Cz En

Jumping J Individual

  1. Datum: 23. 08. 2020
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Divišová, Karina (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 50.0 s
  6. Maximální čas: 101.0 s
  7. Délka: 201.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 4.02 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 0 0.0 0.0 41.21 4.88 V V
2 090217 Veronika Seyfriedová A3Ch Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 43.32 4.64 V V
3 073818 Lucie Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle 0 0 0.0 0.0 43.71 4.6 V V
4 058916 Ludmila Lenková Ruby 0 0 0.0 0.0 44.59 4.51 V V
5 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 0 0 0.0 0.0 45.8 4.39 V V
6 039220 Klára Válková Baracuda Pes do kapsy 0 0 0.0 0.0 47.04 4.27 V V
7 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček 0 0 0.0 0.0 47.18 4.26 V V
8 023117 Michaela Dostálová Kakost Bar-Bar Beskydy 0 0 0.0 0.0 47.44 4.24 V V
9 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera 0 0 3.52 3.52 53.52 3.76 V V
10 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 1 0.0 5.0 42.08 4.78 V V
11 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp 1 0 0.0 5.0 44.52 4.51 V V
12 074816 Adéla Čejková A3Ch Wi-Fi 1 0 0.0 5.0 45.16 4.45 V V
13 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 45.37 4.43 V V
14 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky 1 0 0.0 5.0 45.66 4.4 V V
15 039418 Tereza Najmanová Roxy 0 1 0.0 5.0 48.5 4.14 V V
DIS 065416 Kateřina Hloucalová Constance Bohemia Black Star DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005120 Monika Klopštoková Asterin Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 084815 Martina Neumanová Scottish Rose Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 091219 Lucie Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007920 Kateřina Čermáková Monty Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082019 Kamila Šišková Norma Jeane Karlovarský porcelán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 075119 Klára Fojtová Pipa Květ Sakury DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059419 Sofia Serbáková Dag Vakuc DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 062419 Markéta Klevarová Breda Šafránek Bohemia DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038916 Rita Firýtová Ella DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079119 Nela Víšková Figaro Alfi Od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO