Cz En

021717

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Lucie Džuvarovská, Mladá Boleslav

    Člen KA

Pes

  1. Ajda, Kříženec

Výsledky

  1. Čeladná - Kvalifikační závod na EOJ, 30. 03. 2019 - 31. 03. 2019

  2. J Agility I: Diskvalifikován

  3. J Agility II: Diskvalifikován

  4. J Agility III: Diskvalifikován

  5. J Jumping I: 15/15, 34.37 s, 10.0 tr. b., 5.06 m/s

  6. J Jumping II: Diskvalifikován

  7. Kladno - Packu na to!, 03. 03. 2019

  8. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  9. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  10. Kladno - IV. Kokosy na sněhu, 27. 01. 2019

  11. II. zkouška MA2: Diskvalifikován

  12. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  13. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  14. 1. zkouška MA2: 1/4, 43.34 s, 0.0 tr. b., 3.97 m/s

  15. 2. zkouška MA2: 1/4, 37.78 s, 5.0 tr. b., 4.24 m/s

  16. Junioři M: Diskvalifikován

  17. Trutnov - Mistrovství České republiky mládeže, 08. 09. 2018 - 09. 09. 2018

  18. AGILITY DRUZSTVA: Diskvalifikován

  19. J Agility: Diskvalifikován

  20. J Hra: Diskvalifikován

  21. J Jumping: Diskvalifikován

  22. JUMPING DRUZSTVA: 3/26, 28.93 s, 0.0 tr. b., 5.67 m/s

  23. Ptýrov - Odpolední 2x zkoušky, 16. 08. 2018

  24. II. zkouška MA2: 1/4, 34.42 s, 0.0 tr. b., 5.08 m/s

  25. I. zkouška MA2: Diskvalifikován

  26. Pňov - Předhradí - 7. Pňovské dvojzkoušky, 19. 05. 2018

  27. 1.zkouška MA2: Diskvalifikován

  28. 2.zkouška MA2: Diskvalifikován

  29. Beroun - Packu na to!, 17. 02. 2018

  30. II. Packa MA2: Diskvalifikován

  31. I. Packa MA2: Diskvalifikován

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 4. kolo, 28. 01. 2018

  33. 1. zkouška MA1: Diskvalifikován

  34. 2. zkouška MA1: 1/8, 35.06 s, 0.0 tr. b., 4.68 m/s

  35. Junioři M: Diskvalifikován

  36. Přerov - Mistrovství České republiky mládeže, 23. 09. 2017 - 24. 09. 2017

  37. Agility D: Diskvalifikován

  38. Agility Squads: Diskvalifikován

  39. Hra D: Diskvalifikován

  40. Jumping D: Diskvalifikován

  41. Jumping Squads: Diskvalifikován

  42. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod juniorů, 29. 04. 2017 - 30. 04. 2017

  43. Agility 1 D: 6/7, 33.25 s, 15.0 tr. b., 4.84 m/s

  44. Agility 2 D: 6/6, 43.41 s, 10.0 tr. b., 4.38 m/s

  45. Agility 3 D: Diskvalifikován

  46. Agility 4 D: 5/6, 43.35 s, 5.0 tr. b., 4.11 m/s

  47. Jumping 1 D: 3/7, 32.65 s, 5.0 tr. b., 4.56 m/s

  48. Jumping 2 D: Diskvalifikován

  49. Beroun - Aprílové zkoušky, 22. 04. 2017 - 23. 04. 2017

  50. III. zkouška MA1: Diskvalifikován

  51. II. zkouška MA1: 1/4, 25.51 s, 0.0 tr. b., 5.76 m/s

  52. I. zkouška MA1: Diskvalifikován

  53. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  54. 1. ZK MA1: 2/7, 33.76 s, 10.0 tr. b., 4.09 m/s

  55. 2. ZK MA1: 3/7, 23.46 s, 5.0 tr. b., 5.41 m/s

  56. Junioři - finále M: Diskvalifikován