Cz En

Ludmila Lenková

  1. Číslo: 005687
  2. Člen KA: Ano
  3. Klubový zpravodaj: Ne
  4. Členem KA od: 16. 01. 2017
  5. Členem KA do: 31. 12. 2019
  6. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 058916 (S), Ruby

Výsledky

  1. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  2. II.zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  3. I. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  4. Kladno - Ice Agi I., 09. 12. 2018

  5. II. zkouška SA2, Ruby: 3/17, 37.93 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  6. I. zkouška SA2, Ruby: 3/17, 40.81 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  7. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  8. Czech Imp Jump, Ruby: Diskvalifikován

  9. Jumping 1, Ruby: 5/32, 40.02 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  10. Jumping 2, Ruby: 17/31, 45.86 s, 24.86 tr. b., 3.12 m/s

  11. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  12. AGILITY DRUZSTVA, Ruby: 20/57, 47.17 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  13. D Agility, Ruby: 4/22, 42.4 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  14. D Hra, Ruby: 15/21, 41.48 s, 15.0 tr. b., 3.81 m/s

  15. D Jumping, Ruby: 15/22, 45.92 s, 8.92 tr. b., 3.68 m/s

  16. JUMPING DRUZSTVA, Ruby: 40/57, 38.94 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  17. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  18. II. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  19. I. zkouška SA2, Ruby: 6/10, 33.65 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  20. jumping SA2, Ruby: 5/10, 31.95 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  21. Jičín - Jičínské závody, 25. 08. 2018

  22. JUMPING 1 S, Ruby: 5/17, 44.75 s, 1.75 tr. b., 4.04 m/s

  23. JUMPING 2 S, Ruby: 9/17, 40.76 s, 6.76 tr. b., 3.93 m/s

  24. Zkouška 2 SA2, Ruby: 2/4, 45.59 s, 2.59 tr. b., 3.44 m/s

  25. Zkouška SA2, Ruby: 3/4, 49.53 s, 16.53 tr. b., 3.19 m/s

  26. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  27. II. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  28. I. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  29. Kosmonosy - Kosmonoské trojzkoušky, 29. 07. 2018

  30. 1.ZkA - SA2, Ruby: 6/9, 42.24 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  31. 2.ZkA - SA2, Ruby: 5/9, 45.78 s, 12.78 tr. b., 3.39 m/s

  32. 3.ZkA - SA2, Ruby: Diskvalifikován

  33. Kladno - Letní Fresh, 07. 07. 2018

  34. 1. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  35. 2. zkouška SA2, Ruby: 2/6, 44.29 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  36. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  37. D Agility I, Ruby: Diskvalifikován

  38. D Agility II, Ruby: 4/15, 42.91 s, 1.21 tr. b., 3.85 m/s

  39. D Agility III, Ruby: Diskvalifikován

  40. D Agility IV, Ruby: 9/13, 61.29 s, 25.68 tr. b., 2.86 m/s

  41. D Jumping I, Ruby: 7/15, 42.78 s, 10.36 tr. b., 3.48 m/s

  42. D Jumping II, Ruby: 11/15, 56.13 s, 28.27 tr. b., 2.99 m/s

  43. Žernov - Žernovské jumpy, 21. 04. 2018

  44. Jumpy I.běh S, Ruby: 4/10, 44.69 s, 10.69 tr. b., 3.51 m/s

  45. Jumpy II.běh S, Ruby: Diskvalifikován

  46. Zkouška A2 SA2, Ruby: 3/7, 43.94 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  47. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  48. I. Batmanova zkouška SA2, Ruby: 1/5, 40.19 s, 5.19 tr. b., 3.78 m/s

  49. II. Supermanova zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  50. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  51. 1. zkouška SA2, Ruby: Diskvalifikován

  52. 2. zkouška SA2, Ruby: 11/13, 54.46 s, 11.46 tr. b., 3.31 m/s

  53. Junioři S, Ruby: 4/8, 46.97 s, 6.97 tr. b., 3.62 m/s

  54. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  55. 1. zkouška SA2, Ruby: 2/11, 39.76 s, 5.0 tr. b., 3.82 m/s

  56. 2. zkouška SA2, Ruby: 6/11, 50.89 s, 23.89 tr. b., 3.05 m/s

  57. Junioři S, Ruby: Diskvalifikován

  58. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  59. Agility D, Ruby: Diskvalifikován

  60. Agility Squads, Ruby: Diskvalifikován

  61. Hra D, Ruby: 13/23, 41.35 s, 10.0 tr. b., 3.87 m/s

  62. Jumping D, Ruby: 18/23, 43.94 s, 10.0 tr. b., 4.14 m/s

  63. Jumping Squads, Ruby: Diskvalifikován

  64. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 056, 08. 07. 2017

  65. 1.zkouška, Ruby: 3/7, 51.55 s, 5.0 tr. b., 3.34 m/s

  66. 2.zkouška, Ruby: Diskvalifikován

  67. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  68. III. zkouška SA1, Ruby: 3/8, 32.38 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  69. II. zkouška SA1, Ruby: 4/8, 34.65 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  70. IV. zkouška SA1, Ruby: 3/8, 30.11 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  71. I. zkouška SA1, Ruby: 4/8, 41.78 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  72. Žernov u České Skalice - Žernovské velikonoční jumpy, 17. 04. 2017

  73. A1 Jump II. S, Ruby: 6/9, 34.32 s, 9.32 tr. b., 3.35 m/s

  74. A1 Jump I. S, Ruby: 6/9, 34.9 s, 9.9 tr. b., 3.41 m/s

  75. Zkouška A1 SA1, Ruby: Diskvalifikován

  76. Ratenice - Míšiny dvojzkoušky, 28. 01. 2017

  77. ZkA II. SA1, Ruby: Diskvalifikován

  78. ZkA I. SA1, Ruby: Diskvalifikován

  79. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  80. 1. ZK SA1, Ruby: Diskvalifikován

  81. 2. ZK SA1, Ruby: 7/11, 51.18 s, 24.18 tr. b., 2.54 m/s

  82. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  83. Agility S, Ruby: Diskvalifikován

  84. Jumping S, Ruby: Diskvalifikován

  85. Zkoušky A1 SA1, Ruby: Diskvalifikován