Cz En

076616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Chundeláková, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Jenny, Kříženec

Výsledky

  1. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  2. A2 II S: Diskvalifikován

  3. A2 I S: 3/6, 40.53 s, 10.53 tr. b., 3.7 m/s

  4. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  5. A2 II S: 2/7, 48.16 s, 9.16 tr. b., 3.45 m/s

  6. A2 I S: 5/7, 57.35 s, 24.35 tr. b., 2.69 m/s

  7. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  8. A2 II S: Diskvalifikován

  9. A2 I S: 3/7, 56.86 s, 13.86 tr. b., 3.27 m/s

  10. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  11. A2 II S: 2/6, 54.08 s, 20.08 tr. b., 3.29 m/s

  12. A2 I S: 2/6, 51.5 s, 9.5 tr. b., 3.34 m/s

  13. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  14. SA2 I : 3/8, 56.09 s, 1.09 tr. b., 3.62 m/s

  15. SA2 II : 2/8, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.51 m/s

  16. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  17. 1.Zkouška SA2: 8/12, 62.66 s, 26.66 tr. b., 2.62 m/s

  18. 2.Zkouška SA2: 10/12, 55.98 s, 15.98 tr. b., 3.2 m/s

  19. Jumping SA2+SA3: 9/17, 56.64 s, 22.64 tr. b., 3.13 m/s

  20. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  21. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  22. 2. Zkouška SA2: 5/9, 55.96 s, 26.96 tr. b., 3.07 m/s

  23. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  24. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  25. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  26. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  27. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  28. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  29. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  30. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. 2. zkouška SA2: 2/7, 47.1 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  32. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  33. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  34. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  35. Speed&Power hra S: 4/16, 15.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  36. Tunelovo-barelový běh S: 6/18, 32.54 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  37. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  38. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  39. Speed&Power hra S: 4/11, 23.31 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  40. Tunelovo-barelový běh S: 7/14, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  41. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  42. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  43. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  44. Tunelovo-barelový běh S: 6/14, 33.48 s, 0.98 tr. b., 3.88 m/s

  45. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  46. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  47. 1. zkouška SA2: 3/13, 49.9 s, 3.9 tr. b., 3.45 m/s

  48. 2. zkouška SA2: 6/13, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  49. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  50. Agility: 15/22, 65.03 s, 24.03 tr. b., 2.86 m/s

  51. Agility: Diskvalifikován

  52. Jumping: Diskvalifikován

  53. Jumping: Diskvalifikován

  54. Zkouška SA2: 2/7, 50.73 s, 16.73 tr. b., 3.31 m/s

  55. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  56. Agilty: Diskvalifikován

  57. Jumping: Diskvalifikován

  58. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  59. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  60. Barelový a tunelový běh S: 20/23, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  61. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  62. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  63. 1. zkouška SA2: 4/11, 46.8 s, 12.8 tr. b., 3.25 m/s

  64. 2. zkouška SA2: 4/11, 42.73 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  65. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  66. Agility_: Diskvalifikován

  67. Jumping_: Diskvalifikován

  68. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  69. 1. zkouška SA2: 5/8, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  70. 2. zkouška SA2: 2/8, 39.44 s, 5.44 tr. b., 3.8 m/s

  71. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  72. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  73. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  74. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  75. 1. zkouška SA1: 3/6, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  76. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  77. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  78. Agility S: 20/33, 49.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  79. Jumping S: 25/33, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  80. Zkouška - SA1: 2/3, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  81. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  82. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  83. Agility So - SA: 31/40, 56.99 s, 21.99 tr. b., 2.6 m/s

  84. Jumping Ne - SA: 33/39, 45.12 s, 17.12 tr. b., 3.37 m/s

  85. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  86. Zka Ne - SA1: 3/8, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  87. Zka So - SA1: 4/8, 46.43 s, 17.43 tr. b., 2.93 m/s

  88. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  89. Agility S: Diskvalifikován

  90. Hra S: 13/17, 22.91 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  91. Jumping S: Diskvalifikován

  92. Zkouška SA1: 1/2, 48.47 s, 17.47 tr. b., 2.72 m/s

  93. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  94. Agility S: Diskvalifikován

  95. Hra S: 9/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  96. Jumping S: Diskvalifikován

  97. Zkouška SA1: 1/1, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  98. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  99. Agility A0 SA1: 1/1, 21.85 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  100. Hra S: 11/14, 30.91 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  101. Jumping A0 SA1: 1/1, 23.96 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  102. Zkouška A0 SA1: 1/1, 28.5 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  103. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  104. Agility A0 SA1: 1/2, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  105. Hra S: 12/16, 31.63 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  106. Jumping A0 SA1: Diskvalifikován

  107. Zkouška A0 SA1: Diskvalifikován

  108. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  109. A0 zkouška SA1: 1/2, 47.08 s, 17.08 tr. b., 2.87 m/s

  110. A0 zkouška SA1: Diskvalifikován

  111. AGI Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  112. AGI Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  113. JUMP Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  114. JUMP Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  116. A0 - AGI SA1: 1/2, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  117. A0 - jump SA1: 1/2, 20.14 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  119. Kat. A0 - 1. běh J SA1: 1/2, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  120. Kat. A0 - 2. běh SA1: Diskvalifikován

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  122. Kat A0-AGI SA1: Diskvalifikován

  123. Kat A0-JUMP SA1: 2/5, 24.81 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  125. Kategorie A0 SA1: 2/3, 19.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  126. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován

  127. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  128. 1. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován

  129. 2. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován