Cz En

014619

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Vyparinová

    Člen KA

Pes

  1. Enzo z Pravého břehu, Sheltie

Výsledky

  1. Chropyně - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  2. Agility I: Diskvalifikován

  3. Agility II: Diskvalifikován

  4. Jumping I: 37/64, 49.69 s, 5.69 tr. b., 3.74 m/s

  5. Jumping II: Diskvalifikován

  6. Chropyně - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  7. Agility Trial I: 5/6, 52.93 s, 16.93 tr. b., 2.97 m/s

  8. Agility Trial II: 4/6, 43.76 s, 1.76 tr. b., 3.7 m/s

  9. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  10. 1. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  11. 2. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. Rohatec - Rohatecký koláček, 24. 05. 2020

  13. Canviťácký Jumping M: 7/15, 58.58 s, 14.58 tr. b., 3.14 m/s

  14. Husse Jumping M: 4/15, 48.64 s, 5.0 tr. b., 4.32 m/s

  15. Stávečkovo jumping M: 13/15, 32.27 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  16. Brno - Zimní Brno 2, 22. 02. 2020

  17. Agility MA: Diskvalifikován

  18. Jumping MA: Diskvalifikován

  19. Zkouška MA2: Diskvalifikován

  20. Střítež u Třebíče - Halové dvojzkoušky Třebíč, 26. 01. 2020

  21. 1. Zkouška MA2: 2/4, 52.27 s, 13.27 tr. b., 3.29 m/s

  22. 2. Zkouška MA2: 2/4, 48.92 s, 11.92 tr. b., 3.39 m/s

  23. Brno - Zimní Brno 1, 12. 01. 2020

  24. Agility M: Diskvalifikován

  25. Jumping M: 16/24, 53.37 s, 9.37 tr. b., 3.75 m/s

  26. Zkouška MA2: 1/5, 54.78 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  27. Brno - Vánoční Brno, 14. 12. 2019 - 15. 12. 2019

  28. Agility MA neděle: Diskvalifikován

  29. Agility MA sobota: 12/25, 62.3 s, 16.3 tr. b., 3.37 m/s

  30. Jumping MA neděle: 12/27, 51.31 s, 6.31 tr. b., 3.61 m/s

  31. Jumping MA sobota: Diskvalifikován

  32. Zkouška MA1 neděle: 1/3, 47.62 s, 0.0 tr. b., 3.46 m/s

  33. Zkouška MA1 sobota: 3/6, 52.46 s, 10.0 tr. b., 3.05 m/s

  34. Kroměříž - Bradavický Speciál Albuse Brumbála v Kroměříži, 28. 09. 2019 - 29. 09. 2019

  35. Turnaj I: 9/13, 57.15 s, 27.15 tr. b., 2.48 m/s

  36. Turnaj II: Diskvalifikován

  37. Zk agility I: Diskvalifikován

  38. Zk agility II: Diskvalifikován

  39. Brno - Podzimní Robinsonáda, 14. 09. 2019

  40. Agility Medium: Diskvalifikován

  41. Jumping Medium: Diskvalifikován

  42. Zkouška MA1: Diskvalifikován

  43. Olomouc - HAVLICZECH XIV. speciál, 24. 08. 2019

  44. Jumping M: 13/18, 47.26 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  45. Zkouška II. MA1: 2/2, 52.69 s, 0.69 tr. b., 3.17 m/s

  46. Zkouška I. MA1: 1/2, 48.2 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  47. Přerov - BRIT CUP, 17. 08. 2019

  48. Agility Open: Diskvalifikován

  49. Agility Zk: 1/4, 42.84 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  50. Jumping Open: 12/21, 43.14 s, 7.14 tr. b., 3.76 m/s

  51. Jakubčovice nad Odrou - Jumping speciál o Geloren, 30. 06. 2019

  52. Jumping 1: Diskvalifikován

  53. Jumping 2: Diskvalifikován

  54. Zkoušky: Diskvalifikován

  55. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  56. 1. Medium - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  57. 2. Medium - Agi - Junioři: Diskvalifikován

  58. 3. Medium - Jum - Junioři: Diskvalifikován

  59. Třebíč - Calibra speciál, Moravský pohár kníračů, 08. 05. 2019

  60. Jumping MA1 - I: Diskvalifikován

  61. Jumping MA1 - II: 1/8, 38.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  62. Jumping speciál MA1: Diskvalifikován

  63. Třešť - Ztřeštěnec, 04. 05. 2019

  64. Jumping 1: Diskvalifikován

  65. JUMPING 2: 6/13, 47.65 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  66. JUMPING 3 : Diskvalifikován