Cz En

078218

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Soňa Hurníková, Jump&Fun Praha

    Člen KA

Pes

  1. Félix Dog from Wonderland, Kooikerhondje

Výsledky

  1. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 26. 11. 2021

  2. Druhá zkouška: 3/9, 48.36 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  3. První zkouška: Diskvalifikován

  4. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  5. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  6. První zkouška: 1/6, 55.57 s, 6.57 tr. b., 3.9 m/s

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - sobota, 23. 10. 2021

  8. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška MA3: 3/8, 51.57 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  10. 3. Zkouška MA3: 2/8, 49.24 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  11. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  12. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  13. I. Zk MA3: 4/6, 48.32 s, 15.0 tr. b., 4.51 m/s

  14. Praha - Hostivař - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 25. 09. 2021

  15. 1. zkouška A3 M: Diskvalifikován

  16. 2. zkouška A3 M: 6/8, 49.54 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  17. Praha - Hostivař - II. Mistrovství ČR Kooikerhondje, 25. 09. 2021

  18. Agility MR medium: 4/10, 45.28 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  19. Jumping MR medium: 3/10, 37.46 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  20. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  21. Agility Individual: Diskvalifikován

  22. Agility Squads as Individual: 26/73, 48.78 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  23. Jumping Individual: 36/72, 43.27 s, 6.77 tr. b., 4.62 m/s

  24. Jumping Squads as Individual: 33/73, 44.41 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  25. Lysá nad Labem - Zkoušky OVCE 2, 30. 07. 2021

  26. Zkouška MA2 I.: 2/3, 39.42 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  27. Zkouška MA2 II.: Diskvalifikován

  28. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  29. Agility 1 M: 15/61, 50.88 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  30. Agility 2 M: 17/62, 55.2 s, 9.2 tr. b., 3.95 m/s

  31. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  32. Jumping 2 M: 26/51, 37.1 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  33. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  34. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  35. I. Zk MA2: 4/5, 60.01 s, 23.01 tr. b., 3.27 m/s

  36. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  37. Druhá zkouška: 1/1, 46.07 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  38. První zkouška: 1/1, 58.03 s, 22.03 tr. b., 3.07 m/s

  39. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 10. 10. 2020

  40. 1. Zkouška MA2: 3/6, 45.5 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  41. 2. Zkouška MA2: 5/6, 44.49 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  42. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  43. II. Zk MA2: 1/2, 46.74 s, 0.0 tr. b., 3.85 m/s

  44. I. Zk MA2: 1/2, 49.09 s, 0.0 tr. b., 3.63 m/s

  45. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  46. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  47. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  48. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  49. II. Zk MA2: 1/3, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  50. I. Zk MA2: 1/3, 48.09 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  51. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  52. II. Zk MA2: 2/3, 61.72 s, 24.72 tr. b., 2.84 m/s

  53. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  54. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  55. I. agility M: Diskvalifikován

  56. II. agility M: Diskvalifikován

  57. II. jumping M: Diskvalifikován

  58. I. jumping M: 19/67, 45.31 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  59. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/20, 12. 06. 2020

  60. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  61. I. Zk MA2: 2/4, 45.06 s, 10.0 tr. b., 4.19 m/s

  62. Beroun - Zkoušky - březen 2020, 06. 03. 2020

  63. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  64. 2. zkouška MA2: 2/5, 40.95 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  65. Kladno - PETRIS minizkoušky, 21. 01. 2020

  66. Zkouška MA2 I: Diskvalifikován

  67. Zkouška MA2 II: 3/6, 42.2 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  68. Kladno - Zkoušky NKÚ XV., 16. 11. 2019

  69. 1. Zkouška MA2: 4/9, 37.84 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  70. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  71. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  72. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  73. II. zkouška MA2 neděle: Diskvalifikován

  74. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  75. I. zkouška MA2 neděle: 3/7, 39.06 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  76. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  77. Zkouška MA2 1: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA2 2: Diskvalifikován

  79. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/19, 27. 09. 2019

  80. Zk MA2 I.: 4/7, 47.09 s, 10.0 tr. b., 4.1 m/s

  81. Zk MA2 II.: Diskvalifikován

  82. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  83. Agility M: Diskvalifikován

  84. Jumping M: Diskvalifikován

  85. Zkouska MA2: Diskvalifikován

  86. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  87. 1. běh MA2 : 3/7, 46.27 s, 20.0 tr. b., 4.0 m/s

  88. 2. běh MA2 : 2/7, 47.04 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  89. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/19, 06. 09. 2019

  90. Zk MA1 I.: 1/4, 37.69 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  91. Zk MA1 II.: 1/4, 50.75 s, 0.75 tr. b., 3.41 m/s

  92. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  93. MA1 - I.: 1/1, 30.89 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  94. MA1 - II.: Diskvalifikován

  95. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  96. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  97. Jumping 2 - M: 2/10, 36.51 s, 0.51 tr. b., 4.0 m/s

  98. Jumping 3 - M: 4/10, 34.14 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  99. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  100. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  101. Ne. - Jumping II. M: 12/52, 46.49 s, 4.49 tr. b., 3.96 m/s

  102. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  103. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  104. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/19, 31. 05. 2019

  105. MA1 I.: 3/4, 43.16 s, 15.0 tr. b., 4.08 m/s

  106. MA1 II.: 4/4, 42.51 s, 15.0 tr. b., 4.02 m/s

  107. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 04. 2019

  108. Zkouska MA1 1: 1/6, 33.11 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  109. Zkouška MA1 2: 3/7, 32.49 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  110. Beroun - Dvojzkoušky agility VI., 06. 04. 2019

  111. MA1 I.: 4/5, 41.03 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  112. MA1 II.: 3/5, 39.33 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s

  113. MA1 III.: 4/5, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  114. Kladno - Zkoušky NKÚ VIII., 29. 03. 2019

  115. Zkouška MA1 I: Diskvalifikován

  116. Zkouška MA1 II: 2/3, 45.41 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  117. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  118. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován