Cz En

Jana Chundeláková

  1. Číslo: 005327
  2. OSA: GODA
  3. Člen KA: Ano
  4. Klubový zpravodaj: Ano
  5. Členem KA od: 25. 02. 2016
  6. Členem KA do: 31. 12. 2022
  7. Pohlaví: žena

    Průkazy

  1. 087015 (S), Ťapka

  2. 076616 (XS), Jenny

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška XSA3, Jenny: 1/1, 55.47 s, 15.47 tr. b., 3.64 m/s

  3. 2. Zkouška XSA3, Jenny: Diskvalifikován

  4. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  5. Zkouška XS A3 I, Jenny: 4/4, 55.41 s, 7.41 tr. b., 3.95 m/s

  6. Zkouška XS A3 II, Jenny: 1/4, 53.34 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  7. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  8. Agility S, Jenny: 10/22, 55.44 s, 15.44 tr. b., 3.75 m/s

  9. Jumping S, Jenny: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3, Jenny: 6/12, 63.16 s, 33.16 tr. b., 3.45 m/s

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  12. FINÁLE S, Jenny: Diskvalifikován

  13. neděle Jumping2+3 S, Jenny: 5/11, 55.26 s, 11.26 tr. b., 3.73 m/s

  14. neděle SA3, Jenny: Diskvalifikován

  15. Sobota Jumping2+3 S, Jenny: 7/11, 52.91 s, 15.91 tr. b., 3.67 m/s

  16. sobota SA3 I, Jenny: 3/10, 59.47 s, 3.47 tr. b., 3.7 m/s

  17. sobota SA3 II, Jenny: 7/10, 56.42 s, 6.42 tr. b., 3.88 m/s

  18. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  19. 1. Zkouška SA3, Jenny: 3/3, 53.81 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  20. 2. Zkouška SA3, Jenny: 2/3, 59.93 s, 13.93 tr. b., 3.67 m/s

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  22. Sobota Jumping2+3 S, Jenny: 8/10, 52.27 s, 11.27 tr. b., 3.9 m/s

  23. Sobota SA3 I., Jenny: Diskvalifikován

  24. Sobota SA3 II., Jenny: 5/8, 56.4 s, 10.4 tr. b., 3.6 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  26. Jumping 2+3 S, Jenny: 4/7, 70.15 s, 29.15 tr. b., 3.02 m/s

  27. SA3 I, Jenny: Diskvalifikován

  28. SA3 II, Jenny: Diskvalifikován

  29. SA3 So I, Jenny: 2/6, 71.49 s, 22.49 tr. b., 3.08 m/s

  30. SA3 So II, Jenny: Diskvalifikován

  31. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  32. 1. Zkouška SA2, Jenny: 2/8, 52.64 s, 10.64 tr. b., 3.36 m/s

  33. 2. Zkouška SA2, Jenny: 2/8, 54.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  34. 3. Zkouška SA2, Jenny: 3/8, 55.62 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  35. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  36. Zkouška A2 II. S, Jenny: 3/4, 46.36 s, 15.36 tr. b., 3.24 m/s

  37. Zkouška A2 I. S, Jenny: 3/4, 47.61 s, 9.61 tr. b., 3.36 m/s

  38. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  39. 1. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška SA2, Jenny: 2/5, 38.05 s, 11.05 tr. b., 3.94 m/s

  41. 3. Zkouška SA2, Jenny: 2/5, 53.27 s, 9.27 tr. b., 3.83 m/s

  42. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  43. 1. Zkouška SA2, Jenny: 1/5, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  44. 2. Zkouška SA2, Jenny: 3/5, 50.54 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  45. 3. Zkouška SA2, Jenny: 1/5, 54.0 s, 4.0 tr. b., 3.61 m/s

  46. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  47. SA2 I., Jenny: 1/3, 51.05 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  48. SA2 II., Jenny: 1/3, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  49. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  50. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S, Jenny: 6/18, 53.43 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  51. Jumping FirstAnimal S, Jenny: Diskvalifikován

  52. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. S, Jenny: 3/5, 54.32 s, 19.32 tr. b., 3.5 m/s

  53. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  54. Agility Light - Časopis Psí Sporty S, Jenny: 13/17, 50.01 s, 12.01 tr. b., 3.8 m/s

  55. Agility Spokojenypes.cz S, Jenny: Diskvalifikován

  56. Jelení Jumping Short S, Jenny: 14/17, 29.09 s, 4.09 tr. b., 4.06 m/s

  57. PetExpert Jumping S, Jenny: 12/17, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.86 m/s

  58. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  59. 1. Zkouška SA2, Jenny: 5/7, 54.28 s, 12.28 tr. b., 3.8 m/s

  60. 2. Zkouška SA2, Jenny: 1/7, 58.94 s, 1.94 tr. b., 3.73 m/s

  61. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  62. 1. zkouška SA2, Jenny: 1/2, 47.16 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  63. 2. zkouška SA2, Jenny: 1/2, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  64. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  65. 1. Zkouška SA2, Jenny: 2/3, 43.46 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  66. 2. Zkouška SA2, Jenny: 1/3, 62.47 s, 23.47 tr. b., 2.9 m/s

  67. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  68. 1. Zkouška SA2, Jenny: 2/3, 56.28 s, 25.28 tr. b., 3.11 m/s

  69. 2. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  70. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  71. Agility S, Jenny: Diskvalifikován

  72. Jumping S, Jenny: 14/18, 47.28 s, 16.28 tr. b., 3.45 m/s

  73. Jumping Veteráni S, Ťapka: 5/6, 30.06 s, 0.0 tr. b., 4.16 m/s

  74. Zkouška A2 S, Jenny: 3/5, 39.51 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  75. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  76. Agility S, Jenny: 8/13, 51.07 s, 13.07 tr. b., 3.15 m/s

  77. Jumping S, Jenny: Diskvalifikován

  78. Zkouška SA2, Jenny: 1/2, 45.93 s, 3.93 tr. b., 3.53 m/s

  79. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  80. agility open S, Ťapka: Diskvalifikován

  81. agility open S, Jenny: Diskvalifikován

  82. Jumping open S, Jenny: 6/11, 47.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  83. Jumping open S, Ťapka: 9/11, 69.8 s, 35.8 tr. b., 2.68 m/s

  84. Zkouška A2 S, Jenny: Diskvalifikován

  85. Zkouška A2 S, Ťapka: Diskvalifikován

  86. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  87. agility open S, Ťapka: 5/14, 68.53 s, 31.53 tr. b., 2.58 m/s

  88. agility open S, Jenny: Diskvalifikován

  89. Jumping open S, Jenny: Diskvalifikován

  90. Jumping open S, Ťapka: Diskvalifikován

  91. Zkouška A2 S, Ťapka: 1/3, 66.07 s, 36.07 tr. b., 2.85 m/s

  92. Zkouška A2 S, Jenny: Diskvalifikován

  93. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  94. Open AGI S, Jenny: 3/17, 46.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  95. Open AGI S, Ťapka: Diskvalifikován

  96. Open JUMP S, Ťapka: 4/17, 50.08 s, 0.08 tr. b., 3.85 m/s

  97. Open JUMP S, Jenny: Diskvalifikován

  98. Zkouška A2 S, Jenny: Diskvalifikován

  99. Zkouška A2 S, Ťapka: Diskvalifikován

  100. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  101. 1. zkouška SA2, Jenny: 2/6, 51.22 s, 16.22 tr. b., 3.48 m/s

  102. 1. zkouška SA2, Ťapka: 3/6, 58.49 s, 23.49 tr. b., 3.04 m/s

  103. 2. Zkouška SA2, Jenny: 1/6, 56.96 s, 7.96 tr. b., 3.55 m/s

  104. 2. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  105. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  106. A2 II S, Ťapka: Diskvalifikován

  107. A2 II S, Jenny: Diskvalifikován

  108. A2 I S, Jenny: 3/6, 40.53 s, 10.53 tr. b., 3.7 m/s

  109. A2 I S, Ťapka: Diskvalifikován

  110. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  111. A2 II S, Jenny: 2/7, 48.16 s, 9.16 tr. b., 3.45 m/s

  112. A2 II S, Ťapka: 3/7, 48.23 s, 9.23 tr. b., 3.44 m/s

  113. A2 I S, Jenny: 5/7, 57.35 s, 24.35 tr. b., 2.69 m/s

  114. A2 I S, Ťapka: Diskvalifikován

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  116. A2 II S, Jenny: Diskvalifikován

  117. A2 II S, Ťapka: Diskvalifikován

  118. A2 I S, Jenny: 3/7, 56.86 s, 13.86 tr. b., 3.27 m/s

  119. A2 I S, Ťapka: Diskvalifikován

  120. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  121. A2 II S, Jenny: 2/6, 54.08 s, 20.08 tr. b., 3.29 m/s

  122. A2 II S, Ťapka: Diskvalifikován

  123. A2 I S, Jenny: 2/6, 51.5 s, 9.5 tr. b., 3.34 m/s

  124. A2 I S, Ťapka: Diskvalifikován

  125. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  126. SA2 I , Jenny: 3/8, 56.09 s, 1.09 tr. b., 3.62 m/s

  127. SA2 I , Ťapka: Diskvalifikován

  128. SA2 II , Jenny: 2/8, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.51 m/s

  129. SA2 II , Ťapka: Diskvalifikován

  130. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  131. 1.Zkouška SA2, Jenny: 8/12, 62.66 s, 26.66 tr. b., 2.62 m/s

  132. 1.Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  133. 2.Zkouška SA2, Ťapka: 9/12, 60.33 s, 15.33 tr. b., 2.97 m/s

  134. 2.Zkouška SA2, Jenny: 10/12, 55.98 s, 15.98 tr. b., 3.2 m/s

  135. Jumping SA2+SA3, Ťapka: 7/17, 50.22 s, 11.22 tr. b., 3.52 m/s

  136. Jumping SA2+SA3, Jenny: 9/17, 56.64 s, 22.64 tr. b., 3.13 m/s

  137. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  138. 1. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  139. 1. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  140. 2. Zkouška SA2, Jenny: 5/9, 55.96 s, 26.96 tr. b., 3.07 m/s

  141. 2. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  142. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  143. 1. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  144. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  145. 2. Zkouška SA2, Ťapka: 4/9, 45.99 s, 6.99 tr. b., 3.57 m/s

  146. 2. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  147. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  148. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  149. 1. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  150. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  151. 2. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  152. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  153. 1. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  154. 1. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  155. 2. zkouška SA2, Jenny: 2/7, 47.1 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  156. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  157. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  158. 1.ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  159. 2.ZK SA2, Jenny: Diskvalifikován

  160. 2.ZK SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  161. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  162. Speed&Power hra S, Jenny: 4/16, 15.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  163. Speed&Power hra S, Ťapka: 12/16, 14.89 s, 15.0 tr. b., 4.77 m/s

  164. Tunelovo-barelový běh S, Jenny: 6/18, 32.54 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  165. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 10/18, 35.49 s, 0.49 tr. b., 3.49 m/s

  166. Zkouška SA2, Ťapka: 4/7, 53.92 s, 19.92 tr. b., 3.04 m/s

  167. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  168. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  169. Speed&Power hra S, Jenny: 4/11, 23.31 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  170. Speed&Power hra S, Ťapka: 6/11, 29.55 s, 10.55 tr. b., 2.64 m/s

  171. Tunelovo-barelový běh S, Jenny: 7/14, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  172. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 12/14, 42.86 s, 5.0 tr. b., 4.67 m/s

  173. Zkouška SA2, Ťapka: 2/5, 60.15 s, 19.15 tr. b., 2.66 m/s

  174. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  175. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  176. Speed&Power hra S, Jenny: Diskvalifikován

  177. Speed&Power hra S, Ťapka: Diskvalifikován

  178. Tunelovo-barelový běh S, Jenny: 6/14, 33.48 s, 0.98 tr. b., 3.88 m/s

  179. Tunelovo-barelový běh S, Ťapka: 7/14, 34.67 s, 2.17 tr. b., 3.75 m/s

  180. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  181. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  182. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  183. 1. zkouška SA2, Jenny: 3/13, 49.9 s, 3.9 tr. b., 3.45 m/s

  184. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  185. 2. zkouška SA2, Jenny: 6/13, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  186. 2. zkouška SA2, Ťapka: 10/13, 51.96 s, 8.96 tr. b., 3.46 m/s

  187. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  188. Agility, Jenny: 15/22, 65.03 s, 24.03 tr. b., 2.86 m/s

  189. Agility, Jenny: Diskvalifikován

  190. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  191. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  192. Zkouška SA2, Jenny: 2/7, 50.73 s, 16.73 tr. b., 3.31 m/s

  193. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  194. Agilty, Jenny: Diskvalifikován

  195. Jumping, Jenny: Diskvalifikován

  196. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  197. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  198. Barelový a tunelový běh S, Ťapka: 16/23, 43.56 s, 0.0 tr. b., 3.56 m/s

  199. Barelový a tunelový běh S, Jenny: 20/23, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  200. Zkouška SA2, Ťapka: 3/7, 44.0 s, 5.0 tr. b., 3.14 m/s

  201. Zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  202. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  203. 1. zkouška SA2, Jenny: 4/11, 46.8 s, 12.8 tr. b., 3.25 m/s

  204. 1. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  205. 2. zkouška SA2, Jenny: 4/11, 42.73 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  206. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  207. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  208. Agility_, Ťapka: Diskvalifikován

  209. Agility_, Jenny: Diskvalifikován

  210. Jumping_, Ťapka: Diskvalifikován

  211. Jumping_, Jenny: Diskvalifikován

  212. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  213. 1. zkouška SA2, Jenny: 5/8, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  214. 1. zkouška SA2, Ťapka: 6/8, 53.87 s, 15.87 tr. b., 3.36 m/s

  215. 2. zkouška SA2, Jenny: 2/8, 39.44 s, 5.44 tr. b., 3.8 m/s

  216. 2. zkouška SA2, Ťapka: 4/8, 48.72 s, 14.72 tr. b., 3.08 m/s

  217. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  218. II. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  219. II. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  220. I. zkouška SA2, Jenny: Diskvalifikován

  221. I. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  222. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  223. 1. zkouška SA1, Jenny: 3/6, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  224. 1. zkouška SA2, Ťapka: 3/14, 47.29 s, 2.29 tr. b., 3.26 m/s

  225. 2. zkouška SA1, Jenny: Diskvalifikován

  226. 2. zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  227. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  228. Agility S, Jenny: 20/33, 49.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  229. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  230. Jumping S, Jenny: 25/33, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  231. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  232. Zkouška - SA1, Jenny: 2/3, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  233. Zkouška - SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  234. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  235. Agility Ne - SA, Ťapka: 20/38, 59.9 s, 29.9 tr. b., 2.77 m/s

  236. Agility Ne - SA, Jenny: Diskvalifikován

  237. Agility So - SA, Jenny: 31/40, 56.99 s, 21.99 tr. b., 2.6 m/s

  238. Agility So - SA, Ťapka: Diskvalifikován

  239. Jumping Ne - SA, Jenny: 33/39, 45.12 s, 17.12 tr. b., 3.37 m/s

  240. Jumping Ne - SA, Ťapka: 36/39, 55.13 s, 22.13 tr. b., 2.76 m/s

  241. Jumping So - SA, Ťapka: 14/40, 61.67 s, 28.67 tr. b., 2.46 m/s

  242. Jumping So - SA, Jenny: Diskvalifikován

  243. Zka Ne - SA1, Jenny: 3/8, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  244. Zka Ne - SA2, Ťapka: 2/8, 47.71 s, 8.71 tr. b., 3.06 m/s

  245. Zka So - SA1, Jenny: 4/8, 46.43 s, 17.43 tr. b., 2.93 m/s

  246. Zka So - SA2, Ťapka: 6/11, 55.78 s, 13.78 tr. b., 3.16 m/s

  247. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  248. Agility S, Ťapka: 3/8, 46.3 s, 2.3 tr. b., 3.46 m/s

  249. Agility S, Jenny: Diskvalifikován

  250. Hra S, Ťapka: 12/17, 21.23 s, 0.0 tr. b., 3.58 m/s

  251. Hra S, Jenny: 13/17, 22.91 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  252. Jumping S, Ťapka: 4/9, 43.59 s, 13.59 tr. b., 2.96 m/s

  253. Jumping S, Jenny: Diskvalifikován

  254. Zkouška SA1, Jenny: 1/2, 48.47 s, 17.47 tr. b., 2.72 m/s

  255. Zkouška SA2, Ťapka: 4/6, 50.09 s, 13.09 tr. b., 3.23 m/s

  256. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  257. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  258. Agility S, Jenny: Diskvalifikován

  259. Hra S, Jenny: 9/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  260. Hra S, Ťapka: Diskvalifikován

  261. Jumping S, Ťapka: 4/7, 36.31 s, 8.31 tr. b., 3.64 m/s

  262. Jumping S, Jenny: Diskvalifikován

  263. Zkouška SA1, Jenny: 1/1, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  264. Zkouška SA2, Ťapka: 2/2, 37.91 s, 2.91 tr. b., 3.14 m/s

  265. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  266. Agility A0 SA1, Jenny: 1/1, 21.85 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  267. Agility S, Ťapka: 8/8, 51.33 s, 17.33 tr. b., 2.71 m/s

  268. Hra S, Ťapka: 9/14, 32.25 s, 1.25 tr. b., 2.91 m/s

  269. Hra S, Jenny: 11/14, 30.91 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  270. Jumping A0 SA1, Jenny: 1/1, 23.96 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  271. Jumping S, Ťapka: 6/7, 44.96 s, 8.96 tr. b., 2.89 m/s

  272. Zkouška A0 SA1, Jenny: 1/1, 28.5 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  273. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  274. Louny - Hurá na prázdniny, 17. 06. 2017

  275. Agility - Small, Ťapka: Diskvalifikován

  276. Jumping - Small, Ťapka: 18/24, 54.62 s, 24.62 tr. b., 2.71 m/s

  277. ZkA - SA2, Ťapka: 6/7, 69.43 s, 41.43 tr. b., 2.29 m/s

  278. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  279. Agility A0 SA1, Jenny: 1/2, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  280. Agility S, Ťapka: 5/8, 56.29 s, 16.29 tr. b., 2.84 m/s

  281. Hra S, Ťapka: 10/16, 33.07 s, 0.0 tr. b., 3.66 m/s

  282. Hra S, Jenny: 12/16, 31.63 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  283. Jumping A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  284. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  285. Zkouška A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  286. Zkouška SA2, Ťapka: 3/4, 56.58 s, 19.58 tr. b., 2.69 m/s

  287. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  288. A0 zkouška SA1, Jenny: 1/2, 47.08 s, 17.08 tr. b., 2.87 m/s

  289. A0 zkouška SA1, Jenny: Diskvalifikován

  290. AGI Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  291. AGI Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  292. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 4/9, 47.62 s, 2.62 tr. b., 3.36 m/s

  293. AGI Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 8/10, 56.65 s, 23.65 tr. b., 2.68 m/s

  294. JUMP Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  295. JUMP Kategorie A0+A1 S, Jenny: Diskvalifikován

  296. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 8/11, 50.37 s, 10.37 tr. b., 3.38 m/s

  297. JUMP Kategorie A2+A3 S, Ťapka: 9/11, 63.25 s, 37.25 tr. b., 2.32 m/s

  298. Zkouška SA2, Ťapka: 2/4, 68.36 s, 38.36 tr. b., 2.34 m/s

  299. Zkouška SA2, Ťapka: Diskvalifikován

  300. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 23. 04. 2017

  301. Agility - Small, Ťapka: 13/32, 52.62 s, 9.62 tr. b., 3.29 m/s

  302. Jumping - Small, Ťapka: 19/32, 51.47 s, 22.47 tr. b., 3.01 m/s

  303. ZkA - SA1, Ťapka: 4/6, 53.32 s, 21.32 tr. b., 2.59 m/s

  304. Roudnice nad Labem - Kvalifikační závod na MR v agility 2017, 15. 04. 2017 - 16. 04. 2017

  305. Agility 1, Ťapka: Diskvalifikován

  306. Agility 2, Ťapka: Diskvalifikován

  307. Jumping 1, Ťapka: Diskvalifikován

  308. Jumping 2, Ťapka: 39/78, 58.5 s, 18.5 tr. b., 3.25 m/s

  309. Roudnice nad Labem - Zkoušky místo tréninku, 14. 04. 2017

  310. Agility Trial I, Ťapka: 3/3, 64.93 s, 34.93 tr. b., 2.31 m/s

  311. Jumping Trial I, Ťapka: 3/3, 43.9 s, 10.0 tr. b., 3.8 m/s

  312. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  313. 1. ZK SA1, Ťapka: 5/8, 45.72 s, 12.72 tr. b., 3.02 m/s

  314. 2. ZK SA1, Ťapka: 5/8, 36.61 s, 5.0 tr. b., 3.47 m/s

  315. A0 - AGI SA1, Jenny: 1/2, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  316. A0 - jump SA1, Jenny: 1/2, 20.14 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  317. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  318. 1. ZK SA1, Ťapka: 5/9, 59.37 s, 23.37 tr. b., 2.54 m/s

  319. 2. ZK SA1, Ťapka: 3/9, 48.86 s, 8.86 tr. b., 2.91 m/s

  320. Kat. A0 - 1. běh J SA1, Jenny: 1/2, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  321. Kat. A0 - 2. běh SA1, Jenny: Diskvalifikován

  322. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  323. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  324. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  325. Kat A0-AGI SA1, Jenny: Diskvalifikován

  326. Kat A0-JUMP SA1, Jenny: 2/5, 24.81 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  327. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2017 (1/3), 14. 01. 2017

  328. Agility, Ťapka: Diskvalifikován

  329. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  330. Zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  331. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 3. kolo, 11. 12. 2016

  332. 1. zkouška SA1, Ťapka: 3/4, 50.01 s, 21.01 tr. b., 3.1 m/s

  333. 2. zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  334. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  335. 1. ZK SA1, Ťapka: 1/11, 39.32 s, 6.32 tr. b., 2.95 m/s

  336. 2. ZK SA1, Ťapka: 8/11, 54.7 s, 27.7 tr. b., 2.38 m/s

  337. Kategorie A0 SA1, Jenny: 2/3, 19.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  338. Kategorie A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  339. Chrastava - II. SEDMERO zkoušky, 28. 10. 2016 - 30. 10. 2016

  340. 1. zkouška SA1, Ťapka: 4/6, 42.18 s, 13.18 tr. b., 3.15 m/s

  341. 2. zkouška SA1, Ťapka: 3/6, 43.58 s, 9.58 tr. b., 2.96 m/s

  342. 3. zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  343. Agility S, Ťapka: Diskvalifikován

  344. Jumping S, Ťapka: Diskvalifikován

  345. Ne-zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  346. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  347. 1. Kategorie A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  348. 1. ZK SA1, Ťapka: 4/9, 50.63 s, 5.0 tr. b., 2.75 m/s

  349. 2. Kategorie A0 SA1, Jenny: Diskvalifikován

  350. 2. ZK SA1, Ťapka: 3/9, 43.07 s, 0.0 tr. b., 3.18 m/s

  351. Roudnice nad Labem - Předrepublikové dvouzkoušky, 07. 10. 2016

  352. 1. ZK SA1, Ťapka: 7/10, 57.4 s, 25.4 tr. b., 2.67 m/s

  353. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  354. Chabařovice - Chlumecký lvíček + MR naháčů (s i bez PP), 09. 04. 2016

  355. Agility, Ťapka: 20/35, 67.18 s, 30.18 tr. b., 2.41 m/s

  356. Jumping, Ťapka: Diskvalifikován

  357. ZkA, Ťapka: Diskvalifikován

  358. Terezín - vELIKONOČNÍ AGI-HRANÍ, 28. 03. 2016

  359. Tunelový běh S, Ťapka: 18/21, 40.28 s, 6.28 tr. b., 3.38 m/s

  360. Zkouška SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  361. Terezín - Terezínský zimní pohár 6. kolo - 2. ročník, 27. 03. 2016

  362. 1. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  363. 2. ZK SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  364. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. kolo - 2. ročník, 28. 02. 2016

  365. 1. ZK SA1, Ťapka: 5/11, 66.93 s, 28.93 tr. b., 2.18 m/s

  366. 2. ZK SA1, Ťapka: 6/11, 65.34 s, 21.34 tr. b., 2.28 m/s

  367. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. kolo - 2. ročník, 07. 02. 2016

  368. A0 - 2. běh SA1, Ťapka: 2/3, 32.37 s, 5.0 tr. b., 3.4 m/s

  369. A0 SA1, Ťapka: Diskvalifikován

  370. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. kolo - 2. ročník, 13. 12. 2015

  371. 2. A0 SA1, Ťapka: 2/4, 41.47 s, 5.0 tr. b., 3.33 m/s

  372. A0 SA1, Ťapka: 1/4, 51.78 s, 16.78 tr. b., 2.63 m/s