Cz En

081813

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jitka Zachová, Agility Kladno

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Mia Amber, Kříženec

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  2. QA1 agility: 31/61, 54.23 s, 9.23 tr. b., 3.69 m/s

  3. QA2 agility: Diskvalifikován

  4. QA3 agility: 21/60, 53.29 s, 4.29 tr. b., 3.88 m/s

  5. QJ1 jumping: 22/61, 46.61 s, 5.61 tr. b., 4.18 m/s

  6. QJ2 jumping: 28/61, 48.95 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  7. QJ3 jumping: 24/60, 45.52 s, 1.52 tr. b., 4.04 m/s

  8. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  9. Agility I: 37/88, 47.27 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  10. Agility II: Diskvalifikován

  11. Jumping I: 51/87, 37.82 s, 5.0 tr. b., 4.87 m/s

  12. Jumping II: 28/87, 43.13 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  13. Kladno - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend 2019, 23. 03. 2019 - 24. 03. 2019

  14. Jumping: 8/18, 40.15 s, 5.0 tr. b., 4.73 m/s

  15. Zkouška 1: 7/11, 46.87 s, 5.0 tr. b., 4.48 m/s

  16. Zkouška 2: Diskvalifikován

  17. Zkouška 3: Diskvalifikován

  18. Zkouška 4: Diskvalifikován

  19. Královice - Svatomartinský závod družstev, 10. 11. 2018

  20. Jumping: 6/9, 42.84 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  21. Zkouška 1.: 1/4, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  22. Zkouška 2.: Diskvalifikován

  23. Beroun - 4. Mistrovství republiky seniorů v agility, 04. 11. 2018

  24. Agility - 1.kolo M: 2/12, 37.0 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  25. Jumping - 2.kolo M: 2/12, 28.35 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  26. Jumping hra M: 3/14, 20.49 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  27. Zkoušky MA3: Diskvalifikován

  28. Louny - O podzimní kvítek, 06. 10. 2018

  29. Agility M: 5/19, 40.8 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  30. Jumping M: 6/19, 41.7 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  31. Zkoušky MA3: 2/8, 50.58 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  32. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  33. Agility II. M: Diskvalifikován

  34. Agility I. M: Diskvalifikován

  35. Jumping II. M: Diskvalifikován

  36. Jumping I. M: 17/48, 36.55 s, 10.0 tr. b., 4.6 m/s

  37. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2018

  38. Agility - MA: 2/10, 31.56 s, 5.0 tr. b., 4.44 m/s

  39. Jumping MA: 4/11, 27.35 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  40. ZkA - MA3: 2/6, 36.7 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  41. Roudnice nad Labem - Tréninkové zkoušky, 18. 05. 2018

  42. Agility Trial: 3/3, 49.65 s, 8.65 tr. b., 3.97 m/s

  43. Jumping Trial: 2/3, 40.12 s, 0.0 tr. b., 4.69 m/s

  44. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  45. 1. Zka - MA3: 1/2, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  46. 2. Zka - MA3: 1/2, 43.47 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  47. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 14. 04. 2018 - 15. 04. 2018

  48. I Agility Open: 10/69, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  49. II Agility Open: 36/66, 48.12 s, 20.12 tr. b., 4.01 m/s

  50. II Jumping Open: Diskvalifikován

  51. I Jumping Open: Diskvalifikován

  52. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  53. Agility: 11/30, 39.22 s, 10.0 tr. b., 4.31 m/s

  54. Agility: 15/31, 43.12 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  55. Jumping: 23/31, 38.65 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  56. Jumping: Diskvalifikován

  57. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  58. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (2/3), 10. 02. 2018

  59. Agility: Diskvalifikován

  60. Jumping: Diskvalifikován

  61. Zkouška MA3: 6/10, 48.43 s, 12.43 tr. b., 3.74 m/s

  62. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  63. Agility: 7/28, 37.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  64. Jumping: 7/28, 33.54 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  65. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  66. Beroun - II. Vánoční zkoušky, 27. 12. 2017

  67. III. zkouška MA3: 7/12, 41.3 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  68. II. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. I. Zkouška MA3: 6/11, 50.86 s, 6.86 tr. b., 3.74 m/s

  70. Královice - 3.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 04. 11. 2017

  71. Agility - 1. kolo Medium: 1/14, 44.61 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  72. Jumping - 2. kolo Medium: 1/13, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  73. Jumping - hra Medium: 1/14, 24.68 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  74. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  75. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 15. 10. 2017

  76. Jumping MA3: 2/4, 36.84 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  77. Zkouška první MA3: 2/4, 41.75 s, 5.0 tr. b., 4.65 m/s

  78. Zkouška VIP MA3: 1/4, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  79. Královice (u Slaného) - Kralovické dvojzkoušky + jumping, 14. 10. 2017

  80. Jumping MA3: Diskvalifikován

  81. Zkouška první MA3: Diskvalifikován

  82. Zkouška VIP MA3: Diskvalifikován

  83. Louny - O podzimní kvítek, 30. 09. 2017

  84. Agility MA: Diskvalifikován

  85. Jumping MA: 2/14, 31.95 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  86. ZkA - MA3: Diskvalifikován

  87. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  88. Agility Ne - MA: Diskvalifikován

  89. Agility So - MA: 15/23, 35.44 s, 10.0 tr. b., 4.18 m/s

  90. Jumping Ne - MA: Diskvalifikován

  91. Jumping So - MA: 3/23, 36.28 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  92. Zka Ne - MA3: 9/11, 63.21 s, 11.21 tr. b., 3.15 m/s

  93. Zka So - MA3: Diskvalifikován

  94. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  95. Agility - Ne: 13/50, 41.47 s, 6.47 tr. b., 3.83 m/s

  96. Agility - So: Diskvalifikován

  97. Jumping - Ne: 38/52, 40.83 s, 22.83 tr. b., 3.89 m/s

  98. Jumping - So: 18/53, 33.6 s, 2.6 tr. b., 3.84 m/s

  99. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS 2017, 10. 06. 2017 - 11. 06. 2017

  100. QA4 agility: 20/49, 45.03 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  101. QA5 agility: Diskvalifikován

  102. QA6 agility: Diskvalifikován

  103. QJ4 jumping: 30/48, 40.01 s, 15.01 tr. b., 3.65 m/s

  104. QJ5 jumping: Diskvalifikován

  105. QJ6 jumping: 31/49, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  106. Libochovice - Libochovické agility v podzámčí, 27. 05. 2017

  107. Agility: 1/13, 35.66 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  108. Jumping: 2/14, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  109. Zka - MA3: 2/5, 37.69 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  110. Děčín - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EOJ, EO, IMCA a MS 2017, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  111. QA1 agility: Diskvalifikován

  112. QA2 agility: 27/67, 50.16 s, 10.16 tr. b., 3.83 m/s

  113. QA3 agility: 45/70, 52.45 s, 24.45 tr. b., 3.3 m/s

  114. QJ1 jumping: Diskvalifikován

  115. QJ2 jumping: 41/69, 58.47 s, 30.47 tr. b., 2.92 m/s

  116. QJ3 jumping: Diskvalifikován

  117. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  118. III. zkouška MA3: 2/5, 41.11 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  119. III. zkouška MA3: Diskvalifikován

  120. II. zkouška MA3: 5/5, 49.68 s, 10.0 tr. b., 3.9 m/s

  121. II. zkouška MA3: Diskvalifikován

  122. I. zkouška MA3: 2/5, 37.19 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  123. I. zkouška MA3: 3/5, 38.82 s, 0.82 tr. b., 4.15 m/s

  124. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  125. Agility 1: Diskvalifikován

  126. Agility 2: Diskvalifikován

  127. Jumping 1: Diskvalifikován

  128. Jumping 2: 9/50, 41.89 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  129. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  130. Agility Trial I: 4/8, 49.91 s, 5.91 tr. b., 3.91 m/s

  131. Jumping Trial I: 2/8, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  132. Beroun - DogFriends ALAVIS Agility Fun Weekend, 08. 04. 2017 - 09. 04. 2017

  133. Agility: Diskvalifikován

  134. Agility M: 3/17, 47.74 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  135. Fun Jumping: 7/15, 33.71 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  136. Fun Jumping M: Diskvalifikován

  137. Jumping: 3/15, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  138. Jumping M: 12/17, 37.32 s, 10.0 tr. b., 4.64 m/s

  139. Zkouška MA3: 3/6, 43.8 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  140. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  141. 1. ZK MA3: 3/9, 48.75 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  142. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  143. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (3/3), 11. 03. 2017 - 12. 03. 2017

  144. Agility: Diskvalifikován

  145. Agility: Diskvalifikován

  146. Jumping: Diskvalifikován

  147. Jumping: Diskvalifikován

  148. Zkouška MA3: 2/9, 57.35 s, 21.35 tr. b., 3.05 m/s

  149. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (2/3), 11. 02. 2017

  150. Agility: Diskvalifikován

  151. Jumping: Diskvalifikován

  152. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  153. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  154. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  155. 2. ZK MA3: 2/7, 46.32 s, 8.32 tr. b., 3.69 m/s

  156. Kladno - Jahodová NONSTOP party, 21. 01. 2017 - 22. 01. 2017

  157. Agility MA sobota: 11/21, 47.71 s, 5.0 tr. b., 3.67 m/s

  158. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  159. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  160. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  161. Zkoušky MA3 sobota: 4/15, 51.25 s, 2.25 tr. b., 3.53 m/s

  162. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  163. Agility: 9/22, 44.1 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  164. Jumping: 3/22, 39.52 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  165. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  166. Kladno - Jahodová BOWLE, 26. 11. 2016 - 27. 11. 2016

  167. Agility MA sobota: 9/27, 38.93 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  168. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  169. Jumping MA sobota: 18/27, 37.29 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  170. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  171. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  172. Královice (u Slaného) - Dvojzkoušky + 1, 12. 11. 2016

  173. JUMPING_MA3 MA3: Diskvalifikován

  174. MA3_1 MA3: Diskvalifikován

  175. MA3_2 MA3: Diskvalifikován

  176. Královice - 2.MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 11. 2016

  177. Agility 2.kolo Medium: 2/4, 50.7 s, 5.0 tr. b., 3.87 m/s

  178. Jumping 1.kolo Medium: 1/4, 35.25 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  179. Jumping hra Medium: 1/5, 24.02 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  180. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  181. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  182. 1. ZK MA3: Diskvalifikován

  183. 2. ZK MA3: 1/4, 41.66 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  184. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  185. 1. ZK MA3: 1/3, 46.49 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  186. 2. ZK MA3: Diskvalifikován

  187. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky, 01. 10. 2016

  188. 1. Zka - MA3: 1/6, 49.26 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  189. 2. Zka - MA3: 1/6, 49.79 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  190. Málkov u Chomutova - Annamaet & DUFLEX Be Happy Cup III. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 17. 09. 2016 - 18. 09. 2016

  191. Agility - So: Diskvalifikován

  192. Jumping - So: Diskvalifikován

  193. ZkA - So: Diskvalifikován

  194. Trutnov - Hilarem Open 2016, 23. 07. 2016 - 24. 07. 2016

  195. Agility 1 M: 7/12, 59.84 s, 22.84 tr. b., 2.66 m/s

  196. Agility M: Diskvalifikován

  197. Jumping 1 M: 2/13, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  198. Jumping M: Diskvalifikován

  199. Zkouška A3 MA3: Diskvalifikován

  200. Zkouška Ne MA3: Diskvalifikován

  201. Louny - Horké léto 2016, 03. 07. 2016

  202. Zka 1: 2/5, 54.11 s, 6.11 tr. b., 3.53 m/s

  203. Zka 2: Diskvalifikován

  204. Louny - Hurá na prázdniny, 25. 06. 2016

  205. Jumping M: Diskvalifikován

  206. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  207. Dobříš - Cool Down, 17. 06. 2016

  208. I Agility: Diskvalifikován

  209. II Agility: 9/19, 53.04 s, 13.04 tr. b., 3.39 m/s

  210. Praha - Letňany - XVIII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, 11. 06. 2016 - 12. 06. 2016

  211. Agility So Medium: 5/17, 50.21 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  212. Finale Ne Medium: 4/9, 51.31 s, 1.31 tr. b., 3.7 m/s

  213. Jumping Ne Medium: 10/16, 41.97 s, 10.0 tr. b., 3.45 m/s

  214. Jumping So Medium: 4/17, 39.75 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  215. MA3 Ne: 1/5, 52.47 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  216. MA3 So: Diskvalifikován

  217. Mistrovské Agility Medium: Diskvalifikován

  218. Praha - Velká Chuchle - 9. JARNÍ CENA - Velká Chuchle, 05. 06. 2016

  219. Jarní cena, Velká Chuchle, Agility: Diskvalifikován

  220. Jarní cena, Velká Chuchle, Jumping: Diskvalifikován

  221. Jarní cena, Velká Chuchle, zkoušky: Diskvalifikován

  222. Praha - Skochovice - CZECH OPEN 2016, 28. 05. 2016 - 29. 05. 2016

  223. Agility Open III Medium: Diskvalifikován

  224. Agility Open II Medium: Diskvalifikován

  225. Agility Open I Medium (i družstva): 6/16, 40.34 s, 9.34 tr. b., 4.07 m/s

  226. Jumping Open III Medium: Diskvalifikován

  227. Jumping Open II Medium: Diskvalifikován

  228. Jumping Open I Medium (i družstva): Diskvalifikován

  229. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  230. Agility M: Diskvalifikován

  231. Jumping M: Diskvalifikován

  232. Zkouska III MA3: Diskvalifikován

  233. Zkouska II MA3: 4/5, 50.46 s, 10.0 tr. b., 0.0 m/s

  234. Zkouska I MA3: Diskvalifikován

  235. Zkouska IV MA3: Diskvalifikován

  236. Zkouska VII MA3: Diskvalifikován

  237. Zkouska VI MA3: Diskvalifikován

  238. Zkouska V MA3: 1/4, 46.83 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  239. Skochovice - Zkoušky - květen 2016, 06. 05. 2016

  240. 1. zkouška MA3: 2/2, 48.13 s, 12.13 tr. b., 3.47 m/s

  241. 2. zkouška MA3: Diskvalifikován

  242. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  243. Zkouska MA3 1: Diskvalifikován

  244. Zkouska MA3 2: Diskvalifikován

  245. Zkouska MA3 3: 2/10, 45.41 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  246. Zkouska MA3 4: Diskvalifikován

  247. Řitka - Zkoušky - duben 2016, 01. 04. 2016

  248. 1. zkouška MA3: Diskvalifikován

  249. 2. zkouška MA3: 3/6, 45.96 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  250. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (3/3) - FINÁLE, 12. 03. 2016 - 13. 03. 2016

  251. Agility: 13/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  252. Agility 2: 18/20, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  253. Finále: 8/13, 47.15 s, 8.15 tr. b., 3.39 m/s

  254. Jumping: 18/21, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  255. Jumping 2: 5/20, 44.67 s, 1.67 tr. b., 3.85 m/s

  256. Zkouška: 6/8, 0.0 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  257. Spořice - Sam´s Field First indoor Cup :-) + I. Halové mistrovství ČR australských kelpií a welsh corgi 2016, 20. 02. 2016 - 21. 02. 2016

  258. Agility - Ne: Diskvalifikován

  259. Agility - So: 6/21, 49.15 s, 5.0 tr. b., 3.62 m/s

  260. Jumping - Ne: Diskvalifikován

  261. Jumping - So: 4/21, 38.8 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  262. ZkA - Ne: Diskvalifikován

  263. ZkA - So: Diskvalifikován

  264. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (2/3), 13. 02. 2016

  265. Agility: Diskvalifikován

  266. Jumping: Diskvalifikován

  267. Zkouška: Diskvalifikován

  268. Kladno - KLADNO - NONSTOP Jahodová party - SMALL/MEDIUM, 23. 01. 2016 - 24. 01. 2016

  269. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  270. Jumping MA neděle: 12/25, 38.07 s, 3.07 tr. b., 3.94 m/s

  271. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  272. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  273. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  274. Louny - O sněhovou vločku, 10. 01. 2016

  275. Agility: Diskvalifikován

  276. Jumping: Diskvalifikován

  277. ZkA: 4/6, 48.09 s, 2.09 tr. b., 3.35 m/s

  278. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2016 (1/3), 09. 01. 2016

  279. agility: 4/18, 46.56 s, 4.56 tr. b., 3.72 m/s

  280. jumping: Diskvalifikován

  281. zkouška: Diskvalifikován

  282. Královice - 1. MISTROVSTVÍ ČR SENIORŮ V AGILITY, 05. 12. 2015

  283. Agility - 2. kolo Medium: Diskvalifikován

  284. Jumping - 1.kolo Medium: Diskvalifikován

  285. Zkouška MA3: 3/4, 43.38 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  286. Kladno - Jahodová Bowle, 28. 11. 2015 - 29. 11. 2015

  287. Agility MA sobota: 4/22, 51.69 s, 1.69 tr. b., 3.39 m/s

  288. Jumping MA neděle: 10/20, 42.82 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  289. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  290. Velké finále MA neděle: 5/15, 50.47 s, 5.47 tr. b., 3.71 m/s

  291. Zkoušky MA3 neděle: Diskvalifikován

  292. Zkoušky MA3 sobota: Diskvalifikován

  293. Terezín - Pomoc pro školu GODA, 28. 10. 2015

  294. ZK MA3: 3/6, 45.51 s, 11.51 tr. b., 3.89 m/s

  295. Slaný - TOP CUP INDOOR, 18. 10. 2015

  296. A2 (Top Cup) Medium: Diskvalifikován

  297. Agility Open (TopCup) Medium: Diskvalifikován

  298. Zkouška MA2: 1/2, 38.55 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  299. Slaný - Zkoušky, 17. 10. 2015

  300. Jumping MA2: Diskvalifikován

  301. Zkouška A2 - 1 MA2: 3/5, 38.97 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  302. Zkouška A2 - 2 MA2: 3/5, 49.2 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  303. Plzeň - MEMORIAL JOLANY TROPPOVÉ, 03. 10. 2015 - 04. 10. 2015

  304. Agility M: Diskvalifikován

  305. Jumping M: Diskvalifikován

  306. Zkouška_ne MA2: 3/6, 43.93 s, 10.0 tr. b., 3.82 m/s

  307. Zkouska_so_01 MA2: 1/4, 50.58 s, 0.0 tr. b., 3.7 m/s

  308. Zkouška_so_02 MA2: Diskvalifikován

  309. Málkov u Chomutova - DUFLEX Be Happy Cup II. ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 12. 09. 2015 - 13. 09. 2015

  310. Agility Ne: 10/22, 49.08 s, 10.07 tr. b., 3.42 m/s

  311. Agility So: Diskvalifikován

  312. Jumping Ne: Diskvalifikován

  313. Jumping So: Diskvalifikován

  314. ZkA Ne: Diskvalifikován

  315. ZkA So: 2/7, 45.9 s, 5.0 tr. b., 3.46 m/s

  316. Praha - Horní Počernice - 39. Dvojzkoušky + 1, 29. 08. 2015

  317. Horní Počernice, 1. běh: 6/10, 53.49 s, 17.49 tr. b., 2.8 m/s

  318. Horní Počernice, 2. běh: 3/10, 41.16 s, 6.16 tr. b., 3.57 m/s

  319. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  320. Louny - Závod při LVT Louny, Mistrovství republiky KCHK, 08. 08. 2015

  321. Agility M: Diskvalifikován

  322. Jumping M: Diskvalifikován

  323. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  324. Řepčice, Velké Popovice - zkouška v rámci intenzivky, 18. 07. 2015

  325. Druhý běh MA2: Diskvalifikován

  326. První běh MA2: Diskvalifikován

  327. Louny - Horké léto 2015, 27. 06. 2015

  328. 1. ZkA: 2/7, 41.17 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  329. 2. ZkA: Diskvalifikován

  330. Jumping: Diskvalifikován

  331. Kladno - Jahodový pohár, 20. 06. 2015 - 21. 06. 2015

  332. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  333. Jumping MA neděle: 5/15, 43.44 s, 6.44 tr. b., 3.8 m/s

  334. Jumping MA sobota: 5/17, 44.71 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  335. Velké finále MA neděle: 4/14, 51.43 s, 6.43 tr. b., 3.5 m/s

  336. Zkoušky MA2 neděle: 1/3, 40.23 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  337. Zkoušky MA2 sobota: Diskvalifikován

  338. Praha - Letňany - XVII. Velká jarní cena jednotlivců, MR kříženců a psů bez PP, CACAg, 06. 06. 2015 - 07. 06. 2015

  339. Agility: Diskvalifikován

  340. Jumping - Ne: 10/23, 32.88 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  341. Jumping - So: 12/21, 33.58 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  342. MR kříženců: Diskvalifikován

  343. ZkA - Ne: 5/7, 45.19 s, 5.0 tr. b., 3.5 m/s

  344. ZkA - So: Diskvalifikován

  345. Lounky - TOP OUTDOOR CUP 2015 + SENIOR CUP 2015, 10. 05. 2015

  346. Agility M: Diskvalifikován

  347. Finále seniorů M: Diskvalifikován

  348. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  349. Praha - Skochovice - KENNEL CUP 2015, 08. 05. 2015

  350. Jumping: Diskvalifikován

  351. Zkouška: 2/4, 68.22 s, 35.22 tr. b., 2.3 m/s

  352. Praha Kyje - Hloubětínské Quatrozkoušky, 11. 04. 2015 - 12. 04. 2015

  353. MA2 II MA2: Diskvalifikován

  354. MA2 II MA2: Diskvalifikován

  355. MA2 I MA2: 2/13, 41.74 s, 0.0 tr. b., 3.93 m/s

  356. MA2 I MA2: 6/12, 54.43 s, 13.43 tr. b., 3.09 m/s

  357. Ohrobec, Zvole - BADAFA - zimní halové dvouzkoušky, 21. 02. 2015

  358. MA2 druhý běh MA2: Diskvalifikován

  359. MA2 první běh MA2: Diskvalifikován

  360. Kladno - NONSTOP Jahodová party - SMALL / MEDIUM / VET, 24. 01. 2015 - 25. 01. 2015

  361. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  362. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  363. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  364. Zkoušky MA1 neděle: 2/4, 43.46 s, 0.0 tr. b., 3.36 m/s

  365. Zkoušky MA1 sobota: 4/5, 37.38 s, 15.0 tr. b., 3.34 m/s

  366. Kladno - Jahodová BOWLE, 29. 11. 2014 - 30. 11. 2014

  367. Agility MA sobota: Diskvalifikován

  368. Jumping MA neděle: Diskvalifikován

  369. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  370. Zkoušky MA1 neděle: 3/6, 38.63 s, 0.0 tr. b., 3.34 m/s

  371. Zkoušky MA1 sobota: 2/6, 38.53 s, 0.0 tr. b., 3.79 m/s

  372. Praha - Podzimní Hloubětínské dvojzkoušky, 28. 10. 2014

  373. MA1 I : 12/15, 37.84 s, 10.0 tr. b., 3.46 m/s

  374. MA1 II : Diskvalifikován

  375. Louny - O podzimní kvítek, 04. 10. 2014

  376. Agility: Diskvalifikován

  377. Jumping: Diskvalifikován

  378. ZkA: Diskvalifikován

  379. Praha - Hloubětínský drak, 13. 09. 2014 - 14. 09. 2014

  380. A1 neděle MA1: Diskvalifikován

  381. A1 sobota MA1: Diskvalifikován

  382. Agility neděle M: Diskvalifikován

  383. Agility sobota M: 10/13, 82.07 s, 47.07 tr. b., 2.22 m/s

  384. Jumping neděle M: Diskvalifikován

  385. Jumping sobota M: Diskvalifikován

  386. Praha - Horní Počernice - 33. Dvojzkoušky, 30. 08. 2014

  387. Horní Počernice, 1. běh: 3/7, 47.85 s, 10.0 tr. b., 3.32 m/s

  388. Horní Počernice, 2. běh: 2/7, 40.66 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  389. Horní Počernice, 3. běh: Diskvalifikován

  390. Dobříš - CACIT Dobříš - 2. AUSSIE CUP, 1. MOTÝLÍ speciál a 1. speciál pro STŘEDNÍ VĚK, 19. 07. 2014 - 20. 07. 2014

  391. Dobříš: 4/11, 52.03 s, 3.03 tr. b., 3.5 m/s

  392. Dobříš: 5/11, 48.38 s, 5.38 tr. b., 3.62 m/s

  393. Dobříš: 8/10, 46.51 s, 18.51 tr. b., 2.97 m/s

  394. Dobříš: Diskvalifikován

  395. Dobříš: Diskvalifikován

  396. Kladno Rozdělov - Jahodový pohár, Kladno, 14. 06. 2014 - 15. 06. 2014

  397. AGILITY-M: Diskvalifikován

  398. JUMPING-M: 10/11, 48.99 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  399. JUMPING-M: 10/11, 53.39 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  400. MA1: 2/4, 50.24 s, 5.0 tr. b., 3.44 m/s

  401. MA1: Diskvalifikován

  402. Velké finále MA neděle: Diskvalifikován