Cz En

038916

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Rita Firýtová, ZKO Plzeň - Doubravka

    Člen KA

Pes

  1. Ella, Kříženec

Výsledky

  1. Sedlec u Mikulova - JK Animals Juniors Czech cup aneb o Pohár mládeže ČR, 26. 05. 2019

  2. 1. Small - Agi - Děti: Diskvalifikován

  3. 2. Small - Agi - Děti: 4/16, 52.84 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  4. 3. Small - Jum - Děti: 5/16, 35.16 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  5. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2019, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  6. Agility neděle S: Diskvalifikován

  7. Agility sobota S: 13/28, 39.91 s, 5.0 tr. b., 4.33 m/s

  8. Jumping neděle S: 12/22, 38.34 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  9. Jumping sobota S: 6/28, 35.72 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  10. Zkouška neděle SA2: 2/7, 44.13 s, 5.0 tr. b., 4.17 m/s

  11. Zkouška sobota SA2: Diskvalifikován

  12. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 22. 04. 2019

  13. Zkouška III SA2: 3/6, 45.45 s, 10.0 tr. b., 4.05 m/s

  14. Zkouška II SA2: 2/6, 41.04 s, 5.0 tr. b., 4.63 m/s

  15. Zkouška I SA2: 1/6, 53.04 s, 11.04 tr. b., 3.64 m/s

  16. Kladno - Vánoční zkoušky, 28. 12. 2018

  17. II.zkouška SA2: 3/9, 44.7 s, 5.0 tr. b., 4.47 m/s

  18. I. zkouška SA2: 3/9, 42.23 s, 5.0 tr. b., 4.05 m/s

  19. Spálené Poříčí - Podzimní přátelské minizkoušky, 21. 10. 2018

  20. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška SA2: 1/1, 38.39 s, 5.0 tr. b., 4.19 m/s

  22. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 06. 10. 2018 - 07. 10. 2018

  23. Zkouška_sobota_01 SA2: Diskvalifikován

  24. Zkouška_sobota_02 SA2: Diskvalifikován

  25. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2018

  26. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  27. Zkouška 2 SA2: Diskvalifikován

  28. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  29. AGILITY DRUZSTVA: 19/57, 46.71 s, 5.0 tr. b., 4.02 m/s

  30. D Agility: 2/22, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.61 m/s

  31. D Hra: Diskvalifikován

  32. D Jumping: 16/22, 39.3 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  33. JUMPING DRUZSTVA: 44/57, 34.58 s, 15.0 tr. b., 4.74 m/s

  34. Sedlec u Mikulova - Calibra Juniors CZECH cup 2018 aneb o Pohár mládeže ČR, 03. 06. 2018

  35. 1. Agility S: Diskvalifikován

  36. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  37. 2. Agility S: Diskvalifikován

  38. 2. Jumping S: 18/23, 35.72 s, 10.0 tr. b., 4.84 m/s

  39. Plzeň - O PLZEŇSKÉHO AGILIŤÁKA 2018, 12. 05. 2018 - 13. 05. 2018

  40. Agility S: Diskvalifikován

  41. Jump neděle S: Diskvalifikován

  42. Jump sobota S: Diskvalifikován

  43. Zkouška nedělle SA2: Diskvalifikován

  44. Zkouška sobota SA2: 5/11, 41.64 s, 15.0 tr. b., 4.54 m/s

  45. Spálené Poříčí - 2. Podkokšínské trojzkoušky pro útulek v Borovně, 05. 05. 2018

  46. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  47. 2. zkouška SA2: 2/8, 31.9 s, 10.0 tr. b., 4.73 m/s

  48. 3. zkouška SA2: Diskvalifikován

  49. Luštěnice - II. Aprílové zkoušky, 21. 04. 2018 - 22. 04. 2018

  50. III.zkouška SA2: Diskvalifikován

  51. II. zkouška SA2: 2/7, 40.46 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  52. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  53. Mariánské Lázně - Velikonoční zkoušky na Lidu, 01. 04. 2018

  54. Zkouška 1 SA2: Diskvalifikován

  55. Zkouška 2 SA2: 5/12, 45.46 s, 20.0 tr. b., 4.18 m/s

  56. Ždírec - Ždírecké jarní dvojzkoušky, 31. 03. 2018

  57. SA2-1 SA2: 1/4, 36.66 s, 10.0 tr. b., 4.53 m/s

  58. SA2-2 SA2: 3/4, 35.82 s, 10.0 tr. b., 4.8 m/s

  59. Plzeň - Memoriál Jolany Troppové, 30. 09. 2017 - 01. 10. 2017

  60. Agility open S: 18/27, 38.8 s, 20.0 tr. b., 3.99 m/s

  61. Jumping open S: Diskvalifikován

  62. zkouška_sobota_01 SA2: 9/11, 38.12 s, 25.0 tr. b., 4.56 m/s

  63. Zkouška_sobota_02 SA2: 2/11, 40.82 s, 15.82 tr. b., 4.12 m/s

  64. Zkoušky_neděle SA2: Diskvalifikován

  65. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  66. Agility D: 9/23, 40.88 s, 10.0 tr. b., 4.87 m/s

  67. Agility Squads: 33/59, 47.77 s, 20.0 tr. b., 3.81 m/s

  68. Hra D: Diskvalifikován

  69. Jumping D: 17/23, 41.04 s, 10.0 tr. b., 4.43 m/s

  70. Jumping Squads: 7/59, 36.22 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  71. Karlovy Vary - Karlovarské dvojzkoušky při krajské výstavě - KZPKV 2017, 16. 09. 2017

  72. 1. zkouška SA2 SA2: 4/7, 42.59 s, 20.0 tr. b., 3.76 m/s

  73. 2. zkouška SA2 SA2: Diskvalifikován

  74. Klatovy - 3. Agilitění u Klatov, 12. 08. 2017

  75. Agility open S: Diskvalifikován

  76. JUMPING: Diskvalifikován

  77. Zkouška S A2: 6/7, 45.8 s, 10.0 tr. b., 3.71 m/s

  78. Sedlec u Mikulova - Juniors CZECH cup aneb o Pohár mládeže ČR, 06. 07. 2017

  79. 1. Agility S: Diskvalifikován

  80. 1. Jumping S: Diskvalifikován

  81. 2. Agility S: Diskvalifikován

  82. 2. Jumping S: 7/20, 37.19 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  83. Rokycany - Rokycanská skočná, 17. 06. 2017

  84. 1. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  85. 2. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  86. 3. zkouska A1 SA1: Diskvalifikován

  87. Mariánské Lázně - Víkend plný zkoušek, 20. 05. 2017 - 21. 05. 2017

  88. Jumping S: Diskvalifikován

  89. Zkouška 1 SA1: Diskvalifikován

  90. Zkouška 2 SA1: 3/11, 33.92 s, 10.0 tr. b., 4.01 m/s

  91. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  92. III. zkouška SA1: Diskvalifikován

  93. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  94. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  95. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 04. 2017

  96. 1. Zkouška SA1: 2/6, 33.24 s, 0.0 tr. b., 3.94 m/s

  97. 2. Zkouška SA1: 5/6, 49.49 s, 18.49 tr. b., 2.93 m/s

  98. Jumping S: Diskvalifikován

  99. Mariánské Lázně - Velikonoční dvojzkoušky na Lidu, 16. 04. 2017

  100. Zkoušk 1 SA1: 6/13, 47.49 s, 22.49 tr. b., 2.86 m/s

  101. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  102. Beroun - Dvojzkoušky agility I., 04. 03. 2017

  103. Zkouška 1 SA1: 7/12, 33.07 s, 5.0 tr. b., 4.2 m/s

  104. Zkouška 2 SA1: Diskvalifikován

  105. Horka nad Moravou - Dvojité zkoušky s jumpy, 29. 10. 2016

  106. Agility Trial I: 4/7, 36.55 s, 10.0 tr. b., 3.42 m/s

  107. Agility Trial II: Diskvalifikován

  108. Jumping Trial: 1/7, 30.08 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  109. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  110. Agility - děti: Diskvalifikován

  111. Agility družstva: Diskvalifikován

  112. Hra - děti: 7/16, 29.46 s, 5.0 tr. b., 4.41 m/s

  113. Jumping - děti: 13/18, 45.6 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  114. Jumping družstva: Diskvalifikován

  115. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  116. 1. ZK SA1: 1/10, 42.36 s, 5.0 tr. b., 3.61 m/s

  117. 2. ZK SA1: Diskvalifikován

  118. Křimice - O pohár Václava, 28. 09. 2016

  119. SA1_1 SA1: Diskvalifikován

  120. SA1_2 SA1: Diskvalifikován

  121. Chýnov - Chýnovský hopík, 10. 09. 2016

  122. 1. Zkouška agility SA1: 1/8, 31.99 s, 0.0 tr. b., 4.28 m/s

  123. 2. Zkouška agility SA1: 6/8, 33.7 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  124. 3. Zkouška agility SA1: 6/8, 34.25 s, 15.0 tr. b., 3.91 m/s

  125. Mrtník, Plzeň-sever - Letní pohodové dvojzkoušky na Brabcovně, 13. 08. 2016

  126. SA1-1 SA1: Diskvalifikován

  127. SA1-2 SA1: Diskvalifikován

  128. Ratenice - Letní párty, 30. 07. 2016 - 31. 07. 2016

  129. Zk A II. SA1: Diskvalifikován

  130. Zk.A I. SA1: Diskvalifikován