Cz En

065416

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Kateřina Hloucalová

    Člen KA

Pes

  1. Constance Bohemia Black Star, Pudl trpasličí

Výsledky

  1. Čerčany - Fofr zkoušky 5, 18. 09. 2021

  2. 1.zkouška SA2: Diskvalifikován

  3. 2.zkouška SA2: 4/6, 46.86 s, 5.0 tr. b., 3.95 m/s

  4. Čerčany - Fofr zkoušky 3, 17. 07. 2021

  5. 1.zkouška SA2: 1/2, 44.92 s, 0.0 tr. b., 4.12 m/s

  6. 2.zkouška SA2: Diskvalifikován

  7. Čerčany - Fofr zkoušky 2, 12. 06. 2021

  8. 1.zkouška SA2: 4/6, 52.49 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  9. 2.zkouška SA2: 4/6, 40.99 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  10. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 12. 2020

  11. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  12. První zkouška: Diskvalifikován

  13. Sedlec u Mikulova - Specific Juniors Czech cup, 11. 10. 2020

  14. 1. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  15. 2. Agility S Junioři: Diskvalifikován

  16. 3. Jumping S Junioři: Diskvalifikován

  17. Třebíč - Podzimní trojzkoušky, 26. 09. 2020

  18. 1. Zkouška SA2: 6/9, 56.73 s, 20.73 tr. b., 3.03 m/s

  19. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  20. 3. Zkouška SA2: 2/9, 48.19 s, 1.69 tr. b., 3.65 m/s

  21. Buštěhrad - Pohodové dvojzkoušky, 11. 09. 2020

  22. Druhá zkouška: Diskvalifikován

  23. První zkouška: Diskvalifikován

  24. Rokycany - Rokycanská skočná, 05. 09. 2020

  25. Zkouška SA2 I: 2/12, 54.44 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  26. Zkouška SA2 II: 3/12, 60.55 s, 4.55 tr. b., 3.47 m/s

  27. Zkouška SA2 III: 4/12, 51.98 s, 0.0 tr. b., 3.62 m/s

  28. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  29. Agility J Individual: 19/29, 81.54 s, 34.54 tr. b., 2.7 m/s

  30. Agility Squads: 31/43, 60.55 s, 18.55 tr. b., 2.79 m/s

  31. Jumping J Individual: Diskvalifikován

  32. Jumping Squads: Diskvalifikován

  33. Kladno - Jahodové dvojzkoušky, 11. 07. 2020

  34. SA2 I: Diskvalifikován

  35. SA2 II: 1/6, 44.46 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  36. Beroun - Veselé dvouzkoušky, 06. 07. 2020

  37. Zkouška 1: Diskvalifikován

  38. Zkouška 2: 3/7, 48.85 s, 5.85 tr. b., 3.75 m/s

  39. Třebíč - Ber duozkoušky, 07. 06. 2020

  40. 1. Zkouška SA2: 2/7, 61.45 s, 4.45 tr. b., 3.55 m/s

  41. 2. Zkouška SA2: 3/7, 60.41 s, 14.41 tr. b., 3.23 m/s

  42. Kladno - Packu na TO!, 01. 03. 2020

  43. II, zkouška A2 S: Diskvalifikován

  44. I. zkouška A2 S: 3/10, 41.42 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  45. Beroun - Zkoušky trochu jinak, 09. 02. 2020

  46. 1. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  47. 2. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  48. Kladno - Zkoušky NKÚ XVI., 17. 01. 2020

  49. SA2 - I.: Diskvalifikován

  50. SA2 - II.: 1/5, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.84 m/s

  51. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  52. Agility J: 13/36, 50.68 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  53. Agility Squads as Individual: 19/51, 55.38 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  54. Jumping J: Diskvalifikován

  55. Jumping Squads as Individual: Diskvalifikován

  56. Praha - Dvojzkoušky + 1, 16. 06. 2019

  57. SA2 I: Diskvalifikován

  58. SA2 II: 1/4, 63.03 s, 10.03 tr. b., 3.11 m/s

  59. SA2 III: 3/4, 61.64 s, 10.64 tr. b., 3.02 m/s

  60. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  61. J Agility IV: Diskvalifikován

  62. J Agility V: Diskvalifikován

  63. J Agility VI: 11/16, 63.12 s, 10.49 tr. b., 3.17 m/s

  64. J Jumping III: Diskvalifikován

  65. J Jumping IV: Diskvalifikován

  66. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  67. J Agility I: Diskvalifikován

  68. J Agility II: Diskvalifikován

  69. J Agility III: Diskvalifikován

  70. J Jumping I: 13/23, 43.99 s, 2.15 tr. b., 3.96 m/s

  71. J Jumping II: Diskvalifikován

  72. Řitka - Zkoušky - březen 2019, 22. 03. 2019

  73. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  75. Praha 9 - Happy jumpy v teple II., 09. 03. 2019

  76. Horní Počernice, 1. běh: Diskvalifikován

  77. Horní Počernice, 2. běh: Diskvalifikován

  78. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  79. II. zkouška SA2: 3/18, 52.31 s, 3.31 tr. b., 3.46 m/s

  80. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  81. Ratenice - Nedělní zkoušky, 10. 02. 2019

  82. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  83. 2. Zka - SA2: Diskvalifikován

  84. Kladno - Listopadové zkoušky, 17. 11. 2018 - 18. 11. 2018

  85. II. zkouška SA2: 7/16, 59.17 s, 9.17 tr. b., 3.08 m/s

  86. I. zkouška SA2: 7/16, 63.33 s, 15.33 tr. b., 2.87 m/s

  87. Praha Štěrboholy - Aktijácké podzimní mini dvojzkoušky III., 26. 10. 2018

  88. 1. Zka - SA2: Diskvalifikován

  89. 2. Zka - SA2: 2/6, 52.4 s, 8.4 tr. b., 3.63 m/s

  90. Rokycany - Rokycanská skočná, 22. 09. 2018

  91. Agility open S: Diskvalifikován

  92. Jumping open S: 15/26, 49.1 s, 19.1 tr. b., 3.26 m/s

  93. Zkouška SA2: 8/11, 71.73 s, 30.73 tr. b., 2.54 m/s

  94. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  95. AGILITY DRUZSTVA: 34/57, 61.6 s, 18.6 tr. b., 3.05 m/s

  96. J Agility: 26/35, 60.34 s, 20.34 tr. b., 3.22 m/s

  97. J Hra: Diskvalifikován

  98. J Jumping: Diskvalifikován

  99. JUMPING DRUZSTVA: 30/57, 41.89 s, 0.0 tr. b., 3.92 m/s

  100. Chýnov - Chýnovské hopsinky - od A0 až po veterány, 12. 05. 2018

  101. Agility_: 9/18, 66.61 s, 19.61 tr. b., 2.9 m/s

  102. Jumping_: 8/17, 49.02 s, 7.02 tr. b., 3.65 m/s

  103. Zkouška - SA2: 3/4, 66.83 s, 26.83 tr. b., 2.86 m/s

  104. České Budějovice - K Budějicům cesta III. + veteráni, 01. 05. 2018

  105. Agility_: 10/18, 65.35 s, 12.35 tr. b., 2.91 m/s

  106. Jumping_: Diskvalifikován

  107. Zkouška - SA2: 2/4, 54.87 s, 20.87 tr. b., 3.06 m/s

  108. Beroun - Dvojzkoušky agility III., 07. 04. 2018

  109. Zkoukša 1 SA2: 5/9, 56.9 s, 12.9 tr. b., 3.04 m/s

  110. Zkouška 2 SA2: 4/9, 50.06 s, 0.06 tr. b., 3.48 m/s

  111. Neveklov - 55. Dvojzkoušky + 1, 17. 03. 2018

  112. 1. BĚH SA2: Diskvalifikován

  113. 2. BĚH SA2: Diskvalifikován

  114. 3. BĚH SA2: 5/8, 57.46 s, 19.46 tr. b., 2.49 m/s

  115. Neveklov - 54. Dvojzkoušky + 1, 10. 02. 2018

  116. 1. běh SA1: 3/7, 59.15 s, 29.15 tr. b., 2.03 m/s

  117. 3. běh SA1: 1/7, 34.33 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  118. Mladá Boleslav - Happy holiday, 01. 07. 2017 - 02. 07. 2017

  119. III. zkouška SA1: 4/7, 41.92 s, 0.0 tr. b., 3.44 m/s

  120. II. zkouška SA1: 1/7, 36.44 s, 0.0 tr. b., 3.73 m/s

  121. I. zkouška SA1: 5/7, 45.28 s, 10.28 tr. b., 2.92 m/s

  122. České Budějovice - K Budějicům cesta, 27. 05. 2017

  123. Agility_: Diskvalifikován

  124. Jumping_: Diskvalifikován

  125. Zkouška - SA1: Diskvalifikován

  126. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  127. III. zkouška SA1: 5/8, 33.0 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  128. II. zkouška SA1: 2/8, 45.27 s, 2.27 tr. b., 3.25 m/s

  129. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  130. Beroun - Sky Dog Cup, 01. 04. 2017 - 02. 04. 2017

  131. AGILITY: 5/19, 79.85 s, 43.85 tr. b., 2.13 m/s

  132. JUMPING: Diskvalifikován

  133. SA1: 5/6, 53.78 s, 27.78 tr. b., 2.68 m/s