026620

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Marie Beerová, Agility Hloubětín

    Arrow_down

Pes

  1. Vetka Fidgeta Verby, Irský terier

    Arrow_down

Výsledky

  1. Čerčany - Pytloun & Juta CUP, 14. 06. 2024 - 15. 06. 2024

  2. FINÁLE - JUMPING M: Diskvalifikován

  3. I. AGILITY M: 10/14, 63.82 s, 28.82 tr. b., 3.26 m/s

  4. II. JUMPING M: Diskvalifikován

  5. I. JUMPING M: Diskvalifikován

  6. Zkouška A3 M: 2/8, 40.99 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  7. Třešť - K.A.T. Cup 2024, 25. 05. 2024 - 26. 05. 2024

  8. Agility MA neděle: 1/4, 41.12 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  9. Agility MA sobota: 3/5, 43.49 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  10. Jumping MA neděle: 2/4, 31.83 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  11. Jumping M sobota: 3/5, 36.46 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  12. Zkouška MA3 neděle: Diskvalifikován

  13. Zkouška MA3 sobota: Diskvalifikován

  14. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2024 A MČR PYRENEJSKÝCH OVČÁKŮ, A0, 11. 05. 2024 - 12. 05. 2024

  15. Agility M neděle: Diskvalifikován

  16. Agility M sobota: 6/18, 42.0 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  17. Jumping M neděle: 4/13, 35.46 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  18. Jumping M sobota: 1/18, 34.07 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  19. Zkouška MA3 neděle: 2/9, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  20. Zkouška MA3 sobota: 2/10, 47.27 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  21. Praha 14, Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2024

  22. MA3 II: 1/3, 42.31 s, 5.0 tr. b., 4.8 m/s

  23. Kladno - Nedělní jarní zkoušky trochu jinak + A0, 28. 04. 2024

  24. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška MA3: 4/9, 47.17 s, 0.17 tr. b., 4.09 m/s

  26. Kladno - Dvojzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 11. 02. 2024

  27. 1. Zkouška MA3: 5/11, 47.41 s, 5.0 tr. b., 4.64 m/s

  28. 2. Zkouška MA3: 4/11, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  29. Kladno - Páteční PARTY rozjezd, 26. 01. 2024

  30. OPEN AGILITY M: 2/7, 51.67 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  31. OPEN JUMPING M: Diskvalifikován

  32. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (čtvrtek), 28. 12. 2023

  33. 1. Zkouška MA3: 2/10, 50.94 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  34. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  35. Kladno - Vánoční Dvojzkoušky (středa), 27. 12. 2023

  36. 1. Zkouška MA3: 5/6, 44.08 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  37. 2. Zkouška MA3: 4/6, 51.0 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  38. Kladno - Adventní dvojzkoušky (neděle), 17. 12. 2023

  39. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA3: 4/5, 64.61 s, 21.61 tr. b., 3.28 m/s

  41. Kladno - Adventní dvojzkoušky (sobota), 16. 12. 2023

  42. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  43. 2. Zkouška MA3: 3/5, 59.8 s, 17.8 tr. b., 3.68 m/s

  44. Kladno - Vánoční zkoušky trochu jinak + A0, 09. 12. 2023

  45. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  46. 2. Zkouška MA3: 5/8, 45.38 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  47. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  48. Jumping M: 4/13, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  49. Zkouška I. MA3: 8/9, 61.7 s, 27.7 tr. b., 3.44 m/s

  50. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  51. 1. Zkouška MA3: 2/11, 44.31 s, 2.31 tr. b., 3.88 m/s

  52. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  53. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  54. Čerčany - 7. Mistrovství seniorů ČR, 28. 10. 2023 - 29. 10. 2023

  55. Agility družstev M: 16/25, 42.2 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  56. Agility jednotlivců M: Diskvalifikován

  57. Hra neděle M: 25/29, 23.21 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  58. Hra sobota M: 5/24, 18.96 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  59. Jumping družstev M: 4/25, 35.62 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  60. Jumping jednotlivců M: 5/30, 35.4 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  61. Kladno - Dvouzkoušky Úžasné Agiplochy (neděle), 22. 10. 2023

