Cz En

045919

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Rubá

    Člen KA

Pes

  1. Wafle von Schnappi Schnapp, Sheltie

Výsledky

  1. Čeladná - 2. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 03. 2022 - 27. 03. 2022

  2. U19 Agility I: 3/10, 43.33 s, 5.0 tr. b., 4.62 m/s

  3. U19 Agility II: 3/10, 43.63 s, 0.0 tr. b., 4.74 m/s

  4. U19 Agility III: 4/10, 42.67 s, 0.0 tr. b., 4.8 m/s

  5. U19 Jumping I: 6/10, 44.21 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  6. U19 Jumping II: 3/10, 40.53 s, 0.0 tr. b., 5.06 m/s

  7. Sviadnov u Frýdku - Místku - Březnové tukobraní, 12. 03. 2022

  8. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  10. Čerčany - 1. Kvalifikační závod na Junior Open Agility World Championship 2022, 26. 02. 2022 - 27. 02. 2022

  11. U19 Agility I: Diskvalifikován

  12. U19 Agility II: 2/10, 44.37 s, 0.0 tr. b., 4.94 m/s

  13. U19 Agility III: Diskvalifikován

  14. U19 Jumping I: 3/10, 39.41 s, 0.0 tr. b., 5.43 m/s

  15. U19 Jumping II: Diskvalifikován

  16. Sviadnov u Frýdku - Místku - Únorové tukobraní, 19. 02. 2022

  17. 1. Zkouška A3 S: Diskvalifikován

  18. 2. Zkouška A3 S: 4/11, 41.32 s, 0.0 tr. b., 4.96 m/s

  19. Horka nad Moravou - Havliczech 46, 12. 02. 2022

  20. TRIAL I.: Diskvalifikován

  21. TRIAL II.: Diskvalifikován

  22. Opava - Vlaštovičky - Únorový trojboj v ABSce, 06. 02. 2022

  23. Agility Trial I: Diskvalifikován

  24. Agility Trial II: 1/1, 38.58 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  25. Agility Trial III: 1/1, 36.59 s, 0.0 tr. b., 4.65 m/s

  26. Čerčany - Kvalifikační závod na WAO, 21. 01. 2022 - 23. 01. 2022

  27. Agility I 300: 6/30, 47.02 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  28. Agility II 300: Diskvalifikován

  29. Agility III 300: Diskvalifikován

  30. Jumping I 300: Diskvalifikován

  31. Jumping II 300: Diskvalifikován

  32. Jumping III 300: Diskvalifikován

  33. Brno - Vánoční Brno, 18. 12. 2021

  34. Agility SA: Diskvalifikován

  35. Jumping SA: 5/24, 33.7 s, 0.0 tr. b., 5.1 m/s

  36. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  37. Opava - Vlaštovičky - Páteční Dvojboj, 10. 12. 2021

  38. Agility Trial I: 2/3, 42.74 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  39. Agility Trial II: 1/3, 38.66 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  40. Brno - Agility Collie & Sheltie Cup, 20. 11. 2021

  41. Agility - Sheltie: 3/18, 43.59 s, 0.0 tr. b., 4.73 m/s

  42. Grand Final - Sheltie: Diskvalifikován

  43. Jumping II- Sheltie: Diskvalifikován

  44. Jumping I - Sheltie: 7/18, 30.3 s, 0.0 tr. b., 5.31 m/s

  45. Opava - Vlaštovičky - Sváteční Trojboj, 17. 11. 2021

  46. Agility Trial I: 2/3, 41.81 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  47. Agility Trial II: Diskvalifikován

  48. Agility Trial III: 2/3, 44.3 s, 0.0 tr. b., 4.4 m/s

  49. Brno - Podzimní Brno, 23. 10. 2021

  50. Agility SA: 2/32, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.5 m/s

  51. Jumping SA: 9/33, 36.86 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  52. Zkouška SA3: Diskvalifikován

  53. Mladeč - Nové Zámky - Mistrovství ČR sheltií, 02. 10. 2021

  54. Agility S: 5/24, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  55. Agility S: 5/24, 46.35 s, 5.0 tr. b., 4.75 m/s

  56. Jumping S: 5/25, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  57. Jumping S: 5/25, 32.37 s, 0.0 tr. b., 5.19 m/s

  58. Tuneliáda S : 7/24, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  59. Tuneliáda S : 7/24, 30.84 s, 0.0 tr. b., 5.87 m/s

  60. Trutnov - Mistrovství republiky v agility, 11. 09. 2021 - 12. 09. 2021

  61. Agility Individual: 8/65, 48.51 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  62. Agility Squads as Individual: 23/68, 48.63 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  63. Jumping Individual: 13/67, 39.89 s, 0.0 tr. b., 5.01 m/s

  64. Jumping Squads as Individual: 30/67, 41.23 s, 5.0 tr. b., 5.09 m/s

  65. Mohelnice - Mistrovství republiky v agility mládeže, 04. 09. 2021 - 05. 09. 2021

  66. Agility Individual - J: Diskvalifikován

  67. Agility Squads as Individual: 3/44, 41.17 s, 0.0 tr. b., 4.98 m/s

  68. Jumping Individual - J: 4/30, 43.68 s, 0.0 tr. b., 5.04 m/s

  69. Jumping Squads as Individual: 4/44, 36.45 s, 0.0 tr. b., 5.49 m/s

  70. Ostrava - dvojzkoušky Bestagility, 29. 08. 2021

  71. Agility Trial I: 1/6, 49.09 s, 0.0 tr. b., 4.48 m/s

  72. Agility Trial II: 1/6, 43.12 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  73. Morava - Mohelnice - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  74. Agility I: Diskvalifikován

  75. Agility II: 12/66, 49.05 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  76. Jumping I: 17/69, 38.28 s, 0.0 tr. b., 4.83 m/s

  77. Ostrava - Dvojzkoušky agility, 12. 06. 2021

  78. Agility Trial I: 2/6, 50.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  79. Agility Trial II: Diskvalifikován

  80. Čeladná - dvojzkoušky agility, 05. 12. 2020

  81. Agility Trial I: 2/9, 39.9 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  82. Agility Trial II: 1/9, 37.89 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  83. Opava - Podzimní dvojzkoušky, 06. 09. 2020

  84. II. Zkouška A2 S: 1/5, 36.42 s, 0.0 tr. b., 4.7 m/s

  85. I. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  86. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  87. Agility J Individual: Diskvalifikován

  88. Agility Squads: 13/43, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.66 m/s

  89. Jumping J Individual: 11/29, 44.52 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  90. Jumping Squads: 6/43, 38.24 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  91. Trutnov - Páteční rozjezd, 21. 08. 2020

  92. 1. zkouška: 1/3, 42.53 s, 0.0 tr. b., 4.42 m/s

  93. 2. zkouška: 1/3, 35.63 s, 0.0 tr. b., 4.86 m/s

  94. Ostrava-Třebovice - Třebovické dvojzkoušky, 27. 06. 2020

  95. zkouška SA2 1: 1/4, 43.65 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  96. zkouška SA2 2: 1/4, 41.31 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  97. Jakubčovice nad Odrou - Dvojzkoušky, 14. 06. 2020

  98. 1. zkouška: Diskvalifikován

  99. 2. zkouška: 1/6, 43.19 s, 0.0 tr. b., 4.63 m/s

  100. Mohelnice - Havliczech XVIII., 30. 05. 2020

  101. TRIAL I.: 3/10, 34.82 s, 0.0 tr. b., 5.17 m/s

  102. TRIAL II.: 2/10, 31.1 s, 0.0 tr. b., 5.14 m/s

  103. Suchdol nad Odrou - Pohodové DVOJZKOUŠKY, 24. 05. 2020

  104. II zkouška A1 S: 1/7, 33.48 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  105. I zkouška A1 S: 1/7, 35.7 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  106. Šumperk - Havliczech XXIII. odpolední dvojzkoušky, 22. 05. 2020

  107. TRIAL I.: Diskvalifikován

  108. TRIAL II.: 1/3, 30.76 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  109. Rožnov pod Radhoštěm - Páteční dvojzkoušky, 21. 02. 2020

  110. Trial I.: Diskvalifikován

  111. Trial II.: Diskvalifikován

  112. Opava - Vlaštovičky - Páteční dvojzkoušky agility, 14. 02. 2020

  113. Zkouška I.: Diskvalifikován

  114. Zkouška II: Diskvalifikován

  115. Horka nad Moravou - Havliczech XVII. jumping speciál pro všechny, 01. 12. 2019

  116. JUMPING I.: 11/18, 45.4 s, 7.4 tr. b., 3.74 m/s

  117. JUMPING II.: 9/18, 45.75 s, 0.75 tr. b., 3.93 m/s

  118. JUMPING III.: 15/18, 41.69 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s