Cz En

QA2 agility

  1. Datum: 18. 05. 2019
  2. Závod: Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS
  3. Rozhodčí: Fonteijn, Mark (NL)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 40.7 5.41 V V
2 069709 Martina Magnoli Klimešová A3Ch Csimota Kiki Irhaberki 0 0 0.0 0.0 42.01 5.24 V V
3 095315 Klára Kokešová Roxy 0 0 0.0 0.0 42.65 5.16 V V
4 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer 0 0 0.0 0.0 44.2 4.98 V V
5 017115 Adéla Maršálková Míša 0 0 0.0 0.0 45.01 4.89 V V
6 034418 Nikola Schovancová Mia 0 0 0.0 0.0 45.63 4.82 V V
7 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 46.92 4.69 V V
8 087214 Olga Mařáčková Celeste z Lomu ve Skále 0 0 0.0 0.0 47.03 4.68 V V
9 088814 Adriana Slezáková A3Ch Aspen Bestagility 0 0 0.0 0.0 47.2 4.66 V V
10 016514 Barbora Banýrová A3Ch Rarity Jomgarden's 0 0 0.0 0.0 49.4 4.45 V V
11 004517 Aneta Obrusníková Kehely McPotter´s Creek´s 1 0 0.0 5.0 40.77 5.4 V V
12 055613 Radka Mokrišová A3Ch Amazing Mia Bestagility 1 0 0.0 5.0 43.19 5.09 V V
13 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 1 0 0.0 5.0 44.09 4.99 V V
14 036116 Hana Kubíčková Dragon Lady Alkyra 1 0 0.0 5.0 45.51 4.83 V V
15 019911 Tereza Krejčí Orchidee Braunkönigin 1 0 0.0 5.0 46.11 4.77 V V
16 083917 Yveta Nezvalová Zochová Bond Bleu Colline 1 0 0.0 5.0 46.58 4.72 V V
17 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 1 0 0.0 5.0 48.51 4.54 V V
18 047915 Kristýna Obstová A3Ch Ruby 0 1 0.0 5.0 48.62 4.52 V V
19 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 0 1 0.0 5.0 49.29 4.46 V V
20 030216 Klára Marešová Monty Z Josefovské pevnosti 0 1 0.0 5.0 51.88 4.24 V V
21 081215 Jana Mikulová A3Ch Agile Srdeční záležitost 1 0 0.0 5.0 52.24 4.21 V V
22 040414 Kateřina Břízová A3Ch Brave Jeremy Anarchia 0 0 7.8 7.8 60.8 3.62 VD VD
23 018816 Irena Hofmanová Helen of Troy Of Darkness 1 0 3.78 8.78 56.78 3.87 VD VD
24 081717 Barbora Kozlová Run For Fun Koryfej 2 0 0.0 10.0 42.09 5.23 VD VD
25 010019 Lucie Bidlová Ember Ellin Bellamoon 2 0 0.0 10.0 43.84 5.02 VD VD
26 008312 Veronika Kučeriková A3Ch Big Biaggi z Bučávky 2 0 0.0 10.0 46.49 4.73 VD VD
27 052118 Martina Sigmundová Arwen Easy Euforia 2 0 0.0 10.0 47.55 4.63 VD VD
28 027215 Václav Tomášek A3Ch Bibi Jozucita 2 0 0.0 10.0 49.84 4.41 VD VD
29 067912 Marie - Anna Kociánová Aida Bonsai She-Kra 1 1 0.0 10.0 52.5 4.19 VD VD
30 007313 Ivana Kuglerová A3Ch Loki Větroplach 1 1 1.0 11.0 54.0 4.07 VD VD
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 055217 Monika Fantová Whisky Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 083314 Barbora Banýrová A3Ch Bungee Radan Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 018915 Michaela Tejčková Faranois Malý pasáček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056313 Lenka Fuksová Absolutely Free Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 044717 Martina Jírová Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080315 Martina Sigmundová Atomic Bomberman Belfie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073115 Jitka Hrdinová Nanga Parbat du Pic de Pioulou DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056317 Lucie Pejzlová Abdul Nikidar DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035119 Tereza Krejčí Absolute Speed Jump Jett Team DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075117 Lenka Fuksová Call Me Hippie Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051417 Barbora Banýrová Breeze od Přelícké zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081813 Jitka Zachová A3Ch Mia Amber DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070914 Tereza Martišová Back in love Abby Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009117 Ivana Ondrušová Tina DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079217 Veronika Krupková Brave Guinness Little Guardian Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075217 Karel Kurc Cool Rallye Te Salutant DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051614 Marcela Staňková Carlotta Animee du Chien DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014617 Jan Růža Zoro Gold z Vesničky u hranic DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034213 Veronika Krupková A3Ch Ezüst Veresi Akácos DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 058211 Lucie Bidlová A3Ch Beatrice z Ploužnické stáje DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038914 Jitka Lukeslová A3Ch Silver Monty DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076816 Barbara Malcová Jizerka von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059314 Petra Nováková Enessies Beryllova krev DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO