Cz En

051417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Breeze od Přelícké zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - Agi Moravian 2-exams, 10. 10. 2020

  2. 1. Zkouška MA3: 1/8, 37.23 s, 0.0 tr. b., 5.21 m/s

  3. 2. Zkouška MA3: 1/8, 37.29 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  4. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií, 12. 09. 2020

  5. Agility M: 14/38, 45.88 s, 5.0 tr. b., 4.69 m/s

  6. Jumping M: Diskvalifikován

  7. Tuneliáda M: 4/37, 32.09 s, 0.0 tr. b., 6.23 m/s

  8. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  9. 1. zkouška: Diskvalifikován

  10. 2. zkouška: 2/7, 38.26 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  11. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  12. I. agility M: Diskvalifikován

  13. II. agility M: Diskvalifikován

  14. II. jumping M: Diskvalifikován

  15. I. jumping M: 1/67, 36.2 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  16. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  17. 1.běh bez zón: 8/26, 21.05 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  18. 1.běh se zónami: 2/27, 19.62 s, 0.0 tr. b., 5.81 m/s

  19. 2.běh bez zón: 6/24, 16.96 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  20. 2.běh se zónami: 4/27, 22.65 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  21. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  22. ZkA. MA3 I.: 1/15, 32.08 s, 0.0 tr. b., 5.27 m/s

  23. ZkA. MA3 II.: Diskvalifikován

  24. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  25. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  26. 2. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  27. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  28. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  29. I. zkouška MA3: 2/14, 34.77 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  30. Ratenice - www.kampojedu22.12.nazavody.cz, 22. 12. 2019

  31. ZkA. MA3 I.: Diskvalifikován

  32. ZkA. MA3 II.: 1/13, 36.03 s, 0.0 tr. b., 5.02 m/s

  33. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  34. ZkA. MA3 I.: 6/10, 34.53 s, 10.0 tr. b., 5.21 m/s

  35. ZkA. MA3 II.: 5/10, 40.81 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  36. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  37. Zkouška1 MA3: 1/9, 37.65 s, 0.0 tr. b., 5.42 m/s

  38. Zkouška2 MA3: Diskvalifikován

  39. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  40. ZkA. MA3 I.: 2/10, 35.46 s, 5.0 tr. b., 5.56 m/s

  41. ZkA. MA3 II.: 1/10, 32.44 s, 0.0 tr. b., 5.98 m/s

  42. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  43. Druhá zkouška MA3: 6/8, 37.06 s, 10.0 tr. b., 4.51 m/s

  44. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  45. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  46. Agility Open: 20/65, 37.51 s, 5.0 tr. b., 5.47 m/s

  47. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  48. Jumping Open: 28/69, 31.23 s, 5.0 tr. b., 5.32 m/s

  49. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  50. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  51. II. zkouška: 2/3, 37.96 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  52. I. zkouška: Diskvalifikován

  53. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  54. Ne. - Agility II. M: 3/52, 38.05 s, 0.0 tr. b., 5.39 m/s

  55. Ne. - Jumping II. M: 5/52, 39.3 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  56. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  57. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  58. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  59. II.zkouška MA2: 1/5, 33.63 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  60. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  61. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  62. QA4 Agility: Diskvalifikován

  63. QA5 Agility: 24/56, 38.44 s, 5.0 tr. b., 5.2 m/s

  64. QA6 Agility: Diskvalifikován

  65. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  66. QJ5 Jumping: Diskvalifikován

  67. QJ6 Jumping: Diskvalifikován

  68. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  69. QA1 agility: Diskvalifikován

  70. QA2 agility: Diskvalifikován

  71. QA3 agility: Diskvalifikován

  72. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  73. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  74. QJ3 jumping: 40/60, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  75. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  76. AGILITY M: Diskvalifikován

  77. JUMPING M: 4/22, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  78. ZKOUŠKA MA2: 1/6, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  79. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  80. Agility I: 33/88, 41.76 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  81. Agility II: Diskvalifikován

  82. Jumping I: 60/87, 36.11 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  83. Jumping II: Diskvalifikován

  84. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  85. 2. zkouška MA2: 3/3, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  86. I. zkouška MA2: 1/3, 33.61 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  87. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  88. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  89. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  90. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  91. MA2 1. MA2: 1/6, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  92. MA2 2. MA2: 1/6, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  93. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  94. II. zkouška MA2: 3/11, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  95. I. zkouška MA2: 1/11, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  96. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  97. Druhá zkouška MA2: 1/9, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  98. První zkouška MA2: 5/9, 43.34 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  99. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  100. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  101. Jumping 1: 2/20, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  102. Jumping 2: Diskvalifikován

  103. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  104. Agility klubů M: 2/17, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  105. Jumping M: Diskvalifikován

  106. Zkouška MA2: 4/7, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  107. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  108. Druhá zkouška MA2: 1/6, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  109. První zkouška MA2: 1/6, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  110. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  111. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  112. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  113. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  114. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  115. 2. zkouška MA2: 2/4, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  116. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  117. Agility 1 M: 6/17, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  118. Agility 2 M: 5/16, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  119. Jumping 1 M: 11/17, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  120. Jumping 2 M: 5/16, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  121. Jumping 3 M: 12/16, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  122. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  123. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  124. 1.kvalifikace: 9/17, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  125. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  126. 3.kvalifikace: 3/17, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  127. Východočeské finále: 4/9, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  128. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  129. AGILITY: Diskvalifikován

  130. JUMPING: 3/20, 29.39 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  131. MA2: 1/8, 47.69 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  132. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  133. Agility II. M: Diskvalifikován

  134. Agility I. M: Diskvalifikován

  135. Jumping II. M: Diskvalifikován

  136. Jumping I. M: Diskvalifikován

  137. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  138. agility open M: 4/40, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  139. Jumping open M: 26/40, 40.38 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  140. Tuneliáda M: 4/38, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  141. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  142. I Agility Open: Diskvalifikován

  143. II Agility Open: 6/66, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  144. II Jumping Open: Diskvalifikován

  145. I Jumping Open: Diskvalifikován

  146. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  147. III. jumping M: Diskvalifikován

  148. II. jumping M: 2/23, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  149. I. jumping M: Diskvalifikován

  150. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  151. II. zkouška MA1: 1/5, 24.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  152. I. zkouška MA1: 1/5, 25.46 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  153. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  154. 1 MA1: 1/6, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  155. 2 MA1: 1/6, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  156. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  157. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  158. Jumping 1 Medium: 7/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  159. Jumping 2 Medium: 9/24, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  160. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  161. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  162. Jumping 1 Medium: 11/21, 27.68 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  163. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  164. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  165. ZkA II. MA1: 1/5, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  166. ZkA I. MA1: 3/5, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  167. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  168. Czech Imp Jump Medium: 12/29, 24.89 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  169. Jumping 1 Medium: 7/29, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  170. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  171. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  172. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  173. Jumping 1 Medium: 7/30, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  174. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  175. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  176. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  177. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován