080820

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Tomáš Ješke, Psí škola Superpes

    Arrow_down

Pes

  1. Your Black Sun Koryfej, Sheltie

    Arrow_down

Výsledky

  1. Ratenice - Lednové dvojzkoušky "23", 29. 01. 2023

  2. ZkA. II. SA3: Diskvalifikován

  3. ZkA. I. SA3: 1/3, 43.86 s, 0.0 tr. b., 4.45 m/s

  4. Ratenice - Vánoce přicházejí (dvojzkoušky), 18. 12. 2022

  5. ZkA. II. SA2: 1/3, 40.88 s, 0.0 tr. b., 4.97 m/s

  6. ZkA. I. SA2: Diskvalifikován

  7. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy - neděle, 23. 10. 2022

  8. 1. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  9. 2. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  10. 3. Zkouška SA2: 1/7, 39.66 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  11. Čerčany - As Fast As Tachyon, 01. 10. 2022 - 02. 10. 2022

  12. Jumping / S / 2: 1/3, 32.4 s, 0.0 tr. b., 5.4 m/s

  13. TACHYON AGILITY / S: 13/17, 55.33 s, 10.0 tr. b., 3.89 m/s

  14. TACHYON JUMPING / S: 3/18, 33.94 s, 0.0 tr. b., 5.75 m/s

  15. Čerčany - Fofr zkoušky 12, 17. 09. 2022

  16. 1.zkouška SA2: 2/4, 40.1 s, 10.0 tr. b., 4.66 m/s

  17. 2.zkouška SA2: 2/4, 38.24 s, 0.0 tr. b., 4.84 m/s

  18. Mohelnice - Mistrovství České republiky, 03. 09. 2022 - 04. 09. 2022

  19. Agility: Diskvalifikován

  20. Agility Družstva - výsledky jako jednotlivci: 29/55, 44.56 s, 10.0 tr. b., 4.94 m/s

  21. Jumping: 34/54, 47.3 s, 17.3 tr. b., 4.19 m/s

  22. Jumping Družstva - výsledky jako jednotlivci: Diskvalifikován

  23. Kladno - UFO Trojzkoušky 4, 20. 08. 2022

  24. 1. Zkouška SA2: 1/5, 36.33 s, 0.0 tr. b., 5.23 m/s

  25. 2. Zkouška SA2: 4/5, 41.83 s, 5.0 tr. b., 4.3 m/s

  26. 3. Zkouška SA2: 1/5, 36.36 s, 5.0 tr. b., 4.95 m/s

  27. Kladno - Beasťácké trojzkoušky (sobota), 06. 08. 2022

  28. 1. Zkouška SA2: 2/4, 42.71 s, 5.0 tr. b., 4.4 m/s

  29. 2. Zkouška SA2: 2/4, 38.28 s, 5.0 tr. b., 5.25 m/s

  30. 3. Zkouška SA2: Diskvalifikován

  31. Dvůr Králové nad Labem - OPSION 081, 09. 07. 2022

  32. 1.zkouška: 1/3, 39.83 s, 0.0 tr. b., 4.77 m/s

  33. 2.zkouška: 2/4, 55.89 s, 5.0 tr. b., 3.94 m/s

  34. Čechy - Liberec - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 18. 06. 2022 - 19. 06. 2022

  35. Agility 1 S: 9/36, 48.09 s, 5.0 tr. b., 4.51 m/s

  36. Agility 2 S: 14/32, 43.34 s, 10.0 tr. b., 4.85 m/s

  37. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  38. Jumping 2 S: 4/32, 37.66 s, 0.0 tr. b., 5.07 m/s

  39. Čechy - Trutnov - 1. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky, 21. 05. 2022 - 22. 05. 2022

  40. Agility 1 S: 7/40, 46.81 s, 0.0 tr. b., 4.64 m/s

  41. Agility 2 S: 14/40, 43.4 s, 10.0 tr. b., 4.98 m/s

  42. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  43. Jumping 2 S: 17/40, 40.62 s, 5.0 tr. b., 5.34 m/s

  44. Kladno - Jelení Trojzkoušky 4, 09. 04. 2022

  45. 1. Zkouška SA1: 1/5, 37.76 s, 0.0 tr. b., 4.24 m/s

  46. 2. Zkouška SA1: 3/5, 40.36 s, 5.0 tr. b., 4.16 m/s

  47. 3. Zkouška SA1: 2/5, 40.71 s, 5.0 tr. b., 3.98 m/s

  48. Ratenice - Dubnové Canviťácké dvojzkoušky, 03. 04. 2022

  49. ZkA. II. SA1: Diskvalifikován

  50. ZkA. I. SA1: Diskvalifikován

  51. Kladno Rozdělov - Agility pro Ukrajinu, 19. 03. 2022 - 20. 03. 2022

  52. Neděle Jumping1 S: 1/4, 30.27 s, 0.0 tr. b., 5.22 m/s

  53. Neděle SA1 I: 1/4, 36.27 s, 5.0 tr. b., 4.22 m/s

  54. Neděle SA1 II: 1/4, 42.33 s, 0.0 tr. b., 4.44 m/s

  55. Kladno - Čtvrteční odpolední dvojzkoušky, 10. 03. 2022

  56. 1. Zkouška SA1: 2/3, 43.67 s, 10.0 tr. b., 3.66 m/s

  57. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  58. Kladno - Trojzkoušky Úžasné Agiplochy 3 - neděle, 06. 03. 2022

  59. 1. Zkouška SA1: 5/7, 43.76 s, 15.0 tr. b., 3.72 m/s

  60. 2. Zkouška SA1: 1/7, 35.92 s, 0.0 tr. b., 4.18 m/s

  61. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  62. Čerčany - "Mistr krátkých tratí" - 2.ročník, 19. 02. 2022

  63. Agility 1 - Small: 21/35, 26.88 s, 5.0 tr. b., 4.99 m/s

  64. Agility 2 - Small: Diskvalifikován

  65. Jumping 1 - Small: 10/34, 24.56 s, 0.0 tr. b., 5.29 m/s

  66. Jumping 2 - Small: 12/35, 23.32 s, 0.0 tr. b., 5.57 m/s

  67. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky, 16. 10. 2021

  68. 1. Zkouška SA1: 5/8, 35.79 s, 15.0 tr. b., 4.33 m/s

  69. 2. Zkouška SA1: 2/8, 34.67 s, 5.0 tr. b., 4.85 m/s

  70. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  71. Lysá nad Labem - MyBeast 7 Warm Up, 04. 09. 2021

  72. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  73. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  74. Ratenice - Srpnové CANVIŤácké dvojzkoušky, 29. 08. 2021

  75. 1. Zkouška SA1: 4/8, 34.37 s, 10.0 tr. b., 4.13 m/s

  76. 2. Zkouška SA1: 7/8, 36.65 s, 10.0 tr. b., 4.37 m/s

  77. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  78. Agility 1 S: Diskvalifikován

  79. Agility 2 S: Diskvalifikován

  80. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  81. Jumping 2 S: 20/44, 37.81 s, 5.0 tr. b., 4.5 m/s

  82. Ratenice - Ratenické červnové zkoušky, 13. 06. 2021

  83. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  84. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  85. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini trojzkoušky I/21, 29. 05. 2021

  86. III. Zk SA1: Diskvalifikován

  87. II. Zk SA1: 2/4, 70.36 s, 29.36 tr. b., 2.64 m/s

  88. I. Zk SA1: 1/4, 38.73 s, 5.0 tr. b., 4.13 m/s

  89. Lysá nad Labem - Jelení trojzkoušky 2 (sobota), 22. 05. 2021

  90. 1. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  91. 2. Zkouška SA1: Diskvalifikován

  92. 3. Zkouška SA1: Diskvalifikován