Cz En

022917

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Barbora Papíková, Dingo

    Člen KA

Pes

  1. Ameli Číše bavorská, Parson Russell Teriér

Výsledky

  1. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  2. Agility J: Diskvalifikován

  3. Agility Squads as Individual: Diskvalifikován

  4. Jumping J: 16/36, 42.38 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  5. Jumping Squads as Individual: 28/52, 42.86 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  6. Horní Bukovsko - NAGIT CUP IV., 17. 08. 2019 - 18. 08. 2019

  7. Agility S neděle: 5/6, 57.5 s, 10.5 tr. b., 2.96 m/s

  8. Agility S sobota: 2/10, 47.1 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  9. Jumping SA sobota: Diskvalifikován

  10. Jumping S neděle: 5/8, 39.43 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  11. Zkouška SA2 neděle: 2/2, 48.58 s, 6.58 tr. b., 3.48 m/s

  12. Zkouška SA2 sobota: 1/3, 44.98 s, 0.0 tr. b., 3.82 m/s

  13. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky I/19, 03. 05. 2019

  14. 1. Zka - SA2: 3/6, 47.75 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  15. 2. Zka - SA2: 5/6, 54.25 s, 21.25 tr. b., 3.65 m/s

  16. Kladno Trojzkoušky - Ice Agi IV., 06. 04. 2019

  17. SA2 1. SA2: 4/5, 51.73 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  18. SA2 2. SA2: 1/5, 47.14 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  19. SA2 3. SA2: Diskvalifikován

  20. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  21. Horní Počernice, 1. běh: 1/10, 36.39 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  22. Horní Počernice, 2. běh: 1/10, 45.67 s, 0.0 tr. b., 3.72 m/s

  23. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  24. II. zkouška SA2: 3/11, 51.99 s, 0.0 tr. b., 2.96 m/s

  25. I. zkouška SA2: 4/11, 46.61 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  26. Kladno - Jack Honey Cup II., 20. 10. 2018 - 21. 10. 2018

  27. AGILITY: 5/19, 44.42 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  28. JUMPING: 8/17, 40.87 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  29. SA2: 1/6, 43.36 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  30. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  31. AGILITY DRUZSTVA: 29/57, 50.98 s, 10.0 tr. b., 3.69 m/s

  32. D Agility: 12/22, 47.17 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  33. D Hra: 7/21, 40.79 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  34. D Jumping: 4/22, 36.83 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  35. JUMPING DRUZSTVA: 13/57, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  36. Beroun - Dvojzkoušky agility IV., 08. 04. 2018

  37. Zkouška 1 SA1: 4/8, 38.59 s, 5.0 tr. b., 3.37 m/s

  38. Zkouška 2 SA1: 2/8, 29.46 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  39. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  40. 1. zkouška SA1: 5/9, 37.57 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  41. Kladno - JAHODOVÁ PÁRTY, 03. 02. 2018 - 04. 02. 2018

  42. Agility SA sobota: 5/21, 54.71 s, 5.0 tr. b., 3.66 m/s

  43. Jumping SA neděle: 9/20, 43.96 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  44. Jumping SA sobota: 8/21, 45.99 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  45. Velké finále SA neděle: 7/13, 53.83 s, 5.0 tr. b., 3.72 m/s

  46. Zkoušky SA1 neděle: 4/5, 52.59 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  47. Zkoušky SA1 sobota: 2/5, 35.53 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  48. Beroun - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2017 - 18. 11. 2017

  49. II. zkouška SA1: 1/11, 27.9 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  50. I. zkouška SA1: 1/11, 30.18 s, 0.0 tr. b., 0.0 m/s

  51. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  52. Agility S: 7/35, 45.1 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  53. Jumping S: Diskvalifikován

  54. Zkouška - SA1: 3/11, 34.81 s, 5.0 tr. b., 3.96 m/s

  55. Liberec - 4 - lístkové zkoušky, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  56. III. zkouška SA1: 3/6, 47.54 s, 16.54 tr. b., 2.99 m/s

  57. III. zkouška SA1: 5/8, 41.82 s, 21.82 tr. b., 3.06 m/s

  58. II. zkouška SA1: 2/6, 32.03 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  59. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  60. IV. zkouška SA1: 4/8, 32.42 s, 10.0 tr. b., 3.98 m/s

  61. IV. zkouška SA1: Diskvalifikován

  62. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  63. I.zkouška SA1: Diskvalifikován