Cz En

076616

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Jana Chundeláková, GODA

    Člen KA

Pes

  1. Jenny, Kříženec

Výsledky

  1. Radovesice - Pohodářské dvojzkoušky, 15. 05. 2022

  2. 1. Zkouška XSA3: 1/1, 55.47 s, 15.47 tr. b., 3.64 m/s

  3. 2. Zkouška XSA3: Diskvalifikován

  4. Lysá nad labem - Doxneo 2x zkoušky + 2 x A0, 30. 04. 2022

  5. Zkouška XS A3 I: 4/4, 55.41 s, 7.41 tr. b., 3.95 m/s

  6. Zkouška XS A3 II: 1/4, 53.34 s, 5.0 tr. b., 4.07 m/s

  7. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2022, 10. 04. 2022

  8. Agility S: 10/22, 55.44 s, 15.44 tr. b., 3.75 m/s

  9. Jumping S: Diskvalifikován

  10. Zkouška SA3: 6/12, 63.16 s, 33.16 tr. b., 3.45 m/s

  11. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (3/3), 05. 03. 2022 - 06. 03. 2022

  12. FINÁLE S: Diskvalifikován

  13. neděle Jumping2+3 S: 5/11, 55.26 s, 11.26 tr. b., 3.73 m/s

  14. neděle SA3: Diskvalifikován

  15. Sobota Jumping2+3 S: 7/11, 52.91 s, 15.91 tr. b., 3.67 m/s

  16. sobota SA3 I: 3/10, 59.47 s, 3.47 tr. b., 3.7 m/s

  17. sobota SA3 II: 7/10, 56.42 s, 6.42 tr. b., 3.88 m/s

  18. Kladno - Ve znamení dvojek, 22. 02. 2022

  19. 1. Zkouška SA3: 3/3, 53.81 s, 5.0 tr. b., 4.03 m/s

  20. 2. Zkouška SA3: 2/3, 59.93 s, 13.93 tr. b., 3.67 m/s

  21. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (2/3), 11. 02. 2022 - 12. 02. 2022

  22. Sobota Jumping2+3 S: 8/10, 52.27 s, 11.27 tr. b., 3.9 m/s

  23. Sobota SA3 I.: Diskvalifikován

  24. Sobota SA3 II.: 5/8, 56.4 s, 10.4 tr. b., 3.6 m/s

  25. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2022 (1/3), 07. 01. 2022 - 08. 01. 2022

  26. Jumping 2+3 S: 4/7, 70.15 s, 29.15 tr. b., 3.02 m/s

  27. SA3 I: Diskvalifikován

  28. SA3 II: Diskvalifikován

  29. SA3 So I: 2/6, 71.49 s, 22.49 tr. b., 3.08 m/s

  30. SA3 So II: Diskvalifikován

  31. Kladno - Vánoční Pohádkové Trojzkoušky (úterý), 28. 12. 2021

  32. 1. Zkouška SA2: 2/8, 52.64 s, 10.64 tr. b., 3.36 m/s

  33. 2. Zkouška SA2: 2/8, 54.73 s, 0.0 tr. b., 3.98 m/s

  34. 3. Zkouška SA2: 3/8, 55.62 s, 0.0 tr. b., 3.88 m/s

  35. Ludvíkovice u Děčína - Dvojzkoušky Ludvíkovice, 12. 12. 2021

  36. Zkouška A2 II. S: 3/4, 46.36 s, 15.36 tr. b., 3.24 m/s

  37. Zkouška A2 I. S: 3/4, 47.61 s, 9.61 tr. b., 3.36 m/s

  38. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 24. 10. 2021

  39. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  40. 2. Zkouška SA2: 2/5, 38.05 s, 11.05 tr. b., 3.94 m/s

  41. 3. Zkouška SA2: 2/5, 53.27 s, 9.27 tr. b., 3.83 m/s

  42. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  43. 1. Zkouška SA2: 1/5, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.14 m/s

  44. 2. Zkouška SA2: 3/5, 50.54 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  45. 3. Zkouška SA2: 1/5, 54.0 s, 4.0 tr. b., 3.61 m/s

  46. CHLUMEC - dvojzkoušky - Chabařovické motozkoušky, 09. 10. 2021

  47. SA2 I.: 1/3, 51.05 s, 15.0 tr. b., 3.78 m/s

  48. SA2 II.: 1/3, 48.42 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  49. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2021

