Cz En

009817

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Machová, LOBO

    Člen KA

Pes

  1. Grace Sparks of the Tempest, Sheltie

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  2. 1.zkouška MA3: 5/9, 63.19 s, 23.19 tr. b., 3.17 m/s

  3. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  4. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (neděle), 23. 05. 2021

  5. 1. Zkouška MA3: 5/6, 55.14 s, 14.14 tr. b., 3.55 m/s

  6. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  7. 3. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  8. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  9. 1. Zkouška MA3: 4/6, 76.71 s, 35.71 tr. b., 2.8 m/s

  10. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. 3. Zkouška MA3: 4/6, 56.82 s, 21.82 tr. b., 3.33 m/s

  12. Buštěhrad - Buštěhradská ruleta - dvojzkoušky, 21. 05. 2021

  13. Druhá zkouška: 2/4, 47.02 s, 0.02 tr. b., 4.0 m/s

  14. První zkouška: 1/4, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  15. Ratenice - Ratenické zimní dvojzkoušky III., 06. 12. 2020

  16. ZkA. MA3 I.: 4/11, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  17. ZkA. MA3 II.: 5/11, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  18. Beroun - Zkoušky - prosinec 2020, 04. 12. 2020

  19. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  20. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  21. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  22. 1. Zkouška MA3: 8/10, 66.97 s, 24.97 tr. b., 2.99 m/s

  23. 2. Zkouška MA3: 4/10, 48.94 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  24. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky V/20, 04. 09. 2020

  25. II. Zk MA3: Diskvalifikován

  26. I. Zk MA3: 4/5, 60.8 s, 15.8 tr. b., 3.62 m/s

  27. Praha - Uhříněves - 10. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 29. 08. 2020

  28. 1. běh MA3: 2/5, 65.0 s, 35.0 tr. b., 2.91 m/s

  29. 2. běh MA3: 3/5, 54.74 s, 12.74 tr. b., 3.65 m/s

  30. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  31. Zkouška 1: 4/10, 48.33 s, 9.33 tr. b., 3.68 m/s

  32. Zkouška 2: 2/10, 48.09 s, 2.09 tr. b., 3.85 m/s

  33. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 12. 06. 2020

  34. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  35. První zkouška: 4/7, 53.12 s, 7.12 tr. b., 3.65 m/s

  36. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  37. II. zkouška MA3: 1/6, 61.15 s, 16.15 tr. b., 3.6 m/s

  38. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  39. Kladno - Zkoušky NKÚ XVIII., 22. 05. 2020

  40. MA3 - I.: 4/6, 51.77 s, 2.77 tr. b., 4.1 m/s

  41. MA3 - II.: 4/6, 56.01 s, 1.01 tr. b., 3.93 m/s

  42. Kladno - V.I.P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 21. 05. 2020

  43. MA3 - 1 běh: Diskvalifikován

  44. MA3 - 2 běh: 5/11, 52.5 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  45. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  46. 1.běh bez zón: 15/26, 23.17 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  47. 1.běh se zónami: 12/27, 25.66 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  48. 2.běh bez zón: Diskvalifikován

  49. 2.běh se zónami: 17/27, 24.79 s, 10.0 tr. b., 4.32 m/s

  50. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  51. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  52. 2. Zkouška A3 M: 5/13, 50.58 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  53. Kladno - Kokosy na sněhu, 25. 01. 2020

  54. II. zkouška MA3: 3/14, 39.77 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  55. I. zkouška MA3: 9/14, 47.15 s, 9.15 tr. b., 3.58 m/s

  56. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  57. III. jumping M: 9/29, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.09 m/s

  58. II. jumping M: 9/29, 35.96 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  59. I. jumping M: Diskvalifikován

  60. Kladno - Vánoční zkoušky, 27. 12. 2019

  61. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  62. I. zkouška MA3: 2/12, 48.79 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  63. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 20. 12. 2019

  64. Druhá zkouška: 1/6, 47.37 s, 5.37 tr. b., 3.76 m/s

  65. První zkouška: 1/6, 42.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  66. Kladno - MyBeast Cup vol. 4, 15. 12. 2019

  67. Agility Spokojeného psa M: 9/19, 32.43 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  68. Jacob & Joseph Jumping M: Diskvalifikován

  69. Jelenův Jumping M: 8/19, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  70. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  71. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  72. Druhá zkouška: 4/5, 40.87 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  73. První zkouška: Diskvalifikován

  74. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 16. 11. 2019

  75. Agility I: Diskvalifikován

  76. Jumping I: Diskvalifikován

  77. Jumping II: 26/36, 37.0 s, 1.0 tr. b., 4.49 m/s

  78. Beroun - Dvojzkoušky agility IX. (všechny vel. kategorie), 03. 11. 2019

  79. Zkouška1 MA3: 8/9, 49.17 s, 12.17 tr. b., 3.64 m/s

  80. Zkouška2 MA3: 2/9, 44.52 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  81. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  82. Zkouška1 MA3: Diskvalifikován

  83. Zkouška2 MA3: 6/9, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  84. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 10. 2019

  85. Druhá zkouška MA3: 1/2, 51.02 s, 4.02 tr. b., 3.47 m/s

  86. První zkouška MA3: 2/2, 66.0 s, 34.0 tr. b., 2.45 m/s

  87. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 27. 09. 2019

  88. Druhá zkouška MA3: 5/8, 45.44 s, 8.44 tr. b., 3.68 m/s

  89. První zkouška MA3: Diskvalifikován

  90. Lysá nad Labem - MyBeast Cup vol. 3, 18. 08. 2019

  91. Jelenův Jumping M: Diskvalifikován

  92. PhysioDOG Agility M: Diskvalifikován

  93. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  94. Praha-Uhříněves - 7. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 10. 08. 2019

  95. 1. běh MA3: 2/5, 55.24 s, 10.24 tr. b., 3.64 m/s

  96. 2. běh MA3: 2/5, 48.38 s, 10.38 tr. b., 3.99 m/s

  97. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  98. II. zkouška MA3: 3/3, 54.79 s, 12.79 tr. b., 3.23 m/s

  99. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  100. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  101. Jumping 1 - M: Diskvalifikován

  102. Jumping 2 - M: 4/10, 38.66 s, 7.66 tr. b., 3.78 m/s

  103. Jumping 3 - M: 5/10, 36.14 s, 1.14 tr. b., 3.9 m/s

  104. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  105. Ne. - Agility II. M: Diskvalifikován

  106. Ne. - Jumping II. M: 25/52, 52.81 s, 20.81 tr. b., 3.48 m/s

  107. So. - Agility I. M: Diskvalifikován

  108. So. - Jumping I. M: Diskvalifikován

  109. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  110. II.zkouška MA3: 6/9, 52.67 s, 5.67 tr. b., 3.68 m/s

  111. I.zkouška MA3: 2/9, 53.49 s, 0.49 tr. b., 3.66 m/s

  112. Řepčice u Velkých Popovic - Prima dvojzkoušky, 09. 06. 2019

  113. MA3: Diskvalifikován

  114. MA3-2: Diskvalifikován

  115. Pňov - Předhradí - TROJZKOUŠKY v Pňově, 18. 05. 2019

  116. zkouška 1 MA3: 2/5, 47.28 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  117. zkouška 2 MA3: Diskvalifikován

  118. zkouška 3 MA3: 3/5, 46.31 s, 8.31 tr. b., 3.84 m/s

  119. Praha - Jarní trojzkoušky, 20. 04. 2019

  120. 1.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  121. 2.Zkouška MA3: 1/5, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  122. 3.Zkouška MA3: Diskvalifikován

  123. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  124. Agility I: 26/88, 47.82 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  125. Agility II: 29/84, 46.8 s, 7.8 tr. b., 4.1 m/s

  126. Jumping I: 66/87, 51.66 s, 17.85 tr. b., 3.56 m/s

  127. Jumping II: 31/87, 46.91 s, 1.91 tr. b., 4.18 m/s

  128. Trutnov - Páteční rozjezd, 12. 04. 2019

  129. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  130. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  131. Beroun - Dvojzkoušky agility VII., 07. 04. 2019

  132. MA3 I.: 4/11, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  133. MA3 II.: 6/11, 41.1 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  134. MA3 III.: Diskvalifikován

  135. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  136. MA3 1. MA3: 4/6, 63.57 s, 15.57 tr. b., 3.3 m/s

  137. MA3 2. MA3: 3/6, 51.2 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  138. MA3 3. MA3: 1/6, 50.25 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  139. Kladno - Ice Agi III., 17. 03. 2019

  140. MA3 1. MA3: 2/6, 45.95 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  141. MA3 2. MA3: 1/6, 45.03 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  142. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  143. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  144. I. zkouška MA3: 5/12, 49.88 s, 5.88 tr. b., 4.03 m/s

  145. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 16. 02. 2019 - 17. 02. 2019

  146. Agility MA sobota: 6/17, 49.02 s, 5.02 tr. b., 4.04 m/s

  147. Jumping MA neděle: 5/15, 52.97 s, 15.97 tr. b., 3.78 m/s

  148. Jumping MA sobota: 5/17, 39.61 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  149. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  150. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  151. Kladno - Ice Agi II., 06. 01. 2019

  152. 1. běh MA3: 4/8, 53.9 s, 5.0 tr. b., 4.08 m/s

  153. 2. běh MA3: 2/8, 69.79 s, 22.79 tr. b., 2.98 m/s

  154. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  155. III. jumping M: Diskvalifikován

  156. II.jumping M: Diskvalifikován

  157. I. jumping M: 11/24, 45.33 s, 9.33 tr. b., 3.84 m/s

  158. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  159. II.zkouška MA3: 4/8, 44.74 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  160. I. zkouška MA3: Diskvalifikován

  161. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  162. II. zkouška MA2: 3/10, 38.54 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  163. I. zkouška MA2: 2/10, 39.97 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  164. Kladno - JAHODOVÁ BOWLE, 24. 11. 2018 - 25. 11. 2018

  165. Agility MA sobota: 7/17, 52.86 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  166. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  167. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  168. Zkoušky MA2 neděle: 1/2, 44.66 s, 5.0 tr. b., 4.55 m/s

  169. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  170. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 17. 11. 2018

  171. Agility I: Diskvalifikován

  172. Jumping I: Diskvalifikován

  173. Jumping II: Diskvalifikován

  174. Beroun - Trojzkoušky agility V., 03. 11. 2018

  175. Zkouška III. MA2: 1/6, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  176. Zkouška II. MA2: 1/6, 36.3 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  177. Zkouška I. MA2: 1/6, 35.83 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  178. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  179. 1. Zka - MA2: Diskvalifikován

  180. 2. Zka - MA2: 1/3, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  181. Pňov - Předhradí - O PŇOVSKÝ POHÁR, 22. 09. 2018

  182. Agility open M: 3/16, 33.67 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  183. Jumping open M: Diskvalifikován

  184. Zkouška MA1: 2/5, 31.06 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  185. Praha - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky I., 14. 09. 2018

  186. 1. Zka - MA1: 2/7, 38.82 s, 5.0 tr. b., 3.74 m/s

  187. 2. Zka - MA1: 1/7, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  188. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 02. 09. 2018

  189. Zkouška II. MA1: Diskvalifikován

  190. Zkouška I. MA1: Diskvalifikován

  191. Městec Králové - 2. trojzkoušky agility Vychovaný pes, 26. 08. 2018

  192. 1. zkouška MA1: 2/8, 42.28 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  193. 2. zkouška MA1: 2/8, 30.41 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  194. 3. zkouška MA1: 4/8, 33.28 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  195. Praha - 4. FRONTLINE Agi Duo zkoušky PESOPARK, 11. 08. 2018

  196. 1. BĚH MA1: 5/11, 46.07 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  197. 2. BĚH MA1: 2/11, 33.29 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  198. Praha - 3. MARP Agi Duo zkoušky PESOPARK, 09. 06. 2018

  199. 1.běh MA1: 3/7, 35.09 s, 10.0 tr. b., 4.79 m/s

  200. 2. běh MA1: Diskvalifikován

  201. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  202. Agility_: Diskvalifikován

  203. Jumping_: Diskvalifikován

  204. Zkouška - MA1: 2/3, 44.5 s, 10.0 tr. b., 3.73 m/s

  205. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  206. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  207. II. zkouška MA1: 3/6, 42.03 s, 18.03 tr. b., 3.31 m/s

  208. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  209. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  210. Zkouška 1 MA1: 1/5, 28.06 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  211. Zkouška 2 MA1: 2/5, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  212. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  213. Zkoukša 1 MA1: 7/11, 37.8 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  214. Zkouška 2 MA1: Diskvalifikován

  215. Beroun - NOSOROŽCI NA SNĚHU aneb dvojzkoušky v Berouně, 18. 02. 2018

  216. 1 MA1: Diskvalifikován

  217. 2 MA1: 3/6, 35.1 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  218. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  219. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  220. I. zkouška MA1: 3/5, 35.68 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  221. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  222. III. zkouška MA1: 3/5, 27.53 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  223. II. Zkouška MA1: 4/5, 40.77 s, 10.0 tr. b., 3.19 m/s

  224. I. Zkouška MA1: 2/5, 36.8 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  225. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  226. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  227. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  228. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  229. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  230. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  231. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  232. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  233. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  234. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  235. 2. zkouška MA1: Diskvalifikován

  236. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 28. 09. 2017

  237. 1. Zka - MA1: Diskvalifikován

  238. 2. Zka - MA1: Diskvalifikován

  239. Písnice - Kaniko Jump, 24. 09. 2017

  240. Jumping II. M: Diskvalifikován

  241. Jumping I. M: Diskvalifikován

  242. Mnichovo Hradiště - Dobble zkoušky, 20. 08. 2017

  243. II. zkouška MA1: Diskvalifikován

  244. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  245. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  246. Agility M: Diskvalifikován

  247. Hra M: Diskvalifikován

  248. Jumping M: Diskvalifikován

  249. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  250. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  251. A0 - AGI MA1: Diskvalifikován

  252. A0 - jump MA1: 3/4, 21.54 s, 5.0 tr. b., 3.76 m/s