  62. 1. Zkouška MA3: 3/7, 47.92 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  63. 2. Zkouška MA3: 4/7, 51.95 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  64. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  65. HRA MA3: 2/5, 43.21 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  66. 1. Zkouška MA3: 2/6, 49.01 s, 5.01 tr. b., 4.1 m/s

  67. Čerčany - Fofr zkoušky 18, 14. 10. 2023

  68. 1.zkouška MA3: 3/3, 54.54 s, 1.54 tr. b., 3.92 m/s

  69. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  70. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky III/23, 13. 10. 2023

  71. Zkouška M A3 - I.: 1/4, 47.16 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  72. Zkouška M A3 - II.: Diskvalifikován

  73. Lysá nad labem - Dvojzkoušky + A0, 28. 09. 2023

  74. Zkouška II MA3: 2/6, 45.81 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  75. Zkouška I MA3: 2/6, 56.87 s, 10.87 tr. b., 3.66 m/s

  76. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti + A0, 24. 09. 2023

  77. 1. zkouška MA3: 3/5, 56.82 s, 9.82 tr. b., 3.77 m/s

  78. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  79. Čerčany - Fofr zkoušky 17, 16. 09. 2023

  80. 1.zkouška MA3: 2/5, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  81. 2.zkouška MA3: 2/5, 44.4 s, 5.0 tr. b., 4.86 m/s

  82. Praha Uhříněves - Tradiční mini dvojzkoušky I/23, 15. 09. 2023

  83. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  84. Zkouška M A3 - II.: 1/5, 55.12 s, 0.12 tr. b., 3.99 m/s

  85. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 25. 08. 2023 - 27. 08. 2023

  86. Agility – soutěž klubů: 7/15, 43.39 s, 10.0 tr. b., 4.42 m/s

  87. Jumping soutež družstev: 1/15, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  88. Jumping soutež dvojic: 4/15, 36.96 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  89. Jumping soutež Feny x Psi: 1/15, 37.49 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  90. Třešť - Ztřeštěnec - jumpingy, 19. 08. 2023

  91. Jumping 1 M: 1/10, 43.6 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  92. Jumping 2 M: 5/10, 35.96 s, 5.0 tr. b., 4.78 m/s

  93. Jumping 3 M: 1/9, 35.01 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  94. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  95. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  96. JUMPING OPEN M: 6/12, 40.35 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  97. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  98. ZkA. I. MA3: 1/6, 52.92 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  99. ZkA. MA3: 7/10, 46.03 s, 15.0 tr. b., 4.39 m/s

  100. Rokycany - Rokycanská skočná, 10. 06. 2023 - 11. 06. 2023

  101. Agility M: Diskvalifikován

  102. Jumping M: 2/16, 32.04 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  103. Jumping Neděle M: 1/12, 29.9 s, 0.0 tr. b., 5.89 m/s

  104. Zkouška MA3: 2/8, 44.96 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  105. Zkouška MA3 I: 7/8, 39.56 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  106. Zkouška MA3 II: Diskvalifikován

  107. Třešť - K.A.T. Cup 2023, 27. 05. 2023 - 28. 05. 2023

  108. Agility NE M: 1/5, 53.65 s, 0.65 tr. b., 3.95 m/s

  109. Agility SO M: 1/5, 55.77 s, 17.77 tr. b., 3.84 m/s

  110. Jumping NE M: Diskvalifikován

  111. Jumping SO M: Diskvalifikován

  112. Zkouška NE MA3: 1/2, 56.47 s, 10.47 tr. b., 3.81 m/s

  113. Zkouška SO MA3: 1/2, 45.15 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  114. České Budějovice - Dvojzkoušky a jumping 2023 vol. 1, 13. 05. 2023

  115. 1. A3 zkouška M: Diskvalifikován

  116. 2. A3 zkouška M: Diskvalifikován

  117. Dolní Počernice - Dolnopočernické dvojzkoušky, 08. 05. 2023

  118. MA3 I: Diskvalifikován

  119. MA3 II: 3/6, 44.28 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  120. Třešť - Ztřeštěnky - trojzkoušky, 06. 05. 2023

  121. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. 2. zkouška MA3: 4/8, 46.62 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  123. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 27. 12. 2022

