Cz En

043417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Peštová

    Člen KA

Pes

  1. Ewelyn Dai Muratori, Australská kelpie

Výsledky

  1. Pardubice - Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky - pouze pro A2 a A3, 30. 08. 2020

  2. 1. zkouška: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška: Diskvalifikován

  4. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 26. 07. 2020

  5. dr.A2: Diskvalifikován

  6. pr.A2: 1/7, 34.35 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  7. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  8. 1. Agility M: Diskvalifikován

  9. 1. Jumping M: Diskvalifikován

  10. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  11. I. agility M: Diskvalifikován

  12. II. agility M: Diskvalifikován

  13. II. jumping M: Diskvalifikován

  14. I. jumping M: Diskvalifikován

  15. Pardubice-Svítkov - Sweetkovské dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  16. 1. zkouška: 4/8, 34.83 s, 15.0 tr. b., 4.65 m/s

  17. 2. zkouška: 1/8, 33.04 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  18. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  19. ZkA. MA1 I.: 2/5, 33.19 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  20. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  21. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  22. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  23. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  24. Pardubice-Svítkov - III. Májové dvojzkoušky, 23. 05. 2020

  25. 1. zkouška A1: 6/9, 39.68 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  26. 2. zkouška A1: Diskvalifikován

  27. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  28. 7.studenecká: 1/4, 31.68 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  29. 8.studenecká: Diskvalifikován

  30. 9.studenecká: 1/4, 30.2 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  31. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky - SIRIUS team, 28. 07. 2019

  32. 1. běh MA1: 3/7, 30.89 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. 2. běh MA1: 5/7, 29.94 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  34. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  35. Agility M: Diskvalifikován

  36. Jumping M: Diskvalifikován

  37. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 063, 05. 07. 2019

  38. 1.zkouška: Diskvalifikován

  39. 2.zkouška: Diskvalifikován

  40. Jumping Light: Diskvalifikován

  41. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  42. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  43. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  44. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky II., 26. 05. 2019

  45. 1.zkouška MA1: 2/8, 37.09 s, 15.0 tr. b., 4.45 m/s

  46. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován

  47. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  48. ZkA. MA1 I.: Diskvalifikován

  49. ZkA. MA1 II.: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  51. ZkA. II. MA1: 2/8, 37.44 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  52. ZkA. I. MA1: 3/8, 38.44 s, 10.0 tr. b., 3.85 m/s

  53. Kutná Hora - Profizoo dvojzkoušky, 14. 10. 2018

  54. Zkouška II MA1: Diskvalifikován

  55. Zkouška I MA1: Diskvalifikován

  56. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 060, 14. 07. 2018

  57. 1.zkouška: Diskvalifikován

  58. 2.zkouška: Diskvalifikován

  59. Žamberk - Žamberecké dvojzkoušky, 17. 06. 2018

  60. 1.zkouška MA1: 3/4, 38.12 s, 10.0 tr. b., 3.78 m/s

  61. 2.zkouška MA1: 4/4, 34.1 s, 15.0 tr. b., 4.52 m/s

  62. Česká Skalice - OPSION 059 / Rozkoš, 02. 06. 2018 - 03. 06. 2018

  63. Ne-: 6/11, 37.92 s, 10.0 tr. b., 4.11 m/s

  64. Ne-Agility: Diskvalifikován

  65. Ne-Jumping: Diskvalifikován

  66. So-: Diskvalifikován

  67. So-Agility: Diskvalifikován

  68. So-Jumping: Diskvalifikován

  69. Praha 9 - Horní Počernice - Počernické trojzkoušky, 12. 05. 2018

  70. MA1-Zk1 MA1: Diskvalifikován

  71. MA1-Zk2 MA1: Diskvalifikován

  72. MA1-Zk3 MA1: Diskvalifikován

  73. Kutná Hora - O Kutnohorský groš + Vousatý pohár, 08. 04. 2018

  74. Agility Open M: Diskvalifikován

  75. Jumping Open M: Diskvalifikován

  76. Zkoušky MA1: Diskvalifikován

  77. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky III., 10. 02. 2018

  78. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  79. I. zkouška MA1: 2/3, 33.31 s, 10.0 tr. b., 4.41 m/s

  80. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky II., 06. 01. 2018

  81. III. zkouška MA1: 2/5, 26.61 s, 10.0 tr. b., 4.58 m/s

  82. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  83. I. zkouška MA1: 2/5, 29.28 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  84. Mladé Buky - Adventní jumpingy, 10. 12. 2017

  85. JUMPING 1 M: Diskvalifikován

  86. JUMPING 2 M: Diskvalifikován

  87. JUMPING 3 M: Diskvalifikován

  88. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  89. II. zkouška MA1: 3/7, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  90. I. zkouška MA1: 3/7, 32.28 s, 15.0 tr. b., 3.97 m/s

  91. Sezemice - "HOP SEM - HOP TAM" 14. ročník a Speciál BŠO v agility 10. ročník a MR šiperek v agility 5. ročník, 30. 09. 2017

  92. Agility M: Diskvalifikován

  93. Jumping M: Diskvalifikován

  94. Zkoušky MA1: Diskvalifikován