Cz En

Agility J Individual

  1. Datum: 23. 08. 2020
  2. Závod: Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže
  3. Rozhodčí: Havlíček, Karel (CZ)
  4. Typ: Spec
  5. Standardní čas: 57.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 220.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.86 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 021119 Tereza Vaverková Holly z Pravého břehu 0 0 0.0 0.0 43.41 5.07 V V
2 084815 Martina Neumanová Scottish Rose Perla z Polabí 0 0 0.0 0.0 44.9 4.9 V V
3 000616 Radka Podmolová Harmonie Live Divoký sen 0 0 0.0 0.0 46.59 4.72 V V
4 030318 Lucie Džuvarovská Yo Chancy Remus 0 0 0.0 0.0 50.14 4.39 V V
5 090217 Veronika Seyfriedová Maserati Nový krystal 0 0 0.0 0.0 51.33 4.29 V V
6 096015 Lucie Džuvarovská Fidorka Běsíkův domeček 0 0 0.0 0.0 51.79 4.25 V V
7 074816 Adéla Čejková Wi-Fi 0 0 0.0 0.0 53.81 4.09 V V
8 039220 Klára Válková Baracuda Pes do kapsy 0 0 0.0 0.0 56.22 3.91 V V
9 047615 Bára Poskerová Olivie ze Zelené 0 0 0.0 0.0 57.0 3.86 V V
10 065217 Agáta Horáčková Gucci od Vyšebrodského kláštera 0 0 0.82 0.82 57.82 3.8 V V
11 091219 Lucie Frimmelová True Love Tiffany vom Mehrental 1 0 0.0 5.0 43.91 5.01 V V
12 038916 Rita Firýtová Ella 1 0 0.0 5.0 49.87 4.41 V V
13 069817 Terezie Lenková Uti Lity Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 49.93 4.41 V V
14 062419 Markéta Klevarová Breda Šafránek Bohemia 0 1 0.0 5.0 50.18 4.38 V V
15 091518 Jana Kubecová Arabella z Údolí výrovky 0 1 0.0 5.0 51.19 4.3 V V
16 058916 Ludmila Lenková Ruby 0 1 0.0 5.0 54.15 4.06 V V
17 022917 Barbora Papíková Ameli Číše bavorská 1 0 2.43 7.43 59.43 3.7 VD VD
18 059419 Sofia Serbáková Dag Vakuc 2 1 0.0 15.0 56.7 3.88 VD VD
19 065416 Kateřina Hloucalová Constance Bohemia Black Star 2 0 24.54 34.54 81.54 2.7 BO BO
20 075119 Klára Fojtová Pipa Květ Sakury 1 1 26.54 36.54 83.54 2.63 BO BO
DIS 007920 Kateřina Čermáková Monty Jack DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005115 Barbora Ježová Ambra Dagmadora DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 079119 Nela Víšková Figaro Alfi Od Vyšebrodského kláštera DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 005120 Monika Klopštoková Asterin Pražský Cyrano DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 082019 Kamila Šišková Norma Jeane Karlovarský porcelán DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 039418 Tereza Najmanová Roxy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073818 Lucie Frimmelová A3Ch Angelica Silver - Choco Michelle DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 023117 Michaela Dostálová Kakost Bar-Bar Beskydy DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 045919 Lucie Rubá Wafle von Schnappi Schnapp DIS DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO