Jumping 2 S

  1. Datum: 18. 06. 2023
  2. Závod: Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Boháčová, Alice (CZ)
  4. Typ: J
  5. Standardní čas: 35.0 s
  6. Maximální čas: 51.0 s
  7. Délka: 152.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 18
  10. Postupová rychlost: 4.34 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 0 0 0.0 0.0 25.95 5.86 V
2 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 27.34 5.56 V
3 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 0 0 0.0 0.0 27.83 5.46 V
4 030217 Iveta Kutková Kiki 0 0 0.0 0.0 28.22 5.39 V
5 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 0 0 0.0 0.0 28.24 5.38 V
6 020921 Denisa Sommerová A3Ch Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 28.37 5.36 V
7 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 0 0 0.0 0.0 28.48 5.34 V
8 073322 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of Eagle 0 0 0.0 0.0 29.12 5.22 V
9 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 0 0 0.0 0.0 29.42 5.17 V
10 049923 Dana Holíková A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 29.56 5.14 V
11 012722 Jitka Kuttelvašerová Haley Bella Cambria 0 0 0.0 0.0 29.63 5.13 V
12 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 30.47 4.99 V
13 039418 Tereza Najmanová Roxy 0 0 0.0 0.0 30.7 4.95 V
14 080417 Šárka Urbanová A3Ch Ready Steady Go! Koryfej 0 0 0.0 0.0 31.11 4.89 V
15 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 31.29 4.86 V
16 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru 0 0 0.0 0.0 32.05 4.74 V
17 031522 Bára Baslová Piccollo Fort Fox 0 0 0.0 0.0 32.09 4.74 V
18 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 32.14 4.73 V
19 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut 0 0 0.0 0.0 34.98 4.35 V
20 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 1 0 0.0 5.0 26.87 5.66 V
21 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu 1 0 0.0 5.0 31.96 4.76 V
22 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day 1 0 0.0 5.0 33.1 4.59 V
23 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 1 0 0.0 5.0 33.17 4.58 V
24 056822 Jitka Zachová Bodyguard Duhový sen 0 1 0.0 5.0 33.49 4.54 V
25 069321 Michaela Langerová Ikona Perla z Polabí 0 1 0.0 5.0 33.62 4.52 V
26 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále 0 1 0.0 5.0 33.68 4.51 V
27 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad 0 1 1.21 6.21 36.21 4.2 VD
28 012118 Petra Molkupová Jakarta von Schnappi Schnapp 0 1 1.4 6.4 36.4 4.18 VD
29 031221 Barbara Malcová Agility von Schnappi Schnapp 0 1 3.6 8.6 38.6 3.94 VD
30 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 1 0 4.76 9.76 39.76 3.82 VD
31 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál 1 1 0.0 10.0 31.01 4.9 VD
32 046917 Tereza Šubrtová Airin Black Skotské jaro 2 0 0.0 10.0 31.13 4.88 VD
33 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 2 0 0.0 10.0 31.69 4.8 VD
34 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál 1 1 0.0 10.0 33.96 4.48 VD
35 009022 Pavla Juranová Bora Victoria Pod Buchtovým kopcem 1 0 9.23 14.23 44.23 3.44 VD
36 040921 Amalie Dovaly Gummy Bear Perla z Polabí 1 1 4.56 14.56 39.56 3.84 VD
37 011919 Dana Humpolcová Hygge Dai Muratori 3 0 0.0 15.0 28.79 5.28 VD
38 004022 Adéla Šaling Berta z Kojca Coli 2 1 0.0 15.0 32.8 4.63 VD
39 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy 1 1 6.47 16.47 41.47 3.67 D
40 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold 0 2 9.61 19.61 44.61 3.41 D
41 073219 Lucie Džuvarovská Dancing Diva Safiján 1 1 9.8 19.8 44.8 3.39 D
42 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 1 2 5.19 20.19 40.19 3.78 D
43 056722 Jana Chundeláková Blue Energy Silver Kingdom 0 1 15.4 20.4 50.4 3.02 D
DIS 078518 Michaela Štemproková Mafie z Ďáblovy studánky DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 037919 Ladislav Bittner A3Ch Denny DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017822 Václava Böhmová Bafka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070021 Dagmar Bašusová Bellis Perennis Blacksmith's den DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017721 Aneta Kárníková Iff ze Zlaté hvězdy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 109222 Vendula Čepelková Best Buddy White Twister DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013621 Jitka Ďuricová Aelin la Flamme de l'amour DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051922 Martina Kučerová Betty Bee z Pražských Vinohrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 008722 Kristýna Lérová Hubero Kororo z Vejřího hnízda DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 002722 Anna Maroušková Brazilie V krásném údolí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065522 Martin Průcha Moon Light Van-Bery DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 080821 Martina Sigmundová Arisha Little Sweetie DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007522 Pavla Brzobohatá Waly První sníh DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064122 Petra Krajíčková Coffi London's Brandy DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 071820 Šárka Honnerová A3Ch Yako Ya Koryfej DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033420 Veronika Květoňová Artur z České přírody DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO