Cz En

Agility Squads as Individual

  1. Datum: 04. 09. 2021
  2. Závod: Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 53.0 s
  6. Maximální čas: 103.0 s
  7. Délka: 205.0 m
  8. Velikost: M
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 3.87 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 072819 Kateřina Marešová A3Ch Monty Z Josefovské pevnosti 0 0 0.0 0.0 39.93 5.13 V V
2 080016 Mikuláš Kočvara A3Ch Lisa Farma Štěkot 0 0 0.0 0.0 40.51 5.06 V V
3 018021 Soňa Zoulová Aurelius Harlekin Prague Campanile 0 0 0.0 0.0 40.93 5.01 V V
4 030319 Adéla Hasalová Casey 0 0 0.0 0.0 48.78 4.2 V V
5 048119 Klára Janáková Pampeliška z Hájenky Hůrka 0 0 0.0 0.0 49.87 4.11 V V
6 033620 Kateřina Schacherlová Jůlie 0 0 0.0 0.0 52.1 3.93 V V
7 074318 Lucie Adámková Amelie Top Temperamente 0 0 0.7 0.7 53.7 3.82 V V
8 063016 Kateřina Mrázková A3Ch Calahari Etosha Thiwahe 1 0 0.0 5.0 35.5 5.77 V V
9 067219 Jan Sigmund Arwen Easy Euforia 1 0 0.0 5.0 39.23 5.23 V V
10 046120 Tereza Cabrnochová Max 1 0 0.0 5.0 40.22 5.1 V V
11 081918 Melanie Reiser Buddy 1 0 0.0 5.0 40.63 5.05 V V
12 001819 Natálie Šišovská Beetroot Happy Javelai 1 0 0.0 5.0 42.8 4.79 V V
13 070819 Anastázie Ondrúšová Elodie Alkyra 0 1 0.0 5.0 43.52 4.71 V V
14 035118 Bára Terčová A3Ch Embargo de Nigromanta 1 0 0.0 5.0 46.88 4.37 V V
15 026220 Lucie Koubová A3Ch Finn Black Modrá Odysea 0 1 0.0 5.0 47.32 4.33 V V
16 053418 Marie Šimečková Edmond Aqarella Bohemica 0 1 0.0 5.0 48.41 4.23 V V
17 061018 Lucie Koubová A3Ch As You Like It of Youwentis 0 1 3.8 8.8 56.8 3.61 VD VD
18 031120 Kristýna Zástěrová Mr.Bombastic Z Heřmanova Dvora 2 0 0.0 10.0 42.01 4.88 VD VD
19 071517 Kateřina Bartušková Cira Almiri 1 1 0.51 10.51 53.51 3.83 VD VD
20 029517 Nikol Cholastová Jenny 0 1 7.54 12.54 60.54 3.39 VD VD
21 089419 Sára Bartoňková Lucinka 1 1 4.72 14.72 57.72 3.55 VD VD
22 008120 Jan Fábera Happy 3 0 0.0 15.0 48.02 4.27 VD VD
23 020819 Zuzana Weisová Corny Jozucita 2 1 0.0 15.0 52.74 3.89 VD VD
24 037820 Julie Rybová Barney Star od Ritušky 0 0 22.72 22.72 75.72 2.71 D D
DIS 041021 Václav Jirásek A3Ch Yantanee ze Shetlandů DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013121 Sofia Blašková You For Me Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079417 Lucie Frimmelová A3Ch Baltazar Ellie's Jolly DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 014619 Veronika Vyparinová Enzo z Pravého břehu DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082218 Tereza Kvasničková Miki DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 003821 Ema Závodná Chilli DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS Karolína Mikušová Luna - "Lulu" DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 057220 Julie Karlíková Teddy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 054420 Nikol Kubicová Juster Sněžný tygr DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 092119 Anna Maroušková Ciabatta Costcowana von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 024019 Tereza Habermannová Birioni z Ballabaru DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081019 Lucie Machová Lord-dy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 066620 Kristýna Pichová Jůlie DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 000014 Radka Podmolová A3Ch Cat Elis Vrabčí hnízdo DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002321 Kateřina Marešová Coudy Czech Maparo Active DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 063619 Ludmila Lenková Jocose Boy z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO