Cz En

076719

  1. Potvrzen: Ano

Psovod

  1. Alena Zbožínková, Nučická smečka

    Člen KA

Pes

  1. Eneesa Aidan Lukato Gold, Německý špic střední

Výsledky

  1. Liberec - Odpolední zkoušky, 17. 06. 2022

  2. 1. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  3. 2. zkouška A1 S: 2/3, 46.59 s, 12.59 tr. b., 3.24 m/s

  4. Dolní Počernice - Jarní dvojzkoušky, 16. 04. 2022

  5. SA1: 1/3, 42.72 s, 5.0 tr. b., 3.58 m/s

  6. SA1 II.: 1/3, 44.3 s, 10.0 tr. b., 3.68 m/s

  7. Studenec u Trutnova - Listopadové závody + MČR chodských psů, špiců a českých strakatých psů + jumpingy A0, 17. 11. 2021

  8. Agility Open: 2/7, 51.21 s, 14.21 tr. b., 3.42 m/s

  9. Jumping Light: 3/7, 28.93 s, 0.0 tr. b., 4.91 m/s

  10. Jumping Open: Diskvalifikován

  11. Čechy - Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 19. 06. 2021 - 20. 06. 2021

  12. Agility 1 S: Diskvalifikován

  13. Agility 2 S: Diskvalifikován

  14. Jumping 1 S: Diskvalifikován

  15. Jumping 2 S: 22/44, 43.91 s, 7.91 tr. b., 3.87 m/s

  16. Kosmonosy - KosmoHRY, 11. 10. 2020

  17. Jumping II S A1: 2/4, 40.7 s, 0.0 tr. b., 3.86 m/s

  18. Jumping I S A1: 3/4, 35.48 s, 10.0 tr. b., 3.92 m/s

  19. Kosmonosy - Odpolední 2x zkoušky, 02. 07. 2020

  20. II. zkouška A1 S: Diskvalifikován

  21. I, zkouška A1 S: Diskvalifikován

  22. Praha Štěrboholy - Aktijácké mini dvojzkoušky IV/20, 26. 06. 2020

  23. II. Zk SA1: Diskvalifikován

  24. I. Zk SA1: Diskvalifikován

  25. Trutnov - Kvalifikační závod na MR v agility, 20. 06. 2020 - 21. 06. 2020

  26. I. agility S: Diskvalifikován

  27. II. agility S: Diskvalifikován

  28. II. jumping S: Diskvalifikován

  29. I. jumping S: Diskvalifikován

  30. TRUTNOV - Start QZ - 2x zkoušky, 19. 06. 2020

  31. II. zkouška S: 1/2, 45.66 s, 10.0 tr. b., 4.03 m/s

  32. I. zkouška S: 1/2, 43.73 s, 10.0 tr. b., 4.3 m/s

  33. Studenec u Trutnova - Zkoušky a jumpingy superhrdinů, 30. 05. 2020 - 31. 05. 2020

  34. III. jumping S: Diskvalifikován

  35. II. jumping S: Diskvalifikován

  36. II. zkouška SA1: Diskvalifikován

  37. I. jumping S: Diskvalifikován

  38. I. zkouška SA1: Diskvalifikován

  39. Beroun - Master of short tracks - Mistr krátkých tratí, 01. 03. 2020

  40. 1.běh bez zón: 29/40, 29.67 s, 13.67 tr. b., 3.57 m/s

  41. 1.běh se zónami: 17/41, 26.51 s, 0.0 tr. b., 4.3 m/s

  42. 2.běh bez zón: 12/39, 20.35 s, 0.0 tr. b., 4.32 m/s

  43. 2.běh se zónami: Diskvalifikován