Cz En

Kristýna Obstová

  1. Číslo: 005132
  2. OSA: KS Panda
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 21. 07. 2015
  6. Členem KA do: 31. 12. 2020
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 047915 (M), A3Ch Ruby

Výsledky

  1. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  2. 1.běh bez zón, A3Ch Ruby: 7/26, 20.72 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  3. 1.běh se zónami, A3Ch Ruby: 3/27, 21.04 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  4. 2.běh bez zón, A3Ch Ruby: 5/24, 16.82 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  5. 2.běh se zónami, A3Ch Ruby: 7/27, 23.49 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  6. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 7.ročník, 01. 02. 2020

  7. Czech Imp Jump, A3Ch Ruby: 6/28, 25.7 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  8. Jumping 1, A3Ch Ruby: 7/29, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  9. Jumping 2, A3Ch Ruby: 17/29, 36.85 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  10. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  11. Agility Spokojeného psa M, A3Ch Ruby: 7/19, 28.65 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  12. Jacob & Joseph Jumping M, A3Ch Ruby: 9/18, 23.3 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  13. Jelenův Jumping M, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  14. PhysioDOG Agility M, A3Ch Ruby: 7/19, 49.94 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  15. Kladno - Jahodová BOWLE, 23. 11. 2019 - 24. 11. 2019

  16. Agility Finále M_neděle, A3Ch Ruby: 3/5, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  17. Agility Open M_sobota, A3Ch Ruby: 2/6, 43.06 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  18. Jumping M_neděle, A3Ch Ruby: 3/7, 35.31 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  19. Jumping M_sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  20. MA3_neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  21. MA3_sobota, A3Ch Ruby: 2/6, 40.46 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  22. Královice - Svatomartinský závod družstev, 09. 11. 2019

  23. Jumping , A3Ch Ruby: 8/14, 36.44 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  24. Zkouška I., A3Ch Ruby: 4/6, 40.22 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  25. Zkouška II., A3Ch Ruby: 1/6, 36.68 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  26. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  27. Agility MA, A3Ch Ruby: 1/15, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  28. Jumping MA, A3Ch Ruby: 1/15, 32.09 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  29. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: 3/8, 39.76 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  30. Zdobín - Velká zvičinská, 21. 09. 2019 - 22. 09. 2019

  31. Agility 1, A3Ch Ruby: 3/18, 42.72 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  32. Finále, A3Ch Ruby: 7/14, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  33. Jumping 1, A3Ch Ruby: 6/20, 35.61 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  34. Jumping 2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  35. Zkouška 1, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  36. Zkouška 2, A3Ch Ruby: 2/8, 41.43 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  37. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  38. Agility Open, A3Ch Ruby: 28/65, 41.34 s, 10.0 tr. b., 4.96 m/s

  39. Agility Squads as Individual, A3Ch Ruby: 23/69, 41.81 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  40. Jumping Open, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  41. Jumping Squads as Individual, A3Ch Ruby: 7/69, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  42. Ratenice - Letní Párty, 11. 08. 2019

  43. Agility Open M, A3Ch Ruby: 9/25, 42.25 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  44. Jumping Open M, A3Ch Ruby: 5/23, 34.94 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  45. ZkA. MA3, A3Ch Ruby: 2/11, 40.56 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  46. Oldřichov - ForPes Agility, 20. 07. 2019

  47. 1. Zka - MA3, A3Ch Ruby: 2/13, 31.02 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  48. 2. Zka - MA3, A3Ch Ruby: 1/13, 29.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  49. Jumping - Medium, A3Ch Ruby: 8/26, 25.35 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  50. Kladno - PETRIS CUP - trojzkoušky, 14. 07. 2019

  51. MA3_1, A3Ch Ruby: 1/7, 44.97 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  52. MA3_2, A3Ch Ruby: 1/7, 43.69 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  53. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  54. QA4 Agility, A3Ch Ruby: 17/56, 47.08 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  55. QA5 Agility, A3Ch Ruby: 19/56, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  56. QA6 Agility, A3Ch Ruby: 8/51, 46.62 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  57. QJ4 Jumping, A3Ch Ruby: 7/55, 46.15 s, 0.15 tr. b., 4.59 m/s

  58. QJ5 Jumping, A3Ch Ruby: 15/53, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  59. QJ6 Jumping, A3Ch Ruby: 21/49, 42.66 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  60. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  61. QA1 agility, A3Ch Ruby: 14/61, 41.97 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  62. QA2 agility, A3Ch Ruby: 18/60, 48.62 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  63. QA3 agility, A3Ch Ruby: 28/60, 44.03 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  64. QJ1 jumping, A3Ch Ruby: 12/61, 45.42 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  65. QJ2 jumping, A3Ch Ruby: 17/61, 41.07 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  66. QJ3 jumping, A3Ch Ruby: 13/60, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  67. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  68. Agility neděle M, A3Ch Ruby: 5/9, 40.87 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  69. Jumping neděle M, A3Ch Ruby: 2/8, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  70. Zkouška neděle MA3, A3Ch Ruby: 4/6, 44.65 s, 5.0 tr. b., 4.59 m/s

  71. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  72. Agility I, A3Ch Ruby: 14/88, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  73. Agility II, A3Ch Ruby: 7/84, 41.8 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  74. Jumping I, A3Ch Ruby: 33/87, 35.47 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  75. Jumping II, A3Ch Ruby: 17/87, 39.22 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  76. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  77. MA3 I., A3Ch Ruby: 2/11, 38.93 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  78. MA3 II., A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  79. MA3 III., A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  80. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  81. 1. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  82. 2. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: 4/12, 40.01 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  83. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  84. III. jumping M, A3Ch Ruby: 4/24, 37.88 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  85. II.jumping M, A3Ch Ruby: 2/24, 37.25 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  86. I. jumping M, A3Ch Ruby: 4/24, 35.98 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  87. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  88. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: 5/17, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.9 m/s

  89. Finále MA neděle, A3Ch Ruby: 3/11, 46.12 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  90. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: 9/17, 39.24 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  91. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: 3/17, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  92. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Ruby: 2/10, 43.57 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  93. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  94. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  95. AGILITY, A3Ch Ruby: 2/14, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  96. AGILITY, A3Ch Ruby: 3/18, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  97. JUMPING, A3Ch Ruby: 3/17, 35.53 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  98. JUMPING, A3Ch Ruby: 5/14, 33.5 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  99. MA3, A3Ch Ruby: 1/8, 43.53 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  100. MA3, A3Ch Ruby: 1/9, 45.05 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  101. Neveklov - 58. Dvojzkoušky + 1, 13. 10. 2018

  102. 1. běh MA3, A3Ch Ruby: 2/4, 42.43 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  103. 2. běh MA3, A3Ch Ruby: 1/4, 34.33 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  104. 3. běh MA3, A3Ch Ruby: 1/4, 37.6 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  105. Přerov - Mistrovství České republiky, 22. 09. 2018 - 23. 09. 2018

  106. Agility, A3Ch Ruby: 5/42, 45.14 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  107. Agility DRUZSTVA, A3Ch Ruby: 7/43, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  108. Jumping, A3Ch Ruby: 15/43, 38.01 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  109. Jumping DRUZSTVA, A3Ch Ruby: 12/43, 39.8 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  110. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  111. 1. BĚH MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  112. 2. BĚH MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  113. Záryby - II. Zárybské Quatrozkoušky, 14. 07. 2018 - 15. 07. 2018

  114. Nedele MA3 1, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  115. Nedele MA3 2, A3Ch Ruby: 2/6, 44.07 s, 5.0 tr. b., 4.72 m/s

  116. Sobota MA3 1, A3Ch Ruby: 1/8, 44.5 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  117. Sobota MA3 2, A3Ch Ruby: 1/8, 42.69 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  118. Lysá nad Labem - NOSOROŽCI NA VODĚ, 26. 05. 2018

  119. A3 zkouška MA3 MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  120. Agility M M, A3Ch Ruby: 3/14, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  121. Jumping M M, A3Ch Ruby: 2/14, 37.66 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  122. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 19. 05. 2018 - 20. 05. 2018

  123. QA1 agility, A3Ch Ruby: 27/57, 41.55 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  124. QA2 agility, A3Ch Ruby: 32/57, 42.73 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  125. QA3 agility, A3Ch Ruby: 13/56, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  126. QJ1 jumping, A3Ch Ruby: 25/58, 36.91 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  127. QJ2 jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  128. QJ3 jumping, A3Ch Ruby: 35/57, 41.0 s, 7.0 tr. b., 4.46 m/s

  129. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  130. I Agility Open, A3Ch Ruby: 17/69, 34.78 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  131. II Agility Open, A3Ch Ruby: 13/66, 41.52 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  132. II Jumping Open, A3Ch Ruby: 12/66, 34.25 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  133. I Jumping Open, A3Ch Ruby: 11/69, 36.92 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  134. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  135. Zkoukša 1 MA3, A3Ch Ruby: 1/8, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  136. Zkouška 2 MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  137. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  138. Agility, A3Ch Ruby: 7/30, 38.98 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  139. Agility, A3Ch Ruby: 14/31, 38.59 s, 5.0 tr. b., 4.82 m/s

  140. Finále, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  141. Jumping, A3Ch Ruby: 2/30, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  142. Jumping, A3Ch Ruby: 18/31, 34.55 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  143. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  144. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  145. Agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  146. Jumping, A3Ch Ruby: 3/21, 34.57 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  147. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: 2/10, 40.57 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  148. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  149. Agility, A3Ch Ruby: 5/28, 37.47 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  150. Jumping, A3Ch Ruby: 5/28, 32.76 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  151. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  152. Kladno - Jahodová BOWLE, 25. 11. 2017 - 26. 11. 2017

  153. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  154. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: 9/22, 34.36 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  155. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: 16/22, 38.32 s, 10.0 tr. b., 3.86 m/s

  156. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Ruby: 3/14, 43.14 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  157. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Ruby: 7/16, 39.45 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  158. Královice - 8.MČR SUPER G AGILITY, 05. 11. 2017

  159. Agility - hra Medium, A3Ch Ruby: 3/11, 35.57 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  160. Agility SuperG - Challenge Medium, A3Ch Ruby: 1/7, 52.35 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  161. Jumping - hra Medium, A3Ch Ruby: 3/11, 28.78 s, 1.78 tr. b., 3.75 m/s

  162. Jumping SuperG - Challenge Medium, A3Ch Ruby: 3/7, 56.41 s, 12.41 tr. b., 3.65 m/s

  163. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  164. Jumping MA3, A3Ch Ruby: 1/6, 33.22 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  165. Zkouška první MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  166. Zkouška VIP MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  167. Zdobín - Velká zvičinská, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  168. Agility 1 M, A3Ch Ruby: 4/15, 34.11 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  169. Jumping 1 M, A3Ch Ruby: 3/17, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  170. Zkouška 1 MA3, A3Ch Ruby: 3/10, 46.4 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  171. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  172. Agility družstev, A3Ch Ruby: 9/50, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  173. Agility jednotlivců, A3Ch Ruby: 13/47, 38.95 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  174. Jumping družstev, A3Ch Ruby: 19/50, 37.92 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  175. Jumping jednotlivců, A3Ch Ruby: 13/47, 31.81 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  176. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  177. Agility Ne - MA, A3Ch Ruby: 7/22, 37.41 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  178. Agility So - MA, A3Ch Ruby: 3/23, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  179. Jumping Ne - MA, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  180. Jumping So - MA, A3Ch Ruby: 2/23, 36.04 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  181. Zka Ne - MA3, A3Ch Ruby: 5/11, 43.02 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  182. Zka So - MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  183. Dobříš - Dvojzkoušky za "lidovku" při CACIT 2017, 20. 08. 2017

