Cz En

Lucie Džuvarovská

  1. Číslo: 005373
  2. OSA: Mladá Boleslav
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ne
  5. Členem KA od: 01. 01. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2021
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 096015 (S), Fidorka Běsíkův domeček

  2. 021717 (M), Ajda

  3. 030318 (S), Yo Chancy Remus

  4. 073219 (S), Dancing Diva Safiján

  5. 093319 (L), Believe

Výsledky

  1. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  2. Jumping II S A1, Dancing Diva Safiján: 1/4, 29.53 s, 0.0 tr. b., 5.32 m/s

  3. Jumping II S A2, Yo Chancy Remus: 1/1, 31.85 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  4. Jumping I S A1, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  5. Jumping I S A2, Yo Chancy Remus: 1/1, 30.91 s, 0.0 tr. b., 5.05 m/s

  6. Praha - Skochovice - MR plemen belgický ovčák, šeltie, pudl, kokršpaněl, yorkshire terrier, malý kontinentální španěl a mudi, 03. 10. 2020 - 04. 10. 2020

  7. Agility II S, Yo Chancy Remus: 18/43, 37.35 s, 5.0 tr. b., 4.61 m/s

  8. Agility II S, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  9. Agility I S, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  10. Agility I S, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  11. Jumping III S, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  12. Jumping III S, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  13. Jumping II S, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  14. Jumping II S, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  15. Jumping I S, Dancing Diva Safiján: 19/42, 34.8 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  16. Jumping I S, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  17. Jumping IV pudlové S, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  18. Jumping IV Sheltie S, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  19. Nymburk - Dvojzkoušky podzimní rovnodennosti, 20. 09. 2020

  20. 1. zkouška, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  21. 2. zkouška, Yo Chancy Remus: 2/6, 39.08 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  22. Labské Chrčice - Herba Cup, 19. 09. 2020

  23. Jumping 1 Small, Yo Chancy Remus: 2/6, 46.23 s, 10.23 tr. b., 3.74 m/s

  24. Jumping 1 Small, Dancing Diva Safiján: Diskvalifikován

  25. Jumping 2 Small, Yo Chancy Remus: 2/6, 35.47 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  26. Jumping 2 Small, Dancing Diva Safiján: 4/6, 37.1 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  27. ZK1 Small 2, Yo Chancy Remus: 1/1, 44.43 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  28. ZK1 Small 3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  29. ZK2 Small 2, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  30. ZK2 Small 3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  31. Trutnov - Mistrovství republiky v agility mládeže, 22. 08. 2020 - 23. 08. 2020

  32. Agility J Individual, Yo Chancy Remus: 4/29, 50.14 s, 0.0 tr. b., 4.39 m/s

  33. Agility J Individual, Fidorka Běsíkův domeček: 6/29, 51.79 s, 0.0 tr. b., 4.25 m/s

  34. Agility Squads, Yo Chancy Remus: 30/43, 44.18 s, 12.18 tr. b., 3.83 m/s

  35. Agility Squads, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  36. Jumping J Individual, Fidorka Běsíkův domeček: 7/29, 47.18 s, 0.0 tr. b., 4.26 m/s

  37. Jumping J Individual, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  38. Jumping Squads, Yo Chancy Remus: 30/43, 53.1 s, 13.1 tr. b., 3.77 m/s

  39. Jumping Squads, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  40. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + družstva a dvojzkoušky, 18. 07. 2020 - 19. 07. 2020

  41. 1. Agility S, Fidorka Běsíkův domeček: 1/10, 51.36 s, 2.36 tr. b., 3.99 m/s

  42. 1. Agility S, Yo Chancy Remus: 2/10, 52.93 s, 3.93 tr. b., 3.87 m/s

  43. 1. Jumping M, Ajda: Diskvalifikován

  44. 1. Jumping S, Yo Chancy Remus: 3/10, 47.09 s, 0.0 tr. b., 4.33 m/s

  45. 1. Jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 5/10, 47.73 s, 5.0 tr. b., 4.27 m/s

  46. 1. Zkouška SA2, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  47. 1. Zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  48. 2. Zkouška SA2, Yo Chancy Remus: 3/7, 47.66 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  49. 2. Zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  50. Ratenice - Květnové dvojzkoušky, 31. 05. 2020

  51. ZkA. SA3 I., Fidorka Běsíkův domeček: 4/10, 48.6 s, 10.0 tr. b., 4.22 m/s

  52. ZkA. SA3 II., Fidorka Běsíkův domeček: 4/10, 49.27 s, 0.0 tr. b., 4.06 m/s

  53. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  54. II. zkouška SA2, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  55. II. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 1/4, 53.41 s, 3.41 tr. b., 4.12 m/s

  56. I. zkouška SA2, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  57. I. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 1/4, 50.78 s, 5.78 tr. b., 4.33 m/s

  58. Kladno - Listopadové zkoušky, 09. 11. 2019 - 10. 11. 2019

  59. II. zkouška SA1 neděle, Yo Chancy Remus: 2/6, 34.9 s, 0.0 tr. b., 4.38 m/s

  60. II. zkouška SA3 neděle, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  61. I. zkouška SA1 neděle, Yo Chancy Remus: 2/6, 37.8 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  62. I. zkouška SA3 neděle, Fidorka Běsíkův domeček: 4/4, 40.52 s, 10.0 tr. b., 4.89 m/s

  63. Strážiště - Jumpingy superhrdinů, 13. 10. 2019

  64. Batmanův jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 2/12, 31.07 s, 0.0 tr. b., 4.54 m/s

  65. Jumping superhrdinů S, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  66. Kapitánský jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 4/12, 39.09 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  67. Rožnov pod Radhoštěm - Mistrovství České republiky v agility mládeže, 14. 09. 2019 - 15. 09. 2019

  68. Agility J, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  69. Agility J, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  70. Agility Squads as Individual, Fidorka Běsíkův domeček: 11/51, 48.33 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  71. Agility Squads as Individual, Yo Chancy Remus: 18/51, 51.06 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  72. Jumping J, Fidorka Běsíkův domeček: 11/36, 39.88 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  73. Jumping J, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  74. Jumping Squads as Individual, Fidorka Běsíkův domeček: 15/52, 39.28 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  75. Jumping Squads as Individual, Yo Chancy Remus: 42/52, 48.61 s, 15.61 tr. b., 3.48 m/s

  76. Ptýrov u Mnichova Hradiště - Holi PÁRTY, 31. 07. 2019

  77. II. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  78. I. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  79. Kosmonosy - Mistrovství ČR Australských kelpií a Welsh corgi + dvojzkoušky, 27. 07. 2019 - 28. 07. 2019

  80. 1.Zkouška - SA1, Yo Chancy Remus: 3/10, 37.7 s, 0.0 tr. b., 4.03 m/s

  81. 1.Zkouška - SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 2/8, 46.63 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  82. 2.Zkouška - SA1, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  83. 2.Zkouška - SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  84. Mladá Boleslav - "START QZ" - 2x zkoušky v MB, 21. 06. 2019

  85. II.zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 2/7, 43.55 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  86. I.zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  87. Lysá nad Labem - Dvojzkoušky Lysá nad Labem, 08. 05. 2019

  88. Zkouška II. SA1, Yo Chancy Remus: 5/15, 40.0 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  89. Zkouška II. SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 1/12, 49.9 s, 5.0 tr. b., 4.15 m/s

  90. Zkouška I. SA1, Yo Chancy Remus: 1/15, 40.5 s, 5.0 tr. b., 4.1 m/s

  91. Zkouška I. SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 5/12, 51.33 s, 5.0 tr. b., 4.29 m/s

  92. Mohelnice - Kvalifikační závod na EOJ, 27. 04. 2019 - 28. 04. 2019

  93. J Agility IV, Fidorka Běsíkův domeček: 2/18, 46.71 s, 0.0 tr. b., 4.41 m/s

  94. J Agility V, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  95. J Agility VI, Fidorka Běsíkův domeček: 9/16, 47.25 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  96. J Jumping III, Fidorka Běsíkův domeček: 12/18, 52.98 s, 10.52 tr. b., 3.59 m/s

  97. J Jumping IV, Fidorka Běsíkův domeček: 6/17, 44.33 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  98. Ratenice - Dubnové dvojzkoušky, 20. 04. 2019

  99. ZkA. SA1 I., Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  100. ZkA. SA1 II., Yo Chancy Remus: 1/5, 35.64 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  101. ZkA. SA3 I., Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  102. ZkA. SA3 II., Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  103. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  104. J Agility I, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  105. J Agility I, Ajda: Diskvalifikován

  106. J Agility II, Ajda: Diskvalifikován

  107. J Agility II, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  108. J Agility III, Fidorka Běsíkův domeček: 3/23, 46.46 s, 5.0 tr. b., 4.0 m/s

  109. J Agility III, Ajda: Diskvalifikován

  110. J Jumping I, Fidorka Běsíkův domeček: 3/23, 38.71 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  111. J Jumping I, Ajda: 15/15, 34.37 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  112. J Jumping II, Fidorka Běsíkův domeček: 5/23, 41.79 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  113. J Jumping II, Ajda: Diskvalifikován

  114. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  115. II. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  116. I. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  117. Praha 9 - Happy jumpy v teple I., 09. 02. 2019

  118. 1. Zka - SA1, Yo Chancy Remus: 2/15, 29.82 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  119. 2. Zka - SA1, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  120. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  121. II. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  122. II. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 1/13, 37.67 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  123. I. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  124. I. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 2/13, 38.87 s, 1.87 tr. b., 4.06 m/s

  125. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 05. 01. 2019

  126. Czech Imp Jump, Fidorka Běsíkův domeček: 6/26, 23.68 s, 0.0 tr. b., 4.52 m/s

  127. Czech Imp Jump, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  128. Jumping 1, Fidorka Běsíkův domeček: 6/27, 45.59 s, 2.59 tr. b., 4.01 m/s

  129. Jumping 1, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  130. Jumping 2, Fidorka Běsíkův domeček: 8/27, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.93 m/s

  131. Jumping 2, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  132. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  133. 1. zkouška MA2, Ajda: 1/4, 43.34 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  134. 1. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  135. 2. zkouška MA2, Ajda: 1/4, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  136. 2. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  137. Junioři M, Ajda: Diskvalifikován

  138. Junioři S, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  139. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 6.ročník - i pro XSmall, 03. 11. 2018

  140. Czech Imp Jump, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  141. Jumping 1, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  142. Jumping 2, Yo Chancy Remus: Diskvalifikován

  143. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  144. AGILITY DRUZSTVA, Fidorka Běsíkův domeček: 4/57, 45.51 s, 0.0 tr. b., 4.13 m/s

  145. AGILITY DRUZSTVA, Ajda: Diskvalifikován

  146. J Agility, Fidorka Běsíkův domeček: 17/35, 46.99 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  147. J Agility, Ajda: Diskvalifikován

  148. J Hra, Ajda: Diskvalifikován

  149. J Hra, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  150. J Jumping, Ajda: Diskvalifikován

  151. J Jumping, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  152. JUMPING DRUZSTVA, Ajda: 3/26, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  153. JUMPING DRUZSTVA, Fidorka Běsíkův domeček: 15/57, 34.03 s, 0.0 tr. b., 4.82 m/s

  154. Ptýrov - Fly FACTOR II. 2018, 01. 09. 2018

  155. II. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 5/10, 41.44 s, 1.44 tr. b., 3.4 m/s

  156. I. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  157. jumping SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  158. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  159. II. zkouška MA2, Ajda: 1/4, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  160. I. zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  161. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské jarní dvojzkoušky, 26. 05. 2018

  162. Zkouška 1 - SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  163. Zkouška 2 - SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 3/6, 50.89 s, 5.89 tr. b., 3.56 m/s

  164. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  165. 1.zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  166. 1.zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 2/12, 39.41 s, 0.0 tr. b., 4.57 m/s

  167. 2.zkouška MA2, Ajda: Diskvalifikován

  168. 2.zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 2/12, 40.13 s, 0.0 tr. b., 4.31 m/s

  169. Přerov - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Děti i Junioři, 28. 04. 2018 - 29. 04. 2018

  170. Ju Agility IV, Fidorka Běsíkův domeček: 2/15, 43.26 s, 1.93 tr. b., 4.58 m/s

  171. Ju Agility V, Fidorka Běsíkův domeček: 2/15, 36.76 s, 0.0 tr. b., 4.49 m/s

  172. Ju Agility VI, Fidorka Běsíkův domeček: 1/15, 42.74 s, 0.36 tr. b., 4.4 m/s

  173. Ju Jumping IV, Fidorka Běsíkův domeček: 11/15, 41.2 s, 12.42 tr. b., 3.96 m/s

  174. Ju Jumping V, Fidorka Běsíkův domeček: 9/14, 47.03 s, 15.43 tr. b., 3.57 m/s

  175. Litovel - Kvalifikační závod na EOJ 2018 - Junioři, 17. 03. 2018 - 18. 03. 2018

  176. Agility I, Fidorka Běsíkův domeček: 6/16, 51.75 s, 6.18 tr. b., 3.77 m/s

  177. Agility II, Fidorka Běsíkův domeček: 4/16, 47.12 s, 6.78 tr. b., 4.14 m/s

  178. Agility III, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  179. Jumping I, Fidorka Běsíkův domeček: 3/16, 42.41 s, 0.0 tr. b., 4.43 m/s

  180. Jumping II, Fidorka Běsíkův domeček: 4/16, 42.03 s, 0.09 tr. b., 4.28 m/s

  181. Jumping III, Fidorka Běsíkův domeček: 5/16, 38.89 s, 0.26 tr. b., 4.29 m/s

  182. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  183. II. Packa MA2, Ajda: Diskvalifikován

  184. II. Packa SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  185. I. Packa MA2, Ajda: Diskvalifikován

  186. I. Packa SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  187. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  188. 1. zkouška MA1, Ajda: Diskvalifikován

  189. 1. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  190. 2. zkouška MA1, Ajda: 1/8, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  191. 2. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  192. Junioři M, Ajda: Diskvalifikován

  193. Junioři S, Fidorka Běsíkův domeček: 4/7, 40.17 s, 5.17 tr. b., 3.81 m/s

  194. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 06. 01. 2018

  195. Czech Imp Jump Small, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  196. Jumping 1 Small, Fidorka Běsíkův domeček: 8/22, 28.29 s, 0.0 tr. b., 4.67 m/s

  197. Jumping 2 Small, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  198. Hradištko u Sadské - Mikulášské dvojzkoušky, 10. 12. 2017

  199. 1. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  200. 2. zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  201. Ratenice - Zimní pohár "Czech Imp" - 5.ročník - i pro XSmall, 02. 12. 2017

  202. Czech Imp Jump Small , Fidorka Běsíkův domeček: 8/36, 22.9 s, 0.0 tr. b., 4.37 m/s

  203. Jumping 1 Small, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  204. Jumping 2 Small, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  205. Pňov - Předhradí - 6. Pňovské dvojzkoušky, 14. 10. 2017

  206. 1.zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: 1/11, 42.81 s, 0.0 tr. b., 4.58 m/s

  207. 2.zkouška SA3, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  208. Okrouhlice (u Benešova) - 2. Svatováclavský závod, 28. 09. 2017

  209. Okrouhlice, Zkoušky, Fidorka Běsíkův domeček: 1/7, 42.07 s, 0.0 tr. b., 4.56 m/s

  210. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  211. Agility D, Fidorka Běsíkův domeček: 2/23, 40.48 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  212. Agility D, Ajda: Diskvalifikován

  213. Agility Squads, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  214. Agility Squads, Ajda: Diskvalifikován

  215. Hra D, Ajda: Diskvalifikován

  216. Hra D, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  217. Jumping D, Fidorka Běsíkův domeček: 1/23, 35.76 s, 0.0 tr. b., 5.09 m/s

  218. Jumping D, Ajda: Diskvalifikován

  219. Jumping Squads, Fidorka Běsíkův domeček: 9/59, 36.88 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  220. Jumping Squads, Ajda: Diskvalifikován

  221. Mladá Boleslav - Mladá Boleslav - Apple Cup + mistrovství teriérů a bearded collií 2017, 02. 09. 2017

  222. Agility S, Fidorka Běsíkův domeček: 5/35, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.59 m/s

  223. Jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 11/35, 36.6 s, 5.0 tr. b., 4.21 m/s

  224. Zkouška - SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  225. Mladá Boleslav - Mladoboleslavské letní trojzkoušky, 29. 07. 2017

  226. 1. Zka - SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 4/15, 33.86 s, 5.0 tr. b., 4.43 m/s

  227. 2. Zka - SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  228. 3. Zka - SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 2/15, 46.07 s, 0.0 tr. b., 3.95 m/s

  229. Mladá Boleslav - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 24. 06. 2017 - 25. 06. 2017

  230. Agility - Ne, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  231. Agility - So, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  232. Jumping - Ne, Fidorka Běsíkův domeček: 22/69, 40.01 s, 2.01 tr. b., 3.97 m/s

  233. Jumping - So, Fidorka Běsíkův domeček: 27/72, 34.05 s, 3.05 tr. b., 3.79 m/s

  234. Mladá Boleslav - Boleslavské jarní dvojzkoušky, 27. 05. 2017

  235. 1. běh SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 1/13, 39.45 s, 0.0 tr. b., 4.21 m/s

  236. 2. běh SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 4/13, 42.81 s, 10.0 tr. b., 3.55 m/s

  237. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  238. Agility 1 D, Fidorka Běsíkův domeček: 2/15, 34.54 s, 0.0 tr. b., 4.66 m/s

  239. Agility 1 D, Ajda: 6/7, 33.25 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  240. Agility 2 D, Ajda: 6/6, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  241. Agility 2 D, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  242. Agility 3 D, Fidorka Běsíkův domeček: 4/13, 45.07 s, 5.0 tr. b., 4.35 m/s

  243. Agility 3 D, Ajda: Diskvalifikován

  244. Agility 4 D, Ajda: 5/6, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  245. Agility 4 D, Fidorka Běsíkův domeček: 8/13, 49.97 s, 5.16 tr. b., 3.56 m/s

  246. Jumping 1 D, Ajda: 3/7, 32.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  247. Jumping 1 D, Fidorka Běsíkův domeček: 8/15, 34.01 s, 5.0 tr. b., 4.38 m/s

  248. Jumping 2 D, Fidorka Běsíkův domeček: 1/13, 37.29 s, 0.0 tr. b., 4.34 m/s

  249. Jumping 2 D, Ajda: Diskvalifikován

  250. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  251. III. zkouška MA1, Ajda: Diskvalifikován

  252. II. zkouška MA1, Ajda: 1/4, 25.51 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  253. I. zkouška MA1, Ajda: Diskvalifikován

  254. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  255. 1. ZK MA1, Ajda: 2/7, 33.76 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  256. 1. ZK SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  257. 2. ZK MA1, Ajda: 3/7, 23.46 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  258. 2. ZK SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  259. Junioři - finále M, Ajda: Diskvalifikován

  260. Junioři - finále S, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  261. Ratenice - Slávčiny dvojzkoušky, 18. 02. 2017

  262. ZkA. II. SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 1/17, 42.91 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  263. ZkA. I. SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  264. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  265. 1. zkouška SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 1/7, 42.87 s, 6.87 tr. b., 3.59 m/s

  266. 2. zkouška SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  267. 3. zkouška SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 2/7, 46.49 s, 8.49 tr. b., 3.29 m/s

  268. Roudnice nad Labem - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 10. 2016 - 09. 10. 2016

  269. Agility - děti, Fidorka Běsíkův domeček: 3/18, 43.78 s, 0.0 tr. b., 4.0 m/s

  270. Agility družstva, Fidorka Běsíkův domeček: 12/48, 40.97 s, 0.0 tr. b., 4.2 m/s

  271. Hra - děti, Fidorka Běsíkův domeček: 2/16, 27.54 s, 0.0 tr. b., 4.72 m/s

  272. Jumping - děti, Fidorka Běsíkův domeček: 3/18, 32.95 s, 0.0 tr. b., 4.92 m/s

  273. Jumping družstva, Fidorka Běsíkův domeček: 16/48, 33.62 s, 0.0 tr. b., 4.79 m/s

  274. Mladá Boleslav - II. Fly FACTOR, 28. 09. 2016

  275. Agility S, Fidorka Běsíkův domeček: 11/21, 47.09 s, 22.09 tr. b., 3.31 m/s

  276. Jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 14/21, 37.69 s, 14.69 tr. b., 3.56 m/s

  277. Zkoušky A1 SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 2/8, 40.59 s, 0.0 tr. b., 3.87 m/s

  278. Mladá Boleslav - Apple Cup, Mistrovství teriérů, 11. 09. 2016

  279. Agility S, Fidorka Běsíkův domeček: 11/45, 48.13 s, 7.13 tr. b., 3.8 m/s

  280. Jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  281. Zkouška SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  282. Jičín - O pohár PPP Jičín, 20. 08. 2016

  283. Agility S, Fidorka Běsíkův domeček: 16/27, 60.29 s, 21.29 tr. b., 2.85 m/s

  284. Jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 5/28, 33.21 s, 3.21 tr. b., 3.64 m/s

  285. Zkouška SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  286. Ratenice - Dvojzkoušky "Narozeninová párty", 13. 08. 2016

  287. ZkA. II. SA2, Fidorka Běsíkův domeček: 5/10, 71.78 s, 39.78 tr. b., 2.49 m/s

  288. ZkA. I. SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  289. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 049, 16. 07. 2016

  290. 1.zkouška, Fidorka Běsíkův domeček: 3/4, 37.75 s, 5.0 tr. b., 4.34 m/s

  291. 2.zkouška, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  292. Mladá Boleslav - May Cup, juniorský speciál, 28. 05. 2016

  293. A2 SA2, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  294. Agility S, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  295. Jumping S, Fidorka Běsíkův domeček: 6/21, 40.78 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  296. Větřkovice - Kvalifikační závod juniorů, 07. 05. 2016 - 08. 05. 2016

  297. D Agility 1, Fidorka Běsíkův domeček: 2/14, 38.12 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  298. D Agility 2, Fidorka Běsíkův domeček: 5/14, 35.72 s, 5.0 tr. b., 4.23 m/s

  299. D Agility 3, Fidorka Běsíkův domeček: 4/14, 40.78 s, 5.0 tr. b., 4.81 m/s

  300. D Agility 4, Fidorka Běsíkův domeček: 2/11, 35.38 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  301. D Jumping 1, Fidorka Běsíkův domeček: 4/14, 34.24 s, 0.79 tr. b., 4.18 m/s

  302. D Jumping 2, Fidorka Běsíkův domeček: 7/12, 37.22 s, 7.27 tr. b., 3.95 m/s

  303. Praha - Letňany - Hloubětínské Quatrozkoušky, 16. 04. 2016 - 17. 04. 2016

  304. Zkouska SA2 1, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  305. Zkouska SA2 2, Fidorka Běsíkův domeček: 8/23, 53.6 s, 5.0 tr. b., 3.54 m/s

  306. Chrastava - "ŠESTERO ZKOUŠKY", 05. 03. 2016 - 06. 03. 2016

  307. Zkouska IV SA1, Fidorka Běsíkův domeček: 1/4, 38.08 s, 0.0 tr. b., 4.1 m/s

  308. Zkouska VI SA1, Fidorka Běsíkův domeček: Diskvalifikován

  309. Zkouska V SA1, Fidorka Běsíkův domeček: 1/4, 40.54 s, 5.0 tr. b., 4.39 m/s

  310. Liberec - I. Kokosy na sněhu, 16. 01. 2016 - 17. 01. 2016

  311. ZkA 1 Ne, Fidorka Běsíkův domeček: 4/12, 37.29 s, 5.0 tr. b., 3.7 m/s

  312. ZkA 2 Ne, Fidorka Běsíkův domeček: 4/11, 31.54 s, 0.0 tr. b., 4.15 m/s

  313. ZkA 3 Ne, Fidorka Běsíkův domeček: 2/12, 29.98 s, 0.0 tr. b., 4.27 m/s