Cz En

Ludmila Lenková

  1. Číslo: 005687
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 16. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2020
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 058916 (S), Ruby

  2. 063619 (M), Jocose Boy z Lomu ve Skále

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  2. II. zkouška A1 M, Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  3. II. zkouška A3 S, Ruby: 4/9, 44.7 s, 8.7 tr. b., 3.8 m/s

  4. I, zkouška A1 M, Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  5. I. zkouška A3 S, Ruby: Diskvalifikován

  6. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  7. ZkA. MA1 I., Jocose Boy z Lomu ve Skále: 1/5, 29.61 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  8. ZkA. MA1 II., Jocose Boy z Lomu ve Skále: 3/5, 42.08 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  9. Studenec u Trutnova - OPSION 067, 07. 03. 2020

  10. 8.studenecká, Ruby: 4/10, 47.67 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  11. 9.studenecká, Ruby: 2/10, 44.24 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  12. Praha Štěrboholy - Duo speciál a tři oříšky pro jedničky, 16. 02. 2020

  13. M A1 I., Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  14. M A1 II., Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  15. M A1 III., Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  16. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  17. ZkA. MA1 I., Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  18. ZkA. MA1 II., Jocose Boy z Lomu ve Skále: 1/4, 40.82 s, 10.0 tr. b., 3.58 m/s

  19. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  20. A1 II M, Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  21. A1 I M, Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  22. Ratenice - Lednové dvojzkoušky, 19. 01. 2020

  23. ZkA. MA1 I., Jocose Boy z Lomu ve Skále: 7/11, 35.09 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  24. ZkA. MA1 II., Jocose Boy z Lomu ve Skále: 1/11, 29.17 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  25. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  26. III. zkouška SA3, Ruby: 2/9, 35.45 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  27. II. zkouška SA3, Ruby: 2/9, 39.74 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  28. I. zkouška SA3, Ruby: 6/9, 41.52 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  29. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  30. Batmanova zkouška SA2, Ruby: 2/5, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  31. Supermanova zkouška SA2, Ruby: 2/5, 45.63 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  32. Havlovice - OPSION 064 / Východočeské finále, 05. 10. 2019

  33. 1.kvalifikace, Jocose Boy z Lomu ve Skále: 5/11, 40.91 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  34. 2.kvalifikace, Jocose Boy z Lomu ve Skále: Diskvalifikován

  35. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  36. Agility D, Ruby: 9/15, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  37. Agility Squads as Individual, Ruby: 5/51, 45.93 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  38. Jumping D, Ruby: 9/15, 38.61 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  39. Jumping Squads as Individual, Ruby: 14/52, 39.11 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  40. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  41. II. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  42. I. zkouška SA2, Ruby: 4/8, 39.86 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  43. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 23. 08. 2019

  44. II. zkouška, Ruby: 2/7, 38.22 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  45. I. zkouška, Ruby: Diskvalifikován

  46. Cvikov - 31. Dvojzkoušky agility Cvikov + A0, 10. 08. 2019

  47. 1. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  48. 2. zkouška SA2, Ruby: 2/5, 47.41 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  49. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  50. II. zkouška SA2, Ruby: 2/4, 46.54 s, 10.0 tr. b., 3.65 m/s

  51. I.. zkouška SA2, Ruby: 1/4, 46.98 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  52. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  53. 1.Zkouška - SA2, Ruby: 3/9, 54.33 s, 12.33 tr. b., 3.74 m/s

  54. 2.Zkouška - SA2, Ruby: Diskvalifikován

  55. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  56. D Agility IV, Ruby: Diskvalifikován

  57. D Agility V, Ruby: 2/9, 48.16 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  58. D Agility VI, Ruby: 5/9, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  59. D Jumping III, Ruby: Diskvalifikován

  60. D Jumping IV, Ruby: 8/9, 44.2 s, 5.46 tr. b., 3.89 m/s

  61. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  62. D Agility I, Ruby: 2/12, 43.77 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  63. D Agility II, Ruby: Diskvalifikován

  64. D Agility III, Ruby: Diskvalifikován

  65. D Jumping I, Ruby: 2/12, 39.24 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  66. D Jumping II, Ruby: Diskvalifikován

  67. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  68. II. zkouška SA2, Ruby: 7/18, 45.95 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  69. I. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  70. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  71. II.zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  72. I. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  73. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  74. II. zkouška SA2, Ruby: 3/17, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. I. zkouška SA2, Ruby: 3/17, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  76. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  77. Czech Imp Jump, Ruby: Diskvalifikován

  78. Jumping 1, Ruby: 5/32, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  79. Jumping 2, Ruby: 17/31, 45.86 s, 24.86 tr. b., 3.12 m/s

  80. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  81. AGILITY DRUZSTVA, Ruby: 20/57, 47.17 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  82. D Agility, Ruby: 4/22, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  83. D Hra, Ruby: 15/21, 41.48 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  84. D Jumping, Ruby: 15/22, 45.92 s, 8.92 tr. b., 3.68 m/s

  85. JUMPING DRUZSTVA, Ruby: 40/57, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  86. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  87. II. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  88. I. zkouška SA2, Ruby: 6/10, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  89. jumping SA2, Ruby: 5/10, 31.95 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  90. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  91. JUMPING 1 S, Ruby: 5/17, 44.75 s, 1.75 tr. b., 4.04 m/s

  92. JUMPING 2 S, Ruby: 9/17, 40.76 s, 6.76 tr. b., 3.93 m/s

  93. Zkouška 2 SA2, Ruby: 2/4, 45.59 s, 2.59 tr. b., 3.44 m/s

  94. Zkouška SA2, Ruby: 3/4, 49.53 s, 16.53 tr. b., 3.19 m/s

  95. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  96. II. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  97. I. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  98. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  99. 1.ZkA - SA2, Ruby: 6/9, 42.24 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  100. 2.ZkA - SA2, Ruby: 5/9, 45.78 s, 12.78 tr. b., 3.39 m/s

  101. 3.ZkA - SA2, Ruby: Diskvalifikován

  102. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  103. 1. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  104. 2. zkouška SA2, Ruby: 2/6, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  105. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  106. D Agility I, Ruby: Diskvalifikován

  107. D Agility II, Ruby: 4/15, 42.91 s, 1.21 tr. b., 3.85 m/s

  108. D Agility III, Ruby: Diskvalifikován

  109. D Agility IV, Ruby: 9/13, 61.29 s, 25.68 tr. b., 2.86 m/s

  110. D Jumping I, Ruby: 7/15, 42.78 s, 10.36 tr. b., 3.48 m/s

  111. D Jumping II, Ruby: 11/15, 56.13 s, 28.27 tr. b., 2.99 m/s

  112. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  113. Jumpy I.běh S, Ruby: 4/10, 44.69 s, 10.69 tr. b., 3.51 m/s

  114. Jumpy II.běh S, Ruby: Diskvalifikován

  115. Zkouška A2 SA2, Ruby: 3/7, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  116. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  117. I. Batmanova zkouška SA2, Ruby: 1/5, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.78 m/s

  118. II. Supermanova zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  119. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  120. 1. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  121. 2. zkouška SA2, Ruby: 11/13, 54.46 s, 11.46 tr. b., 3.31 m/s

  122. Junioři S, Ruby: 4/8, 46.97 s, 6.97 tr. b., 3.62 m/s

  123. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  124. 1. zkouška SA2, Ruby: 2/11, 39.76 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  125. 2. zkouška SA2, Ruby: 6/11, 50.89 s, 23.89 tr. b., 3.05 m/s

  126. Junioři S, Ruby: Diskvalifikován

  127. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  128. Agility D, Ruby: Diskvalifikován

  129. Agility Squads, Ruby: Diskvalifikován

  130. Hra D, Ruby: 13/23, 41.35 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  131. Jumping D, Ruby: 18/23, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  132. Jumping Squads, Ruby: Diskvalifikován

  133. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  134. 1.zkouška, Ruby: 3/7, 51.55 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  135. 2.zkouška, Ruby: Diskvalifikován

  136. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  137. III. zkouška SA1, Ruby: 3/8, 32.38 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  138. II. zkouška SA1, Ruby: 4/8, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  139. IV. zkouška SA1, Ruby: 3/8, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  140. I. zkouška SA1, Ruby: 4/8, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  141. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  142. A1 Jump II. S, Ruby: 6/9, 34.32 s, 9.32 tr. b., 3.35 m/s

  143. A1 Jump I. S, Ruby: 6/9, 34.9 s, 9.9 tr. b., 3.41 m/s

  144. Zkouška A1 SA1, Ruby: Diskvalifikován

  145. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  146. ZkA II. SA1, Ruby: Diskvalifikován

  147. ZkA I. SA1, Ruby: Diskvalifikován

  148. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  149. 1. ZK SA1, Ruby: Diskvalifikován

  150. 2. ZK SA1, Ruby: 7/11, 51.18 s, 24.18 tr. b., 2.54 m/s

  151. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  152. Agility S, Ruby: Diskvalifikován

  153. Jumping S, Ruby: Diskvalifikován

  154. Zkoušky A1 SA1, Ruby: Diskvalifikován