Cz En

Agility Individual - J

  1. Datum: 05. 09. 2021
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Pánková, Lenka (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 82.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.15 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 0 0 0.0 0.0 41.68 5.28 V V
2 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 44.43 4.95 V V
3 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active 0 0 0.0 0.0 45.13 4.87 V V
4 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly 0 0 0.0 0.0 47.6 4.62 V V
5 030319 Adéla Hasalová Casey 0 0 0.0 0.0 48.2 4.56 V V
6 033620 Kateřina Schacherlová Jůlie 0 0 2.02 2.02 55.02 4.0 V V
7 089419 Sára Bartoňková Lucinka 0 0 2.45 2.45 55.45 3.97 V V
8 071517 Kateřina Bartušková Cira Almiri 0 0 4.28 4.28 57.28 3.84 V V
9 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 38.82 5.67 V V
10 057220 Julie Karlíková Teddy 0 1 0.0 5.0 50.08 4.39 V V
11 026220 Lucie Koubová A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 1 0.0 5.0 52.65 4.18 V V
12 048119 Klára Janáková Pampeliška z Hájenky Hůrka 1 0 0.93 5.93 53.93 4.08 V V
13 029517 Nikol Cholastová Jenny 0 0 9.14 9.14 62.14 3.54 VD VD
14 008120 Jan Fábera Happy 0 2 4.76 14.76 57.76 3.81 VD VD
15 074318 Lucie Adámková Amelie Top Temperamente 0 1 11.68 16.68 64.68 3.4 D D
16 082218 Tereza Kvasničková Miki 0 1 28.21 33.21 81.21 2.71 BO BO
DIS 018021 Soňa Zoulová Aurelius Harlekin Prague Campanile DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 053418 Marie Šimečková Edmond Aqarella Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063619 Ludmila Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081019 Lucie Machová Lord-dy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 046120 Tereza Cabrnochová Max DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 061018 Lucie Koubová A3Ch As You Like It of Youwentis DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 020819 Zuzana Weisová Corny Jozucita DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081918 Melanie Reiser Buddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013121 Sofia Blašková You For Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO