Cz En

009417

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alžběta Štětková, KS Panda

    Člen KA

Pes

  1. Bessi Hoyden Kopidlenský kavalír, Kavalír King Charles španěl

Výsledky

  1. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  2. Agility D Individual: 6/15, 41.24 s, 0.0 tr. b., 4.07 m/s

  3. Agility Squads: 26/43, 44.75 s, 7.75 tr. b., 3.78 m/s

  4. Jumping D Individual: 10/15, 49.63 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  5. Jumping Squads: 33/43, 60.3 s, 20.3 tr. b., 3.32 m/s

  6. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 068, 23. 07. 2020

  7. 1.zkouška: Diskvalifikován

  8. 2.zkouška: 3/8, 59.52 s, 10.52 tr. b., 3.34 m/s

  9. Jumping: Diskvalifikován

  10. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  11. 1.běh bez zón: 19/40, 24.61 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  12. 1.běh se zónami: 29/41, 27.0 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  13. 2.běh bez zón: 11/39, 20.06 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  14. 2.běh se zónami: 7/41, 28.69 s, 0.69 tr. b., 3.73 m/s

  15. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 15. 02. 2020

  16. ZkA. SA2 I.: Diskvalifikován

  17. ZkA. SA2 II.: 1/5, 41.69 s, 3.69 tr. b., 3.62 m/s

  18. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  19. 1. Zkouška A2 S: 7/12, 46.06 s, 5.06 tr. b., 3.73 m/s

  20. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 29. 11. 2019

  22. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  23. První zkouška: Diskvalifikován

  24. Ratenice - podzimní dvojzkoušky, 16. 11. 2019

  25. ZkA. SA2 I.: 7/7, 56.93 s, 13.93 tr. b., 3.16 m/s

  26. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  27. Beroun - Dvojzkoušky agility VIII. (všechny vel. kategorie), 02. 11. 2019

  28. Zkouška1 SA2: Diskvalifikován

  29. Zkouška2 SA2: Diskvalifikován

  30. Ratenice - Ratenické dvojzkoušky, 20. 10. 2019

  31. ZkA. SA2 I.: 4/7, 57.88 s, 17.88 tr. b., 3.2 m/s

  32. ZkA. SA2 II.: Diskvalifikován

  33. Praha 9 - Mistrovství ČR plemene KKCHŠ v agility, 29. 09. 2019

  34. Agility finále MČR KKCHŠ: 13/31, 59.06 s, 14.06 tr. b., 2.79 m/s

  35. Jumping MČR KKCHŠ: 12/31, 44.58 s, 4.58 tr. b., 3.32 m/s

  36. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  37. Agility D: 8/15, 46.8 s, 0.0 tr. b., 3.8 m/s

  38. Agility Squads as Individual: 20/51, 56.14 s, 0.14 tr. b., 3.76 m/s

  39. Jumping D: 7/15, 41.64 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s

  40. Jumping Squads as Individual: 30/52, 43.95 s, 0.95 tr. b., 3.85 m/s

  41. Družec okres Kladno - V. I. P. ZKOUŠKY U OBRÁZKU, 27. 08. 2019

  42. SA2- 1 běh: Diskvalifikován

  43. SA2- 2 běh: Diskvalifikován

  44. Kladno - Zkoušky NKÚ XI., 26. 07. 2019

  45. SA2 - I.: 6/7, 50.56 s, 11.56 tr. b., 3.3 m/s

  46. SA2 - II.: 5/7, 50.3 s, 14.3 tr. b., 3.38 m/s

  47. Kladno - Rakeťácké dvojzkoušky a jumping, 30. 06. 2019

  48. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  49. Zkouška SA1 I: 1/11, 40.49 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  50. Zkouška SA1 II: Diskvalifikován

  51. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  52. SA1 I: 6/8, 51.07 s, 18.07 tr. b., 2.86 m/s

  53. SA1 II: 2/8, 38.66 s, 5.0 tr. b., 3.93 m/s

  54. SA1 III: 6/8, 38.65 s, 5.0 tr. b., 4.01 m/s

  55. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 06. 2019

  56. Druhá zkouška SA1: 4/6, 45.41 s, 13.41 tr. b., 2.97 m/s

  57. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  58. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 30. 03. 2019

  59. ZkA. II. SA1: 3/8, 48.06 s, 5.06 tr. b., 3.43 m/s

  60. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  61. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 15. 03. 2019

  62. Druhá zkouška SA1: 2/6, 36.35 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  63. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  64. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  65. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  66. I. zkouška SA1: 5/12, 42.35 s, 5.0 tr. b., 3.42 m/s

  67. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  68. II. zkouška SA1: 6/18, 52.34 s, 12.34 tr. b., 3.0 m/s

  69. I. zkouška SA1: 9/18, 42.35 s, 11.35 tr. b., 3.38 m/s

  70. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  71. III. jumping S: 12/27, 54.14 s, 23.14 tr. b., 3.18 m/s

  72. II.jumping S: Diskvalifikován

  73. I. jumping S: 14/27, 50.95 s, 19.95 tr. b., 3.42 m/s

  74. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  75. II.zkouška SA1: 5/8, 58.72 s, 16.72 tr. b., 2.61 m/s

  76. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  77. Buštěhrad - Vánoční pohodové dvojzkoušky, 21. 12. 2018

  78. Druhá zkouška SA1: Diskvalifikován

  79. První zkouška SA1: Diskvalifikován

  80. Kladno - Zkoušky NKÚ V., 14. 12. 2018

  81. 1. zkouška SA1: 1/8, 40.4 s, 0.0 tr. b., 3.24 m/s

  82. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  83. Kladno - MyBeast Cup I., 10. 11. 2018 - 11. 11. 2018

  84. Agility 1 S: Diskvalifikován

  85. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  86. Zkouška SA1: 2/4, 60.21 s, 16.21 tr. b., 2.74 m/s

  87. Havlovice - OPSION 061 / východočeské finále, 06. 10. 2018

  88. 1.kvalifikace: Diskvalifikován

  89. 2.kvalifikace: 14/25, 44.49 s, 12.49 tr. b., 3.39 m/s

  90. 3.kvalifikace: 12/25, 33.63 s, 2.63 tr. b., 3.78 m/s

  91. Ratenice - Březnové dvojzkoušky, 24. 03. 2018

  92. ZkA. II. SA1: 6/8, 53.52 s, 18.52 tr. b., 2.71 m/s

  93. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  94. Ratenice - Únorové dvojzkoušky, 24. 02. 2018

  95. Zk.A II. SA1: Diskvalifikován

  96. ZkA. I. SA1: 5/8, 62.8 s, 31.8 tr. b., 2.36 m/s

  97. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  98. 1. A0 SA1: 1/6, 32.77 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  99. 2. A0 SA1: 2/6, 35.21 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  100. Junioři S: Diskvalifikován