Cz En

062419

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Markéta Klevarová, Agility DDM Hranice

    Člen KA

Pes

  1. Breda Šafránek Bohemia, Šiperka

Výsledky

  1. Olomouc-Nedvězí - Olomoucký dvojskok, 08. 05. 2022

  2. Agility Trial I: 1/3, 45.62 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  3. Agility Trial II: 2/3, 53.77 s, 11.77 tr. b., 3.57 m/s

  4. Jakubčovice nad Odrou - Tvoje druhá šance v září, 19. 09. 2021

  5. Agility 1: 5/12, 51.35 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  6. Agility 2: Diskvalifikován

  7. Jumping: Diskvalifikován

  8. Jumping 1: Diskvalifikován

  9. Jumping 2: Diskvalifikován

  10. Hranice - VII. Hranické Hrátky, 18. 09. 2021

  11. Agility Open: Diskvalifikován

  12. Agility Trial: Diskvalifikován

  13. Jumping Open: 1/18, 38.92 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  14. Mohelnice - Havliczech 029, 03. 09. 2021

  15. TRIAL I.: Diskvalifikován

  16. TRIAL II.: Diskvalifikován

  17. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup 2021, 25. 07. 2021

  18. 1. Agility - S - Junioři: 3/12, 40.25 s, 5.0 tr. b., 4.77 m/s

  19. 2. Agility - S - J u n i o ř i: 4/12, 47.8 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  20. 3. Jumping - S - J u n i o ř i: 3/12, 39.56 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  21. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  22. 1. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  23. 2. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  24. 3. Jumping S Junioři: Diskvalifikován

  25. Hranice - 6. Hranické hrátky, 19. 09. 2020

  26. Agility Open: Diskvalifikován

  27. Agility Trial: Diskvalifikován

  28. Jumping Open: 1/20, 32.73 s, 0.0 tr. b., 6.42 m/s

  29. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  30. Agility J Individual: 14/29, 50.18 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  31. Agility Squads: 15/43, 37.33 s, 5.0 tr. b., 4.53 m/s

  32. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  33. Jumping Squads: 4/43, 37.71 s, 0.0 tr. b., 5.3 m/s

  34. Opava - Katmajácké jumpingy, 08. 08. 2020

  35. Jumping I: Diskvalifikován

  36. Jumping II: 3/10, 39.38 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  37. Jumping III: Diskvalifikován

  38. Hranice - Dvojzkoušky, 17. 07. 2020

  39. Zkouška I: 2/2, 37.43 s, 5.0 tr. b., 4.49 m/s

  40. Zkouška II: 1/2, 40.55 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  41. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  42. zkouška SA1 1: 2/5, 44.2 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  43. zkouška SA1 2: 1/5, 35.65 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  44. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  45. 1. zkouška: Diskvalifikován

  46. 2. zkouška: 1/1, 37.71 s, 15.0 tr. b., 4.24 m/s

  47. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  48. II zkouška A1 S: 3/7, 47.13 s, 5.0 tr. b., 3.31 m/s

  49. I zkouška A1 S: Diskvalifikován

  50. Mladeč - Nové Zámky - Zámecké dvojzkoušky, 07. 03. 2020

  51. ZkA I: 2/5, 38.57 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  52. ZkA II: Diskvalifikován

  53. Čeladná - Animalia cup, 29. 02. 2020

  54. ZkA I: Diskvalifikován

  55. ZkA II: Diskvalifikován

  56. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  57. Trial I.: 3/5, 52.37 s, 25.37 tr. b., 2.75 m/s

  58. Trial II.: Diskvalifikován