Cz En

Agility I

  1. Datum: 20. 06. 2020
  2. Závod: Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 51.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.31 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 045315 Kateřina Malačková A3Ch Abigail the Fabulous world 0 0 0.0 0.0 40.57 5.42 V V
2 066914 Miroslava Mihoková A3Ch Mesi 0 0 0.0 0.0 45.55 4.83 V V
3 097515 Jana Kopřivová Mon Chéri Starring Moravia 0 0 0.0 0.0 46.25 4.76 V V
4 083014 Hana Fuksová A3Ch Happy 0 0 0.0 0.0 47.47 4.63 V V
5 066319 Jana Jourová Bebop Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 47.92 4.59 V V
6 079417 Lucie Frimmelová Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 49.11 4.48 V V
7 811118 Petr Pupík Fly High ElViva La Vita 0 1 0.0 5.0 42.25 5.21 V V
8 073517 Tereza Škrobánková A3Ch Sisi 0 1 0.0 5.0 50.92 4.32 V V
9 048017 Aleš Fuks Fidorka z Pravého břehu 0 1 0.05 5.05 51.05 4.31 V V
10 067616 Václav Ullver Mázli Méhes-Kerti 1 0 0.21 5.21 51.21 4.3 V V
11 078017 Adéla Petrů Bloody Dexter Nad Stádem Koní 0 1 0.76 5.76 51.76 4.25 V V
12 069514 Marcela Götzingerová A3Ch Absolutely Love Bellamoon 1 1 0.0 10.0 50.94 4.32 VD VD
13 030319 Adéla Hasalová Casey 0 1 5.07 10.07 56.07 3.92 VD VD
14 001918 Jitka Hrdinová Aquamarine Nangabet 0 2 0.58 10.58 51.58 4.27 VD VD
15 083117 Dana Sedláková Arny ze Zámkové osady 1 1 0.76 10.76 51.76 4.25 VD VD
16 074118 Vladimíra Hašková Zen Perla z Polabí 0 1 5.94 10.94 56.94 3.86 VD VD
17 063417 Vendula Čuperová Gwardzista Wartownik Wiatru 2 0 1.01 11.01 52.01 4.23 VD VD
18 073115 Jitka Hrdinová A3Ch Nanga Parbat du Pic de Pioulou 1 1 1.38 11.38 52.38 4.2 VD VD
19 054515 Hana Hradská Intrigued Bazaar´s 1 1 2.47 12.47 53.47 4.11 VD VD
20 050414 Petra Sekerová Agi Bestagility 0 1 7.56 12.56 58.56 3.76 VD VD
21 075814 Lenka Šenkeříková Diesel Power Harisson 0 2 4.88 14.88 55.88 3.94 VD VD
22 026515 Martin Bodeček Blue Boy Mondeo 2 1 0.0 15.0 48.74 4.51 VD VD
23 034418 Nikola Schovancová Mia 2 1 0.22 15.22 51.22 4.3 VD VD
24 015917 Ondřej Henzl Boogie Gold Bryvilsár 1 2 0.7 15.7 51.7 4.26 VD VD
25 092415 Kristýna Matrasová New Nova Fort Fox 0 2 5.78 15.78 56.78 3.87 VD VD
26 029817 Regina Jiránková Heidi 0 0 15.96 15.96 66.96 3.29 VD VD
27 022116 Eva Andělová Kopretina od Rytíře Malovce 1 1 6.27 16.27 57.27 3.84 D D
28 029217 Zuzana Sedláčková Ema 0 2 6.61 16.61 57.61 3.82 D D
29 009117 Ivana Ondrušová A3Ch Tina 1 1 7.98 17.98 58.98 3.73 D D
30 044416 Markéta Klanduchová Drixy Alkyra 3 1 7.73 27.73 58.73 3.75 BO BO
DIS 042619 Ivana Ondrušová Bogyo Elegant rascal DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017115 Adéla Maršálková A3Ch Míša DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073018 Karin Trinčková Abrakadabra ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092919 Kateřina Malačková Be my Bayley the Fabulous world DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062714 Ivo Tesař A3Ch Amigo Sweet tiger DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 068716 Radana Vykydalová Bastet Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 052718 Blanka Pelikánová Filip DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089414 Veronika Horňáčková Brongo Bestagility DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024619 Dagmar Urbancová El Draco Brilliant of Blaked DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 034716 Tereza Zemanová Darling Sachiko Črni Angel DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073017 Ondřej Henzl Berth Silver Aura Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023114 Pavlína Wlochová Abby Gayl od Přelické zvonice DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014519 Aneta Obrusníková Arrya Gates of Heaven DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069316 Adéla Paráková Barney Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062211 Jana Štefková Sky Blue ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 012716 Simona Zajková ml. Minnie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057617 Iva Procházková Bibi z Faustovy zahrádky DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066916 Adéla Petrů Gauner in Black z Říše Fantazie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 029317 Zuzana Sedláčková Čikita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014411 Lenka Prokešová A3Ch Dakota z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002218 Zuzana Svobodová Ánizs Sporty Heroes DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 089116 Lenka Blachová Avatar Hungry Gremlin DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063016 Kateřina Mrázková Calahari Etosha Thiwahe DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003515 Ivana Suchardová A3Ch Sookie von der Happy Horse Farm DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020815 Jana Kalafusová A3Ch Blade z Labského ostrova DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039815 Nikola Pokorná Andromeda Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002411 Hana Hradská A3Ch Agnes Ineskas DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 035911 Gabriela Kočvarová Dvořáková A3Ch Lisa Farma Štěkot DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057718 Kristýna Valíčková Dara Oderský skřítek DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 036714 Zdenek Smrček Casanova ze Smrčkova dvora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057916 Ivana Suchardová Bailey Czech Dreamer DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 015512 Eva Maděrová Just Flame Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024513 Aneta Krebsová A3Ch Happy z Tylenu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO