Cz En

034418

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Nikola Schovancová, ZKO Horní Suchá

    Člen KA

Pes

  1. Mia, Kříženec

Výsledky

  1. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky chlapské léto, 18. 09. 2021

  2. zkouška MA3 1: 2/4, 46.3 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  3. zkouška MA3 2: 1/4, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  4. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky III., 27. 08. 2021

  5. druhá zkouška A3 M: 1/2, 41.56 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  6. první A3 M: Diskvalifikován

  7. Ostrava-Martinov - O pohár Naury VII, 21. 08. 2021

  8. Agility M: 6/22, 44.64 s, 5.0 tr. b., 4.91 m/s

  9. Jumping M: 8/23, 34.76 s, 5.0 tr. b., 5.44 m/s

  10. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  11. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky II., 23. 07. 2021

  12. druhá zkouška A3 M: 1/2, 38.25 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  13. první zkouška A3 M: Diskvalifikován

  14. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky prázdniny za dveřmi, 27. 06. 2021

  15. zkouška MA3 1: Diskvalifikován

  16. zkouška MA3 2: Diskvalifikován

  17. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  18. Agility I: 5/71, 45.2 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  19. Agility II: 6/67, 47.72 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  20. Jumping I: 24/71, 36.47 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  21. Horní Suchá - Hornosušské Jarní dvojzkoušky, 23. 05. 2021

  22. 1. Zkouška A3 M: Diskvalifikován

  23. 2. Zkouška A3 M: 1/8, 40.65 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  24. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  25. Agility Squads as Individual: 11/72, 43.07 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  26. Jumping Squads as Individual: 58/72, 36.02 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  27. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  28. Agility I: 23/64, 51.22 s, 15.22 tr. b., 4.3 m/s

  29. Agility II: 31/62, 45.29 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  30. Jumping I: 9/64, 37.55 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  31. Jumping II: 11/58, 32.47 s, 0.0 tr. b., 5.54 m/s

  32. Halenkovice - Halenkovické dvojzkoušky, 05. 06. 2020

  33. druhá: 1/1, 42.63 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  34. první: 1/1, 42.13 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  35. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  36. TRIAL I.: 2/9, 40.02 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  37. TRIAL II.: 3/9, 45.32 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  38. Mikulov - Písečné jumpy s JK Animals, 01. 03. 2020

  39. 1. Jumping M: 1/30, 21.03 s, 0.0 tr. b., 6.28 m/s

  40. 2. Jumping M: 10/30, 35.3 s, 10.0 tr. b., 4.82 m/s

  41. 3. Jumping M: 7/27, 32.69 s, 5.0 tr. b., 5.14 m/s

  42. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  43. Agility M: 2/23, 38.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  44. Jumping M: 1/24, 34.68 s, 0.0 tr. b., 5.77 m/s

  45. Zkouška MA3: 2/14, 44.19 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  46. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  47. Agility Open: Diskvalifikován

  48. Agility Squads as Individual: 8/69, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  49. Jumping Open: 5/69, 32.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  50. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  51. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  52. Agility Open: 4/19, 40.83 s, 0.0 tr. b., 4.85 m/s

  53. Agility Zk: Diskvalifikován

  54. Jumping Open: 7/21, 31.94 s, 5.0 tr. b., 5.07 m/s

  55. Rožnov pod Radhoštěm - Kvalifikační závody pro výběr reprezentace na EO, IMCA a MS, 08. 06. 2019 - 09. 06. 2019

  56. QA4 Agility: 12/56, 41.71 s, 5.0 tr. b., 4.89 m/s

  57. QA5 Agility: 9/56, 39.45 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  58. QA6 Agility: Diskvalifikován

  59. QJ4 Jumping: Diskvalifikován

  60. QJ5 Jumping: 24/53, 38.97 s, 5.0 tr. b., 5.13 m/s

  61. QJ6 Jumping: 17/49, 37.68 s, 5.0 tr. b., 5.1 m/s

  62. Hranice - Hranická skočka, 01. 06. 2019

  63. Agility Trial: Diskvalifikován

  64. Open Jumping - Zabakova cesta: Diskvalifikován

  65. Open Tuneliada - Nornikovo bludiste: 1/25, 37.48 s, 0.0 tr. b., 5.68 m/s

  66. Horní Suchá - Jarní Hornosušské dvojzkoušky, 26. 05. 2019

  67. 1. Zkouška MA3: 1/9, 39.99 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  68. 2. Zkouška MA3: Diskvalifikován

  69. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na EO, IMCA a MS, 18. 05. 2019 - 19. 05. 2019

  70. QA1 agility: 26/61, 39.99 s, 5.0 tr. b., 5.0 m/s

  71. QA2 agility: 6/60, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  72. QA3 agility: 10/60, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  73. QJ1 jumping: 3/61, 39.02 s, 0.0 tr. b., 5.0 m/s

  74. QJ2 jumping: 2/61, 37.14 s, 0.0 tr. b., 5.52 m/s

  75. QJ3 jumping: 31/60, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.76 m/s

  76. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 11. 05. 2019

  77. Zkouška MA3 1 MA3: Diskvalifikován

  78. Zkouška MA3 2 MA3: Diskvalifikován

  79. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 05. 05. 2019

  80. 1.zkouška MA3: 3/5, 39.48 s, 5.0 tr. b., 4.94 m/s

  81. 2.zkouška MA3: Diskvalifikován

  82. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2019

  83. Agility Open: 10/30, 37.71 s, 5.0 tr. b., 5.04 m/s

  84. Agility Trial: 3/12, 44.14 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  85. Jumping Open: 11/29, 36.51 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  86. Sedlec u Mikulova - Čarodějnické tlapky, 27. 04. 2019

  87. Agility M: 1/21, 35.93 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  88. Jumping M: 1/21, 34.61 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  89. Zkouška MA3: 1/8, 42.8 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  90. Přerov - VITAR CUP 2019, 20. 04. 2019 - 21. 04. 2019

  91. Agility Trial II: 5/11, 42.26 s, 5.0 tr. b., 4.97 m/s

  92. Agility Trial III: 1/11, 38.75 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  93. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR, 13. 04. 2019 - 14. 04. 2019

  94. Agility I: Diskvalifikován

  95. Agility II: 6/84, 40.6 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  96. Jumping I: 17/87, 33.41 s, 0.0 tr. b., 5.51 m/s

  97. Jumping II: Diskvalifikován

  98. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 09. 03. 2019

  99. Zkouška č.1 MA2: Diskvalifikován

  100. Zkouška č.2 MA2: 1/9, 44.78 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  101. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 02. 02. 2019

  102. Zkouška 1 MA2: 2/9, 39.95 s, 5.0 tr. b., 4.26 m/s

  103. Zkouška 2 MA2: 1/9, 44.17 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  104. Chotěbuz u Českého Těšína - Ladovské snažení, 12. 01. 2019

  105. 1. zkouška MA2: 2/4, 45.52 s, 5.0 tr. b., 3.89 m/s

  106. 2.zkouška MA2: 1/4, 38.25 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  107. Přerov - Přerovem letem skokem počtvrté, 06. 10. 2018

  108. Jumping I: 5/19, 33.15 s, 5.0 tr. b., 5.43 m/s

  109. Jumping II: 1/19, 30.17 s, 0.0 tr. b., 5.47 m/s

  110. Jumping III: Diskvalifikován

  111. Ostrava-Třebovice - Třebovický tunelář, 15. 09. 2018

  112. Jumping MA M: 3/29, 33.13 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  113. Jumping special MA M: 1/29, 32.84 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  114. Zkouška MA2 MA2: Diskvalifikován

  115. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - podzimní skotačení, 01. 09. 2018

  116. 1.zkouška MA2: 1/8, 36.18 s, 0.0 tr. b., 4.75 m/s

  117. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  118. Prostějov - Skok za skokem IX - rozloučení s létem, 25. 08. 2018

  119. Agility Open: 1/16, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  120. Agility Trial: Diskvalifikován

  121. Jumping Open: 7/16, 30.4 s, 10.0 tr. b., 5.26 m/s

  122. Horní Suchá - Hornosušské dvojzkoušky - letní pocení, 01. 07. 2018

  123. 1.zkouška MA1: 2/12, 38.26 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  124. 2.zkouška MA1: 1/12, 32.76 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  125. Luhačovice - Fešák lázeňský, 30. 06. 2018

  126. Agility Open: 2/24, 38.47 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  127. Agility Trial: 1/6, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  128. Jumping Svihak lazensky: 1/6, 28.88 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  129. Martinice - Kvalifikační závod na MR v agility 2018, 23. 06. 2018 - 24. 06. 2018

  130. Agility I: 11/37, 40.61 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  131. Agility II: Diskvalifikován

  132. Jumping I: 7/37, 30.02 s, 0.0 tr. b., 5.53 m/s

  133. Jumping II: 17/36, 32.16 s, 11.16 tr. b., 4.42 m/s

  134. Ostrava-Třebovice - Dvojzkoušky Ostrava-Třebovice, 12. 05. 2018

  135. Zkouška MA1 1 MA1: Diskvalifikován

  136. Opava - KATMAJÁCKÉ DERBY, 01. 05. 2018

  137. Agility Open: 5/20, 36.93 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  138. Agility Trial: 1/6, 35.04 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  139. Jumping Open: 3/22, 31.8 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s