Cz En

074718

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Eva Šlapáková, Agility pod Zvičinou

    Člen KA

Pes

  1. Ayka Acaena, Border kolie

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Podzimní závody STUDENEC + speciál chodských psů a beaglů, 11. 10. 2020

  2. II. zkouška: 1/2, 35.77 s, 5.0 tr. b., 5.17 m/s

  3. I. zkouška: Diskvalifikován

  4. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2020 - 20. 09. 2020

  5. Agility 1: 4/14, 31.63 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  6. Finále: 6/9, 41.45 s, 15.0 tr. b., 4.83 m/s

  7. Jumping 1: 7/14, 30.57 s, 5.0 tr. b., 5.23 m/s

  8. Jumping 2: 2/12, 26.8 s, 0.0 tr. b., 6.27 m/s

  9. Zkouška 1: Diskvalifikován

  10. Zkouška 2: Diskvalifikován

  11. Studenec u Trutnova - Hvězdy září v září + MČR pyrenejských ovčáků, 06. 09. 2020

  12. Agility open: Diskvalifikován

  13. Jumping light: 13/18, 28.67 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  14. Jumping open: Diskvalifikován

  15. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  16. Agility M: 5/12, 39.49 s, 10.0 tr. b., 5.32 m/s

  17. Jumping M: 8/12, 28.83 s, 10.0 tr. b., 5.97 m/s

  18. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  19. Žamberk - O pohár Fitmin 2020, 02. 08. 2020

  20. Agility: 2/10, 42.61 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  21. Jumping M2: Diskvalifikován

  22. Zkouška M2: Diskvalifikován

  23. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  24. 1.zkouška: Diskvalifikován

  25. 2.zkouška: Diskvalifikován

  26. Jumping: Diskvalifikován

  27. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky III. - druhý pokus :-), 27. 06. 2020

  28. 1.zkouška: Diskvalifikován

  29. 2.zkouška: 1/2, 29.1 s, 10.0 tr. b., 5.15 m/s

  30. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  31. I. agility M: 15/67, 44.14 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  32. II. agility M: Diskvalifikován

  33. II. jumping M: 39/64, 38.64 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  34. I. jumping M: Diskvalifikován

  35. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  36. II. zkouška A2 M: 2/4, 43.92 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  37. I. zkouška A2 M: Diskvalifikován

  38. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  39. III. jumping M: 9/14, 32.11 s, 10.0 tr. b., 5.7 m/s

  40. II. jumping M: Diskvalifikován

  41. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  42. I. jumping M: 3/14, 31.72 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  43. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  44. Studenec u Trutnova - Dvojzkoušky na pohodu, 24. 05. 2020

  45. II. zkouška: Diskvalifikován

  46. I. zkouška: 1/7, 36.34 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  47. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  48. 1. zkouška A2: 2/4, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.88 m/s

  49. 2. zkouška A2: 4/4, 36.97 s, 10.0 tr. b., 5.09 m/s

  50. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  51. 7.studenecká: Diskvalifikován

  52. 8.studenecká: Diskvalifikován

  53. 9.studenecká: 1/6, 33.49 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Vánoční jumpingy, 14. 12. 2019

  55. Jumping I: Diskvalifikován

  56. Jumping II: Diskvalifikován

  57. Jumping III: Diskvalifikován

  58. Studenec u Trutnova - OPSION 065, 23. 11. 2019

  59. 1.studenecká: 1/2, 31.21 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  60. 2.studenecká: 1/2, 31.68 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  61. 3.studenecká: 1/2, 37.58 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  62. Beroun - 5. Mistrovství republiky seniorů v agility, 26. 10. 2019 - 27. 10. 2019

  63. Agility družstva M: Diskvalifikován

  64. Agility jednotlivci M: Diskvalifikován

  65. Jumping družstva M: 4/9, 30.12 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  66. Jumping jednotlivci M: Diskvalifikován

  67. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky II., 18. 10. 2019

  68. II. zkouška: 2/4, 31.81 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  69. I. zkouška: 1/4, 30.35 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  70. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  71. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  72. 2.kvalifikace: 2/11, 31.06 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  73. 3.kvalifikace: 4/7, 30.85 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  74. Východočeské finále: 4/5, 22.22 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  75. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  76. Agility 1: Diskvalifikován

  77. Finále: 13/14, 57.36 s, 15.36 tr. b., 3.49 m/s

  78. Jumping 1: 4/20, 35.14 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  79. Jumping 2: 10/21, 39.47 s, 15.0 tr. b., 4.1 m/s

  80. Zkouška 1: 2/7, 27.11 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  81. Zkouška 2: 1/6, 26.95 s, 5.0 tr. b., 5.19 m/s

  82. Pardubice - Perníčkové dvojzkoušky, 07. 09. 2019

  83. ZK1: 1/5, 30.88 s, 0.0 tr. b., 5.44 m/s

  84. ZK2: 4/5, 40.09 s, 15.0 tr. b., 3.69 m/s

  85. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  86. II. zkouška: Diskvalifikován

  87. I. zkouška: Diskvalifikován

  88. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  89. 1. běh MA1: 4/7, 32.87 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  90. 2. běh MA1: 4/7, 31.09 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  91. Česká Skalice - OPSION 062 / Rozkoš, 01. 06. 2019 - 02. 06. 2019

  92. Ne-: Diskvalifikován

  93. Ne-Agility: Diskvalifikován

  94. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  95. So-: Diskvalifikován

  96. So-Agility: 8/22, 49.41 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  97. So-Jumping: Diskvalifikován

  98. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  99. 1.zkouška MA1: 1/8, 38.2 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  100. 2.zkouška MA1: 3/8, 33.5 s, 10.0 tr. b., 4.78 m/s

  101. Žernov - Velikonoční zkoušky s jumpem, 22. 04. 2019

  102. 1. Zkouška MA1: 2/4, 41.39 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  103. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  104. Jumping open M: Diskvalifikován

  105. Zdobín - Zvičinská jednička, dvojka a trojka, 20. 04. 2019

  106. 1. zkouška A1 MA1: 2/8, 37.77 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  107. 2. zkouška A1 MA1: 2/8, 41.42 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  108. Hra - tuneliáda A1 M: 2/8, 19.21 s, 0.0 tr. b., 6.66 m/s

  109. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  110. 2. zkouška MA1: 1/6, 30.12 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  111. I. zkouška MA1: 1/6, 31.18 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  112. Studenec u Trutnova - Krakonošovy dvojzkoušky, 17. 03. 2019

  113. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  115. Studenec u Trutnova - Krakonošovy jumpingy, 02. 03. 2019

  116. Jumping III M: Diskvalifikován

  117. Jumping II M: Diskvalifikován

  118. Jumping I M: Diskvalifikován

  119. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  120. Agility - 1.kolo M: 7/12, 42.91 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  121. Jumping - 2.kolo M: Diskvalifikován

  122. Jumping hra M: Diskvalifikován

  123. Zkoušky MA1: 1/2, 34.15 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  124. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  125. MA1 1: 3/4, 41.2 s, 15.0 tr. b., 3.67 m/s

  126. MA1 2: Diskvalifikován

  127. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  128. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  129. 2. Zka - MA1: 1/4, 38.5 s, 10.0 tr. b., 4.26 m/s