  50. Agility Yolopet “O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA” S: 6/18, 53.43 s, 5.0 tr. b., 4.12 m/s

  51. Jumping FirstAnimal S: Diskvalifikován

  52. Zkouška A2 Pučálka s.r.o. S: 3/5, 54.32 s, 19.32 tr. b., 3.5 m/s

  53. Lysá nad Labem - MyBeast 7, 05. 09. 2021

  54. Agility Light - Časopis Psí Sporty S: 13/17, 50.01 s, 12.01 tr. b., 3.8 m/s

  55. Agility Spokojenypes.cz S: Diskvalifikován

  56. Jelení Jumping Short S: 14/17, 29.09 s, 4.09 tr. b., 4.06 m/s

  57. PetExpert Jumping S: 12/17, 44.56 s, 10.56 tr. b., 3.86 m/s

  58. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  59. 1. Zkouška SA2: 5/7, 54.28 s, 12.28 tr. b., 3.8 m/s

  60. 2. Zkouška SA2: 1/7, 58.94 s, 1.94 tr. b., 3.73 m/s

  61. Děčin - Dvojzkoušky Děčín, 27. 06. 2021

  62. 1. zkouška SA2: 1/2, 47.16 s, 0.0 tr. b., 3.99 m/s

  63. 2. zkouška SA2: 1/2, 49.31 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  64. Litvínov - Agilitvínování - Moravský přídavek, 13. 06. 2021

  65. 1. Zkouška SA2: 2/3, 43.46 s, 5.0 tr. b., 3.84 m/s

  66. 2. Zkouška SA2: 1/3, 62.47 s, 23.47 tr. b., 2.9 m/s

  67. Litvínov - Agilitvínování, 12. 06. 2021

  68. 1. Zkouška SA2: 2/3, 56.28 s, 25.28 tr. b., 3.11 m/s

  69. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  70. Děčín - O POHÁR MĚSTA DĚČÍNA, 28. 09. 2020

  71. Agility S: Diskvalifikován

  72. Jumping S: 14/18, 47.28 s, 16.28 tr. b., 3.45 m/s

  73. Zkouška A2 S: 3/5, 39.51 s, 5.0 tr. b., 3.97 m/s

  74. Chlumec - Chlumecký Lvíček 2020, 05. 09. 2020

  75. Agility S: 8/13, 51.07 s, 13.07 tr. b., 3.15 m/s

  76. Jumping S: Diskvalifikován

  77. Zkouška SA2: 1/2, 45.93 s, 3.93 tr. b., 3.53 m/s

  78. Terezín - Terezínský letní pohár 3. kolo, 30. 08. 2020

  79. agility open S: Diskvalifikován

  80. Jumping open S: 6/11, 47.96 s, 5.0 tr. b., 3.9 m/s

  81. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  82. Terezín - Terezínský letní pohár 2. kolo, 19. 07. 2020

  83. agility open S: Diskvalifikován

  84. Jumping open S: Diskvalifikován

  85. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  86. Terezín - Terezínský LETNÍ pohár, 28. 06. 2020

  87. Open AGI S: 3/17, 46.05 s, 0.0 tr. b., 3.89 m/s

  88. Open JUMP S: Diskvalifikován

  89. Zkouška A2 S: Diskvalifikován

  90. Litvínov - Agilitvínování, 14. 06. 2020

  91. 1. zkouška SA2: 2/6, 51.22 s, 16.22 tr. b., 3.48 m/s

  92. 2. Zkouška SA2: 1/6, 56.96 s, 7.96 tr. b., 3.55 m/s

  93. Terezín - Terezínský zimní pohár - 5. kolo, 23. 02. 2020

  94. A2 II S: Diskvalifikován

  95. A2 I S: 3/6, 40.53 s, 10.53 tr. b., 3.7 m/s

  96. Terezín - Terezínský zimní pohár - 4. kolo, 26. 01. 2020

  97. A2 II S: 2/7, 48.16 s, 9.16 tr. b., 3.45 m/s

  98. A2 I S: 5/7, 57.35 s, 24.35 tr. b., 2.69 m/s

  99. Terezín - Terezínský zimní pohár - 3. kolo, 14. 12. 2019

  100. A2 II S: Diskvalifikován

  101. A2 I S: 3/7, 56.86 s, 13.86 tr. b., 3.27 m/s

  102. Terezín - Terezínský zimní pohár - 2. kolo, 16. 11. 2019

  103. A2 II S: 2/6, 54.08 s, 20.08 tr. b., 3.29 m/s

  104. A2 I S: 2/6, 51.5 s, 9.5 tr. b., 3.34 m/s

  105. Terezín - Terezínský zimní pohár - 1. kol, 20. 10. 2019

  106. SA2 I : 3/8, 56.09 s, 1.09 tr. b., 3.62 m/s

  107. SA2 II : 2/8, 51.78 s, 2.78 tr. b., 3.51 m/s

  108. Děčín - Dvojzkoušky agility + Jumping A1 a A2 + A3, 15. 06. 2019

  109. 1.Zkouška SA2: 8/12, 62.66 s, 26.66 tr. b., 2.62 m/s

  110. 2.Zkouška SA2: 10/12, 55.98 s, 15.98 tr. b., 3.2 m/s

  111. Jumping SA2+SA3: 9/17, 56.64 s, 22.64 tr. b., 3.13 m/s

  112. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 6. kolo, 24. 03. 2019

  113. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  114. 2. Zkouška SA2: 5/9, 55.96 s, 26.96 tr. b., 3.07 m/s

  115. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 4. kolo, 27. 01. 2019

  116. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  117. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  118. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 3. kolo, 16. 12. 2018

  119. 1. zkouška SA2: Diskvalifikován

  120. 2. zkouška SA2: Diskvalifikován

  121. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 2. kolo, 18. 11. 2018

  122. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  123. 2. zkouška SA2: 2/7, 47.1 s, 5.0 tr. b., 3.86 m/s

  124. Terezín - Terezínský zimní pohár 5. ročník - 1. kolo, 21. 10. 2018

  125. 2.ZK SA2: Diskvalifikován

  126. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár - Finále, 15. 07. 2018

  127. Speed&Power hra S: 4/16, 15.07 s, 0.0 tr. b., 4.71 m/s

  128. Tunelovo-barelový běh S: 6/18, 32.54 s, 0.0 tr. b., 3.81 m/s

  129. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  130. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár 2. kolo, 17. 06. 2018

  131. Speed&Power hra S: 4/11, 23.31 s, 5.0 tr. b., 3.35 m/s

  132. Tunelovo-barelový běh S: 7/14, 33.38 s, 0.0 tr. b., 5.99 m/s

  133. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  134. Ústí nad Labem - Mojžířský letní pohár, 27. 05. 2018

  135. Speed&Power hra S: Diskvalifikován

  136. Tunelovo-barelový běh S: 6/14, 33.48 s, 0.98 tr. b., 3.88 m/s

  137. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  138. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 6. kolo, 25. 03. 2018

  139. 1. zkouška SA2: 3/13, 49.9 s, 3.9 tr. b., 3.45 m/s

  140. 2. zkouška SA2: 6/13, 45.13 s, 5.0 tr. b., 3.99 m/s

  141. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (3/3), 10. 03. 2018 - 11. 03. 2018

  142. Agility: 15/22, 65.03 s, 24.03 tr. b., 2.86 m/s

  143. Agility: Diskvalifikován

  144. Jumping: Diskvalifikován

  145. Jumping: Diskvalifikován

  146. Zkouška SA2: 2/7, 50.73 s, 16.73 tr. b., 3.31 m/s

  147. Terezín - DogFriends FITMIN Cup 2018 (1/3), 13. 01. 2018

  148. Agilty: Diskvalifikován

  149. Jumping: Diskvalifikován

  150. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  151. Terezín - Vánoční AGI hraní, 16. 12. 2017

  152. Barelový a tunelový běh S: 20/23, 41.04 s, 5.0 tr. b., 3.78 m/s

  153. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  154. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 3. kolo, 10. 12. 2017

  155. 1. zkouška SA2: 4/11, 46.8 s, 12.8 tr. b., 3.25 m/s

  156. 2. zkouška SA2: 4/11, 42.73 s, 5.0 tr. b., 3.63 m/s

  157. Ratenice - Mistrovství ČR kříženců a psů bez PP (pro všechna plemena), 25. 11. 2017

  158. Agility_: Diskvalifikován

  159. Jumping_: Diskvalifikován

  160. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 2. kolo, 19. 11. 2017

  161. 1. zkouška SA2: 5/8, 47.97 s, 10.0 tr. b., 3.77 m/s

  162. 2. zkouška SA2: 2/8, 39.44 s, 5.44 tr. b., 3.8 m/s

  163. Mladé Buky - Podkrkonošské dvojzkoušky I., 12. 11. 2017

  164. II. zkouška SA2: Diskvalifikován

  165. I. zkouška SA2: Diskvalifikován

  166. Terezín - Terezínský zimní pohár 4. ročník - 1. kolo, 22. 10. 2017

  167. 1. zkouška SA1: 3/6, 30.45 s, 0.0 tr. b., 4.47 m/s

  168. 2. zkouška SA1: Diskvalifikován

  169. Děčín - O Pohár města Děčína, 28. 09. 2017

  170. Agility S: 20/33, 49.66 s, 15.0 tr. b., 3.66 m/s

  171. Jumping S: 25/33, 44.34 s, 10.0 tr. b., 3.61 m/s

  172. Zkouška - SA1: 2/3, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.76 m/s

  173. Málkov u Chomutova - Carneeval&DUFLEX Be Happy Cup IV. 2017 ... aneb Šikulovo republika nanečisto :-), 02. 09. 2017 - 03. 09. 2017

  174. Agility Ne - SA: Diskvalifikován

  175. Agility So - SA: 31/40, 56.99 s, 21.99 tr. b., 2.6 m/s

  176. Jumping Ne - SA: 33/39, 45.12 s, 17.12 tr. b., 3.37 m/s

  177. Jumping So - SA: Diskvalifikován

  178. Zka Ne - SA1: 3/8, 36.67 s, 0.0 tr. b., 4.01 m/s

  179. Zka So - SA1: 4/8, 46.43 s, 17.43 tr. b., 2.93 m/s

  180. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 4. kolo FINÁLE, 06. 08. 2017

  181. Agility S: Diskvalifikován

  182. Hra S: 13/17, 22.91 s, 0.0 tr. b., 3.32 m/s

  183. Jumping S: Diskvalifikován

  184. Zkouška SA1: 1/2, 48.47 s, 17.47 tr. b., 2.72 m/s

  185. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 3. kolo, 16. 07. 2017

  186. Agility S: Diskvalifikován

  187. Hra S: 9/11, 21.2 s, 0.0 tr. b., 3.54 m/s

  188. Jumping S: Diskvalifikován

  189. Zkouška SA1: 1/1, 27.27 s, 0.0 tr. b., 4.36 m/s

  190. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár 2. kolo, 18. 06. 2017

  191. Agility A0 SA1: 1/1, 21.85 s, 5.0 tr. b., 3.52 m/s

  192. Hra S: 11/14, 30.91 s, 5.0 tr. b., 3.04 m/s

  193. Jumping A0 SA1: 1/1, 23.96 s, 0.0 tr. b., 4.22 m/s

  194. Zkouška A0 SA1: 1/1, 28.5 s, 15.0 tr. b., 4.25 m/s

  195. Ústí nad Labem - Mojžíř - Letní Mojžířský pohár, 14. 05. 2017

  196. Agility A0 SA1: 1/2, 26.34 s, 0.0 tr. b., 4.29 m/s

  197. Hra S: 12/16, 31.63 s, 5.0 tr. b., 3.83 m/s

  198. Jumping A0 SA1: Diskvalifikován

  199. Zkouška A0 SA1: Diskvalifikován

  200. Trmice - Květnové agilitění v Trmicích, 06. 05. 2017 - 07. 05. 2017

  201. A0 zkouška SA1: 1/2, 47.08 s, 17.08 tr. b., 2.87 m/s

  202. A0 zkouška SA1: Diskvalifikován

  203. AGI Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  204. AGI Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  205. JUMP Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  206. JUMP Kategorie A0+A1 S: Diskvalifikován

  207. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 6. kolo, 26. 03. 2017

  208. A0 - AGI SA1: 1/2, 31.09 s, 0.0 tr. b., 4.05 m/s

  209. A0 - jump SA1: 1/2, 20.14 s, 0.0 tr. b., 4.02 m/s

  210. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 5. kolo, 26. 02. 2017

  211. Kat. A0 - 1. běh J SA1: 1/2, 37.94 s, 10.0 tr. b., 3.11 m/s

  212. Kat. A0 - 2. běh SA1: Diskvalifikován

  213. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 4. kolo, 29. 01. 2017

  214. Kat A0-AGI SA1: Diskvalifikován

  215. Kat A0-JUMP SA1: 2/5, 24.81 s, 5.0 tr. b., 3.71 m/s

  216. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 2. kolo, 27. 11. 2016

  217. Kategorie A0 SA1: 2/3, 19.31 s, 0.0 tr. b., 4.19 m/s

  218. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován

  219. Terezín - Terezínský zimní pohár 3. ročník - 1. kolo, 23. 10. 2016

  220. 1. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován

  221. 2. Kategorie A0 SA1: Diskvalifikován