090217

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Veronika Seyfriedová, Agikoo

    Arrow_down

Pes

  1. A3Ch Maserati Nový krystal, Papillon

    Arrow_down

Výsledky

  1. Roudnice nad Labem - 2. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 všechny kategorie, 04. 05. 2024 - 05. 05. 2024

  2. QA4 Agility: Diskvalifikován

  3. QA5 Agility: 13/31, 44.69 s, 2.69 tr. b., 4.32 m/s

  4. QA6 Agility: 11/30, 43.56 s, 9.56 tr. b., 4.09 m/s

  5. QJ4 Jumping: 10/31, 45.26 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  6. QJ5 Jumping: 11/31, 42.15 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  7. QJ6 Jumping: 12/30, 42.06 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  8. Žamberk - MR plemen, 27. 04. 2024 - 28. 04. 2024

  9. Agility II XS: 1/33, 42.95 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  10. Agility I. XS: 11/37, 44.81 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  11. Jumping III XS: 3/34, 38.06 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  12. Jumping II. XS: Diskvalifikován

  13. Jumping IV XS - papillonů: 5/21, 39.93 s, 0.0 tr. b., 4.53 m/s

  14. Jumping I. XS: 5/36, 32.21 s, 0.0 tr. b., 5.15 m/s

  15. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na AWC, EO, MČR 2024 kat. XS/S/M, 06. 04. 2024 - 07. 04. 2024

  16. QA1 Agility: 10/40, 49.83 s, 9.83 tr. b., 4.03 m/s

  17. QA2 Agility: 7/39, 43.16 s, 1.16 tr. b., 4.47 m/s

  18. QA3 Agility: 11/40, 44.84 s, 8.84 tr. b., 4.28 m/s

  19. QJ1 Jumping: Diskvalifikován

  20. QJ2 Jumping: 15/40, 38.9 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  21. QJ3 Jumping: 11/37, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  22. Kladno - Velikonoční speciál, 01. 04. 2024

  23. Agility XS: 8/17, 47.57 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  24. Jumping XS: 1/20, 33.52 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  25. Krátký jumping XS: 4/20, 20.23 s, 0.0 tr. b., 4.99 m/s

  26. Terezín - DogFriends Cup 2024 (3/3), 09. 03. 2024 - 10. 03. 2024

  27. XSA3 I: Diskvalifikován

  28. XSA3 II: 1/1, 53.72 s, 3.72 tr. b., 4.1 m/s

  29. XSA3 III: 1/1, 58.37 s, 16.37 tr. b., 3.77 m/s

  30. XSA3 IV: 1/1, 61.74 s, 14.74 tr. b., 3.56 m/s

  31. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 11.ročník, 17. 02. 2024

  32. Czech Imp Jump XSmall: 9/19, 22.88 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  33. Jumping 1 - XSmall: 6/19, 35.97 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  34. Jumping 2 - XSmall: 5/17, 37.64 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  35. Terezín - DogFriends Cup 2024 (2/3), 10. 02. 2024

  36. Jumping 2+3 XS: 2/4, 38.48 s, 5.0 tr. b., 4.57 m/s

  37. XSA3 I: 1/2, 50.6 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  38. XSA3 II: 1/2, 46.25 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  39. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 11.ročník, 06. 01. 2024

  40. Czech Imp Jump XSmall: 7/17, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  41. Jumping 1 - XSmall: 4/17, 44.23 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  42. Jumping 2 - XSmall: 5/17, 44.31 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  43. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 11.ročník, 16. 12. 2023

  44. Czech Imp Jump XSmall: 6/15, 22.15 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  45. Jumping 1 - XSmall: 14/15, 38.1 s, 5.0 tr. b., 4.46 m/s

  46. Jumping 2 - XSmall: 6/15, 41.39 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  47. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 02. 12. 2023 - 03. 12. 2023

  48. Agility 1 S: Diskvalifikován

  49. Agility 2 S: Diskvalifikován

  50. Jumping 1 S: 4/23, 39.01 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  51. Jumping 2 S: 6/23, 43.98 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  52. Jumping 3 S: Diskvalifikován

  53. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 11.ročník, 18. 11. 2023

  54. Czech Imp Jump XSmall: 12/16, 30.02 s, 9.02 tr. b., 3.93 m/s

  55. Jumping 1 - XSmall: 4/16, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  56. Jumping 2 - XSmall: 6/16, 42.48 s, 0.48 tr. b., 4.45 m/s

  57. Královice - Svatomartinský závod družstev, 11. 11. 2023

  58. Jumpimg XS: 3/9, 41.81 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  59. Zkouška I. XSA3: 1/4, 50.67 s, 1.67 tr. b., 4.18 m/s

  60. Kladno - Beasťácké trojzkoušky, 04. 11. 2023

  61. 1. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  62. 2. Zkouška XSA3: 4/9, 48.85 s, 9.85 tr. b., 3.66 m/s

  63. 3. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  64. Březiněves - Rozjezdové dvojzkoušky + A0 VOL 2, 15. 10. 2023

  65. HRA XSA3: Diskvalifikován

  66. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 45.57 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  67. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2023

  68. Agility "AKINU" XS: 4/13, 53.9 s, 5.9 tr. b., 4.08 m/s

  69. Jumping "Fish4Dog" XS: 5/13, 42.13 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  70. Zkouška "Muffik" XS A3: Diskvalifikován

  71. Trutnov - Mistrovství České republiky, 09. 09. 2023 - 10. 09. 2023

  72. Agility družstev S: 30/53, 52.85 s, 5.85 tr. b., 4.16 m/s

  73. Agility jednotlivci S: 8/53, 48.06 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  74. Jumping družstev S: Diskvalifikován

  75. Jumping jednotlivci S: 35/52, 44.47 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  76. Praha - Chuchle - PRAGUE AGILITY PARTY, 14. 07. 2023 - 16. 07. 2023

  77. FRIDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 6/26, 45.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  78. FRIDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  79. FRIDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 14/26, 45.32 s, 5.0 tr. b., 4.79 m/s

  80. SATURDAY - AGILITY TEAMS EXTRA SMALL: 7/26, 60.05 s, 6.05 tr. b., 3.66 m/s

  81. SATURDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMAL: Diskvalifikován

  82. SATURDAY - JUMPING TEAMS EXTRA SMALL: 9/27, 42.5 s, 0.0 tr. b., 4.78 m/s

  83. SUNDAY - AGILITY INDIVIDUALS EXTRA SMALL: Diskvalifikován

  84. SUNDAY - JUMPING INDIVIDUALS EXTRA SMALL: 11/23, 48.91 s, 13.91 tr. b., 3.66 m/s

  85. Rožnov pod Radhoštěm - MORAVIA OPEN 2023, 07. 07. 2023 - 09. 07. 2023

  86. Agility 1 S: 13/63, 51.16 s, 1.16 tr. b., 4.12 m/s

  87. Agility 2 S: 7/54, 49.75 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  88. Agility 3 S: 19/60, 50.43 s, 0.43 tr. b., 4.36 m/s

  89. Agility 4 S: 16/60, 58.25 s, 6.25 tr. b., 3.78 m/s

  90. Exam SA3: 19/46, 49.46 s, 11.46 tr. b., 4.45 m/s

  91. GRAND FINAL S: 7/18, 54.43 s, 9.43 tr. b., 4.04 m/s

  92. Jumping 1 S: 8/63, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  93. Jumping 2 S: 14/42, 46.67 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  94. Ratenice - Letní párty 2023, 24. 06. 2023 - 25. 06. 2023

  95. Agility OPEN XS: 3/10, 53.62 s, 5.62 tr. b., 4.1 m/s

  96. JUMPING OPEN XS: 2/10, 40.53 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  97. ZkA. XSA3: 3/5, 46.61 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  98. Liberec - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 20. 05. 2023 - 21. 05. 2023

  99. Agility 1 S: 14/58, 50.54 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  100. Agility 2 S: 32/58, 53.98 s, 6.98 tr. b., 4.08 m/s

  101. Jumping 1 S: 17/58, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  102. Jumping 2 S: 15/54, 44.98 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  103. Liberec - Liberecké 2x zkoušky, 18. 05. 2023 - 19. 05. 2023

  104. 1. zkouška A3 S: 2/7, 42.37 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  105. 2. zkouška A3 S: 4/7, 49.84 s, 15.84 tr. b., 3.87 m/s

  106. Žamberk - MR plemen, 29. 04. 2023 - 30. 04. 2023

  107. Agility II XS: 4/24, 44.38 s, 0.0 tr. b., 4.46 m/s

  108. Agility I. XS: 3/28, 42.45 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  109. Jumping III XS: 3/26, 35.89 s, 0.0 tr. b., 4.88 m/s

  110. Jumping II. XS: 3/25, 37.98 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  111. Jumping IV XS - papillonů: Diskvalifikován

  112. Jumping I. XS: 3/26, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  113. Čerčany - MO na nečisto, 19. 03. 2023

  114. Agility 1 XS: 5/11, 45.52 s, 7.52 tr. b., 3.8 m/s

  115. Agility 2 XS: 3/11, 41.1 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  116. Finále XS: 6/8, 52.92 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  117. Jumping 1 XS: 4/11, 36.74 s, 5.0 tr. b., 4.68 m/s

  118. Jumping 2 XS: 7/11, 33.41 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  119. Čerčany - Zimní pohár 4 "Czech Imp" - 10.ročník, 04. 02. 2023

  120. Czech Imp Jump XSmall: 7/19, 24.38 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  121. Jumping 1 - XSmall: 5/19, 40.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  122. Jumping 2 - XSmall: 5/19, 44.79 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  123. Čerčany - Zimní pohár 3 "Czech Imp" - 10.ročník, 07. 01. 2023

  124. Czech Imp Jump XSmall: 8/13, 28.7 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  125. Jumping 1 - XSmall: 4/13, 43.84 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  126. Jumping 2 - XSmall: 6/13, 42.61 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  127. Čerčany - Pure Pleasure At Tachyon, 03. 12. 2022 - 04. 12. 2022

  128. Agility I / S: 15/25, 62.3 s, 26.3 tr. b., 3.52 m/s

  129. Jumping II / S: 9/24, 40.2 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  130. Jumping I / S: 12/25, 42.92 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  131. Kladno - Jump KING + Jump PRINCE (2xA0), 06. 11. 2022

  132. 1. Jumping XS: 2/13, 27.5 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  133. 2. Jumping XS: 4/13, 29.18 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  134. 3. Jumping XS: 6/13, 38.81 s, 12.81 tr. b., 3.4 m/s

  135. 4. Jumping XS: 3/13, 29.79 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  136. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 10.ročník, 05. 11. 2022

  137. Czech Imp Jump XSmall: Diskvalifikován

  138. Jumping 1 - XSmall: 9/19, 44.28 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  139. Jumping 2 - XSmall: 9/19, 40.18 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  140. Ratenice - KCHBO OPEN + Mistrovství plemen Českých strakatých psů, pyrenejskych ovčáků a špiců, 01. 10. 2022

  141. Jumping OPEN XS: 3/6, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  142. ZkA. I. XSA3: 2/5, 50.31 s, 10.0 tr. b., 4.23 m/s

  143. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  144. Agility: Diskvalifikován

  145. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 15/55, 48.34 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  146. Jumping: 21/54, 41.29 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  147. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: 20/55, 44.32 s, 0.0 tr. b., 4.81 m/s

  148. Kladno - Jump KING IV., 21. 08. 2022

  149. 2. Jumping S: 3/5, 32.15 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  150. 3. Jumping S: 2/5, 29.73 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  151. 4. Jumping S: Diskvalifikován

  152. Kladno - Jumpingové derby + A0, 24. 07. 2022

  153. JUMPING LEHKÝ XS: 1/3, 31.28 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  154. JUMPING STANDARD II XS: 1/3, 41.01 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  155. JUMPING STANDARD I XS: 1/3, 45.29 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  156. VELKÉ JUMPINGOVÉ FINÁLE XS: 1/2, 41.98 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  157. Čerčany - Zimní pohár 2 "Czech Imp" - 9.ročník, 04. 12. 2021

  158. Czech Imp Jump Small: 9/24, 27.67 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  159. Jumping 1 - Small: 6/24, 46.22 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  160. Jumping 2 - Small: 10/24, 45.78 s, 7.78 tr. b., 4.19 m/s

  161. Čerčany - Zimní pohár 1 "Czech Imp" - 9.ročník, 06. 11. 2021

  162. Czech Imp Jump Small: 13/20, 32.16 s, 12.16 tr. b., 4.01 m/s

  163. Jumping 1 - Small: 8/20, 42.64 s, 0.0 tr. b., 4.95 m/s

  164. Jumping 2 - Small: 9/20, 40.74 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  165. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 30. 10. 2021

  166. 1. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  167. 2. Zkouška SA3: 1/6, 52.44 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  168. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/21, 15. 10. 2021

  169. II. Zk SA3: 1/2, 47.59 s, 0.0 tr. b., 4.62 m/s

  170. I. Zk SA3: 1/2, 44.51 s, 0.0 tr. b., 4.9 m/s

  171. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  172. Agility Individual: 30/65, 53.31 s, 6.31 tr. b., 4.13 m/s

  173. Agility Squads as Individual: 11/68, 49.06 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  174. Jumping Individual: 24/67, 44.31 s, 0.81 tr. b., 4.51 m/s

  175. Jumping Squads as Individual: 25/67, 44.85 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  176. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  177. Agility Individual - J: 2/30, 51.24 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  178. Agility Squads as Individual: 11/44, 46.76 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  179. Jumping Individual - J: 13/30, 48.81 s, 0.0 tr. b., 4.51 m/s

  180. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  181. Mladá Boleslav - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 31. 07. 2021 - 01. 08. 2021

  182. Zkouška S A3 - I. : 1/12, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  183. Zkouška S A3 - II. : 1/12, 49.41 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  184. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  185. 1.zkouška SA3: 8/14, 46.46 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  186. 2.zkouška SA3: 5/14, 48.03 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  187. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  188. Agility 1 S: 10/48, 50.29 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  189. Agility 2 S: 11/47, 55.57 s, 4.57 tr. b., 3.92 m/s

  190. Jumping 1 S: 12/48, 40.06 s, 1.06 tr. b., 4.37 m/s

  191. Jumping 2 S: 10/44, 37.31 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  192. Trutnov - START QZ!, 18. 06. 2021

  193. 1. zkouška A3 S: 3/9, 50.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  194. 1. zkouška A3 S: 3/9, 50.85 s, 5.0 tr. b., 4.25 m/s

  195. 2. zkouška A3 S: 2/9, 53.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  196. 2. zkouška A3 S: 2/9, 53.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  197. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  198. Jumping II S A3: 3/5, 38.89 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  199. Jumping I S A3: 3/5, 45.3 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  200. Ratenice - KCHBO OPEN pro všechna plemena, 03. 10. 2020

  201. Agility Open S: 1/6, 51.23 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  202. Jumping Open S: 3/6, 45.97 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  203. ZkA. SA3: 1/6, 49.16 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  204. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility, 26. 09. 2020 - 27. 09. 2020

  205. Agility Individual: 48/67, 53.76 s, 9.76 tr. b., 3.79 m/s

  206. Agility Squads as Individual: 27/69, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  207. Jumping Individual: Diskvalifikován

  208. Jumping Squads as Individual: 48/68, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  209. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  210. agility open S: 2/11, 52.91 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  211. Jumping open S: 3/11, 42.83 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  212. Zkouška A3 S: 3/7, 45.34 s, 0.0 tr. b., 4.04 m/s

  213. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  214. Agility J Individual: 5/29, 51.33 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  215. Agility Squads: 17/43, 38.52 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  216. Jumping J Individual: 2/29, 43.32 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  217. Jumping Squads: 16/43, 45.23 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  218. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  219. agility open S: 3/14, 48.38 s, 11.38 tr. b., 3.66 m/s

  220. Jumping open S: Diskvalifikován

  221. Zkouška A3 S: 4/7, 44.63 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  222. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  223. Open AGI S: Diskvalifikován

  224. Open JUMP S: 3/17, 43.34 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  225. Zkouška A3 S: 1/5, 49.77 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  226. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  227. I. agility S: Diskvalifikován

  228. II. agility S: 22/65, 51.77 s, 6.77 tr. b., 3.79 m/s

  229. II. jumping S: 27/63, 40.5 s, 0.0 tr. b., 4.35 m/s

  230. I. jumping S: 20/64, 42.85 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  231. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (3/3), 07. 03. 2020 - 08. 03. 2020

  232. Agility 1 S: 7/18, 39.93 s, 10.0 tr. b., 4.63 m/s

  233. Agility 2 S: 5/18, 42.22 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  234. Finále S: 4/12, 43.5 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  235. Jumping 1 S: 3/18, 37.83 s, 0.0 tr. b., 4.76 m/s

  236. Jumping 2 S: 7/18, 38.94 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  237. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  238. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  239. 1.běh bez zón: 15/40, 22.54 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  240. 1.běh se zónami: 14/41, 23.59 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  241. 2.běh bez zón: 9/39, 19.11 s, 0.0 tr. b., 4.6 m/s

  242. 2.běh se zónami: 14/41, 29.14 s, 6.14 tr. b., 3.67 m/s

  243. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (2/3), 15. 02. 2020

  244. Agility S: Diskvalifikován

  245. Jumping S: 3/12, 41.54 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  246. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  247. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2020 (1/3), 11. 01. 2020

  248. Agility S: Diskvalifikován

  249. Jumping S: Diskvalifikován

  250. Zkouška SA3: 4/8, 48.45 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  251. Kladno - Vánoční jumpingy, 28. 12. 2019

  252. III. jumping S: Diskvalifikován

  253. II. jumping S: Diskvalifikován

  254. I. jumping S: 6/30, 37.13 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  255. Strážiště u Mnichova Hradiště - 3x3 = 3x zkoušky, 3x jumping, 30. 11. 2019 - 01. 12. 2019

  256. III. jumping S: 3/12, 37.96 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  257. III. zkouška SA3: 4/9, 36.72 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  258. II. jumping S: 6/12, 33.21 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  259. II. zkouška SA3: 3/9, 40.72 s, 0.0 tr. b., 4.17 m/s

  260. I. jumping S: Diskvalifikován

  261. I. zkouška SA3: 2/9, 39.29 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  262. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  263. II. zkouška SA3: 1/7, 41.67 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  264. I. zkouška SA3: Diskvalifikován

  265. Strážiště u Mnichova Hradiště - CZECHER, 03. 11. 2019

  266. 1. Zkouška SA3: 1/5, 43.95 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  267. 2. Zkouška SA3: 1/5, 43.46 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  268. 3. Jumping SA3: 1/5, 42.48 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  269. Dolní Počernice - Podzimní Hloubětínské Dvojzkoušky 2019, 19. 10. 2019

  270. Zkouška SA3 1: 1/6, 46.35 s, 0.35 tr. b., 3.93 m/s

  271. Zkouška SA3 2: Diskvalifikován

  272. Kladno - Zkoušky NKÚ XIII., 28. 09. 2019

  273. Zkouška II SA3: 3/8, 42.66 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  274. Zkouška I SA3: 2/8, 43.27 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  275. Dolní Počernice - Hloubětínský drak 2019 a I.MR Kooikerhondje, 21. 09. 2019

  276. Agility S: 5/13, 40.43 s, 0.0 tr. b., 3.91 m/s

  277. Jumping S: 6/13, 48.39 s, 10.0 tr. b., 3.91 m/s

  278. Zkouska SA3: Diskvalifikován

  279. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  280. Agility J: Diskvalifikován

  281. Agility Squads as Individual: 17/51, 50.33 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  282. Jumping J: Diskvalifikován

  283. Jumping Squads as Individual: 18/52, 39.92 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  284. Český Dub - Mistrovství České republiky v agility, 31. 08. 2019 - 01. 09. 2019

  285. Agility Open: Diskvalifikován

  286. Agility Squads as Individual: 26/71, 51.19 s, 4.19 tr. b., 3.67 m/s

  287. Jumping Open: 35/71, 42.51 s, 6.51 tr. b., 3.81 m/s

  288. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  289. Lysá nad Labem - JumpBeast vol. 1, 21. 07. 2019

  290. Jumping 1 - S: 3/13, 42.89 s, 2.89 tr. b., 3.8 m/s

  291. Jumping 2 - S: 4/13, 36.67 s, 0.67 tr. b., 3.98 m/s

  292. Jumping 3 - S: 9/13, 40.35 s, 5.35 tr. b., 3.49 m/s

  293. Čechy - Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility, 22. 06. 2019 - 23. 06. 2019

  294. Ne. - Agility II. S: Diskvalifikován

  295. Ne. - Jumping II. S: Diskvalifikován

  296. So. - Agility I. S: 11/59, 50.05 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  297. So. - Jumping I. S: 8/59, 43.03 s, 0.0 tr. b., 4.55 m/s

  298. Praha - StartUp vol.1, 25. 05. 2019

  299. Finále small: 6/8, 29.27 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  300. Jumping II. small: Diskvalifikován

  301. Jumping I. small: 5/19, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.15 m/s

  302. Královice - CZECH OPEN 2019, 04. 05. 2019 - 05. 05. 2019

  303. Agility I.: 19/32, 49.41 s, 12.41 tr. b., 4.35 m/s

  304. Agility II.: Diskvalifikován

  305. Agility III.: 9/31, 49.31 s, 7.31 tr. b., 4.44 m/s

  306. Jumping I.: 13/32, 46.34 s, 8.34 tr. b., 3.75 m/s

  307. Jumping II.: 15/32, 58.02 s, 19.02 tr. b., 3.31 m/s

  308. Jumping III.: 13/32, 45.57 s, 3.57 tr. b., 3.73 m/s

  309. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  310. Junioři S: 1/4, 46.11 s, 0.0 tr. b., 4.23 m/s