  184. Zkouška II MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  185. Zkouška I MA3, A3Ch Ruby: 2/6, 39.11 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  186. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  187. Agility - Ne, A3Ch Ruby: 4/50, 38.05 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  188. Agility - So, A3Ch Ruby: 5/53, 36.29 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  189. Jumping - Ne, A3Ch Ruby: 11/52, 35.91 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  190. Jumping - So, A3Ch Ruby: 5/53, 30.6 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  191. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  192. QA4 agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  193. QA5 agility, A3Ch Ruby: 19/49, 49.88 s, 14.88 tr. b., 3.73 m/s

  194. QA6 agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  195. QJ4 jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  196. QJ5 jumping, A3Ch Ruby: 29/49, 37.93 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  197. QJ6 jumping, A3Ch Ruby: 29/49, 34.32 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  198. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  199. QA1 agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  200. QA2 agility, A3Ch Ruby: 12/67, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  201. QA3 agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  202. QJ1 jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  203. QJ2 jumping, A3Ch Ruby: 37/69, 35.15 s, 10.0 tr. b., 4.86 m/s

  204. QJ3 jumping, A3Ch Ruby: 13/67, 37.41 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  205. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  206. Agility 1, A3Ch Ruby: 12/50, 43.5 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  207. Agility 2, A3Ch Ruby: 21/50, 45.28 s, 10.28 tr. b., 4.17 m/s

  208. Jumping 1, A3Ch Ruby: 17/50, 37.28 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  209. Jumping 2, A3Ch Ruby: 16/50, 39.64 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  210. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  211. Agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  212. Agility M, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  213. Fun Jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  214. Fun Jumping M, A3Ch Ruby: 2/16, 27.19 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  215. Jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  216. Jumping M, A3Ch Ruby: 4/17, 36.01 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  217. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: 2/6, 40.09 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  218. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 4 - 4.ročník, 04. 02. 2017

  219. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  220. Jumping 1 Medium, A3Ch Ruby: 5/22, 34.6 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  221. Jumping 2 Medium, A3Ch Ruby: 4/22, 35.19 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  222. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  223. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: 5/21, 39.72 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  224. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: 10/22, 33.4 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  225. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: 8/21, 37.57 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  226. Velké finále MA neděle, A3Ch Ruby: 6/9, 41.27 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  227. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  228. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Ruby: 3/15, 45.71 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  229. Louny - O sněhovou vločku, 08. 01. 2017

  230. Agility, A3Ch Ruby: 4/13, 59.68 s, 20.68 tr. b., 3.17 m/s

  231. Jumping, A3Ch Ruby: 2/13, 38.43 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  232. Zka - MA3, A3Ch Ruby: 3/7, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  233. Heroutice u Neveklova - 9. Vánoční dárek Farma Heroutice, 10. 12. 2016

  234. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Ruby: 7/21, 37.22 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  235. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  236. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Ruby: 1/11, 43.74 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  237. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  238. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: 6/27, 35.07 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  239. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: 13/28, 35.31 s, 5.0 tr. b., 4.36 m/s

  240. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  241. Velké finále MA neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  242. Zkoušky MA3 neděle, A3Ch Ruby: 1/12, 42.28 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  243. Zkoušky MA3 sobota, A3Ch Ruby: 4/14, 44.06 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  244. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár" 1 - 4.ročník, 05. 11. 2016

  245. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Ruby: 10/21, 22.04 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  246. Jumping 1 Medium, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  247. Jumping 2 Medium, A3Ch Ruby: 6/21, 37.36 s, 5.36 tr. b., 3.96 m/s

  248. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  249. 1. zkouška MA3, A3Ch Ruby: 2/7, 32.28 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  250. 1. zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  251. 2. zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  252. 2. zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  253. 3. zkouška MA3, A3Ch Ruby: 2/8, 45.02 s, 12.02 tr. b., 3.58 m/s

  254. 3. zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  255. Agility M, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  256. Jumping M, A3Ch Ruby: 2/13, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  257. Ne-zkouška MA3, A3Ch Ruby: 2/5, 39.12 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  258. Praha - Horní Počernice - Svatováclavský závod, 28. 09. 2016

  259. SVATOVÁCLAVSKÝ ZÁVOD AGILITY, Horní Počernice, Zkoušky, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  260. České Budějovice - Podzimní trojzkoušky, 25. 09. 2016

  261. MA3 - 1. zkouška MA3, A3Ch Ruby: 1/3, 41.38 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  262. MA3 - 2. zkouška MA3, A3Ch Ruby: 2/3, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  263. MA3 - 3. zkouška MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  264. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  265. Agility - So, A3Ch Ruby: 11/34, 44.24 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  266. Jumping - So, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  267. ZkA - So, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  268. Řepčice u Velkých Popovic - Dvouzkoušky, 11. 09. 2016

  269. druhý běh MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  270. první běh MA3, A3Ch Ruby: 2/2, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  271. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  272. Agility M, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  273. Jumping M, A3Ch Ruby: 11/21, 34.58 s, 14.58 tr. b., 3.5 m/s

  274. Zkouška MA3, A3Ch Ruby: 4/8, 40.72 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  275. Louny - Závod při LVT Louny, 06. 08. 2016

  276. Agility M, A3Ch Ruby: 6/19, 39.59 s, 5.0 tr. b., 4.37 m/s

  277. Jumping M, A3Ch Ruby: 7/19, 38.67 s, 6.67 tr. b., 3.8 m/s

  278. Zkouska MA3, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  279. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  280. Agility M, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  281. Jumping M, A3Ch Ruby: 3/9, 34.05 s, 5.05 tr. b., 3.99 m/s

  282. Zk A II. MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  283. Zk.A I. MA2, A3Ch Ruby: 1/8, 39.22 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  284. Zk.A MA2, A3Ch Ruby: 1/3, 34.28 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  285. Opatovice nad Labem - Dvojzkoušky Sirius 2016, 17. 07. 2016

  286. 1. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 3/13, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  287. 2. zkouška MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  288. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  289. QA5 Agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  290. QA6 Agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  291. QJ5 Jumping, A3Ch Ruby: 22/74, 38.34 s, 7.34 tr. b., 3.91 m/s

  292. QJ6 Jumping, A3Ch Ruby: 22/79, 43.11 s, 1.11 tr. b., 4.11 m/s

  293. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  294. I Agility, A3Ch Ruby: 4/13, 47.3 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  295. II Agility, A3Ch Ruby: 3/13, 43.99 s, 5.0 tr. b., 4.09 m/s

  296. Nymburk - NymburkCup - dvojzkoušky, 28. 05. 2016

  297. 1. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 1/12, 33.15 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  298. 2. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 6/12, 39.23 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  299. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  300. Agility M, A3Ch Ruby: 1/13, 49.2 s, 3.2 tr. b., 3.72 m/s

  301. Jumping M, A3Ch Ruby: 5/12, 38.76 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  302. Zkouska III MA2, A3Ch Ruby: 1/9, 39.25 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  303. Zkouska II MA2, A3Ch Ruby: 2/9, 44.13 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  304. Zkouska I MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  305. Zkouska IV MA2, A3Ch Ruby: 1/11, 44.82 s, 5.82 tr. b., 3.84 m/s

  306. Zkouska VII MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  307. Zkouska VI MA2, A3Ch Ruby: 4/10, 48.53 s, 12.53 tr. b., 3.77 m/s

  308. Zkouska V MA2, A3Ch Ruby: 1/11, 40.08 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  309. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  310. QA1 Agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  311. QA2 Agility, A3Ch Ruby: 27/82, 46.38 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  312. QJ1 Jumping, A3Ch Ruby: 40/88, 40.49 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  313. QJ2 Jumping, A3Ch Ruby: 30/81, 36.02 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  314. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  315. Zkouska MA2 1, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  316. Zkouska MA2 2, A3Ch Ruby: 5/14, 49.38 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  317. Zkouska MA2 3, A3Ch Ruby: 5/8, 43.0 s, 10.0 tr. b., 4.07 m/s

  318. Zkouska MA2 4, A3Ch Ruby: 3/8, 39.57 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  319. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  320. 1. ZK MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  321. 2. ZK MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  322. Všetice - Březnové trojzkoušky agility, 19. 03. 2016

  323. 1. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 2/8, 37.54 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  324. 2. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 2/8, 40.34 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  325. 3. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 1/8, 41.09 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  326. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  327. Agility, A3Ch Ruby: 19/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  328. Agility 2, A3Ch Ruby: 3/20, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  329. Finále, A3Ch Ruby: 7/13, 44.98 s, 5.98 tr. b., 3.56 m/s

  330. Jumping, A3Ch Ruby: 7/21, 45.87 s, 3.87 tr. b., 3.92 m/s

  331. Jumping 2, A3Ch Ruby: 15/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  332. Zkouška, A3Ch Ruby: 8/9, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  333. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  334. 1. ZK MA2, A3Ch Ruby: 2/7, 43.68 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  335. 2. ZK MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  336. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  337. Agility, A3Ch Ruby: 13/23, 43.59 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  338. Jumping, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  339. Zkouška, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  340. Řitka - Zkoušky - únor 2016, 12. 02. 2016

  341. 1. zkouška MA2, A3Ch Ruby: 3/6, 47.63 s, 28.63 tr. b., 2.67 m/s

  342. 2. zkouška MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  343. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  344. 1. ZK MA2, A3Ch Ruby: 1/10, 38.81 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  345. 2. ZK MA2, A3Ch Ruby: 1/10, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  346. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  347. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: 8/25, 49.37 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  348. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  349. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: 9/26, 39.43 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  350. Zkoušky MA2 neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  351. Zkoušky MA2 sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  352. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  353. agility, A3Ch Ruby: 7/18, 44.69 s, 12.69 tr. b., 3.87 m/s

  354. jumping, A3Ch Ruby: 7/19, 41.71 s, 7.71 tr. b., 4.0 m/s

  355. zkouška, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  356. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  357. 1. ZK MA2, A3Ch Ruby: 2/11, 44.42 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  358. 2. ZK MA2, A3Ch Ruby: 2/11, 43.2 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  359. Heroutice - 8. VÁNOČNÍ DÁREK, 12. 12. 2015

  360. Vánoční dárek, Heroutice, Agility, A3Ch Ruby: 4/16, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.85 m/s

  361. Vánoční dárek, Heroutice, Jumping, A3Ch Ruby: 3/16, 36.54 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  362. Vánoční dárek, Heroutice, zkoušky, A3Ch Ruby: 9/9, 52.02 s, 28.02 tr. b., 2.86 m/s

  363. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  364. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  365. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  366. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  367. Zkoušky MA2 neděle, A3Ch Ruby: 2/6, 48.27 s, 5.0 tr. b., 3.79 m/s

  368. Zkoušky MA2 sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  369. Terezín - Terezínský zimní pohár 2. kolo - 2. ročník, 15. 11. 2015

  370. 1. ZK MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  371. 2. ZK MA2, A3Ch Ruby: 2/12, 42.07 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  372. Všetice u Neveklova - "Zimní pohár"1 - 3.ročník, 07. 11. 2015

  373. Czech Imp Jump Medium, A3Ch Ruby: 8/23, 25.26 s, 5.26 tr. b., 3.88 m/s

  374. Jumping 1 Medium, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  375. Jumping 2 Medium, A3Ch Ruby: 8/23, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  376. Ratenice - ICE AGE AGI II., 24. 10. 2015 - 25. 10. 2015

  377. Jumping II. M, A3Ch Ruby: 2/13, 41.28 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  378. Jumping I. M, A3Ch Ruby: 7/13, 43.43 s, 3.43 tr. b., 3.04 m/s

  379. ZkA II. MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  380. ZkA I. MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  381. ZkA MA2, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  382. Ptýrov - I. Fly FACTOR, 17. 10. 2015 - 18. 10. 2015

  383. Agility Ne, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  384. Jumping Ne, A3Ch Ruby: 7/20, 33.18 s, 2.18 tr. b., 4.61 m/s

  385. ZkA 1 So, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  386. ZkA 2 So, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  387. ZkA Ne, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  388. Zdobín - Velká zvičinská, 19. 09. 2015 - 20. 09. 2015

  389. Agility 1 M, A3Ch Ruby: 6/9, 50.01 s, 18.01 tr. b., 3.0 m/s

  390. Finálový běh M, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  391. Jumping 1 M, A3Ch Ruby: 2/9, 33.58 s, 1.58 tr. b., 3.75 m/s

  392. Jumping 2 M, A3Ch Ruby: 5/8, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  393. Zkouška 1 MA1, A3Ch Ruby: 4/4, 27.41 s, 15.0 tr. b., 4.27 m/s

  394. Zkouška 2 MA1, A3Ch Ruby: 1/3, 30.26 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  395. Kácov - „Kácovský tuplák“ 2, 12. 09. 2015

  396. JUMPING, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  397. MA1, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  398. ŠTAFETA DVOJIC MEDIUM, A3Ch Ruby: 4/12, 0.0 s, 5.0 tr. b., 0.0 m/s

  399. Nymburk - Předškolní dvojzkoušky III, 30. 08. 2015

  400. 1. zkouška MA1, A3Ch Ruby: 6/14, 34.17 s, 10.0 tr. b., 4.39 m/s

  401. 2. zkouška MA1, A3Ch Ruby: 4/14, 34.99 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  402. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  403. Horní Počernice, 1. běh, A3Ch Ruby: 5/6, 31.85 s, 15.0 tr. b., 4.21 m/s

  404. Horní Počernice, 2. běh, A3Ch Ruby: 3/6, 32.5 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  405. Horní Počernice, 3. běh, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  406. Prostějov - Skok za skokem VIII. + MR chodských psů v agility, 15. 08. 2015 - 16. 08. 2015

  407. Agility, A3Ch Ruby: 3/5, 36.21 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  408. Agility, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  409. Agility FINAL, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  410. Agility Open (so), A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  411. Jumping Open (ne), A3Ch Ruby: 4/11, 39.22 s, 1.22 tr. b., 3.6 m/s

  412. Jumping Open (so), A3Ch Ruby: 11/13, 41.26 s, 10.26 tr. b., 3.56 m/s

  413. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  414. Druhý běh MA1, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  415. První běh MA1, A3Ch Ruby: 4/7, 31.87 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  416. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  417. Agility MA sobota, A3Ch Ruby: 8/17, 49.03 s, 6.03 tr. b., 3.37 m/s

  418. Jumping MA neděle, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  419. Jumping MA sobota, A3Ch Ruby: Diskvalifikován

  420. Velké finále MA neděle, A3Ch Ruby: 9/14, 52.25 s, 12.25 tr. b., 3.44 m/s

  421. Zkoušky MA1 neděle, A3Ch Ruby: 3/10, 47.45 s, 0.0 tr. b., 3.69 m/s

  422. Zkoušky MA1 sobota, A3Ch Ruby: 6/11, 46.1 s, 6.1 tr. b., 3.51 m/s