Cz En

028620

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Václav Jirásek, ForPes

    Člen KA

Pes

  1. A3Ch Faroth z Lorienu Moravia, Sheltie

Výsledky

  1. Mariánské Lázně - Rozloučení s létem, 18. 09. 2021 - 19. 09. 2021

  2. Jumping Vet Sobota S: Diskvalifikován

  3. Neděle Agility Vet S: 2/2, 47.46 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  4. Nedělě Jumping Vet S : Diskvalifikován

  5. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  6. Agility Individual - D: 3/14, 52.05 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  7. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Individual - D: Diskvalifikován

  9. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  10. Aš - KOPANINSKÝ hop-konec prázdnin, 28. 08. 2021

  11. Agility VET S: 1/2, 39.16 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  12. Jumping VET S: 1/2, 28.0 s, 0.0 tr. b., 5.25 m/s

  13. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 080, 22. 08. 2021

  14. 1.zkouška: 1/3, 46.73 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  15. 2.zkouška: Diskvalifikován

  16. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 079, 21. 08. 2021

  17. 1.zkouška: 2/3, 61.58 s, 11.58 tr. b., 3.22 m/s

  18. 2.zkouška: Diskvalifikován

  19. Praha - Uhříněves - 12. MARP Agi Duo zkoušky Pesopark, 14. 08. 2021

  20. 1. běh SA2: Diskvalifikován

  21. 2. běh SA2: Diskvalifikován

  22. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 074, 10. 07. 2021

  23. 1.zkouška: 1/3, 36.79 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  24. 2.zkouška: 1/3, 46.34 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  25. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky, 02. 07. 2021

  26. 1. zkouška: 2/4, 41.69 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  27. 2. zkouška: 1/4, 38.06 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  28. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  29. 1. zkouška SA1: 1/6, 47.44 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  30. 2. zkouška SA1: 1/6, 50.67 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  31. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping 3, 12. 06. 2021

  32. 1. Jumping S: 2/9, 46.82 s, 0.82 tr. b., 3.93 m/s

  33. 1. Zkouška SA1: 2/5, 42.68 s, 5.68 tr. b., 3.66 m/s

  34. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  35. Studenec u Trutnova - OPSION 069 / Východočeské finále, 03. 10. 2020

  36. 1.kvalifikace: 9/11, 56.29 s, 6.29 tr. b., 3.43 m/s

  37. 2.kvalifikace: 8/11, 60.94 s, 17.94 tr. b., 3.07 m/s

  38. 3.kvalifikace: Diskvalifikován

  39. Finále: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - MyBeast 5 Warm Up, 05. 09. 2020

  41. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  42. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  43. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  44. Agility D Individual: Diskvalifikován

  45. Agility Squads: Diskvalifikován

  46. Jumping D Individual: Diskvalifikován

  47. Jumping Squads: Diskvalifikován

  48. Studenec u Trutnova - LETNÍ OPENY + 2x ZKOUŠKY, 01. 08. 2020 - 02. 08. 2020

  49. II. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  50. I. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  51. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  52. 1.zkouška: 3/6, 42.59 s, 10.0 tr. b., 3.62 m/s

  53. 2.zkouška: 5/6, 46.93 s, 10.93 tr. b., 3.54 m/s

  54. Studenec u Trutnova - Odpolední dvojzkoušky na pohodu, 17. 07. 2020

  55. 2. zkouška: Diskvalifikován

  56. I. zkouška: 1/4, 32.82 s, 0.0 tr. b., 4.08 m/s

  57. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  58. SA1 I: 1/3, 35.4 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  59. SA1 II: 1/3, 38.13 s, 0.0 tr. b., 3.59 m/s

  60. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  61. Zkouška 1: Diskvalifikován

  62. Zkouška 2: Diskvalifikován

  63. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  64. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  65. 2. Zkouška SA1: 3/8, 48.78 s, 13.78 tr. b., 3.24 m/s

  66. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  67. II. zkouška SA1: 1/2, 50.87 s, 7.87 tr. b., 3.44 m/s

  68. I. zkouška SA1: Diskvalifikován