Cz En

051417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Banýrová, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Breeze od Přelícké zvonice, Sheltie

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: Diskvalifikován

  3. QA2 agility: Diskvalifikován

  4. QA3 agility: Diskvalifikován

  5. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  6. QJ2 jumping: Diskvalifikován

  7. QJ3 jumping: 40/60, 43.31 s, 10.0 tr. b., 4.25 m/s

  8. Jičín - O pohár PPP Jičín, 01. 05. 2019

  9. AGILITY M: Diskvalifikován

  10. JUMPING M: 4/22, 36.21 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  11. ZKOUŠKA MA2: 1/6, 32.66 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  12. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  13. Agility I: 33/88, 41.76 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  14. Agility II: Diskvalifikován

  15. Jumping I: 60/87, 36.11 s, 10.0 tr. b., 5.1 m/s

  16. Jumping II: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  18. 2. zkouška MA2: 3/3, 42.29 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  19. I. zkouška MA2: 1/3, 33.61 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  20. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  21. ZkA. II. MA2: Diskvalifikován

  22. ZkA. I. MA2: Diskvalifikován

  23. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  24. MA2 1. MA2: 1/6, 36.51 s, 0.0 tr. b., 5.7 m/s

  25. MA2 2. MA2: 1/6, 33.81 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  26. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  27. II. zkouška MA2: 3/11, 37.61 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  28. I. zkouška MA2: 1/11, 33.96 s, 0.0 tr. b., 5.33 m/s

  29. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 08. 02. 2019

  30. Druhá zkouška MA2: 1/9, 33.09 s, 0.0 tr. b., 5.56 m/s

  31. První zkouška MA2: 5/9, 43.34 s, 15.0 tr. b., 4.11 m/s

  32. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - i pro XSmall, 02. 02. 2019

  33. Czech Imp Jump: Diskvalifikován

  34. Jumping 1: 2/20, 28.61 s, 0.0 tr. b., 5.28 m/s

  35. Jumping 2: Diskvalifikován

  36. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  37. Agility klubů M: 2/17, 38.99 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  38. Jumping M: Diskvalifikován

  39. Zkouška MA2: 4/7, 39.07 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  40. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 01. 2019

  41. Druhá zkouška MA2: 1/6, 30.94 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  42. První zkouška MA2: 1/6, 34.5 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  43. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  44. II.zkouška MA2: Diskvalifikován

  45. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  46. Kladno - Zkoušky NKÚ IV., 16. 11. 2018

  47. 1. zkouška MA2: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška MA2: 2/4, 39.55 s, 5.0 tr. b., 4.7 m/s

  49. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  50. Agility 1 M: 6/17, 42.59 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  51. Agility 2 M: 5/16, 39.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  52. Jumping 1 M: 11/17, 32.6 s, 5.0 tr. b., 5.31 m/s

  53. Jumping 2 M: 5/16, 34.73 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  54. Jumping 3 M: 12/16, 33.56 s, 5.0 tr. b., 5.18 m/s

  55. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  56. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  57. 1.kvalifikace: 9/17, 34.4 s, 10.0 tr. b., 4.36 m/s

  58. 2.kvalifikace: Diskvalifikován

  59. 3.kvalifikace: 3/17, 26.02 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  60. Východočeské finále: 4/9, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  61. Třešť - Šiškobraní, 18. 08. 2018

  62. AGILITY: Diskvalifikován

  63. JUMPING: 3/20, 29.39 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  64. MA2: 1/8, 47.69 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  65. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  66. Agility II. M: Diskvalifikován

  67. Agility I. M: Diskvalifikován

  68. Jumping II. M: Diskvalifikován

  69. Jumping I. M: Diskvalifikován

  70. Litovel - Mladeč - Mistrovství ČR sheltií + Mistrovství ČR kolií dlouhosrstých a kolií krátkosrstých, 12. 05. 2018

  71. agility open M: 4/40, 42.34 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  72. Jumping open M: 26/40, 40.38 s, 10.0 tr. b., 4.95 m/s

  73. Tuneliáda M: 4/38, 36.72 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  74. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  75. I Agility Open: Diskvalifikován

  76. II Agility Open: 6/66, 39.54 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  77. II Jumping Open: Diskvalifikován

  78. I Jumping Open: Diskvalifikován

  79. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  80. III. jumping M: Diskvalifikován

  81. II. jumping M: 2/23, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  82. I. jumping M: Diskvalifikován

  83. Ratenice - Večerní dvojzkoušky, 02. 03. 2018

  84. II. zkouška MA1: 1/5, 24.5 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  85. I. zkouška MA1: 1/5, 25.46 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  86. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  87. 1 MA1: 1/6, 27.97 s, 5.0 tr. b., 5.54 m/s

  88. 2 MA1: 1/6, 30.86 s, 0.0 tr. b., 5.48 m/s

  89. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 03. 02. 2018

  90. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  91. Jumping 1 Medium: 7/24, 35.71 s, 5.0 tr. b., 4.84 m/s

  92. Jumping 2 Medium: 9/24, 32.65 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  93. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  94. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  95. Jumping 1 Medium: 11/21, 27.68 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  96. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  97. Ratenice - Předsilvestrovské dvojzkoušky, 30. 12. 2017

  98. ZkA II. MA1: 1/5, 24.39 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  99. ZkA I. MA1: 3/5, 33.16 s, 5.0 tr. b., 4.92 m/s

  100. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  101. Czech Imp Jump Medium: 12/29, 24.89 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  102. Jumping 1 Medium: 7/29, 35.87 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  103. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  104. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 04. 11. 2017

  105. Czech Imp Jump Medium: Diskvalifikován

  106. Jumping 1 Medium: 7/30, 31.96 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  107. Jumping 2 Medium: Diskvalifikován

  108. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  109. 1.zkouška MA1: Diskvalifikován

  110. 2.zkouška MA1: Diskvalifikován