  311. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  312. 2. Zkouška SA2: 2/9, 43.17 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  313. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (3/3), 09. 03. 2019 - 10. 03. 2019

  314. Agility 1: 7/31, 50.96 s, 0.0 tr. b., 3.83 m/s

  315. Agility 2: 5/29, 46.38 s, 0.0 tr. b., 3.9 m/s

  316. Finále: 5/15, 44.58 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  317. Jumping 1: Diskvalifikován

  318. Jumping 2: Diskvalifikován

  319. Zkouška: 5/8, 46.62 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  320. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 5. kolo, 24. 02. 2019

  321. Junioři S: 1/2, 40.91 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  322. 1. Zkouška SA2: 2/9, 42.64 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  323. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  324. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2019 (2/3), 09. 02. 2019

  325. Agility: 10/23, 65.78 s, 11.78 tr. b., 3.28 m/s

  326. Jumping: 6/23, 43.25 s, 3.25 tr. b., 3.75 m/s

  327. Zkouška: Diskvalifikován

  328. Kladno - PETRIS CUP II., 20. 01. 2019

  329. Agility klubů S: 8/20, 49.13 s, 5.0 tr. b., 3.81 m/s

  330. Jumping S: Diskvalifikován

  331. Zkouška SA2: 1/6, 46.5 s, 0.0 tr. b., 4.11 m/s

  332. Kladno - Vánoční jumpingy, 29. 12. 2018

  333. III. jumping S: 7/27, 42.06 s, 6.06 tr. b., 4.09 m/s

  334. II.jumping S: 13/26, 47.92 s, 9.92 tr. b., 3.76 m/s

  335. I. jumping S: 11/27, 40.63 s, 5.0 tr. b., 4.28 m/s

  336. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  337. II.zkouška SA2: 4/9, 46.62 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  338. I. zkouška SA2: 4/9, 44.95 s, 5.0 tr. b., 3.8 m/s

  339. Praha - Dvojzkoušky Toulcův Dvůr, 27. 10. 2018

  340. SA2 1: 2/9, 41.79 s, 5.0 tr. b., 4.31 m/s

  341. SA2 2: 4/9, 45.05 s, 10.0 tr. b., 3.95 m/s

  342. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  343. Junioři S: Diskvalifikován

  344. 1.ZK SA2: 3/14, 47.41 s, 0.41 tr. b., 3.8 m/s

  345. 2.ZK SA2: 3/15, 46.79 s, 9.79 tr. b., 3.42 m/s

  346. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 14. 09. 2018

  347. A2 - druhá zkouška SA2: Diskvalifikován

  348. A2 - první zkouška SA2: 2/10, 37.53 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  349. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  350. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  351. J Agility: 10/35, 48.68 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  352. J Hra: 17/35, 48.62 s, 23.62 tr. b., 3.25 m/s

  353. J Jumping: Diskvalifikován

  354. JUMPING DRUZSTVA: Diskvalifikován

  355. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 08. 06. 2018

  356. 1.Zka - Sa2: Diskvalifikován

  357. 2. Zka - SA2: 1/7, 39.09 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  358. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky, 11. 05. 2018

  359. 1. Zka - SA2: 2/6, 50.34 s, 8.34 tr. b., 3.48 m/s

  360. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  361. Záryby - Hloubětínské quatrozkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  362. Nedele SA1 1: 1/2, 48.27 s, 0.0 tr. b., 3.21 m/s

  363. Nedele SA1 2: 1/2, 49.87 s, 0.0 tr. b., 3.07 m/s

  364. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  365. Zkoukša 1 SA1: Diskvalifikován

  366. Zkouška 2 SA1: 1/10, 43.77 s, 0.0 tr. b., 3.38 m/s

  367. Liberec - Ještědské jumpingy, 30. 03. 2018

  368. III. jumping S: 11/27, 47.61 s, 6.61 tr. b., 3.53 m/s

  369. II. jumping S: 13/27, 40.02 s, 7.02 tr. b., 3.45 m/s

  370. I. jumping S: 15/28, 45.83 s, 13.83 tr. b., 2.84 m/s

  371. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  372. Junioři S: 2/8, 46.68 s, 1.68 tr. b., 3.64 m/s

  373. 1. zkouška SA1: 6/9, 49.12 s, 19.12 tr. b., 2.95 m/s

  374. 2. zkouška SA1: 3/8, 42.52 s, 0.0 tr. b., 3.65 m/s