Cz En

023315

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Julie Wohanková, Tricki´s field

    Člen KA

Pes

  1. Ailey Czech Dreamer, Pyrenejský ovčák s dl. srstí v obl.

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  2. A3 II M: 3/9, 50.69 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  3. A3 I M: 1/9, 42.03 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  5. A3 II M: Diskvalifikován

  6. A3 I M: Diskvalifikován

  7. Louny - O podzimní kvítek, 19. 10. 2019

  8. Agility MA: Diskvalifikován

  9. Jumping MA: 2/15, 32.43 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  10. Zkouška MA3: 2/8, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  11. Praha-Uhříněves - 8. VETYS Agi Duo zkoušky PESOPARK, 14. 09. 2019

  12. 1. běh MA3 : 3/7, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  13. 2. běh MA3 : 1/7, 41.87 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  14. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  15. Agility Open: Diskvalifikován

  16. Agility Squads as Individual: 9/69, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  17. Jumping Open: Diskvalifikován

  18. Jumping Squads as Individual: 6/69, 41.61 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  19. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  20. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  21. Ne. - Jumping II. M: 1/52, 37.97 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  22. So. - Agility I. M: 19/53, 49.46 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  23. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  24. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 25. 05. 2019

  25. Agility - MA: 1/14, 33.96 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  26. Jumping - MA: Diskvalifikován

  27. ZkA - MA3: 1/5, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  28. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  29. Agility I.: 2/23, 41.87 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  30. Agility II.: Diskvalifikován

  31. Jumping I.: 6/23, 38.97 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  32. Jumping II.: Diskvalifikován

  33. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 01. 12. 2018

  34. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  35. Jumping 1: 2/23, 26.96 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  36. Jumping 2: 8/23, 27.28 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  37. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  38. Agility M: 2/19, 39.55 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  39. Jumping M: 2/19, 36.78 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  40. Zkoušky MA3: 1/8, 43.71 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  41. Lužná u Rakovníka - Maximův memoriál, 25. 08. 2018

  42. II. Zkouška: Diskvalifikován

  43. I. Zkouška: Diskvalifikován

  44. Jumping: 2/15, 29.77 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  45. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  46. Agility - MA: 3/10, 31.71 s, 5.0 tr. b., 4.42 m/s

  47. Jumping MA: 1/11, 23.52 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  48. ZkA - MA3: 5/6, 30.87 s, 10.0 tr. b., 5.22 m/s

  49. Rokycany - Rokycanská skočná, 21. 04. 2018

  50. Jumping M: Diskvalifikován

  51. Zkouška 1 MA3: Diskvalifikován

  52. Zkouška 2 MA3: 4/4, 39.78 s, 10.0 tr. b., 4.35 m/s

  53. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  54. Agility MA sobota: 9/16, 39.87 s, 10.0 tr. b., 5.02 m/s

  55. Jumping MA sobota: 4/16, 35.83 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  56. Zkoušky MA2 sobota: 1/2, 40.58 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  57. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  58. Agility MA: Diskvalifikován

  59. Jumping MA: 1/14, 28.82 s, 0.0 tr. b., 5.24 m/s

  60. ZkA - MA2: 2/7, 34.41 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  61. Děčín - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2017 - 10. 09. 2017

  62. Agility družstev: 15/50, 43.1 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  63. Agility jednotlivců: Diskvalifikován

  64. Jumping družstev: 10/50, 34.65 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  65. Jumping jednotlivců: 15/47, 32.33 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  66. Louny - Závod při LVT Louny, MR špiců, 05. 08. 2017

  67. Agility M: Diskvalifikován

  68. Jumping M: Diskvalifikován

  69. Zkouska MA2: 2/6, 31.42 s, 5.0 tr. b., 5.06 m/s

  70. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  71. Agility - Ne: 2/50, 36.8 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  72. Agility - So: 4/53, 35.74 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  73. Jumping - Ne: 3/52, 33.65 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  74. Jumping - So: 3/53, 29.42 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  75. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  76. QA4 agility: Diskvalifikován

  77. QA5 agility: 20/49, 51.19 s, 16.19 tr. b., 3.63 m/s

  78. QA6 agility: Diskvalifikován

  79. QJ4 jumping: Diskvalifikován

  80. QJ5 jumping: 6/49, 34.46 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  81. QJ6 jumping: 12/49, 31.26 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  82. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  83. QA1 agility: Diskvalifikován

  84. QA2 agility: Diskvalifikován

  85. QA3 agility: 25/70, 39.73 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  86. QJ1 jumping: 9/70, 38.84 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  87. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  88. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  89. Liberec - Květnový pohár, 08. 05. 2017

  90. II. zkouška LA2: 3/16, 32.12 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  91. I. zkouška LA2: Diskvalifikován

  92. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  93. AGI Kategorie A2+A3 M: Diskvalifikován

  94. JUMP Kategorie A2+A3 M: 5/6, 49.21 s, 19.21 tr. b., 3.45 m/s

  95. Zkouška MA2: 1/2, 35.41 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  96. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  97. III. zkouška MA2: 1/8, 33.97 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  98. III. zkouška MA2: Diskvalifikován

  99. II. zkouška MA2: 2/8, 33.37 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  100. II. zkouška MA2: 2/5, 50.2 s, 23.2 tr. b., 3.05 m/s

  101. I. zkouška MA2: 1/8, 37.35 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  102. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  103. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  104. Agility družstva: 4/41, 38.35 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  105. Agility - junioři: 3/25, 41.34 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  106. Jumping družstva: 4/41, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  107. Jumping - junioři: 14/25, 35.38 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  108. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  109. Agility - So: Diskvalifikován

  110. Jumping - So: 5/34, 33.29 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  111. Děčín - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2016 - 04. 09. 2016

  112. Agility družstva: 14/44, 41.9 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  113. Agility jednotlivci: Diskvalifikován

  114. Jumping družstva: 12/44, 34.44 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  115. Jumping jednotlivci: 23/44, 37.9 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  116. Litvínov - I. Agilitvínování, 23. 08. 2016

  117. 1. Zkouška MA2: 1/8, 32.51 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  118. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  119. Oldřichov - ForPes Agility, 16. 07. 2016

  120. 1. Zka: Diskvalifikován

  121. 2. Zka: 4/6, 47.01 s, 15.0 tr. b., 3.62 m/s

  122. Jumping: 7/15, 29.95 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  123. Dobříš - DogFriends ​BRIT ​kvalifikačky 2016, 18. 06. 2016 - 19. 06. 2016

  124. QA5 Agility: Diskvalifikován

  125. QA6 Agility: Diskvalifikován

  126. QJ5 Jumping: 31/74, 50.44 s, 19.44 tr. b., 2.97 m/s

  127. QJ6 Jumping: 27/79, 37.95 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  128. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 28. 05. 2016

  129. Agility: Diskvalifikován

  130. Jumping: Diskvalifikován

  131. ZkA: Diskvalifikován

  132. Louny - Dvojzkoušky, 14. 05. 2016

  133. 1.běh Zka MA2: 1/6, 38.34 s, 10.0 tr. b., 4.17 m/s

  134. 2.běh Zka MA2: 1/6, 33.47 s, 5.0 tr. b., 5.02 m/s

  135. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  136. J Agility 1: 1/20, 37.65 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  137. J Agility 2: Diskvalifikován

  138. J Agility 3: 1/19, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  139. J Agility 4: 1/17, 38.82 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  140. J Jumping 1: 7/19, 34.77 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  141. J Jumping 2: 12/18, 36.86 s, 12.98 tr. b., 3.93 m/s

  142. Děčín - DogFriends FITMIN kvalifikačky 2016, 23. 04. 2016 - 24. 04. 2016

  143. QA1 Agility: Diskvalifikován

  144. QA2 Agility: Diskvalifikován

  145. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  146. QJ2 Jumping: 11/81, 31.64 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  147. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  148. Agility: 7/19, 36.5 s, 10.0 tr. b., 4.44 m/s

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. ZkA: Diskvalifikován

  151. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  152. 1. ZK MA2: Diskvalifikován

  153. 2. ZK MA2: 2/8, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  154. Junioři M: Diskvalifikován

  155. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  156. 1. ZK MA1: 1/5, 31.88 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  157. 2. ZK MA1: 1/5, 30.49 s, 0.0 tr. b., 4.89 m/s

  158. Junioři M: 2/2, 51.6 s, 19.6 tr. b., 2.91 m/s

  159. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  160. Agility - So: 5/21, 47.98 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  161. Jumping - So: 6/21, 35.91 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  162. ZkA - So: 4/9, 36.72 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  163. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  164. 1. ZK MA1: 2/8, 37.57 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  165. 2. ZK MA1: Diskvalifikován

  166. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  167. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  168. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  169. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  170. Zkoušky MA1 neděle: Diskvalifikován

  171. Zkoušky MA1 sobota: Diskvalifikován

  172. Louny - O podzimní kvítek, 03. 10. 2015

  173. Agility: Diskvalifikován

  174. Jumping: 2/10, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  175. ZkA: Diskvalifikován

  176. Oldřichov - ForPes Agility, 18. 07. 2015

  177. 1. Zka: Diskvalifikován

  178. 2. Zka: Diskvalifikován

  179. Jumping: 3/14, 38.19 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s