Agility 2 S

  1. Datum: 18. 06. 2023
  2. Závod: Mladá Boleslav - 2. Kvalifikační závod na Mistrovství České republiky
  3. Rozhodčí: Bíró, Zsófi (HU)
  4. Typ: A
  5. Standardní čas: 55.0 s
  6. Maximální čas: 110.0 s
  7. Délka: 216.0 m
  8. Velikost: S
  9. Počet překážek: 22
  10. Postupová rychlost: 3.93 m/s

Výsledky

# Průkaz Psovod Pes Chb Odm TB za čas TB Čas m/s
1 012722 Jitka Kuttelvašerová Haley Bella Cambria 0 0 0.0 0.0 42.56 5.08 V
2 074917 Hana Malá A3Ch Ziggy 0 0 0.0 0.0 42.93 5.03 V
3 000718 Monika Šaling A3Ch Azure Pure Nature 0 0 0.0 0.0 44.03 4.91 V
4 028920 Sofie Sůrová Crazy Easy Amu la Elba 0 0 0.0 0.0 44.22 4.88 V
5 077220 Renata Mandová Secret Queen of Heaven Eastdale 0 0 0.0 0.0 44.36 4.87 V
6 035719 Petr Andrýs Camillo Bambabibi 0 0 0.0 0.0 45.16 4.78 V
7 020921 Denisa Sommerová Dark Groot Černý Křišťál 0 0 0.0 0.0 45.71 4.73 V
8 049923 Dana Holíková A3Ch Owidie Issis Manepo Ideál 0 0 0.0 0.0 46.93 4.6 V
9 014118 Jana Drbohlavová A3Ch Be Happy Od Svaté Lucie 0 0 0.0 0.0 47.02 4.59 V
10 003117 Vendula Čepelková Andy Číše bavorská 0 0 0.0 0.0 47.71 4.53 V
11 039418 Tereza Najmanová Roxy 0 0 0.0 0.0 48.55 4.45 V
12 109222 Vendula Čepelková Best Buddy White Twister 0 0 0.0 0.0 49.63 4.35 V
13 031522 Bára Baslová Piccollo Fort Fox 0 0 0.0 0.0 49.67 4.35 V
14 080417 Šárka Urbanová A3Ch Ready Steady Go! Koryfej 0 0 0.0 0.0 49.86 4.33 V
14 071820 Šárka Honnerová A3Ch Yako Ya Koryfej 0 0 0.0 0.0 49.86 4.33 V
16 035215 Hana Malá A3Ch Zooty Zulu Libami 0 0 0.0 0.0 50.71 4.26 V
17 011914 Lucie Dušková Gino Gold z Vesničky u hranic 0 0 0.0 0.0 53.29 4.05 V
18 010817 Veronika Česká A3Ch Feabee Cavalier of Paradise 0 0 0.0 0.0 54.46 3.97 V
19 002722 Anna Maroušková Brazilie V krásném údolí 1 0 0.0 5.0 43.95 4.91 V
20 080820 Tomáš Ješke Your Black Sun Koryfej 1 0 0.0 5.0 45.92 4.7 V
21 078518 Michaela Štemproková Mafie z Ďáblovy studánky 0 1 0.0 5.0 52.85 4.09 V
22 073322 Neky Dahlgren Bubba Gump Kabuli of Eagle 0 1 0.0 5.0 52.87 4.09 V
23 059513 Jana Ulrichová A3Ch Una Mia Poslední skaut 0 0 5.73 5.73 60.73 3.56 V
24 012118 Petra Molkupová Jakarta von Schnappi Schnapp 1 0 1.42 6.42 56.42 3.83 VD
25 064122 Petra Krajíčková Coffi London's Brandy 0 1 1.71 6.71 56.71 3.81 VD
26 015320 Lucie Krauskopfová Ori Ritakim 2 0 0.0 10.0 44.96 4.8 VD
27 054621 Eliška Tučková Dixie Černý Křišťál 1 1 0.0 10.0 45.54 4.74 VD
28 006615 Eva Lačňáková Magical Power of Joy of the Five Colors 2 0 0.0 10.0 46.06 4.69 VD
29 013320 Petra Čampulová Jupííí Via Bohemica 1 1 0.0 10.0 50.6 4.27 VD
30 046917 Tereza Šubrtová Airin Black Skotské jaro 2 0 0.0 10.0 50.87 4.25 VD
31 038618 Pavla Vydrová A3Ch Bahira Velvet Grace 1 1 0.0 10.0 52.82 4.09 VD
32 070021 Dagmar Bašusová Bellis Perennis Blacksmith's den 1 1 2.59 12.59 57.59 3.75 VD
33 007520 Aneta Borůvková Bailey Orlický poklad 0 2 3.39 13.39 58.39 3.7 VD
34 008722 Kristýna Lérová Hubero Kororo z Vejřího hnízda 2 1 0.0 15.0 44.64 4.84 VD
35 058421 Roman Polačko Jumpy Dream of joy 2 1 1.38 16.38 56.38 3.83 D
36 040921 Amalie Dovaly Gummy Bear Perla z Polabí 2 1 1.93 16.93 56.93 3.79 D
37 017721 Aneta Kárníková Iff ze Zlaté hvězdy 0 0 19.18 19.18 74.18 2.91 D
38 031221 Barbara Malcová Agility von Schnappi Schnapp 1 2 19.51 34.51 74.51 2.9 BO
DIS 041519 Olga Mařáčková Jingle Bell z Lomu ve Skále DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056722 Jana Chundeláková Blue Energy Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 017822 Václava Böhmová Bafka DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 088315 Lenka Krejčí A3Ch Ofélie Elis Manepo Ideál DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 064222 Justýna Kubešová Bond Ogi Silver Kingdom DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 051922 Martina Kučerová Betty Bee z Pražských Vinohrad DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 065522 Martin Průcha Moon Light Van-Bery DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 056822 Jitka Zachová Bodyguard Duhový sen DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073219 Lucie Džuvarovská Dancing Diva Safiján DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 009022 Pavla Juranová Bora Victoria Pod Buchtovým kopcem DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 007522 Pavla Brzobohatá Waly První sníh DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 072415 Pavla Marková A3Ch Eliška - Arella Jikalu DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 081420 Alena Vocelková Niké Moravské srdce DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 004022 Adéla Šaling Berta z Kojca Coli DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 033420 Veronika Květoňová Artur z České přírody DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 030217 Iveta Kutková Kiki DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 069321 Michaela Langerová Ikona Perla z Polabí DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 059214 Lenka Fürstlová A3Ch Bungee Nexee z Elsameru DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 070917 Josef Honner Vikki Lovely Day DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 073315 Martina Kučerová A3Ch Ursula Grey Astronaut DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO
DIS 076719 Alena Zbožínková Eneesa Aidan Lukato Gold DIS DIS DIS DIS DIS DIS BO