Cz En

1.běh bez zón

  1. Datum: 01. 03. 2020
  2. Závod: Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí
  3. Rozhodčí: Maroušková, Jitka (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 26.0 s
  6. Maximální čas: 52.0 s
  7. Délka: 106.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 12
  10. Postupová rychlost: 4.08 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 0 0 0.0 0.0 18.94 5.6 V V
2 035618 Barbora Pokrývková Amaya Czech Imp 0 0 0.0 0.0 19.46 5.45 V V
3 084612 Květa Sálusová A3Ch Jóhogy Jöttél Irhaberki 0 0 0.0 0.0 19.57 5.42 V V
4 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven 0 0 0.0 0.0 19.68 5.39 V V
5 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 0 0 0.0 0.0 19.83 5.35 V V
6 001416 Markéta Šulcová Nesquik Black Neraka 0 0 0.0 0.0 20.38 5.2 V V
7 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 0 0.0 0.0 20.72 5.12 V V
8 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice 0 0 0.0 0.0 21.05 5.04 V V
9 001615 Milena Vrbová On Target's Special Spicy Edition "Cayenne" 0 0 0.0 0.0 21.46 4.94 V V
10 023315 Julie Wohanková Ailey Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 21.78 4.87 V V
11 014218 Petr Vajgl Letty Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 21.88 4.84 V V
12 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 0 0 0.0 0.0 21.89 4.84 V V
13 044714 Věra Trnková Archico Alien Life Form 0 0 0.0 0.0 22.5 4.71 V V
14 000814 Olga Hábová A3Ch Asterisk Noire z Altheyrosei 0 0 0.0 0.0 22.56 4.7 V V
15 009817 Veronika Machová Grace Sparks of the Tempest 0 0 0.0 0.0 23.17 4.57 V V
16 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje 0 0 0.0 0.0 24.09 4.4 V V
17 089617 David Banýr A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 24.21 4.38 V V
18 010415 Vladimíra Čištínová Moja Mija Koryfej 0 0 0.0 0.0 25.02 4.24 V V
19 044019 Dana Holíková Dream Joker Z Arcamony 1 0 1.84 6.84 27.84 3.81 VD VD
20 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie 1 1 7.47 17.47 33.47 3.17 D D
21 059518 Eva Chmelíková Trust in Me Koryfej 1 1 11.63 21.63 37.63 2.82 D D
DIS 091814 Pavlína Seyfriedová Akia of Anthony Be-Enki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023617 Květa Sálusová Arany Pipacs Sobasan DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033117 Kateřina Fialová Divizna Vrtichvost z usedlosti DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 048516 Jana Richterová Anette Gold Schenelin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO