Cz En

Jumping Squads

  1. Datum: 22. 08. 2020
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 80.0 s
  7. Délka: 200.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 20
  10. Postupová rychlost: 4.0 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 36.35 5.5 V V
2 091219 Lucie Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental 0 0 0.0 0.0 37.62 5.32 V V
3 064818 Martin Šaling A3Ch A Little star of Youwentis 0 0 0.0 0.0 37.67 5.31 V V
4 062419 Markéta Klevarová Breda Šafránek Bohemia 0 0 0.0 0.0 37.71 5.3 V V
5 017316 Eliška Sovadinová Deli z Obolecké meze 0 0 0.0 0.0 37.81 5.29 V V
6 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp 0 0 0.0 0.0 38.24 5.23 V V
7 084815 Martina Neumanová Scottish Rose Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 38.94 5.14 V V
8 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 0 0.0 0.0 39.07 5.12 V V
9 000414 Anna Dušánková A3Ch Jamie Lee Jet ze Shetlandů 0 0 0.0 0.0 41.12 4.86 V V
10 044219 Eliška Sovadinová Uriel Chuck Top Narcis 0 0 0.0 0.0 41.53 4.82 V V
11 058916 Ludmila Lenková Ruby 0 0 0.0 0.0 42.18 4.74 V V
12 073818 Lucie Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 42.8 4.67 V V
13 039418 Tereza Najmanová Roxy 0 0 0.0 0.0 43.48 4.6 V V
14 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 0 0 0.0 0.0 44.92 4.45 V V
15 082817 Eliška Macurová Lasiie 0 0 0.0 0.0 44.99 4.45 V V
16 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 45.23 4.42 V V
17 023117 Michaela Dostálová Kakost Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 46.31 4.32 V V
18 081116 Natálie Šišovská Joyce Moravské srdce 0 0 0.0 0.0 47.1 4.25 V V
19 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 44.84 4.46 V V
20 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 0 0.0 5.0 44.92 4.45 V V
21 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad 0 1 0.0 5.0 45.56 4.39 V V
22 006019 Kateřina Marešová Bleky 0 1 0.0 5.0 46.16 4.33 V V
23 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská 0 1 0.0 5.0 47.04 4.25 V V
24 082019 Kamila Šišková Norma Jeane Karlovarský porcelán 0 1 0.0 5.0 48.59 4.12 V V
25 008717 Michael Máček Golden Brownie Paws on Heaven's 0 1 0.0 5.0 49.64 4.03 V V
26 022418 Nikol Matějíčková Asha Ushi Canis Care 1 0 0.34 5.34 50.34 3.97 V V
27 034619 Anna Maroušková Gaunerka Gerda von Schnappi Schnapp 1 0 3.08 8.08 53.08 3.77 VD VD
28 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera 0 1 4.64 9.64 54.64 3.66 VD VD
29 034819 Anna Maroušková Smělá Severka von Schnappi Schnapp 0 2 1.5 11.5 51.5 3.88 VD VD
30 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus 1 1 3.1 13.1 53.1 3.77 VD VD
31 075119 Klára Fojtová Pipa Květ Sakury 0 0 13.52 13.52 63.52 3.15 VD VD
32 038916 Rita Firýtová Ella 3 0 0.0 15.0 37.75 5.3 VD VD
33 009417 Alžběta Štětková Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír 1 1 10.3 20.3 60.3 3.32 D D
DIS 079119 Nela Víšková Figaro Alfi Od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 074519 Anna Dušánková Itty-Bitty z Lomu ve skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007920 Kateřina Čermáková Monty Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039220 Klára Válková Baracuda Pes do kapsy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005120 Monika Klopštoková Asterin Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 028620 Václav Jirásek A3Ch Faroth z Lorienu Moravia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059419 Sofia Serbáková Dag Vakuc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065416 Kateřina Hloucalová Constance Bohemia Black Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO