Děti M: 1/4, 37.13 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  396. Opatovice nad Labem - Mistrovství ČR sheltií - otevřený závod, 18. 05. 2013

  397. Agility: 12/19, 49.99 s, 35.99 tr. b., 3.0 m/s

  398. Jumping: 14/19, 41.42 s, 21.42 tr. b., 3.02 m/s

  399. Zkouška A1: Diskvalifikován

  400. Kutná Hora - Kutnohorský groš 4.ročník - CACAg + Mistrovství ČR Českých strakáčů, 21. 04. 2013

  401. Agility CACAg M: Diskvalifikován

  402. Jumping CACAg M: 7/13, 40.88 s, 7.88 tr. b., 3.74 m/s

  403. Jumping M: 7/13, 41.51 s, 7.51 tr. b., 3.81 m/s

  404. Dolní Přím - Pučálka cup - 1. Halové dvojzkoušky, 23. 03. 2013

  405. Zkouška 1 MA1: Diskvalifikován

  406. Zkouška 2 MA1: 4/11, 30.25 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  407. Svojetice - 25. Dvojzkoušky, 16. 02. 2013

  408. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 1: Diskvalifikován

  409. 25. dvojzkoušky, Svojetice, běh 2: Diskvalifikován

  410. Kutná Hora - Emilův dvojskok - 2x zkoušky, 14. 10. 2012

  411. Zkouška 2 MA1: 3/5, 23.01 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  412. Zkouška MA1: Diskvalifikován