Cz En

084815

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Martina Neumanová, Dogs in Action

    Člen KA

Pes

  1. Scottish Rose Perla z Polabí, Sheltie

Výsledky

  1. Kosmonosy - Odpolední SWEET ENERGY zkoušky, 10. 09. 2020

  2. II. zkouška A3 S: 1/6, 37.74 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  3. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  4. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  5. Agility J Individual: 2/29, 44.9 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  6. Agility Squads: 12/43, 35.89 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  7. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  8. Jumping Squads: 7/43, 38.94 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  9. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  10. II. zkouška A3 S: 3/9, 39.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  11. I. zkouška A3 S: Diskvalifikován

  12. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  13. III. jumping S: 1/12, 33.53 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  14. II. jumping S: 3/12, 29.78 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  15. I. jumping S: 7/12, 29.65 s, 5.0 tr. b., 4.96 m/s

  16. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  17. Batmanův jumping S: Diskvalifikován

  18. Jumping superhrdinů S: 4/12, 33.75 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  19. Kapitánský jumping S: Diskvalifikován

  20. Strážiště - Zkoušky superhrdinů, 12. 10. 2019

  21. Batmanova zkouška SA3: 2/6, 50.74 s, 10.74 tr. b., 3.59 m/s

  22. Supermanova zkouška SA3: Diskvalifikován

  23. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  24. Agility D: 11/15, 46.44 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  25. Agility Squads as Individual: 28/51, 51.3 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  26. Jumping D: 3/15, 35.99 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  27. Jumping Squads as Individual: 2/52, 35.31 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  28. Ptýrov u Mnichova Hradiště - 2. odpolední holi zkoušky - XS, S, M, ML, L, 04. 09. 2019

  29. II. zkouška SA3: 1/8, 47.33 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  30. I.zkouška SA3: 2/8, 52.89 s, 5.89 tr. b., 3.78 m/s

  31. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  32. II. zkouška SA3: 7/12, 45.23 s, 5.0 tr. b., 3.91 m/s

  33. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  34. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 17. 07. 2019

  35. II. zkouška SA3: 1/5, 41.13 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  36. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Dolní Přím - Probluz - Dvojzkoušky na Probluzi, 08. 06. 2019

  38. II. zkouška SA3: 1/6, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  39. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  40. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  41. Zkouška II. SA3: Diskvalifikován

  42. Zkouška I. SA3: 1/12, 49.71 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  43. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  44. D Agility I: Diskvalifikován

  45. D Agility II: Diskvalifikován

  46. D Agility III: Diskvalifikován

  47. D Jumping I: 7/12, 46.45 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  48. D Jumping II: 7/12, 37.07 s, 5.0 tr. b., 4.18 m/s

  49. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  50. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  51. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  52. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  53. II. zkouška SA3: Diskvalifikován

  54. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  55. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  56. II.zkouška SA2: 7/9, 57.11 s, 18.11 tr. b., 3.5 m/s

  57. I. zkouška SA2: 1/9, 36.79 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  58. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  59. II. zkouška SA2: 1/11, 45.24 s, 0.0 tr. b., 3.4 m/s

  60. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  61. I. zkouška SA2: 1/11, 44.66 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  62. I. zkouška SA2: 4/16, 49.85 s, 6.85 tr. b., 3.65 m/s

  63. Ptýrov - Fly FACTOR III. 2018, 30. 09. 2018

  64. Agility S: 3/16, 46.05 s, 5.0 tr. b., 4.52 m/s

  65. Jumping S: 3/14, 37.32 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  66. Zkouška SA2: 2/7, 47.04 s, 7.04 tr. b., 3.78 m/s

  67. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  68. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  69. D Agility: Diskvalifikován

  70. D Hra: Diskvalifikován

  71. D Jumping: 13/22, 36.26 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  72. JUMPING DRUZSTVA: 9/57, 32.12 s, 0.0 tr. b., 5.11 m/s

  73. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  74. II. zkouška SA2: 4/9, 46.93 s, 5.0 tr. b., 3.73 m/s

  75. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  76. Ptýrov - AgiRELAXACE - 3x jumping, 30. 06. 2018

  77. III. jumping S: Diskvalifikován

  78. II. Jumping S: 5/12, 41.05 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  79. I. JUMPING S: Diskvalifikován

  80. Ptýrov - AgiRELAXACE, 29. 06. 2018

  81. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  82. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  83. III.zkouška SA2: 3/7, 52.67 s, 11.67 tr. b., 3.11 m/s

  84. II. zkouška SA2: 3/7, 44.96 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  85. I. zkouška SA2: 2/7, 47.5 s, 5.0 tr. b., 3.68 m/s

  86. Liberec - Zkoušky superhrdinů, 02. 04. 2018

  87. I. Batmanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  88. II. Supermanova zkouška SA2: Diskvalifikován

  89. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  90. III. jumping S: Diskvalifikován

  91. II. jumping S: Diskvalifikován

  92. I. jumping S: Diskvalifikován

  93. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  94. II. Packa SA2: Diskvalifikován

  95. I. Packa SA2: Diskvalifikován

  96. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  97. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  98. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  99. Beroun - III. Kokosy na sněhu, 21. 01. 2018

  100. II. zkouška SA2: 1/8, 46.36 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  101. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  102. Liberec - Halloweenské - 2 x zkoušky, 07. 10. 2017

  103. II. zkouška SA2: 1/9, 37.82 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  104. I. zkouška SA2: 4/9, 41.55 s, 16.55 tr. b., 3.37 m/s

  105. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  106. 1. Zka - SA1: 5/11, 32.14 s, 5.0 tr. b., 4.45 m/s

  107. 2. Zka - SA1: 5/11, 30.9 s, 5.0 tr. b., 4.14 m/s

  108. 3. Zka - SA1: Diskvalifikován

  109. Mnichovo Hradiště - Odpolední dvojzkoušky, 18. 07. 2017

  110. Zkouška II SA1: Diskvalifikován

  111. Zkouška I SA1: 1/5, 30.14 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  112. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  113. 1. běh SA1: 1/17, 29.83 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  114. 2. běh SA1: 1/17, 34.22 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  115. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  116. III. zkouška SA1: 3/13, 29.09 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  117. III. zkouška SA1: 4/8, 27.61 s, 5.0 tr. b., 4.71 m/s

  118. II. zkouška SA1: 7/13, 37.12 s, 10.0 tr. b., 3.72 m/s

  119. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  120. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  121. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  122. Hradištko u Sadské - Dvojzkoušky u Dědy Mráze, 26. 02. 2017

  123. 1. zkouška SA1: 6/11, 62.37 s, 31.37 tr. b., 2.15 m/s

  124. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  125. Beroun - II. Kokosy na sněhu, 07. 01. 2017

  126. Zkouška pro Kenzi SA1: Diskvalifikován

  127. Zkouška pro Kenzi SA1: Diskvalifikován

  128. Zkouška pro Lili SA1: Diskvalifikován

  129. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  130. 1. zkouška SA1: 2/6, 32.95 s, 5.0 tr. b., 4.04 m/s

  131. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  132. 3. zkouška SA1: Diskvalifikován

  133. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  134. Agility - děti: Diskvalifikován

  135. Agility družstva: Diskvalifikován

  136. Hra - děti: 11/16, 34.22 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  137. Jumping - děti: 12/18, 40.5 s, 10.0 tr. b., 4.0 m/s

  138. Jumping družstva: Diskvalifikován

  139. Ptýrov u Mnichova Hradiště - After zkoušky, 30. 09. 2016

  140. II.zkouska SA1: Diskvalifikován

  141. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  142. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  143. Agility S: Diskvalifikován

  144. Jumping S: Diskvalifikován

  145. Zkoušky A1 SA1: 2/5, 43.96 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  146. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  147. Agility S: Diskvalifikován

  148. Jumping S: Diskvalifikován

  149. Zkouška SA1: 1/5, 35.36 s, 0.0 tr. b., 3.96 m/s

  150. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  151. A1 SA1: Diskvalifikován

  152. Agility S: Diskvalifikován

  153. Jumping S: Diskvalifikován

  154. Liberec - SEDMERO zkoušky, 13. 05. 2016 - 15. 05. 2016

  155. Agility S: Diskvalifikován

  156. Jumping S: Diskvalifikován

  157. Zkouska IV SA1: Diskvalifikován

  158. Zkouska VII SA1: Diskvalifikován

  159. Zkouska VI SA1: Diskvalifikován

  160. Zkouska V SA1: 1/7, 45.84 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  161. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  162. Zkouska III SA1: 2/7, 42.16 s, 12.16 tr. b., 3.37 m/s

  163. Zkouška II SA1: 3/7, 39.42 s, 10.0 tr. b., 3.83 m/s

  164. Zkouška I SA1: 2/7, 38.8 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  165. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  166. 1. ZK SA1: Diskvalifikován

  167. 2. ZK SA1: 5/11, 51.09 s, 10.0 tr. b., 2.92 m/s

  168. Junioři S: Diskvalifikován

  169. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  170. ZkA 1 Ne: Diskvalifikován

  171. ZkA 2 Ne: Diskvalifikován

  172. ZkA 3 Ne: Diskvalifikován

  173. Ptýrov u Mnichova Hradiště - I. Highway to Hell, 11. 12. 2015 - 12. 12. 2015

  174. Jump III S: Diskvalifikován

  175. Jump II S: Diskvalifikován

  176. Jump I S: Diskvalifikován