  124. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  125. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  126. 3. Zkouška MA3: 3/11, 55.59 s, 5.59 tr. b., 3.96 m/s

  127. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 02. 12. 2022

  128. 1. Zkouška MA3: 1/6, 52.55 s, 5.55 tr. b., 3.92 m/s

  129. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini Trojzkoušky IX/22, 13. 11. 2022

  131. III. Zk MA3: Diskvalifikován

  132. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  133. I. Zk MA3: 1/2, 53.84 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  134. Královice - Svatomartinský závod družstev, 12. 11. 2022

  135. Jumping M: Diskvalifikován

  136. Zkouška II. MA3: 4/9, 49.27 s, 12.27 tr. b., 3.86 m/s

  137. Zkouška I. MA3: Diskvalifikován

  138. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  139. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  140. 2. Jumping M: 4/11, 28.38 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  141. 3. Jumping M: 4/11, 27.55 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  142. 4. Jumping M: 2/11, 34.7 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  143. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  144. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška MA3: 4/9, 47.96 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  146. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  147. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  148. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  149. Jumping OPEN M: 8/15, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  150. ZkA. I. MA3: 4/10, 45.09 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  151. Dolní Počernice - Podzimní dvojzkoušky, 28. 09. 2022

  152. MA3: 2/4, 46.82 s, 1.82 tr. b., 3.97 m/s

  153. MA3 - 2. běh: Diskvalifikován

  154. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 10. 09. 2022 - 11. 09. 2022

  155. Jumping II NE M: 1/11, 34.76 s, 5.0 tr. b., 4.83 m/s

  156. Jumping II SO M: 4/11, 31.53 s, 5.0 tr. b., 5.71 m/s

  157. Jumping I NE M: 1/11, 32.98 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  158. Jumping I SO M: 3/11, 35.28 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  159. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  160. Zkouška NE MA3: Diskvalifikován

  161. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/22, 09. 09. 2022

  162. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  163. Zkouška M A3 - II. : 1/5, 46.24 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  164. Lhota (Chříč) - Agility víkend - OK - Noční hrátky, 26. 08. 2022 - 28. 08. 2022

  165. SOUTĚŽ DRUŽSTEV: 3/14, 54.38 s, 8.38 tr. b., 3.53 m/s

  166. SOUTĚŽ DVOJIC: 5/14, 48.28 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  167. SOUTĚŽ FENY PROTI PSŮM: 7/14, 41.96 s, 10.0 tr. b., 4.74 m/s

  168. SOUTĚŽ KLUBŮ: 7/14, 49.78 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  169. SOUTĚŽ PODLE ROKU: 1/13, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  170. Ratenice - Letní CANVIT párty, 25. 06. 2022 - 26. 06. 2022

  171. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  172. Jumping OPEN M: 3/16, 45.79 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  173. ZkA. III. MA3: Diskvalifikován

  174. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  175. ZkA. I. MA3: 3/11, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  176. Kladno - Odpolední hurá zkoušky, 16. 06. 2022

  177. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  178. 2. Zkouška MA3: 3/9, 46.02 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  179. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/22, 10. 06. 2022

  180. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  181. Zkouška M A3 - II. : Diskvalifikován

  182. Lysá nad Labem - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 4 - neděle, 08. 05. 2022

  183. 1. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  184. 2. Zkouška MA3: 1/9, 50.89 s, 1.89 tr. b., 3.99 m/s

  185. 3. Zkouška MA3: 4/8, 49.65 s, 8.65 tr. b., 3.95 m/s

  186. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/22, 06. 05. 2022

  187. Zkouška M A3 - I.: Diskvalifikován

  188. Zkouška M A3 - II. : 1/3, 52.62 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  189. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2022, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  190. Agility neděle M: 6/11, 52.95 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  191. Agility sobota M: 2/13, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  192. Jumping neděle M: 2/11, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  193. Jumping sobota M: 4/14, 34.22 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  194. Zkouška neděle MA3: 3/5, 52.56 s, 8.56 tr. b., 3.81 m/s

  195. Zkouška sobota MA3: 2/4, 56.28 s, 7.28 tr. b., 3.84 m/s

  196. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  197. MA3: Diskvalifikován

  198. MA3 II.: Diskvalifikován

  199. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/22, 15. 04. 2022

  200. II. Zk MA3: 2/6, 60.47 s, 21.47 tr. b., 3.47 m/s

  201. I. Zk MA3: 1/6, 61.44 s, 22.44 tr. b., 3.42 m/s

  202. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  203. ZkA. II. MA3: Diskvalifikován

  204. ZkA. I. MA3: Diskvalifikován

  205. Ratenice - Canviťácké Jumpingy, 02. 04. 2022

  206. Jumping III. M: Diskvalifikován

  207. Jumping II. M: Diskvalifikován

  208. Jumping I. M: 1/15, 39.13 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  209. Beroun - Zkoušky - duben 2022, 01. 04. 2022

  210. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  211. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  212. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  213. Neděle Jumping2+3 M: 5/16, 46.03 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  214. Neděle MA2 I: 1/6, 60.82 s, 16.82 tr. b., 3.14 m/s

  215. Neděle MA2 II: 4/6, 57.34 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  216. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  217. 1. Zkouška MA2: 1/3, 42.87 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  218. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  219. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  220. 1. Zkouška MA2: 1/2, 49.08 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  221. 2. Zkouška MA2: 1/2, 45.88 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  222. 3. Zkouška MA2: 1/2, 43.99 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  223. Čerčany - OTEVŘENÉ SOUTĚŽE u 1. kvalifikačního závodu na JOAWC 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  224. Agility I: Diskvalifikován

  225. Agility II: 8/11, 55.91 s, 16.16 tr. b., 3.92 m/s

  226. Agility III: 5/8, 48.83 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  227. Jumping I: Diskvalifikován

  228. Jumping II: Diskvalifikován

  229. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  230. 1. Zkouška MA2: 1/5, 46.32 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  231. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  232. Beroun - Zkoušky - únor 2022, 18. 02. 2022

  233. 1. zkouška MA2: 2/2, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  234. 2. Zkouška MA2: 1/2, 38.37 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  235. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 02. 2022

  236. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  237. První zkouška: 2/3, 45.96 s, 9.96 tr. b., 3.42 m/s

  238. Ratenice - Lednové Ratenické dvojzkoušky, 23. 01. 2022

  239. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  240. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  241. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (neděle), 23. 01. 2022

  242. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  243. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  244. 3. Zkouška MA2: 1/3, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  245. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 2 (sobota), 22. 01. 2022

  246. 1. Zkouška MA2: 3/4, 43.74 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  247. 2. Zkouška MA2: 2/4, 48.93 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  248. 3. Zkouška MA2: 2/4, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  249. Kladno - PETRISácké odpolední dvojzkoušky, 04. 01. 2022

  250. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  251. Zkouška MA2 II : Diskvalifikován

  252. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  253. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  254. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  255. 3. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  256. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (pondělí), 27. 12. 2021

  257. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  258. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  259. 3. Zkouška MA2: 3/8, 45.85 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  260. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 19. 11. 2021

  261. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  262. První zkouška: 2/6, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  263. Lysá nad Labem - Memoriál Františka Superpsa, 31. 10. 2021

  264. Agility M: 8/15, 55.03 s, 0.03 tr. b., 4.0 m/s

  265. Jumping M: Diskvalifikován

  266. MA2: 2/3, 54.8 s, 6.8 tr. b., 3.74 m/s

  267. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  268. II. Zk MA2: Diskvalifikován

  269. I. Zk MA2: Diskvalifikován

  270. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 02. 10. 2021

  271. Agility OPEN M: Diskvalifikován

  272. Jumping OPEN M: 2/9, 38.17 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  273. Zkouška MA1: 1/2, 41.0 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  274. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 18. ročník a Speciál BŠO v agility 14. ročník, 25. 09. 2021

  275. Agility M: Diskvalifikován

  276. Jumping M: Diskvalifikován

  277. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  278. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky III/21, 24. 09. 2021

  279. 1. Zkouška MA1: 1/4, 39.18 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  280. 2. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  281. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  282. Agility Light - Časopis Psí Sporty M: 9/19, 43.91 s, 5.91 tr. b., 4.33 m/s

  283. Agility Spokojenypes.cz M: 12/19, 56.49 s, 11.49 tr. b., 3.89 m/s

  284. Jelení Jumping Short M: 4/21, 20.41 s, 0.0 tr. b., 5.78 m/s

  285. PetExpert Jumping M: 13/21, 41.98 s, 12.98 tr. b., 4.1 m/s

  286. Kladno - UFO Trojzkoušky, 21. 08. 2021

  287. 1. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  288. 2. Zkouška MA1: 3/7, 41.58 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  289. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  290. Praha Štěrboholy - Klub Aktij na pomoc Moravě, 18. 07. 2021

  291. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  292. I. Zk MA1: Diskvalifikován

  293. Česká Třebová - Podhorské dvojzkoušky, Mistrovství veteránů a Mistrovství seniorů 55+, 17. 07. 2021

  294. A1 - Zkouška1: 1/6, 45.46 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  295. A1 - Zkouška 2: 2/6, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  296. Mistrovství Seniorů - běh 1: Diskvalifikován

  297. Mistrovství Seniorů - běh 2: 2/2, 40.21 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  298. KLADNO - Jahodové dvojzkoušky a jumping, 10. 07. 2021

  299. Jumping III M: Diskvalifikován

  300. 1. Zkouška MA1: 1/10, 34.68 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  301. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  302. Ratenice - Ratenické červencové dvojzkoušky, 10. 07. 2021

  303. 1. Zkouška MA1: 1/4, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  304. 2. Zkouška MA1: 1/4, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  305. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  306. Agility 1 M: Diskvalifikován

  307. Agility 2 M: 26/62, 64.5 s, 28.5 tr. b., 3.38 m/s

  308. Jumping 1 M: Diskvalifikován

  309. Jumping 2 M: 25/51, 42.41 s, 6.41 tr. b., 4.01 m/s

  310. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky II/21, 11. 06. 2021

  311. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  312. I. Zk MA1: 2/5, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  313. Třešť - Fitmin K.A.T. Cup, 05. 06. 2021 - 06. 06. 2021

  314. 1.zkouška MA1 NE: 2/5, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  315. 2. zkouška MA1 NE: 2/5, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  316. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  317. 1. Zkouška MA1: 2/5, 41.63 s, 0.0 tr. b., 3.75 m/s

  318. 2. Zkouška MA1: 1/5, 37.18 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  319. 3. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  320. Lysá nad Labem - Jelení rozjezd, 21. 05. 2021

  321. 1. Zkouška MA1: 1/3, 36.47 s, 5.0 tr. b., 4.06 m/s

  322. 2. Zkouška MA1: 2/3, 39.02 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  323. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VII/20, 02. 10. 2020

  324. II. Zk MA1: 1/3, 45.7 s, 5.0 tr. b., 3.24 m/s

  325. I. Zk MA1: 3/3, 49.39 s, 5.0 tr. b., 2.92 m/s

  326. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  327. 1. zkouška: 1/11, 47.23 s, 0.0 tr. b., 3.07 m/s

  328. 2. zkouška: 4/11, 40.37 s, 5.0 tr. b., 3.49 m/s

  329. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky VI/20, 18. 09. 2020

  330. II. Zk MA1: Diskvalifikován

  331. I. Zk MA1: Diskvalifikován

  332. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 17.ročník a Speciál BŠO v agility 13.ročník Sezemice, 05. 09. 2020

  333. Agility M: Diskvalifikován

  334. Jumping M: Diskvalifikován

  335. Zkouška MA1: 3/4, 54.18 s, 12.18 tr. b., 3.21 m/s

  336. Třešť - Šiškobraní, 29. 08. 2020

  337. Agility M: 6/15, 52.57 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  338. Jumping M: Diskvalifikován

  339. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  340. Městec Králové - Závod při LVT Městec Králové a XX. MR KŘÍŽENCŮ A PSŮ BEZ PP, 01. 08. 2020

  341. Agility LVT M: Diskvalifikován

  342. jumping M: Diskvalifikován

  343. ZKOUŠKA MA1: 3/5, 59.89 s, 5.0 tr. b., 3.16 m/s