Václav Jirásek

  1. Číslo: 007192
  2. OSA: ForPes
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 11. 05. 2020
  6. Členem KA do: 31. 12. 2023
  7. Pohlaví: muž

    Průkazy

  1. 028620 (S), A3Ch Faroth z Lorienu Moravia

    Arrow_down
  2. 001521 (L), A3Ch Accelerated Caddy Breembark

    Arrow_down
  3. 041021 (M), A3Ch Yantanee ze Shetlandů

    Arrow_down
  4. 069422 (L), A3Ch Big Shock Breembark

    Arrow_down

Výsledky

  1. Studenec u Trutnova - Březnové dvojzkoušky (i pro PARA), 26. 03. 2023

  2. II. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/10, 41.63 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  3. I. zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  4. Studenec u Trutnova - Březnové jumpingy + A0, 25. 03. 2023

  5. III. jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/21, 35.79 s, 0.0 tr. b., 5.2 m/s

  6. II. jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  7. I. jumping, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/23, 33.37 s, 0.0 tr. b., 5.45 m/s

  8. Terezín - DogFriends Cup 2023 (2/3), 11. 02. 2023

  9. Jumping 2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  10. LA3 I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  11. LA3 II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  12. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0 a Veteráni, 05. 02. 2023

  13. Zkouška LA3 I., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  14. Zkouška LA3 II., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  15. Terezín - DogFriends Cup 2023 (1/3), 14. 01. 2023

  16. Jumping2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  17. LA3 I, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 5/18, 46.36 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  18. LA3 II, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  19. Kladno - Lednový rozjezd + A0, 08. 01. 2023

  20. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/14, 45.63 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  21. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  22. Studenec u Trutnova - Vánoční zkoušky a jumpingy, 30. 12. 2022 - 01. 01. 2023

  23. III. JUMPING L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  24. II. JUMPING L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  25. II. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  26. I. JUMPING L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  27. I. zkouška A3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  28. Terezín - Agility pro Ukrajinu II., 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  29. Jumping 2+3 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/13, 39.35 s, 0.0 tr. b., 5.34 m/s

  30. LA3 III, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  31. LA3 IV, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  32. Kladno - UFO Trojzkoušky (sobota), 05. 11. 2022

  33. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  34. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  35. 3. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  36. Kladno - TGI Friday odpolední dvojzkoušky, 14. 10. 2022

  37. 1. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  38. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  39. 2. Zkouška LA3, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  41. Čerčany - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2022 - 09. 10. 2022

  42. Agility D, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/12, 37.18 s, 5.0 tr. b., 5.73 m/s

  43. Agility D, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/12, 35.69 s, 0.0 tr. b., 5.18 m/s

  44. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/42, 38.4 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  45. Agility Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 17/30, 41.5 s, 10.0 tr. b., 4.46 m/s

  46. Jumping D, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/12, 26.21 s, 0.0 tr. b., 5.72 m/s

  47. Jumping D, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/12, 30.43 s, 0.0 tr. b., 5.55 m/s

  48. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 29/42, 33.92 s, 5.0 tr. b., 5.16 m/s

  49. Jumping Squads as Individual, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  50. Chlumec - Krajský přebor Ústeckého kraje pro děti a mládež, 01. 10. 2022

  51. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 37.07 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  52. Agility M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 6/9, 32.77 s, 10.0 tr. b., 5.25 m/s

  53. Agility S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  54. Hra L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 4/7, 32.0 s, 0.0 tr. b., 5.88 m/s

  55. Hra M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 5/9, 33.12 s, 5.0 tr. b., 5.68 m/s

  56. Hra S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/6, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  57. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 3/7, 35.82 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  58. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  59. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  60. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké zkoušky, 11. 09. 2022

  61. 1. Zkouška LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 38.12 s, 0.0 tr. b., 5.12 m/s

  62. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 7/10, 42.88 s, 10.0 tr. b., 4.55 m/s

  63. 2. Zkouška LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 43.16 s, 0.0 tr. b., 4.87 m/s

  64. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  65. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 083, 14. 08. 2022

  66. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 44.1 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  67. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 36.36 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  68. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 082, 13. 08. 2022

  69. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  70. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  71. Praha - Uhříněves - 14. PESOPARK Agi Duo zkoušky, 23. 07. 2022

  72. 1. běh LA 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  73. 1. běh MA 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 36.1 s, 5.0 tr. b., 5.01 m/s

  74. 2. běh LA 2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  75. 2. běh MA 2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  76. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  77. 1.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  78. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  79. 2.zkouška, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  80. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Páteční CANVIT Rychlozkoušky, 10. 06. 2022

  82. ZkA. II. LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 33.02 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  83. ZkA. II. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  84. ZkA. I. LA2, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  85. ZkA. I. MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  86. Děčín - Májový pohár, 29. 05. 2022

  87. Agility "Simplebiotix" L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  88. Jumping A1 "Mazlíčkův mls" L , A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 29.66 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  89. Zkouška "INABA FOODS" LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 31.16 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  90. Kopaniny u Aše - Kopaninský hop, 30. 04. 2022 - 01. 05. 2022

  91. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  92. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  93. Jumping 2 L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/22, 47.25 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  94. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  95. Zkouška 2 LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 39.4 s, 0.0 tr. b., 5.13 m/s

  96. Zkouška 3 LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/5, 40.14 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  97. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  98. Agility L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 7/21, 43.85 s, 5.0 tr. b., 4.74 m/s

  99. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  100. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 32.41 s, 0.0 tr. b., 5.03 m/s

  101. Kladno - Beasťácké trojzkoušky + 2x A0 Jump, 26. 03. 2022

  102. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/9, 32.91 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  103. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 2/9, 32.02 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  104. 3. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  105. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice + Jumpingy A0, 13. 03. 2022

  106. Zkouška LA1 I., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  107. Zkouška LA1 II., A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/7, 32.25 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  108. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 12. 03. 2022

  109. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  110. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/4, 36.97 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  111. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  112. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  113. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/4, 35.05 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  114. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 5, 16. 01. 2022

  115. 1. Jumping L, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  116. 1. Jumping M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  117. 1. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: Diskvalifikován

  118. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  119. 2. Zkouška LA1, A3Ch Accelerated Caddy Breembark: 1/8, 33.92 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  120. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  121. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  122. Jumping 2+3 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  123. MA2 So I, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 4/7, 59.47 s, 21.47 tr. b., 3.26 m/s

  124. MA2 So II, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  125. Beroun - Vánoční zkoušky, 19. 12. 2021

  126. 1. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  127. 2. Zkouška MA2, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  128. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  129. Jumping Vet Sobota S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  130. Neděle Agility Vet S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/2, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  131. Nedělě Jumping Vet S , A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  132. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  133. Agility Individual - D, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/14, 52.05 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  134. Agility Individual - D, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  135. Agility Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  136. Agility Squads as Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  137. Jumping Individual - D, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/13, 32.03 s, 0.0 tr. b., 5.65 m/s

  138. Jumping Individual - D, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  139. Jumping Squads as Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  140. Jumping Squads as Individual, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  141. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  142. Agility VET S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/2, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  143. Jumping VET S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/2, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  144. Jumping 1 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  145. Jumping 2 M, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  146. 1. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 32.68 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  147. 2. Zkouška MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 3/5, 42.99 s, 10.0 tr. b., 3.93 m/s

  148. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  149. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 33.73 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  150. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  151. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/4, 33.03 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  152. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  153. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  154. 1.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 1/5, 40.94 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  155. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/3, 61.58 s, 11.58 tr. b., 3.22 m/s

  156. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  157. 2.zkouška, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  158. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  159. 1. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: 2/4, 30.25 s, 5.0 tr. b., 5.39 m/s

  160. 1. běh SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  161. 2. běh MA1, A3Ch Yantanee ze Shetlandů: Diskvalifikován

  162. 2. běh SA2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  163. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  164. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 36.79 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  165. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  166. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  167. 1. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/4, 41.69 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  168. 2. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  169. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  170. 1. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  171. 2. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/6, 50.67 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  172. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  173. 1. Jumping S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/9, 46.82 s, 0.82 tr. b., 3.93 m/s

  174. 1. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 2/5, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.66 m/s

  175. 2. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  176. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  177. Finále, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  178. 1.kvalifikace, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 9/11, 56.29 s, 6.29 tr. b., 3.43 m/s

  179. 2.kvalifikace, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 8/11, 60.94 s, 17.94 tr. b., 3.07 m/s

  180. 3.kvalifikace, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  181. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  182. 1. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  183. 2. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  184. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  185. Agility D Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  186. Agility Squads, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  187. Jumping D Individual, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  188. Jumping Squads, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  189. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  190. II. zkouška A1 S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  191. I. zkouška A1 S, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  192. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  193. 1.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/6, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  194. 2.zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 5/6, 46.93 s, 10.93 tr. b., 3.54 m/s

  195. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  196. I. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/4, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  197. 2. zkouška, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  198. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  199. SA1 I, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 35.4 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  200. SA1 II, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/3, 38.13 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  201. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  202. Zkouška 1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  203. Zkouška 2, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  204. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  205. 1. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován

  206. 2. Zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 3/8, 48.78 s, 13.78 tr. b., 3.24 m/s

  207. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  208. II. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: 1/2, 50.87 s, 7.87 tr. b., 3.44 m/s

  209. I. zkouška SA1, A3Ch Faroth z Lorienu Moravia: Diskvalifikován